głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii kolejny wieczór z serii 'tęsknię kurwa tęsknię'. leżałam na łóżku było około pierwszej w nocy blask księżyca zalewał mi twarz. poczułam wibrację telefonu sięgnę

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
kolejny wieczór z serii 'tęsknię kurwa tęsknię'. leżałam na łóżku było około pierwszej w nocy blask księżyca zalewał mi twarz. poczułam wibrację telefonu sięgnęłam
kolejny wieczór z serii 'tęsknię... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 września 2010

kolejny wieczór z serii 'tęsknię, kurwa tęsknię'. leżałam na łóżku, było około pierwszej w nocy, blask księżyca zalewał mi twarz. poczułam wibrację telefonu, sięgnęłam pod poduszkę. wiadomość była od Niego, zaczęliśmy pisać.. '- co tam? - nic. próbuję zasnąć. - przepraszam, że Ci przeszkadzam. chciałem tylko napisać, że ładnie Ci w tej turkusowej koszulce, którą dziś nosiłaś. - nie utrudniaj, do cholery. - usypiania? - nie. - to czego? - chcę o Tobie zapomnieć! żadnych komplementów. nawet ograniczmy pisanie. nie patrz na mnie. będzie łatwiej, o wiele. - dobrze. rozumiem. już więcej o mnie nie usłyszysz. cześć.'. po kilkunastu minutach zasnęłam, z myślą, że to co zrobiłam, okaże się słuszne. następnego dnia nie przyszedł do szkoły. nie odpisywał. nawet kiedy tydzień później do Niego poszłam, nikt mi nie otworzył... minął rok. to właśnie dziś dostałam kartkę od Jego przyjaciela. 'mam nadzieję, że już mnie nie kochasz. przepraszam. szkoda, że tak wyszło. ja nigdy o Tobie nie zapomnę.'

nie zasługujesz na takie oczy. teksty

definicjamiloscii dodano: 21 września 2010

nie zasługujesz na takie oczy.

złodziej  idiota  kretyn  bezmyślny... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 września 2010

złodziej, idiota, kretyn, bezmyślny, niczego się nie boi, dla Niego już nie ma szansy, jest skończony, zepsuł sobie życie, przekreślił wszystko, nie rozumiem co Nim kieruje. - to stwierdzenia, które najczęściej słyszę w opowieściach o Tobie. nie umiem pogodzić się z tym jaki jesteś.

wkoło słyszę o tym  że coś... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 września 2010

wkoło słyszę o tym, że coś komuś ukradł, zrobił coś złego, po raz kolejny zgarnęły Go gliny, obił komuś twarz. monotonia. przywykłam już do tego, że non stop coś o Nim słychać. rozumiem, taktyka - jedna sprawa wygasa, trzeba odwalić znowu? okej, nie tak robi skoro Mu się to podoba. nie mogę się pogodzić z jednym. nie wierzę, że byłam z kimś takim. zmienił się, nie do poznania.

w archiwum rozmów z Tobą wciąż... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 września 2010

w archiwum rozmów z Tobą wciąż widnieje to pytanie 'wiesz za co ja Cię kocham?'. kiedy się poddałam, twierdząc, że to za trudna zagadka odpowiedziałeś, że też nie wiesz, kochasz mnie za ogół, za całą mnie. to pytanie, dręczyło mnie przez długi czas. nie potrafiłam odnaleźć odpowiedzi. teraz wiem. kochałeś mnie, za nic. dokładniej - nie kochałeś mnie w ogóle.

siedziałam w parku z kilkoma... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 września 2010

siedziałam w parku z kilkoma kumplami, byliśmy już nieco nawaleni, odpalaliśmy kolejne szlugi. wtedy bez opór podszedłeś do nas i kucnąłeś przy mnie. złapałeś za nadgarstki. - kochanie, kochanie proszę Cię! co Ty robisz? - spojrzałam na Ciebie drwiącym spojrzeniem. - już Ci nie wystarczam. - syknęłam przez zęby. - nie rozumiem o czym mówisz. - odparł, jednak zauważyłam Jego wystraszone spojrzenie. - widziałam Cię z Nią. wiedziałeś, jak nienawidzę tej suki, no! - krzyknęłam, i dałam Ci w twarz. - ale to Ciebie kocham. - szepnąłeś, jakby nigdy nic. wtem głos zabrał jeden z kumpli. - stary, uważasz, że Ona da sobą pomiatać? że będzie z kimś kto wczoraj migdalił się z inną? spójrz na Nią. spójrz na Jej proporcje, biust, tyłek. każdy chciałby się z Nią pieprzyć, ale tylko Ty miałeś ten przywilej. - powiedział. zatkało mnie. na prawdę, nie wiedziałam co powiedzieć. - no i? - zapytałeś w końcu. - no i oficjalnie: właśnie straciłeś i ten przywilej, i tą lalę. mianowicie - szczęście, frajerze.

i nawet kiedy jesteśmy w... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 września 2010

i nawet kiedy jesteśmy w towarzystwie Jego kolegów, nie ma oporów przed trzymaniem mnie za rękę. nie zapomina o mojej obecności.

i z każdą minutą czułam  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 września 2010

i z każdą minutą czułam, że tracę Go coraz bardziej. przestałam się starać. żeby Mu nie było za fajnie, rzuciłam Go, uprzedzając to, że chciał zrobić to samo.

sny o Tobie zdarzają się coraz... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 września 2010

sny o Tobie zdarzają się coraz rzadziej. i sama nie wiem, czy jestem z tego powodu happy. bo mam Cię już tylko w wspomnieniach.

  i myślisz  że łzy tu pomogą?... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 września 2010

- i myślisz, że łzy tu pomogą? skarbie, nie ze mną te numery. - może stopniowo rozpuszczę Ci serce, draniu.

czułam tylko jedno   pustkę.... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 września 2010

czułam tylko jedno - pustkę. czarną, przeszywającą otchłań, która tak głośno wołała mnie do siebie. obudziłam się w szpitalu, z mokrą poduszką pod głową, niewygodnym łóżkiem i Tobą stojącym w drzwiach. - idiotko. głupia idiotko. na prawdę pomyślałaś, że Cię nie kocham?

tak trudno przyzwyczaić się  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 września 2010

tak trudno przyzwyczaić się, że teraz z chorobą muszę radzić sobie sama. nie przyniesiesz mi leków, nie pójdziesz ze mną do lekarza, nie zrobisz mi herbaty z miodem, nie obejrzymy razem jakiejś komedii. chyba zaczyna mi tego, wbrew pozorom, brakować. pomimo tego, że wstępnie - odkochałam się.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV