głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii ciekawe co czuje Twoja przyjaciółka patrząc na serduszko w Twoim opisie kierowane do chłopaka który zaledwie miesiąc temu był miłością Jej życia i zaręczał że k

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
ciekawe co czuje Twoja przyjaciółka patrząc na serduszko w Twoim opisie kierowane do chłopaka który zaledwie miesiąc temu był miłością Jej życia i zaręczał że kocha Ją
ciekawe co czuje Twoja przyjaciółka... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 września 2010

ciekawe co czuje Twoja przyjaciółka patrząc na serduszko w Twoim opisie, kierowane do chłopaka, który zaledwie miesiąc temu był miłością Jej życia i zaręczał, że kocha Ją ponad wszystko.

tamtego ranka pomalowałam oczy na... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 września 2010

tamtego ranka pomalowałam oczy na 'ostro'. mocno podkreśliłam je czarną kredką i cieniem. włożyłam bluzkę z dużym dekoltem, mini w kratkę, cienkie czerwone rajstopy i glany. włosy na czubku głowy wytapirowałam, resztę potraktowałam prostownicą. na szyi zapięłam naszyjnik z rzemyka, na którym wisiał gotycki krzyż. nie byłam sobą, ale w końcu założyłam się z kumpelą, że pójdę tak na miasto. fartem na zakręcie musiałam czołowo na Ciebie wpaść. jak na złość jednak mnie rozpoznałeś. - wow. a więc to prawda, że się u Ciebie pozmieniało. - szepnąłeś. - i tu się mylisz. - odparłam, lekko popychając Cię na lewo. prawą stroną uciekłam, zanosząc się płaczem, tym samym rozmazując tusz. cholera jasna! znów pokazałam Mu swoją słabość.

wystarczyłoby nie podejść tamtego... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 września 2010

wystarczyłoby nie podejść tamtego zimnego po południa. nie zacząć flirtowania. nie spojrzeń w ten jebany szmaragd Jego tęczówek. żyłoby się łatwiej.

  kocham Cię.   po co mi to mówisz?... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 września 2010

- kocham Cię. - po co mi to mówisz? - tymbark tak radził.

wiem  że mnie nienawidzisz  za to... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 września 2010

wiem, że mnie nienawidzisz, za to, że Cię kocham.

trochę po północy  zaczęłam się... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 września 2010

trochę po północy, zaczęłam się ubierać. włożyłam komórkę do kieszeni spodni. założyłam cienką kurtkę, i schowałam do niej portfel. wyszłam z domu, ze łzami w oczach. - nie pozwolę sobą pomiatać, nawet Jej. - syknęłam patrząc w okno sypialni rodziców. wyciągnęłam komórkę i wybrałam numer kumpla. - co jest, kochanie? - zapytałeś. - gdzie jesteś? - odpowiedziałam pytaniem. - na mieście, rynek. koło fontanny. - odparłeś rzeczowo. - zostań tam. będę za jakieś 15 min. - rozłączyłeś się. kiedy doszłam na miejsce zobaczyłam, że jesteś z grupką kumpli. między innymi z Nim. właśnie tamtego wieczoru przekonałam się, że mogę na Was liczyć w stu procentach. i że On lepiej się sprawdzasz w roli kumpla, a nie chłopaka.

poczułam mocne szarpnięcie za... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 września 2010

poczułam mocne szarpnięcie za ramię. zaraz potem mocny cios w twarz. - za co, kurwa?! - krzyknęłam, i wymierzyłam temu plastikowi, który stał przede mną. - ałł, boże! złamałaś mi kość! - już szykowała się do kolejnego ciosu. złapałam Ją za nadgarstek. - co Ty robisz do cholery? - zapytałam, wciąż ostro wkurzona. - całowałaś się z moim chłopakiem, suko! - odparła. wróciło wspomnienie wczorajszego wieczoru. - kiedy Mu się znudzisz, zrozumiesz co mną kierowało. może. o ile masz coś takiego jak uczucia. - wyjaśniłam, puściłam Ją i odeszłam, powstrzymując się od płaczu. wcale nie przez zadrapanie od Jej tipsów na policzku, tylko z tęsknoty, za Nim.

kochał Ją  i właśnie tym... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 września 2010

kochał Ją, i właśnie tym wyrządził Jej największą krzywdę.

najgorsze? odnajdywanie sensu życia... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 września 2010

najgorsze? odnajdywanie sensu życia na nowo. znowu.

  nie patrz na mnie tak.... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 września 2010

- nie patrz na mnie tak. - wykrztusiłam w końcu kurczowo zaciskając dłoń w pięść. uśmiechnął się. - jak mam nie patrzeć? - zapytał, nadal tak patrząc. czułam jak miękną mi kolana. - tak, jakbyś widział mnie po raz pierwszy. tak, jakbyś nie wierzył, że mnie widzisz. - szepnęłam, z nieśmiałym spojrzeniem. - oj, kochanie. nie rozumiesz, prawda? - a co miałam niby rozumieć, patrzył na mnie jak na idiotkę. tak się zresztą czułam. - nie. - odparłam. niespodziewanie przytulił mnie do siebie. poczułam Jego ciepły oddech na mojej szyi. - patrzę tak, uświadamiając sobie, jak cholernym jestem szczęściarzem. bo Cię mam, piękna.

przykre  patrzeć na ludzką... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 września 2010

przykre, patrzeć na ludzką krzywdę. na przykład taka przyjaciółka, z Twoim ex, zaraz po Waszym rozstaniu. ich bezczelne słit opisy. i te zwierzenia Tobie, jaka jest szczęśliwa. boli, prawda? bo przecież była przyjaciółką, tak. a potem robisz to samo. odbijasz Jej jakiegoś boya. wkładasz Mu język do ust na Jej oczach. pomimo tego, że widzisz jak cierpi, po prostu musisz Jej opowiedzieć co wczoraj robiliście.. tak jak Ona Tobie, tak Ty Jej? powiedzmy, że rozumiem. powiedzmy.

  musimy pogadać.   szepnął na... teksty

definicjamiloscii dodano: 23 września 2010

- musimy pogadać. - szepnął na powitanie i wyciągnął za rękę z domu. usiedliśmy na werandzie. - posłuchaj.. - zaczął. - co się stało? - zapytałam wyczuwając Jego napięty ton. przytulił mnie. - nic się nie stało. tylko, nie zrozum mnie źle, kotku, ale już długo ze sobą wytrzymaliśmy. było fajnie, bardzo. ale wiesz, to stało się zbyt nudne i monotonne. nie dzieje się nic nowego. widzę, że męczysz się w tym związku. postanowiłem odejść, ułożysz sobie ciekawsze życie. - w końcu wykrztusił. spojrzałam na Niego oczami już napełnionymi łzami. - a jeżeli ja nie chcę, żebyś odchodził? nie pomyślałeś o tym, co? - zapytałam. pogłaskał mnie po włosach. - daj sobie czas. wiem, że tego chcesz. - upierał się przy swoim. - jestem pewna, że chcę, żebyś został. na zawsze. pod jedynym warunkiem tylko. - powiedziałam pewnym głosem. - tak? - ścisnął mocno moją dłoń. - nie przestawaj mnie kochać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV