głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzeksonowe czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się budzić w nocy a potem godzinami myśleć o tym że to był tylko piękny sen? czy zdarzyło Ci się płakać po usłyszeniu jakiejś piose

dzeksonowe

dzeksonowe.moblo.pl
czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się budzić w nocy a potem godzinami myśleć o tym że to był tylko piękny sen? czy zdarzyło Ci się płakać po usłyszeniu jakiejś piosenki? czy
czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się... teksty

dzeksonowe dodano: 27 stycznia 2011

czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się budzić w nocy, a potem godzinami myśleć o tym, że to był tylko piękny sen? czy zdarzyło Ci się płakać po usłyszeniu jakiejś piosenki? czy miałeś tak, że każde miejsce przypominało Ci niespełnione marzenia i przyswarzało wielki ból?

hahahahaha xDD . ojj .. wariat  D. teksty dzeksonowe dodał komentarz: hahahahaha xDD . ojj .. wariat ;D. do wpisu 27 stycznia 2011
dziekujedziekujedziekuje  DDD .! teksty dzeksonowe dodał komentarz: dziekujedziekujedziekuje ;DDD .! do wpisu 27 stycznia 2011
są wieczory kiedy potrzeba mi... teksty

dzeksonowe dodano: 27 stycznia 2011

są wieczory kiedy potrzeba mi jedynie parapetu, kartki i dobrego bitu na słuchawkach. ale więcej jest tych wieczorów w których potrzebuję Ciebie.

możesz mi wierzyć lub nie  ale... teksty

dzeksonowe dodano: 27 stycznia 2011

możesz mi wierzyć lub nie, ale jedyne czego w Tobie nienawidzę to jest to, że czasami tak poprostu się do mnie nie odzywasz zupełnie bez powodu zachowując się przy tym jak pięcioletnie dziecko. obrażone, tupiące nóżką. pozostałą resztę kocham.

miałam dzisiaj sen  chyba za dużo o... teksty

dzeksonowe dodano: 27 stycznia 2011

miałam dzisiaj sen, chyba za dużo o Tobie myślę. śniłó mi się to jak byliśmy niczym małe dzieci. radosne, znające słowo ból i cierpienie tylko ze słownika. cieszące się każdym promieniem słońca. biegaliśmy wokół piaskownicy krzycząc na całe podwórko. ganialiśmy się w kółko. biegaliśmy po całym domu, aż w końcu ze zmęczenia padaliśmy na łóżko oglądając filmy i jedząc słodycze. rzucanie się poduszkami, zabieranie sobie koca. tak właśnie kiedyś spędzaliśmy czas. gdy się obudziłam odrazu powróciłam do rzeczywiśtości przypominając sobie, że Ciebie już nie ma. nie ma już od kilku lat.

mimo tego wszystkiego nadal jestem... teksty

dzeksonowe dodano: 27 stycznia 2011

mimo tego wszystkiego nadal jestem pierwszą osobą, która poszłaby za Tobą w najgorsze bagno. uwierz. bo u mnie słowa ' na zawsze ' są bardzo dosłowne, wiesz.?

a oprócz alkocholu coś jeszcze... teksty

dzeksonowe dodano: 27 stycznia 2011

a oprócz alkocholu coś jeszcze unosiło się w powietrzu. dawało znać, że coś złego się wydarzy - właśnie dziś,

tylko rap i odpływam razem z... teksty

dzeksonowe dodano: 25 stycznia 2011

tylko rap i odpływam razem z dzwiękiem. to ta muzyka wypełnia moje serce. ona sprawia, że to życie mimo że chwilami beznadziejne staje się pięękniejszee .

mimo wszystko   najbardziej chcę... teksty

dzeksonowe dodano: 25 stycznia 2011

mimo wszystko - najbardziej chcę TWOJEGO szczęścia.

uważasz  że Ona nie jest potrzebna... teksty

dzeksonowe dodano: 25 stycznia 2011

uważasz, że Ona nie jest potrzebna Ci do szczęścia.? zastanów się. co byś zrobił bez Niej.? bo Ona cały czas jest obok, mimo tego, że ranisz Ją tak cholernie mocno. mimo tego wszystkiego ten płomień w Jej sercu nie wygasł jeszcze, wiesz.? a Twój. co się dzieje z Twoją miłością.?

miało być tak pięknie  prawda.? a... teksty

dzeksonowe dodano: 25 stycznia 2011

miało być tak pięknie, prawda.? a jest o trzysta sześćdziesiąt stopni odwrotnie. tak do dupy jest no.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV