głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe no tak chciałoby się inaczej zwłaszcza jeśli cholernie zależy. ale jaki sens.? miłość za dwoje raczej nie ma sensu. oszuliwać samego siebie też nie. + dziękuję

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
no tak chciałoby się inaczej zwłaszcza jeśli cholernie zależy. ale jaki sens.? miłość za dwoje raczej nie ma sensu. oszuliwać samego siebie też nie. + dziękuję
no tak chciałoby się inaczej zwłaszcza jeśli cholernie zależy. ale jaki sens.? miłość za dwoje raczej nie ma sensu. oszuliwać samego siebie też nie. + dziękuję    teksty dzeksonowe dodał komentarz: no tak chciałoby się inaczej zwłaszcza jeśli cholernie zależy. ale jaki sens.? miłość za dwoje raczej nie ma sensu. oszuliwać samego siebie też nie. + dziękuję ;* do wpisu 30 sierpnia 2011
hahahaahah ♥ teksty dzeksonowe dodał komentarz: hahahaahah ♥ do wpisu 29 sierpnia 2011
taaaa. wiem coś o tym :  teksty dzeksonowe dodał komentarz: taaaa. wiem coś o tym :/ do wpisu 29 sierpnia 2011
o taaak    :D teksty dzeksonowe dodał komentarz: o taaak ^^ :D do wpisu 29 sierpnia 2011
♥ teksty dzeksonowe dodał komentarz: do wpisu 29 sierpnia 2011
obiecaj mi  że jeśli to już... teksty

dzeksonowe dodano: 29 sierpnia 2011

obiecaj mi, że jeśli to już będzie koniec, że jeśli nie będziesz w tym widzieć żadnego sensu. odejdziesz. tak poprostu. obiecaj jednocześnie, że już wtedy nigdy się nie zobaczymy. że pozwolisz mi zapomnieć. a jednocześnie każde z nas ułoży sobie wszystko od nowa. obiecaj, że już nigdy nie wrócisz, że nie zniszczysz tego co udało mi się ułożyć podczas Twojej nieobecności.obiecaj, że znikniesz raz na zawsze, że nie będzie dodatkowego bólu, łez i cierpienia.

walczyć.? jasne  że potrafię.... teksty

dzeksonowe dodano: 29 sierpnia 2011

walczyć.? jasne, że potrafię. wtedy kiedy najbardziej mi zależy. kiedy czuję, że tracę coś najważniejszego na świecie. wtedy staram się jak mogę by odzyskać to co jest dla mnie tak ważne. by nie pozwolić na to, żeby to wszystko nagle przestało mieć znaczenie. jednak po którymś razie staje się to nudne. to już nie to samo. wtedy odpuszczam. możesz powiedzieć, że się poddaję. ale nie ja jedynie uważam, że nie można walczyć bez końca kiedy nie widać żadnych efektów.bo druga osoba też powinna mieć w tym swój udział. jakikolwiek.

a wiesz czego chciałabym... teksty

dzeksonowe dodano: 29 sierpnia 2011

a wiesz czego chciałabym najbardziej.? nie. nie chodzi mi o zemstę. bo nie życzyłam Ci żle i nadal życzę Ci dobrze. ale chciałabym usłyszęć od Ciebie kiedyś, że żałujesz. żałujesz tego co się stało. chciałabym zobaczyć jak wypowiadasz te słowa patrząc prosto w moje oczy.

nie można poddać się  pozwolić... teksty

dzeksonowe dodano: 26 sierpnia 2011

nie można poddać się, pozwolić komuś odejść powołując się na jego szczęście a tym samym odebrać je sobie, nie można powiedzieć 'żegnaj' z obawy przed tym, że jutro może być gorzej, nie można tchórzyć mówiąc, że tak miało być - bo żeby kochać trzeba mieć odwagę, ogromną wewnętrzną siłę, która jest w stanie pokonać wszelkie niedogodności, każdą z przeciwności losu. prawdziwie kochając jesteśmy zdolni do pójścia pod prąd - byleby razem. / nervella.

momo tego  że mnie nie urodziła.... teksty

dzeksonowe dodano: 20 sierpnia 2011

momo tego, że mnie nie urodziła. nie łączą nas wspólne geny i nazwisko to kocham ją. kocham ją jak matkę. bo to właśnie ona jest zawsze, gdy tego potrzebuję. to ona wie, gdy coś jest nie tak. to ona potrafi wyczytać smutek z moich oczu i to ona stara mi się pomóc jak najlepiej umie z każdej sytuacji. to z nią uwielbiam rozmawiać do niej uwielbiam się przytulać. to właśnie jej lubie mówić, że ją kocham i to właśnie ją lubię zapewniać, że jej potrzebuję. wielbie jej niebieskie tęczówki i całą jej osobowość. jedyne czego chce to to by była blisko. by była ze mną. bo nie wyobrażam sobie, żadnej innej osoby do której mogłabym mówić 'mamo' i jednocześnie żadnej innej, którą mogłabym tak bardzo pokochać ♥ .

nie chcę by ktoś inny budził mnie... teksty

dzeksonowe dodano: 20 sierpnia 2011

nie chcę by ktoś inny budził mnie sms'em ' ' dzień dobry kochanie ; * ' i utulał do snu słowami ' dobranoc mała ;* kocham Cię < 3. ' nie chcę spoglądać w inne tęczówki, ani cieszyć się pięknem innego uśmiechu. nie chcę przytulać innego ciała. nie chcę czuć zapachu innych perfum. nie chcę słyszeć z żadnych innych ust słów ' kocham Cię' czy ' tęsknię' nie chcę by ktoś inny trzymał mnie za rękę. nie chcę czuć na swoim ciele żadnego innego dotyku. nie chcę by ktoś inny się o mnie martwił i nie chcę by ktoś inny się na mnie złościł. nie chcę kłócić się z nikim innym i przepraszać nikogo innego. nie chcę mówić nikomu innemu jak bardzo kocham i jak bardzo mi zależy. nie chcę widzieć nikogo innego na dzień dobry i dobranoc. / pomysł na opis i niektóre fragmenty opisu od veriolli . ;D

to wspaniałe uczucie wiedzieć  że... teksty

dzeksonowe dodano: 20 sierpnia 2011

to wspaniałe uczucie wiedzieć, że jest ktoś na kogo możesz liczyć niezależnie od sytuacji. nieważne jak jest żle. niesamowicie bardzo lubię mieć tą pewność, że choćby niewiem co się stało, jak było żle między Nami Ty zawsze będziesz obok. zawsze po mojej stronie. i nieważne jak bardzo jesteśmy na siebie żli, jak bardzo mamy się dość. zawsze jesteś obok dziekuję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV