głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii w archiwum rozmów z Tobą wciąż widnieje to pytanie 'wiesz za co ja Cię kocham?'. kiedy się poddałam twierdząc że to za trudna zagadka odpowiedziałeś że też nie

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
w archiwum rozmów z Tobą wciąż widnieje to pytanie 'wiesz za co ja Cię kocham?'. kiedy się poddałam twierdząc że to za trudna zagadka odpowiedziałeś że też nie wiesz
w archiwum rozmów z Tobą wciąż... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 września 2010

w archiwum rozmów z Tobą wciąż widnieje to pytanie 'wiesz za co ja Cię kocham?'. kiedy się poddałam, twierdząc, że to za trudna zagadka odpowiedziałeś, że też nie wiesz, kochasz mnie za ogół, za całą mnie. to pytanie, dręczyło mnie przez długi czas. nie potrafiłam odnaleźć odpowiedzi. teraz wiem. kochałeś mnie, za nic. dokładniej - nie kochałeś mnie w ogóle.

siedziałam w parku z kilkoma... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 września 2010

siedziałam w parku z kilkoma kumplami, byliśmy już nieco nawaleni, odpalaliśmy kolejne szlugi. wtedy bez opór podszedłeś do nas i kucnąłeś przy mnie. złapałeś za nadgarstki. - kochanie, kochanie proszę Cię! co Ty robisz? - spojrzałam na Ciebie drwiącym spojrzeniem. - już Ci nie wystarczam. - syknęłam przez zęby. - nie rozumiem o czym mówisz. - odparł, jednak zauważyłam Jego wystraszone spojrzenie. - widziałam Cię z Nią. wiedziałeś, jak nienawidzę tej suki, no! - krzyknęłam, i dałam Ci w twarz. - ale to Ciebie kocham. - szepnąłeś, jakby nigdy nic. wtem głos zabrał jeden z kumpli. - stary, uważasz, że Ona da sobą pomiatać? że będzie z kimś kto wczoraj migdalił się z inną? spójrz na Nią. spójrz na Jej proporcje, biust, tyłek. każdy chciałby się z Nią pieprzyć, ale tylko Ty miałeś ten przywilej. - powiedział. zatkało mnie. na prawdę, nie wiedziałam co powiedzieć. - no i? - zapytałeś w końcu. - no i oficjalnie: właśnie straciłeś i ten przywilej, i tą lalę. mianowicie - szczęście, frajerze.

i nawet kiedy jesteśmy w... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 września 2010

i nawet kiedy jesteśmy w towarzystwie Jego kolegów, nie ma oporów przed trzymaniem mnie za rękę. nie zapomina o mojej obecności.

i z każdą minutą czułam  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 września 2010

i z każdą minutą czułam, że tracę Go coraz bardziej. przestałam się starać. żeby Mu nie było za fajnie, rzuciłam Go, uprzedzając to, że chciał zrobić to samo.

sny o Tobie zdarzają się coraz... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 września 2010

sny o Tobie zdarzają się coraz rzadziej. i sama nie wiem, czy jestem z tego powodu happy. bo mam Cię już tylko w wspomnieniach.

  i myślisz  że łzy tu pomogą?... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 września 2010

- i myślisz, że łzy tu pomogą? skarbie, nie ze mną te numery. - może stopniowo rozpuszczę Ci serce, draniu.

czułam tylko jedno   pustkę.... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 września 2010

czułam tylko jedno - pustkę. czarną, przeszywającą otchłań, która tak głośno wołała mnie do siebie. obudziłam się w szpitalu, z mokrą poduszką pod głową, niewygodnym łóżkiem i Tobą stojącym w drzwiach. - idiotko. głupia idiotko. na prawdę pomyślałaś, że Cię nie kocham?

tak trudno przyzwyczaić się  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 września 2010

tak trudno przyzwyczaić się, że teraz z chorobą muszę radzić sobie sama. nie przyniesiesz mi leków, nie pójdziesz ze mną do lekarza, nie zrobisz mi herbaty z miodem, nie obejrzymy razem jakiejś komedii. chyba zaczyna mi tego, wbrew pozorom, brakować. pomimo tego, że wstępnie - odkochałam się.

i rok temu wszystko się zaczęło.... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 września 2010

i rok temu wszystko się zaczęło. początkiem jesieni. pierwsze rozmowy. iskierki w oczach na swój widok. nagany od nauczycieli za nieprzyzwoite zachowanie. nienawidzę jesieni, wiesz? równie bardzo jak Ciebie kocham.

złapał mnie za rękę i... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 września 2010

złapał mnie za rękę i pociągnął w swoją stronę. spojrzał na mnie przeszywającym wzrokiem. - nie uwolnisz się od tego uczucia do mnie. nie teraz. - syknął. wysłałam w Jego kierunku błagalne spojrzenie. - nie będziesz się z Nim umawiać. to wbrew temu co mi powiedziałaś rok temu. pamiętasz? - zaczęłam grzebać w odległej pamięci, aż wreszcie wiedziałam o czym mówi. - pamiętam. no i? - szepnęłam, przez łzy. - wiedziałaś, że kręcę z kilkoma dziewczynami. wiedziałaś, że niektóre podobały mi się bardziej od Ciebie. jednak zaimponowałaś mi czymś. siłą walki. walki, o mnie. powiedziałaś wtedy, że nie poddasz się. nie odpuścisz dopóki nie dojdziesz do celu. powiedziałaś, że to frajerów się kocha. i jeszcze, że to ja jestem największym frajerem jakiego znasz. - zaimponowałam? pf. - czemu rozpamiętujesz to, co było rok temu? - zapytałam. - bo teraz ja Ci coś powiem. kocha się idiotki. a Ty jesteś największą idiotką jaką znam.

przestałam czuć  mieć nadzieję... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 września 2010

przestałam czuć, mieć nadzieję, ścielić łóżko i sprzątać na biurku. - z facebook'a.

i nie chodziło wcale o to  żebyś... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 września 2010

i nie chodziło wcale o to, żebyś się o mnie bił. dawał nauczkę każdemu chłopakowi, który się do mnie zbliży. nie miałeś okazywać mi miłości ciałem, a duszą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV