głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii i rok temu dopisałam Cię do listy rzeczy o których trzeba pamiętać. zaraz po wzorach na pola i odmianie czasownika. widzisz szansę żeby Cię zapomnieć? i śniłeś

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
i rok temu dopisałam Cię do listy rzeczy o których trzeba pamiętać. zaraz po wzorach na pola i odmianie czasownika. widzisz szansę żeby Cię zapomnieć?
i rok temu dopisałam Cię do listy... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 października 2010

i rok temu dopisałam Cię do listy, rzeczy o których trzeba pamiętać. zaraz po wzorach na pola i odmianie czasownika. widzisz szansę, żeby Cię zapomnieć?

i śniłeś mi się  znowu. pamiętam... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 października 2010

i śniłeś mi się, znowu. pamiętam tylko fragmenty tego snu. moje ręce bezwiednie zarzucone na Twoją szyję, Twoje spoczywające na moich biodrach. idealną pracę naszych języków. ciepłe oddechy i uśmiechy na twarzy. Twoje namowy, żebym rzuciła obecnego chłopaka i do Ciebie wróciła. moje 'nie potrafię'. i ta podłość, którą czuję, kiedy potem całuję Go, a wciąż pamiętam dotyk Twojego języka. nienawidzę swoich ostatnich snów, z Twoim udziałem, wiesz?

i pomyśleć  że to dzięki Tobie... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 października 2010

i pomyśleć, że to dzięki Tobie, osobie, która sprawiała, że ociekałam szczęściem, teraz nie potrafię się uśmiechać.

i wydawałoby się  że wszystko jest... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 października 2010

i wydawałoby się, że wszystko jest idealnie. w szkole same dobre oceny, prawdziwi przyjaciele i wspaniały chłopak, u boku.. a jednak, jest źle.

tak podle czuję się z tymi snami. teksty

definicjamiloscii dodano: 2 października 2010

tak podle czuję się z tymi snami.

opowiadała przyjaciółce o... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 października 2010

opowiadała przyjaciółce o przeżytym wieczorze z taką passą jak kilka lat temu mamie o koledze z przedszkola. nie omijała żadnych detali. mówiła o wszystkim, Jego zapachu, smaku Jego pocałunków. następnego dnia zobaczyła ją z Nim. kiedy zapytała co do cholery robi, usłyszała tylko 'brzmiało za idealnie, musiałam sprawdzić.'. przyjaźń..

tej jesieni nie dostanę ludzika z... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 października 2010

tej jesieni nie dostanę ludzika z kasztanów, w zimę nie wesprzesz mnie w bitwie na kulki, wiosną nie zbierzesz mi bukietu z dwukolorowych stokrotek. latem się w końcu utopię, bo nie wskoczysz za mną kiedy porwie mnie prąd. tylko wiesz, teraz jest najgorzej. bo to teraz wszystko się zaczynało.

i udziela mi się to wszystko  kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 października 2010

i udziela mi się to wszystko, kiedy siedzę w zimne popołudnie w lesie, z pamiętnikiem na kolanach, opierając się o drzewo. jeszcze zaledwie rok temu chodziliśmy po tym lesie za rękę, zbierając muchomory. i zadaję sobie te durne pytania, dlaczego. wciąż zastanawiam się czy dobrze postąpiliśmy. sam widzisz jakie są skutki.

siedziałam przed szkołą  i... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 października 2010

siedziałam przed szkołą, i czekałam, aż mama po mnie przyjedzie. w torbie rozbrzmiał dzwonek połączenia, pośpiesznie zaczęłam szukać komórki. miałam niezły burdel, więc się przeciągało, a na całym placu rozbrzmiewała Ta piosenka. właśnie wtedy jak na złość wyszedłeś ze szkoły. spojrzałeś w stronę z której dochodził dźwięk. - nasza piosenka. nadal nie zmieniłaś. - powiedziałeś. - nie potrafię. - szepnęłam, i już prawie naciskałam zieloną słuchawkę, kiedy mój rozmówca najwidoczniej zaczął nagrywać się na pocztę.

  dobrze się czujesz?   zapytała... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 października 2010

- dobrze się czujesz? - zapytała mnie kumpela. - nie zwracaj na mnie uwagi, proszę. gdyby nie to walenie serca i drżenie rąk, byłoby okej. - powiedziałam. położyła dłoń na mojej dłoni, z współczującym uśmiechem. - co tam? - usłyszałam chwilę potem, i aż podskoczyłam na krześle. poczułam bicie Jego serca na plecach i ciepły oddech na karku. - co kujesz, mała? - zapytał.

i znowu to robisz. znikasz z dnia na... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 października 2010

i znowu to robisz. znikasz z dnia na dzień. a ja znowu dowiaduję się od tym co odjebałeś w danym dniu. nienawidzę Cię za to. nienawidzę, bo nie potrafię się nie martwić.

moment  kiedy nie widziałaś Go od... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 października 2010

moment, kiedy nie widziałaś Go od kilku tygodni, a ni stąd, ni zowąd, staje przed Tobą. niby chcesz się przytulić, wręcz rzucić się na Niego, a jednak wciąż masz w poważaniu fakt, że to niewłaściwe? kusi, kusi. i w końcu wymawiasz tylko Jego imię, jak idiotka. a próbując powstrzymać się od 'tęsknię', zaciskasz dłoń, raniąc się paznokciami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV