głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii poszliśmy razem na bibę. wznieśmy toast! krzyknęłam. za co? zapytał jeden kumpel. spojrzałam na Ciebie i słodko się uśmiechnęłam. za to że zostałam zdradzona. s

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
poszliśmy razem na bibę. wznieśmy toast! krzyknęłam. za co? zapytał jeden kumpel. spojrzałam na Ciebie i słodko się uśmiechnęłam. za to że zostałam zdradzona.
poszliśmy razem na bibę.... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

poszliśmy razem na bibę. - wznieśmy toast! - krzyknęłam. - za co? - zapytał jeden kumpel. spojrzałam na Ciebie i słodko się uśmiechnęłam. - za to, że zostałam zdradzona.

szłam boso po rozgrzanym asfaldzie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

szłam boso po rozgrzanym asfaldzie, co chwila pociągając Tenuta Montalbano. jedyne co mi przeszkadzało to ciągłe rażące światła i dźwięk klaksonu. beznadziejni kierowcy! słyszałam szczekanie psów, miauczenie, jakieś owady na łące i czyjeś kroki za sobą. chwila, kroki? wtem ktoś pociągnął mnie za ramię. - co Ty robisz? - zapytałeś. zdezorientowana odparłam - hej, kotku. - i zawiesiłam Ci się na szyi. - oh. moja mała idiotko. - szepnąłeś zbolałym tonem, biorąc mnie na ręce. zaniosłeś mnie do swojego domu. delikatnie położyłeś w swoim łóżku. - pieprz mnie! - krzyknęłam. - słucham? - spytałeś, udając, że źle zrozumiałeś. - wiem, że takie laski .. takie wolisz.. wolisz, wolisz! - gadałam bez sensu. - gdybym takie wolał, nie byłoby Cię tu. - szepnąłeś. - teraz śpij. - dodałeś i pocałowałeś mnie w czoło. zasnęłam.

no i co  piękny  fajnie być... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

no i co, piękny, fajnie być olewanym i za jedyną odpowiedź jaką się uzyskuje mieć 'spierdalaj'?

a kiedy kumpel o Tobie wspomniał od... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

a kiedy kumpel o Tobie wspomniał od razu zerwałam się z miejsca i ruszyłam w stronę łazienki. - ej, nie chciałem! - krzyknął za mną. nie miałam siły mu odpowiedzieć. wpadłam jak błyskawica do jednej z kabin. oparłam się o drzwi. wyjęłam komórkę z kieszeni i napisałam do Ciebie 'wiesz co, dupku? mam nadzieję, że nie uda Ci się w tej nowej szkole!'. wiadomość dostarczona, okay. niespodziewanie po moim policzku popłynęła łza. napisałam drugiego sms'a, 'brakuje mi tu Ciebie, kochanie. trzymaj się tam. ;*'. otarłam łzy rękawem, i wróciłam pod klasę.

wszedł za mną na lekcje.   co Ty... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

wszedł za mną na lekcje. - co Ty robisz do jasnej cholery? wychodź! już. zobaczysz, że ta suka wpisze Ci za to uwagę. - po pierwsze: nie zwracaj się tak brzydko, kochanie. po drugie: przyszedłem, żeby chronić Cię przed tą suką. no i po trzecie, najważniejsze: chuj z uwagami, wykorzystam każdą okazję, żeby być bliżej Ciebie. - kocham Cię, wiesz? - nie bardziej, niż ja Ciebie.

i pierwszego września jak na... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

i pierwszego września jak na złość to Jego pierwszego spotkałam. prawdę mówiąc - wpadłam Mu w ramiona. - hej. - powiedziałam, i już chciałam iść dalej. jednak coś mnie podkusiło, żeby jednak z Nim chwilę porozmawiać. z powrotem się do Niego odwróciłam. stał osłupiały. - gdzie duch? - zapytałam z uśmiechem. - co, jaki duch? - wyrwał się z zamyślenia. - no, masz minę, jakbyś ducha zobaczył. - wyjaśniłam i szczerze się roześmiałam. odwzajemnił śmiech. - prędzej anioła. - wydusił w końcu. - kurczę, a ja nie zauważyłam! pech. - i wtedy spojrzał na mnie tęsknym spojrzeniem. - na prawdę nie widziałaś? na prawdę dziś rano nie zobaczyłaś go w lustrze? czyż nie jemu czesałaś wczoraj włosy, wieczorem? czyż nie jemu robiłaś płatki z mlekiem na kolacje? nie rozumiesz? Aniele? - mówił, nie dając mi dojść do słowa. - przepraszam. - szepnęłam i poszłam na salę, na której już trwała akademia.

  ej  mała  może nie łap mnie za... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

- ej, mała, może nie łap mnie za jaja od razu? - marzenia, frajerze! marzenia!

wiesz  skarbie  mam poczucie własnej... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

wiesz, skarbie, mam poczucie własnej wartości nawet bez Twojego 'ślicznotko'. nie dowartościowuję się wyglądem, a charakterem. a to, że lubię ładnie wyglądać i wielu ślini się na mój widok, to już zupełnie inna sprawa. w sumie to radzę sobie dużo lepiej bez Ciebie, niż z Tobą.

przechodząc klepnął mnie w tyłek.... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

przechodząc klepnął mnie w tyłek. odwróciłam się i złapałam Go delikatnie za rękaw. odwrócił się do mnie. - co chcesz? - syknął. uśmiechnęłam się czule. - spierdalaj, frajerze. - odparłam po chwili.

można powiedzieć  że się... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

można powiedzieć, że się zmieniłam. wspomnienia niewiarygodnie wyblakły, smak Twoich ust przestał być śmiertelnym uzależnieniem. stałam się trochę inną dziewczyną. nie daję sobą manipulować. nie łatwo mnie zdenerwować, klnę, kiedy mam na to ochotę. doprowadzam facetów do niebywałego pragnienia. i wiecie? chyba mi z tym dobrze. nie jestem taka jak wcześniej, ale jestem sobą. taką sobą jaką chciałeś, żebym była wcześniej. teraz jednak - nie masz szans, kolego.

i zawsze najlepiej iść naprzód.... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

i zawsze najlepiej iść naprzód. nie zatrzymywać się, nie zawracać. pomimo, jak wiele widzimy przeciwności, musimy się z tym zmierzyć. już.

powtarzałam temat na kartkówkę... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 września 2010

powtarzałam temat na kartkówkę, kiedy ktoś niespodziewanie położył dłonie na podręczniku, zakrywając mi tekst. wszędzie rozpoznałabym te dłonie. tą wyjątkową dwu centymetrową szramę przy kciuku. wstrzymałam oddech i zamknęłam oczy. modliłam się, żebyś tu nie stał. żeby mi się tylko wydawało. - otwórz oczy. - poprosiłeś. drgnęłam, na odgłos tego tonu. jednak, wykonałam polecenie. czekałam teraz tylko na coś w stylu 'chodź, koniec nauki, maleńka'. zamiast tego usłyszałam szorstki głos. - mamy zastępstwo, nie ma kartkówki. - zapomniałam, że pewien etap został zamknięty. wzięłam plecak i ze łzami w oczach poszłam do łazienki. w drodze odwróciłam się i krzyknęłam - dzięki!.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV