głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii i brak świadomości że jesteś przed szkołą i odpalasz kolejnego szluga czasem boli. bo wykańczasz się gdzieś indziej a ja nie mam choć minimalnego pojęcia gdzie.

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
i brak świadomości że jesteś przed szkołą i odpalasz kolejnego szluga czasem boli. bo wykańczasz się gdzieś indziej a ja nie mam choć minimalnego pojęcia gdzie.
i brak świadomości  że jesteś... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 września 2010

i brak świadomości, że jesteś przed szkołą i odpalasz kolejnego szluga, czasem boli. bo wykańczasz się gdzieś indziej, a ja nie mam choć minimalnego pojęcia, gdzie.

poczułam lekkie ukłucie na biodrze.... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 września 2010

poczułam lekkie ukłucie na biodrze. odwróciłam się. stałeś tam, z uśmiechem na twarzy i szpilką w ręku. - głupek. - szepnęłam. i wyciągnęłam ku Tobie dłoń. nie cofnąłeś się. zrobiłam krok. również żadnej reakcji. zaczęłam Cię łaskotać. - zostaw, proszę! - krzyknąłeś na cały korytarz. wtedy zdałam sobie sprawę, że przed chwilą znów Cię dotknęłam. jak dawniej. widząc jak nieodpowiednio się zachowałam, odeszłam.

i dziś patrząc na swojego byłego... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 września 2010

i dziś patrząc na swojego byłego, zastanowiłam się jak całuje. po prostu wlepiłam w Niego wzrok i powstrzymywałam się, żeby tylko nie wstać i wręcz nie wepchnąć mu języka w usta. kiedy się odwróciłam, spostrzegłam, że mój chłopak patrzy na mnie z wyrzutem. skarciłam się w myślach, wiedząc jaką jestem idiotką.

obiecaj  że to wszystko się zmieni.... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

obiecaj, że to wszystko się zmieni. że odnajdziemy się na nowo.

Cholernie zadufana w sobie szmata... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

Cholernie zadufana w sobie szmata, manipulantka, oszustka, bezkompromisowa, nic nie warta dziewczyna. Naprawdę tak o mnie myślisz? to trochę dziwne, zważywszy na fakt, że przed naszą kłótnią byłam twoim ideałem. - izuu. ; * genialna, genialna, genialna!

podeszłam do Ciebie  kiedy stałeś... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

podeszłam do Ciebie, kiedy stałeś z tą barbie. stanęłam między Wami i dałam Jej bez skrupułów w twarz. - zapamiętaj sobie, że nie wolno Ci Go całować. - powiedziałam do Niej. następnie odwróciłam się do Ciebie. - a Ty zapamiętaj, że.. zawsze będziesz mój. - szepnęłam i odeszłam.

pomyśl  zanim powiesz to  czego nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

pomyśl, zanim powiesz to, czego nie chcę usłyszeć. myślisz, że przejmuję się baniami w szkole? myślisz, że jestem taką słit niunią, która słucha Juli, Verby i innych bOooSkich wykonawców? myślisz, że nie potrafię przeklinać? myślisz, że się nie nawalę? i tu się mylisz. masz trochę stare informacje o mnie.

jeden podstawowy warunek 'drugiej... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

jeden podstawowy warunek 'drugiej szansy': nie próbuj resztkami wcześniejszego związku, próby pierwszej. nie wyjdzie. odreaguj, odpocznij, zapomnij. a potem pokochaj na nowo. wtedy jest szansa.

poszliśmy razem na bibę.... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

poszliśmy razem na bibę. - wznieśmy toast! - krzyknęłam. - za co? - zapytał jeden kumpel. spojrzałam na Ciebie i słodko się uśmiechnęłam. - za to, że zostałam zdradzona.

szłam boso po rozgrzanym asfaldzie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

szłam boso po rozgrzanym asfaldzie, co chwila pociągając Tenuta Montalbano. jedyne co mi przeszkadzało to ciągłe rażące światła i dźwięk klaksonu. beznadziejni kierowcy! słyszałam szczekanie psów, miauczenie, jakieś owady na łące i czyjeś kroki za sobą. chwila, kroki? wtem ktoś pociągnął mnie za ramię. - co Ty robisz? - zapytałeś. zdezorientowana odparłam - hej, kotku. - i zawiesiłam Ci się na szyi. - oh. moja mała idiotko. - szepnąłeś zbolałym tonem, biorąc mnie na ręce. zaniosłeś mnie do swojego domu. delikatnie położyłeś w swoim łóżku. - pieprz mnie! - krzyknęłam. - słucham? - spytałeś, udając, że źle zrozumiałeś. - wiem, że takie laski .. takie wolisz.. wolisz, wolisz! - gadałam bez sensu. - gdybym takie wolał, nie byłoby Cię tu. - szepnąłeś. - teraz śpij. - dodałeś i pocałowałeś mnie w czoło. zasnęłam.

no i co  piękny  fajnie być... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

no i co, piękny, fajnie być olewanym i za jedyną odpowiedź jaką się uzyskuje mieć 'spierdalaj'?

a kiedy kumpel o Tobie wspomniał od... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

a kiedy kumpel o Tobie wspomniał od razu zerwałam się z miejsca i ruszyłam w stronę łazienki. - ej, nie chciałem! - krzyknął za mną. nie miałam siły mu odpowiedzieć. wpadłam jak błyskawica do jednej z kabin. oparłam się o drzwi. wyjęłam komórkę z kieszeni i napisałam do Ciebie 'wiesz co, dupku? mam nadzieję, że nie uda Ci się w tej nowej szkole!'. wiadomość dostarczona, okay. niespodziewanie po moim policzku popłynęła łza. napisałam drugiego sms'a, 'brakuje mi tu Ciebie, kochanie. trzymaj się tam. ;*'. otarłam łzy rękawem, i wróciłam pod klasę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV