głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe telefon zabrzmiał melodyjką która oznaczała nową wiadomość. odblokowała klawiaturę spojrzała w ekran telefonu a na jej twarzy odrazu pojawił się uśmiech kiedy z

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
telefon zabrzmiał melodyjką która oznaczała nową wiadomość. odblokowała klawiaturę spojrzała w ekran telefonu a na jej twarzy odrazu pojawił się uśmiech kiedy zobacz
telefon zabrzmiał melodyjką która... teksty

dzeksonowe dodano: 30 stycznia 2011

telefon zabrzmiał melodyjką, która oznaczała nową wiadomość. odblokowała klawiaturę spojrzała w ekran telefonu, a na jej twarzy odrazu pojawił się uśmiech, kiedy zobaczyła imię nadawcy sms'a.

jezuuu co sie klocicie ja jebie  teraz o kazdy blad bedziecie sie czepiac nie no gratuluje D. moze teraz zamiast wpisów bedziemy sie klocić na profilach ?  powodzenia .!! a stostostopro Ciebie to widzialam jedynie na fotka.pl D niestety jakos inaczej sie nie udalo D. wgl Ty to nieobliczalny czlowiek jestes wiec moze to i lepiej xDD. teksty dzeksonowe dodał komentarz: jezuuu co sie klocicie ja jebie ;/ teraz o kazdy blad bedziecie sie czepiac nie no gratuluje ;D. moze teraz zamiast wpisów, bedziemy sie klocić na profilach ? ;/ powodzenia .!! a stostostopro Ciebie to widzialam jedynie na fotka.pl ;D niestety jakos inaczej sie nie udalo ;D. wgl Ty to nieobliczalny czlowiek jestes, wiec moze to i lepiej xDD. do wpisu 30 stycznia 2011
nie lubię tego uczucia totalnej... teksty

dzeksonowe dodano: 29 stycznia 2011

nie lubię tego uczucia totalnej bezradności, kiedy wiem, że nie mogę nic zrobić i czuję się totalnie bezsilna. tego, kiedy staram się bardzo, lecz nie mogę zmienić biegu zdarzeń. tego kiedy czekam na jedną wiadomość, nawet tą najgorszą. nie lubię się bać. nienawidzę tego uczucia. nienawidzę strachu.

w sytuacji kiedy cały świat wali... teksty

dzeksonowe dodano: 29 stycznia 2011

w sytuacji, kiedy cały świat wali Ci się na głowe, kiedy potrzebujesz pomocy, ale nie wołasz o nią otwarcie. nie mówisz 'proszę, potrzebuję pomocy.' jednak starasz się dawać tej drugiej osobie komunikaty, że coś jest nie tak, że musisz z kimś porozmawiać. to właśnie w takiej sytuacji przekonujessz się ilu masz prawdziwych przyjaciół. to właśnie w takiej sytuacji przekonałam się, że mam Ciebie, że zawsze mogę na Ciebie liczyć. dziekuję ; * .

ta jasne juz to widze ahahaha xd teksty dzeksonowe dodał komentarz: ta jasne juz to widze ahahaha xd do wpisu 29 stycznia 2011
i ta cholerna pustka kiedy czujesz... teksty

dzeksonowe dodano: 28 stycznia 2011

i ta cholerna pustka, kiedy czujesz, że już nie masz przyjaciół , kiedy nawet Twoja najlepsza przyjaciółka, którą znasz od dziecka i jest dla Ciebie jak siostra, oddala się, po prostu zaczyna Cię olewać, i to wtedy kiedy czujesz, że potrzebujesz chociaż jednego wspólnego wieczoru, by posiedzieć, pogadać, i usłyszeć to jebane " będzie dobrze, jestem z Tobą" kiedy czujesz, że to jest CI potrzebne, te 4 słowa, kiedy jest Ci tak cholernie smutno, kiedy czujesz, że tak na serio nie masz nic... że nikomu na Tobie nie zależy... i kiedy już próbujesz coś jej powiedzieć, ona najzwyczajniej w świecie Cię nie słucha.Tracisz kogoś zajebiście ważnego, kogoś cholernie bliskiego, znasz to.? bo wiesz, to boli.../ differenthanyou .

wiesz jak to boli kiedy Twoja... teksty

dzeksonowe dodano: 28 stycznia 2011

wiesz, jak to boli, kiedy Twoja najlepsza przyjaciółka się do Ciebie nie odzywa? kiedy wiesz, że ma sporo czasu, a pomimo tego się do Ciebie nie odzywa? nie pisze na GG, nie dzwoni? wiesz, jak to boli, kiedy wracają wspomnienia ze spędzonych razem chwil, kiedy oglądasz Wasze zdjęcia? kiedy słuchasz piosenek, które przypisywałyście i sobie i różnym znajomym? to tak zajebiście boli. tak zajebiście mocno... / differenthanyou .

jeszcze niedawno z Twoich ust... teksty

dzeksonowe dodano: 27 stycznia 2011

jeszcze niedawno z Twoich ust słyszałam słowa, którym teraz zaprzeczasz swoim zachowaniem. słowa te, nie były wypowiedziane raz czy dwa, powtarzałeś je bardzo często, a teraz po prostu skreślasz je swoim postępowaniem.

nie mogę powiedzieć że nie... teksty

dzeksonowe dodano: 27 stycznia 2011

nie mogę powiedzieć, że nie kocham. ale gdybym powiedziała, że kocham, to byłoby mi głupio.

jestem jak dziecko. a wiesz... teksty

dzeksonowe dodano: 27 stycznia 2011

jestem jak dziecko. a wiesz dlaczego.? chcę byś poczuł jak to jest. bawię się uczuciami jak Ty, buduję i niszczę, gryzę i kopie, ale wiesz co.? Twoje serce.

ona była zbyt smutna by zwracać... teksty

dzeksonowe dodano: 27 stycznia 2011

ona była zbyt smutna by zwracać uwagę gdzie płacze.

' Ty jesteś kimś kto poda mi... teksty

dzeksonowe dodano: 27 stycznia 2011

' Ty jesteś kimś, kto poda mi kredki, kiedy będę miała ołówek. zrobi naleśniki z uśmieszkiem z dżemu. nie będziesz pytał, bo będziesz wiedział. przejdziesz ze mną na czerwonym świetle. w ostatniej chwili mi powiesz: " Uważaj! Kałuża. " nadążysz za mną do autobusu. odpowiesz równo ze mną na jedno pytanie. będziesz mnie słuchał kiedy coś mówię. i uśmiechał się, kiedy jestem na Ciebie zła. ' i byłabym grzeczna dla Ciebie, przez chwilę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV