głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii 'moja inspiracja moje niebo mój skarb mój demon sexu.' tak Go określała. potem trochę się zmieniło. obiecaj że nie pozwolisz mi odejść. obiecuję że spróbuję Cię

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
'moja inspiracja moje niebo mój skarb mój demon sexu.' tak Go określała. potem trochę się zmieniło.
'moja inspiracja moje niebo mój... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 września 2010

'moja inspiracja, moje niebo, mój skarb, mój demon sexu.' - tak Go określała. potem trochę się zmieniło.

 obiecaj że nie pozwolisz mi... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 września 2010

- obiecaj, że nie pozwolisz mi odejść. - obiecuję, że spróbuję Cię zatrzymać. ale rąk Ci wyrywać nie będę, skarbie.

 kochał mnie.  szepnęłam do... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 września 2010

- kochał mnie. - szepnęłam, do Jego najlepszego kumpla. nie patrzył na mnie, myślał. nic nie mówił. - kurde no! - krzyknęłam w końcu. otrząsnął się. - co? - zapytał. - nie słuchasz mnie. - stwierdziłam. - słucham. powiedziałaś, że Cię kochał. - stałam osłupiała, a jednak, facet, który potrafi słuchać, no no. - ale.. nie zacząłeś się śmiać. - popatrzył na mnie zdziwiony. - widocznie nie rozumiem w tym żartu. znam Go zbyt dobrze i gwarantuję Ci, że byłaś jedną z niewielu dziewczyn na których Mu zależało. - mówił. - cicho, nie przerywaj mi teraz. kochał Cię. może nie tak jak kocha się na całe życie, ale kochał Cię na prawdę długo. kochał Cię wystarczająco. teraz ja Cię kocham, nie On. rozumiesz prawda? - myślałam, że będzie kontynuował, lecz zamilkł. - kochasz mnie? - zaśmiał się. - oj, mała. kocham Cię jak przyjaciółkę, kumpelę. może jak siostrę. obiję ryj temu kto Cię skrzywdzi. zadbam o Ciebie. zawsze Ci pomogę. wiesz, kocham Cię za to, że jesteś. - też Cię za to kocham!

w wakacje któregoś ranka kuzyn... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 września 2010

w wakacje, któregoś ranka kuzyn, zapytał mnie czemu zawsze kiedy wchodzi rano do mojego pokoju, śpię z głową na książce. 'to prywatna sprawa', ucięłam krótko. mruknął coś pod nosem i poszedł sobie. otóż, każdego wieczoru, dzień w dzień, czytam do upadłego. w efekcie zasypiam na książce. zapytacie pewnie, po co to robię? otóż, wtedy przynajmniej koncentruję się na przygodach bohaterów, a niekoniecznie ma miękkości Jego ust czy głębi spojrzenia.

i brak świadomości że jesteś... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 września 2010

i brak świadomości, że jesteś przed szkołą i odpalasz kolejnego szluga, czasem boli. bo wykańczasz się gdzieś indziej, a ja nie mam choć minimalnego pojęcia, gdzie.

poczułam lekkie ukłucie na biodrze.... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 września 2010

poczułam lekkie ukłucie na biodrze. odwróciłam się. stałeś tam, z uśmiechem na twarzy i szpilką w ręku. - głupek. - szepnęłam. i wyciągnęłam ku Tobie dłoń. nie cofnąłeś się. zrobiłam krok. również żadnej reakcji. zaczęłam Cię łaskotać. - zostaw, proszę! - krzyknąłeś na cały korytarz. wtedy zdałam sobie sprawę, że przed chwilą znów Cię dotknęłam. jak dawniej. widząc jak nieodpowiednio się zachowałam, odeszłam.

i dziś patrząc na swojego byłego... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 września 2010

i dziś patrząc na swojego byłego, zastanowiłam się jak całuje. po prostu wlepiłam w Niego wzrok i powstrzymywałam się, żeby tylko nie wstać i wręcz nie wepchnąć mu języka w usta. kiedy się odwróciłam, spostrzegłam, że mój chłopak patrzy na mnie z wyrzutem. skarciłam się w myślach, wiedząc jaką jestem idiotką.

obiecaj że to wszystko się zmieni.... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

obiecaj, że to wszystko się zmieni. że odnajdziemy się na nowo.

Cholernie zadufana w sobie szmata... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

Cholernie zadufana w sobie szmata, manipulantka, oszustka, bezkompromisowa, nic nie warta dziewczyna. Naprawdę tak o mnie myślisz? to trochę dziwne, zważywszy na fakt, że przed naszą kłótnią byłam twoim ideałem. - izuu. ; * genialna, genialna, genialna!

podeszłam do Ciebie kiedy stałeś... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

podeszłam do Ciebie, kiedy stałeś z tą barbie. stanęłam między Wami i dałam Jej bez skrupułów w twarz. - zapamiętaj sobie, że nie wolno Ci Go całować. - powiedziałam do Niej. następnie odwróciłam się do Ciebie. - a Ty zapamiętaj, że.. zawsze będziesz mój. - szepnęłam i odeszłam.

pomyśl zanim powiesz to czego nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

pomyśl, zanim powiesz to, czego nie chcę usłyszeć. myślisz, że przejmuję się baniami w szkole? myślisz, że jestem taką słit niunią, która słucha Juli, Verby i innych bOooSkich wykonawców? myślisz, że nie potrafię przeklinać? myślisz, że się nie nawalę? i tu się mylisz. masz trochę stare informacje o mnie.

jeden podstawowy warunek 'drugiej... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

jeden podstawowy warunek 'drugiej szansy': nie próbuj resztkami wcześniejszego związku, próby pierwszej. nie wyjdzie. odreaguj, odpocznij, zapomnij. a potem pokochaj na nowo. wtedy jest szansa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV