głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii i rok temu wszystko się zaczęło. początkiem jesieni. pierwsze rozmowy. iskierki w oczach na swój widok. nagany od nauczycieli za nieprzyzwoite zachowanie. niena

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
i rok temu wszystko się zaczęło. początkiem jesieni. pierwsze rozmowy. iskierki w oczach na swój widok. nagany od nauczycieli za nieprzyzwoite zachowanie. nienawidzę jesi
i rok temu wszystko się zaczęło.... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 września 2010

i rok temu wszystko się zaczęło. początkiem jesieni. pierwsze rozmowy. iskierki w oczach na swój widok. nagany od nauczycieli za nieprzyzwoite zachowanie. nienawidzę jesieni, wiesz? równie bardzo jak Ciebie kocham.

złapał mnie za rękę i... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 września 2010

złapał mnie za rękę i pociągnął w swoją stronę. spojrzał na mnie przeszywającym wzrokiem. - nie uwolnisz się od tego uczucia do mnie. nie teraz. - syknął. wysłałam w Jego kierunku błagalne spojrzenie. - nie będziesz się z Nim umawiać. to wbrew temu co mi powiedziałaś rok temu. pamiętasz? - zaczęłam grzebać w odległej pamięci, aż wreszcie wiedziałam o czym mówi. - pamiętam. no i? - szepnęłam, przez łzy. - wiedziałaś, że kręcę z kilkoma dziewczynami. wiedziałaś, że niektóre podobały mi się bardziej od Ciebie. jednak zaimponowałaś mi czymś. siłą walki. walki, o mnie. powiedziałaś wtedy, że nie poddasz się. nie odpuścisz dopóki nie dojdziesz do celu. powiedziałaś, że to frajerów się kocha. i jeszcze, że to ja jestem największym frajerem jakiego znasz. - zaimponowałam? pf. - czemu rozpamiętujesz to, co było rok temu? - zapytałam. - bo teraz ja Ci coś powiem. kocha się idiotki. a Ty jesteś największą idiotką jaką znam.

przestałam czuć mieć nadzieję... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 września 2010

przestałam czuć, mieć nadzieję, ścielić łóżko i sprzątać na biurku. - z facebook'a.

i nie chodziło wcale o to żebyś... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 września 2010

i nie chodziło wcale o to, żebyś się o mnie bił. dawał nauczkę każdemu chłopakowi, który się do mnie zbliży. nie miałeś okazywać mi miłości ciałem, a duszą.

'moja inspiracja moje niebo mój... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 września 2010

'moja inspiracja, moje niebo, mój skarb, mój demon sexu.' - tak Go określała. potem trochę się zmieniło.

 obiecaj że nie pozwolisz mi... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 września 2010

- obiecaj, że nie pozwolisz mi odejść. - obiecuję, że spróbuję Cię zatrzymać. ale rąk Ci wyrywać nie będę, skarbie.

 kochał mnie.  szepnęłam do... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 września 2010

- kochał mnie. - szepnęłam, do Jego najlepszego kumpla. nie patrzył na mnie, myślał. nic nie mówił. - kurde no! - krzyknęłam w końcu. otrząsnął się. - co? - zapytał. - nie słuchasz mnie. - stwierdziłam. - słucham. powiedziałaś, że Cię kochał. - stałam osłupiała, a jednak, facet, który potrafi słuchać, no no. - ale.. nie zacząłeś się śmiać. - popatrzył na mnie zdziwiony. - widocznie nie rozumiem w tym żartu. znam Go zbyt dobrze i gwarantuję Ci, że byłaś jedną z niewielu dziewczyn na których Mu zależało. - mówił. - cicho, nie przerywaj mi teraz. kochał Cię. może nie tak jak kocha się na całe życie, ale kochał Cię na prawdę długo. kochał Cię wystarczająco. teraz ja Cię kocham, nie On. rozumiesz prawda? - myślałam, że będzie kontynuował, lecz zamilkł. - kochasz mnie? - zaśmiał się. - oj, mała. kocham Cię jak przyjaciółkę, kumpelę. może jak siostrę. obiję ryj temu kto Cię skrzywdzi. zadbam o Ciebie. zawsze Ci pomogę. wiesz, kocham Cię za to, że jesteś. - też Cię za to kocham!

w wakacje któregoś ranka kuzyn... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 września 2010

w wakacje, któregoś ranka kuzyn, zapytał mnie czemu zawsze kiedy wchodzi rano do mojego pokoju, śpię z głową na książce. 'to prywatna sprawa', ucięłam krótko. mruknął coś pod nosem i poszedł sobie. otóż, każdego wieczoru, dzień w dzień, czytam do upadłego. w efekcie zasypiam na książce. zapytacie pewnie, po co to robię? otóż, wtedy przynajmniej koncentruję się na przygodach bohaterów, a niekoniecznie ma miękkości Jego ust czy głębi spojrzenia.

i brak świadomości że jesteś... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 września 2010

i brak świadomości, że jesteś przed szkołą i odpalasz kolejnego szluga, czasem boli. bo wykańczasz się gdzieś indziej, a ja nie mam choć minimalnego pojęcia, gdzie.

poczułam lekkie ukłucie na biodrze.... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 września 2010

poczułam lekkie ukłucie na biodrze. odwróciłam się. stałeś tam, z uśmiechem na twarzy i szpilką w ręku. - głupek. - szepnęłam. i wyciągnęłam ku Tobie dłoń. nie cofnąłeś się. zrobiłam krok. również żadnej reakcji. zaczęłam Cię łaskotać. - zostaw, proszę! - krzyknąłeś na cały korytarz. wtedy zdałam sobie sprawę, że przed chwilą znów Cię dotknęłam. jak dawniej. widząc jak nieodpowiednio się zachowałam, odeszłam.

i dziś patrząc na swojego byłego... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 września 2010

i dziś patrząc na swojego byłego, zastanowiłam się jak całuje. po prostu wlepiłam w Niego wzrok i powstrzymywałam się, żeby tylko nie wstać i wręcz nie wepchnąć mu języka w usta. kiedy się odwróciłam, spostrzegłam, że mój chłopak patrzy na mnie z wyrzutem. skarciłam się w myślach, wiedząc jaką jestem idiotką.

obiecaj że to wszystko się zmieni.... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

obiecaj, że to wszystko się zmieni. że odnajdziemy się na nowo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV