głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe i co myślałeś że powiesz jedno banalne nic nie znaczące przepraszam i co że będzie tak jak dawniej.? że nagle zapomne.? oj kochanie pomyliłeś się i to bardzo. j

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
i co myślałeś że powiesz jedno banalne nic nie znaczące przepraszam i co że będzie tak jak dawniej.? że nagle zapomne.? oj kochanie pomyliłeś się i to bardzo. je
i co myślałeś  że powiesz jedno... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

i co myślałeś, że powiesz jedno, banalne, nic nie znaczące przepraszam i co, że będzie tak jak dawniej.? że nagle zapomne.? oj kochanie, pomyliłeś się i to bardzo. jeśli ktoś okłamał raz zrobi to znów, wyjątek potwierdza regułę, nieprawdaż.? a zwłaszcza jeśli chodzi o przyjażń. Twój czas w moim życiu już minął, nie było happy endu, przykro.

pamiętam dokładadnie dzień naszego... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

pamiętam dokładadnie dzień naszego poznania. nie była to żadna szczególna data, ani szczególne wydarzenie.zapamiętałam ten dzień, bo wraz z Nim kolejna szczególna osoba zajeła mały skrawek mojego serduszka < 3 .!

a wiesz najbardziej się boję tego... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

a wiesz najbardziej się boję tego, że już niuedługo będę musiała obudzić się z tą pieprzoną świadomością, że za pare miesięcy dni już nie będą podobne do tych dzisiejszych, że z każdym kolejnym dniem będziesz znikać z mojego życia, że nasz kontakt nie będzie taki jak dziś. mimo tego, że już teraz mam tą pieprzoną świadomość tego co będzie wcale nie jest mi łatwiej, bo starając się wykorzystać każdy kolejny dzień kiedy jesteś obok zbliżam się do Ciebie coraz bardziej, jednocześnie sama skazując się na większe cierpienie, większy ból serca w dniu w którym się obudzę i Ciebie już nie będzie tam gdzie zawsze jesteś, nie usłyszę tych słów co zawsze na dzień dobry to wszystko zastąpi jedynie ogromny ból serca rosnący z każdym dniem, wiesz.?

a co czujesz idąć na cmentarz... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

a co czujesz idąć na cmentarz, patrząc na te dwie daty. jedna urodzenia. druga śmierci. co czujesz, gdy do oczu napływają łzy,?

najbardziej boli to  kiedy czujesz... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

najbardziej boli to, kiedy czujesz, że komuś przestaje na Tobie zależeć, że nie jesteś dla Niego już tak ważna, kiedy po Jego zachowaniu widzisz, że oddalacie się od siebie z każdym dniem coraz bardziej, kiedy już nic nie możesz zrobić, a jedyne co czujesz to ból w sercu.

kocham te noce. tak zwane noce... teksty

dzeksonowe dodano: 28 czerwca 2011

kocham te noce. tak zwane noce zwierzeń, gdzie nie liczy się nic. jesteś tylko Ty i druga osoba, a wraz z Nią milion emocji, które wypowiadane z Jej ust mają taką moc, że przechodzą po ciele dreszcze, a w oczach pojawiają się łzy. to te noce kiedy najwięcej dowiadujesz się o drugiej osobie, kiedy Wasze serca chociaż na moment biją w tym samym rytmie, a emocje są tak bardzo podobne, w pewnym momencie zapada milczenie, nie mówicie nic, jednocześnie czując to samo w sercach.

chodzisz ze smutną miną mijając... teksty

dzeksonowe dodano: 18 luty 2011

chodzisz ze smutną miną mijając ludzi pytających co się stało.? nie chcesz tłumaczyć, onijasz ich milcząc idąc dalej, zupełnie bez celu. a wszystko dlatego, że w pobliżu brak jednej osoby. niby nic specjalnego, a zmienia Twoje zachowanie o trzysta sześćdziesiąt stopni.

Tak  masz rację  jestem dużym... teksty

dzeksonowe dodano: 14 luty 2011

Tak, masz rację, jestem dużym dzieckiem. Ja nie widzę nic złego w tym, że lubię się śmiać, lubię oglądać bajki, zawsze czym się bawię w rękach, że wszędzie mam łaskotki, że lubię kolorowe rzeczy. Ja nie widzę w tym nic złego i dziękuje, że tobie to też nie przeszkadza. Ale teraz szczerze się ciebie pytam: Czy jesteś gotowy wiążąc się z dziewczyną, być przy okazji jej opiekunem? Nie jestem taka jak inne dziewczyny. Nie maluję się, kiepsko flirtuję, ale potrafię kochać. Kochać jak dziecko... z całego serca, nie potrzebując powodu. Ale musisz też wiedzieć, że będąc ze mną, musisz być niepewnym tego co mi do głowy wpadnie i wiedzieć, że nie łatwo jest sprawić by cokolwiek z niej wypadło. Więc jak? Wchodzisz w to?♥

Jest mała   lecz jej uczucie do... teksty

dzeksonowe dodano: 14 luty 2011

Jest mała , lecz jej uczucie do niego jest ogromne. A ona mogłaby dla niego nie istnieć ! . Codziennie zadawała sobie pytanie - Dlaczego akurat w nim ?. Nie znając odpowiedzi z dnia na dzień kochała go coraz bardziej. Z dnia na dzień coraz bardziej nienawidziła samej siebie.

wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

dzeksonowe dodano: 14 luty 2011

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy wchodzisz na gadu, zmieniasz status na ‘dostępny’ a on natychmiast staje się ‘niewidoczny’? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierd** mi o tym, że czas leczy rany...

  oddam wszystko.! pluszowego misia... teksty

dzeksonowe dodano: 14 luty 2011

` oddam wszystko.! pluszowego misia, który tulił mnie do snu, porcelanowa laleczkę, której zazdrościły mi koleżanki, ulubioną płytę, plakat idola, nawet wspomnienie pierwszego pocałunku. chcę tylko odrobinę Ciebie. < 3

i chcę razem z nim iść w to... teksty

dzeksonowe dodano: 14 luty 2011

i chcę razem z nim iść w to nieznane, tajemnicze, co jest przed nami, odległe i bliskie jednocześnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV