głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe http: www.photoblog.pl radiomaxnuta 115102943 juz jutro battle dj.html JUŻ JUTRO BATTLE DJ W RADIU MAXNUTA ! www.maxnuta.pl zapraszam ! MOOOOOOJ TYMBARK www.max

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
http: www.photoblog.pl radiomaxnuta 115102943 juz jutro battle dj.html JUŻ JUTRO BATTLE DJ W RADIU MAXNUTA ! www.maxnuta.pl zapraszam !
http:  www.photoblog.pl radiomaxnuta... teksty

dzeksonowe dodano: 10 luty 2012

http://www.photoblog.pl/radiomaxnuta/115102943/juz-jutro-battle-dj.html JUŻ JUTRO BATTLE DJ W RADIU MAXNUTA ! www.maxnuta.pl - zapraszam ! ;)

MOOOOOOJ TYMBARK teksty dzeksonowe dodał komentarz: MOOOOOOJ TYMBARK do wpisu 4 luty 2012
www.maxnuta.pl  zapraszam serdecznie :D teksty

dzeksonowe dodano: 18 listopada 2011

www.maxnuta.pl zapraszam serdecznie :D

nudzi się :D? hehe :P teksty dzeksonowe dodał komentarz: nudzi się :D? hehe :P do wpisu 9 listopada 2011
Mnie nie trzeba zabierać na... teksty

dzeksonowe dodano: 8 października 2011

Mnie nie trzeba zabierać na romantyczne kolacje , nie trzeba też płacić za mnie w kinie , ani nie trzeba stwarzać romantycznych klimatów . Mi trzeba dawać bluze wieczorami , trzeba mnie przenosić nad kałużami i nakładać mi kaptur kiedy pada . Nie trzeba mówić mi co chwile jak bardzo się mnie kocha i jak bardzo jestem dla kogoś ważna . Ważniejsze jest dla mnie to abyś wykrzyczał mi to podczas kłótni . Jestem dość skomplikowaną osobą , ale gdy się postarasz . pokochasz mnie taką jaką jestem . spróbujesz ?

kogoś  kto odprowadzi wieczorem pod... teksty

dzeksonowe dodano: 8 października 2011

kogoś, kto odprowadzi wieczorem pod dom, żeby się upewnić, czy aby bezpiecznie wracam, w każdej chwili będzie kontrolował, czy się uśmiecham, kto będzie pisał "dobranoc" i "dzień dobry", kto będzie podjadał kanapki i robił herbatę z cytryną, kogoś, kto będzie pukał do drzwi codziennie bez względu na godzinę, z kim można będzie leżeć na poduszce głowa przy głowie i w lato spać pod jednym kocem, kto umie przytulać i umie znikać kiedy potrzeba, ale tylko na niby, schowany za rogiem czekać na moment, w którym będzie mógł znowu położyć głowę na kolanach, z kim można czytać książki i oglądać filmy, a później godzinami o nich rozmawiać, kogoś, kto rzuca śnieżkami w okno i w letnie noce zabiera, żeby oglądać gwiazdy, kto pilnuje, kto opiekuje się, kto mówi, że tak, że nie, że uważaj, że pamiętaj i że nie marudź

wybiegam w przeszłość. o rok do... teksty

dzeksonowe dodano: 7 października 2011

wybiegam w przeszłość. o rok do przodu. wyobrazając sobie jak to będzie kiedy będziesz obok. kiedy już będą dzielić nas metry zamiast kilometrów. zastanawiam się czy kiedy będziesz już tak blisko moje serce znów zabije mocniej jak wtedy kiedy zobaczyliśmy się poraz pierwszy. czy kiedy już będziesz obok mnie będziesz czuł to samo co wtedy, czy ta miłość którą zniszczyły kilometry narodzi się na nowo. cieszę się cholernie się ciesze, że będziesz na wyciągnięcie ręki, że będę mogła Cię przytulić, powiedzieć kocham patrząc prosto w Twoje oczy. ale jednocześnie się boję, boję się zaangażować, bo nie chcę stracić najlepszego przyjaciela na świecie, ale nie chcę też stracić kto wie, być może najpiękniejszej miłości w moim życiu. już teraz biję się z myślami bojąc się o przyszłość.

chada ♥♥ teksty dzeksonowe dodał komentarz: chada ♥♥ do wpisu 14 września 2011
wieśniaaaakkk teksty dzeksonowe dodał komentarz: wieśniaaaakkk do wpisu 7 września 2011
ooo taaaak :D teksty dzeksonowe dodał komentarz: ooo taaaak :D do wpisu 3 września 2011
gadając z koleżanką w pewnym... teksty

dzeksonowe dodano: 30 sierpnia 2011

gadając z koleżanką w pewnym momęcie zapytała. ' a czego najbardziej Ci brakuje.?' na tą chwilę odpowiedz była dość prosta. ' chcesz wiedziećczego najbardziej mi brakuje.? okej powiem. najbardziej brakuje mi Jej. a chcesz wiedzieć dlaczego.? bo była .. co ja mówię. nadal jest jedną z n ajważniejszych osób w moim życiu. mimo tego całwego gówna w którym teraz tkwimy. najbardziej potrzebuję Jej obecności. tego, żeby była tak poprostu.' na co dostałam w odpowiedzi ' rozumiem, że nie jest łatwo Ci zapomnieć.' nie zastanawiając się nad odpowiedzią powiedziałam. ; a o kim mam zapomnieć.? o najlepszej przyjaciólcę jaką mam czy może .. miałam.? o osobie z jaką przeżyłam wiele fajnych chwil odpałów. o kimś z kim przyjażń była tak wyjątkowa niczym ta na filmach.? nie, nie zapomnę. poprostu się nie da.' ' zobaczysz czas leczy rany.' dostałam w odpowiedzi. ' nie kochanie czas przyzwyczaja Nas do bólu nic pozatym.' powiedziałam.

dziekuję   za każdy uśmiech  za... teksty

dzeksonowe dodano: 30 sierpnia 2011

dziekuję - za każdy uśmiech, za każdą chwilę spędzoną razem, za wspólnie spędzoone wakacje, za nocne spacery, za każdy wspólnie obejrzany film, za wspólne wieczory, za każde kocham i każde tęsknię, za każde dzień dobry i dobranoc mała. za każde co słychać kocie. ale przedewszystkim dziękuję za to, że jesteś, że zawsze mogę na Ciebie liczyć, za to, że mogę Cię kochać. przepraszam - za każdy popelniony bląd, za każde słowo wypowiedziane pod wpływem emocji, za każdą kłótnie i za każdą chwilę smutku na Twojej twarzy. za każdy moment w którym serce krwawiło rozdzierając się na pół. przepraszam za mój trudny charakter i za wszystkie chwile złe, które prawie wymazały te szczęśliwę. proszę - jeszcze wczoraj myślałam, że jest za póżno by o cokolwiek prosić. dziś mam jedno prośbę tą najważniejszą. bądz zawsze obok i nigdy nie znikaj z mojego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV