głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii ostatnie wiadomości które o Tobie usłyszałam to bodajże 'znudziło Mu się picie zaczął ćpać' 'ukradł rower' 'rozbił samochód ojca'. powiedz mi jak mam się stosow

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
ostatnie wiadomości które o Tobie usłyszałam to bodajże 'znudziło Mu się picie zaczął ćpać' 'ukradł rower' 'rozbił samochód ojca'. powiedz mi jak mam się stosować
ostatnie wiadomości które o Tobie... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 września 2010

ostatnie wiadomości, które o Tobie usłyszałam to bodajże 'znudziło Mu się picie, zaczął ćpać', 'ukradł rower', 'rozbił samochód ojca'. powiedz mi, jak mam się stosować do tego co mi powiedziałeś kilka miesięcy temu - 'nie martw się o mnie, dam sobie radę'?

nie miałam pojęcia co się z Nim... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 września 2010

nie miałam pojęcia co się z Nim dzieje. wiedziałam, że jedyna osoba, która coś o Nim wie, to Jego babcia. tylko tam mogłam pójść. miałam świadomość, że nawet Jego rodzice, Go znienawidzili. laski, które zranił, zaczęły się na Nim odgrywać. przyjaciół miał tylko od picia. ale właśnie - miał babcię. miłą staruszkę. zapukałam do drzwi frontowych Jej domu. po chwili ukazała się w progu, poprzedzając swoje przyjdzie głośnym skrzypnięciem. - dzień dobry. - przywitałam się. w Jej oczach zalśniła łza. - chodź tu do mnie, kochanie. - powiedziała tym swoim babcinym głosem. podeszłam bliżej, a Ona mocno mnie przytuliła. - perełko, tak się o Ciebie martwiłam. wejść proszę. - szepnęła. obejmując mnie w pasie, pociągnęła do środka. usiadłyśmy przy stole. zrobiłam herbatę. wyjęłam z torby ciastka, które kupiłam poprzednio w sklepie za rogiem. - jak tam u Ciebie, kochanie? opowiadaj. - zagadnęła z promiennym uśmiechem. spojrzałam na Nią przeszklonym spojrzeniem. - a co u Niego? - zapytałam nieśmiało.

nie ma Cię w ogóle na necie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 września 2010

nie ma Cię w ogóle na necie. zmieniłeś numer telefonu. nie chodzisz do szkoły. nie wiem, czy przebywasz w domu, czy melanżujesz każdego dnia. wiesz, jak nienawidzę takiego stanu niewiedzy odnośnie tego, co z Tobą?

kartkówka z życia. ocena:... teksty

definicjamiloscii dodano: 22 września 2010

kartkówka z życia. ocena: niedostateczna.

jedzie ironią od tego Twojego... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 września 2010

jedzie ironią od tego Twojego 'kocham', kotku.

siedzieliśmy nad jeziorem i... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 września 2010

siedzieliśmy nad jeziorem i rozmawialiśmy. - brakuje Cię w szkole. - szepnęłam i spojrzałam ku Niemu. odpowiedział zupełnie nie na temat. - cieszę się, że Cię mam. jesteś jedynym sensownym wspomnieniem stąd. z tego dawnego życia. - zaśmiał się pod nosem. - co Cię śmieszy? - zapytałam, wyjmując telefon z kieszeni. - bo wiesz, to wszystko co tu miałem, wydaje się takie.. odległe. czuję się trochę poza tym wszystkim. zacząłem na nowo. tam jestem trochę inny. - wyjaśnił, a na Jego twarzy znów pojawił się uśmiech. - tęsknisz czasem? - zagadnęłam. - tęsknię za codziennymi rozmowami z Tobą, zawsze. a za Nią, rzadko, ale zdarza się. - powiedział i znów obdarzył mnie tym olśniewającym uśmiechem. też chciałabym umieć tak tuszować ból, na prawdę.

 ranisz mnie wiesz?  jak to czym?... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 września 2010

- ranisz mnie, wiesz? - jak to, czym? - tym, że mnie kochasz.

 zrobię wszystko żeby Cię... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 września 2010

- zrobię wszystko, żeby Cię odzyskać. - zrobię wszystko, żebyś nie miała za łatwo.

kolejny wieczór z serii 'tęsknię... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 września 2010

kolejny wieczór z serii 'tęsknię, kurwa tęsknię'. leżałam na łóżku, było około pierwszej w nocy, blask księżyca zalewał mi twarz. poczułam wibrację telefonu, sięgnęłam pod poduszkę. wiadomość była od Niego, zaczęliśmy pisać.. '- co tam? - nic. próbuję zasnąć. - przepraszam, że Ci przeszkadzam. chciałem tylko napisać, że ładnie Ci w tej turkusowej koszulce, którą dziś nosiłaś. - nie utrudniaj, do cholery. - usypiania? - nie. - to czego? - chcę o Tobie zapomnieć! żadnych komplementów. nawet ograniczmy pisanie. nie patrz na mnie. będzie łatwiej, o wiele. - dobrze. rozumiem. już więcej o mnie nie usłyszysz. cześć.'. po kilkunastu minutach zasnęłam, z myślą, że to co zrobiłam, okaże się słuszne. następnego dnia nie przyszedł do szkoły. nie odpisywał. nawet kiedy tydzień później do Niego poszłam, nikt mi nie otworzył... minął rok. to właśnie dziś dostałam kartkę od Jego przyjaciela. 'mam nadzieję, że już mnie nie kochasz. przepraszam. szkoda, że tak wyszło. ja nigdy o Tobie nie zapomnę.'

nie zasługujesz na takie oczy. teksty

definicjamiloscii dodano: 21 września 2010

nie zasługujesz na takie oczy.

złodziej idiota kretyn bezmyślny... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 września 2010

złodziej, idiota, kretyn, bezmyślny, niczego się nie boi, dla Niego już nie ma szansy, jest skończony, zepsuł sobie życie, przekreślił wszystko, nie rozumiem co Nim kieruje. - to stwierdzenia, które najczęściej słyszę w opowieściach o Tobie. nie umiem pogodzić się z tym jaki jesteś.

wkoło słyszę o tym że coś... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 września 2010

wkoło słyszę o tym, że coś komuś ukradł, zrobił coś złego, po raz kolejny zgarnęły Go gliny, obił komuś twarz. monotonia. przywykłam już do tego, że non stop coś o Nim słychać. rozumiem, taktyka - jedna sprawa wygasa, trzeba odwalić znowu? okej, nie tak robi skoro Mu się to podoba. nie mogę się pogodzić z jednym. nie wierzę, że byłam z kimś takim. zmienił się, nie do poznania.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV