głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe walentynki. czas gdy czekasz aż będzie 14.02 do 12 w nocy by wysłać właśnie tewmu jedynemu najpiękniejsze życzenia jakie tylko możesz ułożyć z głębi serca ♥ . n

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
walentynki. czas gdy czekasz aż będzie 14.02 do 12 w nocy by wysłać właśnie tewmu jedynemu najpiękniejsze życzenia jakie tylko możesz ułożyć z głębi serca ♥ .
walentynki. czas gdy czekasz aż... teksty

dzeksonowe dodano: 14 luty 2011

walentynki. czas, gdy czekasz, aż będzie 14.02 do 12 w nocy, by wysłać właśnie tewmu jedynemu najpiękniejsze życzenia jakie tylko możesz ułożyć z głębi serca ♥ .

niewiem co powiedziec nawet .. teksty dzeksonowe dodał komentarz: niewiem co powiedziec nawet .. do wpisu 5 luty 2011
juz rozumiem .. teksty dzeksonowe dodał komentarz: juz rozumiem .. do wpisu 5 luty 2011
why ? teksty dzeksonowe dodał komentarz: why ? do wpisu 4 luty 2011
 DDDD . gowno   xD ej ziom dobrze jest D teksty dzeksonowe dodał komentarz: ;DDDD . gowno -,- xD ej ziom, dobrze jest ;D do wpisu 3 luty 2011
  teksty dzeksonowe dodał komentarz: ; * do wpisu 30 stycznia 2011
a wiesz że dokładnie dwa dni temu... teksty

dzeksonowe dodano: 30 stycznia 2011

a wiesz, że dokładnie dwa dni temu odkryłam znaczenie prawdziwej przyjażni. i naprawde to wspaniałe uczucie, że możesz na kogoś liczyć niezależnie od tego co robi i gdzie się znajduje. niezależnie od jakichkolwiek okolicznośći. a słowa ' zawsze możesz na mnie liczyć' znajdują stu procentowe potwierdzenie. kiedy podczas jednej rozmowy Twoje problemy nagle znikają. kiedy wiesz, że ktoś jest dla Ciebie zawsze, mimo, że jest wsród znajomyxch i tak daleko od Ciebie, zawsze stara Ci się pomóc. mimo tego, że nie jest blisko Ciebie, tak cholernie bardzo czujesz Jego obecność. to najpiękniejsze uczucie na świecie. a przyjażń jest jedną z tych najwspanialszych więzi łączących ludzi.

pododbno gdy zastanawiasz się czy... teksty

dzeksonowe dodano: 30 stycznia 2011

pododbno, gdy zastanawiasz się czy kogoś kochasz przestajesz go kochać na zawsze. no to przykro mi skarbie, muszę to powiedzieć nie kocham Cię już. a oprócz tego zastanawiam się czy Nasza przyjażń wogóle była przyjażnią.? chyba polegającą na tym, że była wraz z Twoimi problemami, a kończyła się, kiedy i Twoje problemy przestawały mieć znaczenie. no przykro mi bardzo, ale to chyba już koniec tej imitacji przyjażni kochanie.

że słowo ' miłość ' nie będzie... teksty

dzeksonowe dodano: 30 stycznia 2011

że słowo ' miłość ' nie będzie pustym słowem, że powiesz mi szczerze ' kOcham Cię . '

'Dobrze że jesteś' a właściwie... teksty

dzeksonowe dodano: 30 stycznia 2011

'Dobrze, że jesteś', a właściwie to i tak Cię nie ma. nigdy nie było Cię wtedy kiedy najbardziej potrzebowałam Twojej pomocy, Twojego towarzystwa. Może jesteś skończonym idiotą, ale właśnie za tą głupotę Cię tak lubię

nagle pada kilka słów za dużo.... teksty

dzeksonowe dodano: 30 stycznia 2011

nagle pada kilka słów za dużo. zapada niezręczne milczenie. każdy odwraca się w swoją stronę nie widząć gdzie ma iśćco robić. jedyne co czujesz to złość do siebie, że nie udało Ci się zatrzymaźć potoku słów, masz ochote płakać zakładając słuchawki na środku ulicy. znajome prawda.?

a gdybym nagle się przewróciła na... teksty

dzeksonowe dodano: 30 stycznia 2011

a gdybym nagle się przewróciła na środku chodnika pomogłbyś mi wstać pytając czy nic się nie stało.? a potem przytulił mówiąc i tak Cię kocham słońce.?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV