głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii i te niepohamowany uśmiech kiedy wciskasz mi w ściśniętą dłoń kapsel od tymbarka z napisem 'wyjdziesz za mnie?'. trochę szacunku kolego. wiatr rozwiewał Jej cie

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
i te niepohamowany uśmiech kiedy wciskasz mi w ściśniętą dłoń kapsel od tymbarka z napisem 'wyjdziesz za mnie?'.
i te niepohamowany uśmiech kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 października 2010

i te niepohamowany uśmiech kiedy wciskasz mi w ściśniętą dłoń kapsel od tymbarka z napisem 'wyjdziesz za mnie?'.

trochę szacunku  kolego. teksty

definicjamiloscii dodano: 5 października 2010

trochę szacunku, kolego.

wiatr rozwiewał Jej ciemne blond... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 października 2010

wiatr rozwiewał Jej ciemne blond włosy, zimno dostawało się nawet pod płaszcz. siedziała na cmentarnej ławce. wpatrywała się w fotografię na jednym z grobów, próbując wmówić sobie, że jest na niej zupełnie ktoś obcy. prawda była za świeża, bolesna. gdyby został wtedy z Nią na noc, dziecko, które zaczęło rozwijać się w Jej macicy, miało by ojca.

szłam w kierunku szatni  kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 października 2010

szłam w kierunku szatni, kiedy zobaczyłam, że wchodzi do szkoły. a oznaczało to tylko jedno, kłopoty. jednak nie zaczęłam uciekać, ani histeryzować. szłam patrząc na czubki moich trampek. i bum. ał, uderzyłam w Jego tors, kiedy zastąpił mi drogę. - spieprzaj stąd. - syknęłam. - maleńka. obciągniesz mi? - zapytał, z tym swoim cwaniackim uśmieszkiem, na co Jego kumpel zareagował śmiechem. - chyba pomyliłeś mnie ze swoją niunią, kotku. - odparłam, szorstkim tonem. osłupiały zszedł mi z drogi. to takie absurdalne, że boję się człowieka, którego ramiona jeszcze rok temu były najbezpieczniejszym miejscem na świecie.

nawet nie próbuj.. nie znowu  draniu. teksty

definicjamiloscii dodano: 5 października 2010

nawet nie próbuj.. nie znowu, draniu.

i wiesz co  zadziwiam sama siebie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 października 2010

i wiesz co, zadziwiam sama siebie. ale zrozum, dupku, że przy mnie nie będziesz bił słabszych, jasne?

i znowu niszczysz mi wszystko. teksty

definicjamiloscii dodano: 4 października 2010

i znowu niszczysz mi wszystko.

dzień po zerwaniu znów zwijała... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 października 2010

dzień po zerwaniu znów zwijała się w nocy w kłębek, z bólu. nagle zadzwonił telefon. odebrała nie patrząc na nadawcę. - słucham? - powiedziała głosem, ewidentnie wskazującym na to, że płakała. - śpisz? - padło pytanie. cholera, mogła spojrzeć kto dzwonił. za późno. - spałam, wiesz, która godzina? - zapytała, udając ziewanie. - wiem, że jest po trzeciej. wiem, że nie spałaś. wiem, że leżysz teraz w łóżku z podpuchniętymi oczami, owinięta pomarańczowym kocem. wiem, że nadal mnie kochasz i żywisz ogromny żal za to co zrobiłem. - powiedział, nie dając Jej dojść do słowa. - tylko po to dzwonisz? żeby powiedzieć mi co u mnie, tak? no to idź już spać w takim razie, i sobie głowy mną nie zawracać. bo wiesz, idealnie wiem co u mnie! - krzyknęła do słuchawki. - chciałem Ci powiedzieć, że czuję się jak skończony dupek. - szepnął, po czym natychmiast się rozłączył.

jechał motorem z kumplem  kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 października 2010

jechał motorem z kumplem, kiedy szłam z moją przyjaciółką. kiedy Nas zauważył machnął w niezidentyfikowany sposób ręką. - hm. myślisz, że Nam pomachał, czy to było do kumpla coś w stylu 'olej to'? - zapytała przyjaciółka. mocno się nad tym zastanowiłam. - wiesz, myślę, że odganiał muchy. - odparłam po chwili. - co Ty gadasz, jakie muchy? - była totalnie wybita z tropu. - ee. myślę, że Twoja druga opcja jest właściwa. - wyjaśniłam, zdając sobie sprawę, że pierdole od rzeczy, bo On ma na mnie cholernie duży wpływ.

znowu popadłam w nawyk myślenia o... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 października 2010

znowu popadłam w nawyk myślenia o Tobie. - zielooona.

stanęłam w progu Jego drzwi  bez... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 października 2010

stanęłam w progu Jego drzwi, bez zastanowienia zaprosił mnie całą przemokniętą od deszczu. nic nie mówiąc zdjął ze mnie koszulkę i spodnie. ubrał w swój duży T-shirt. mocno przytulił, szepcząc do ucha, że przeprasza za wszystko. przykrył mnie kocem i położył w swoim łóżku. zasnęłam, znów czując się cholernie bezpiecznie.

  w ogóle  miałam dziś jakieś sny... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 października 2010

- w ogóle, miałam dziś jakieś sny erotyczne. - nie martw się. mi się dziś śniło, że rodziłam. a o czym miałaś? - o lizaniu się z Nim. - hahaha, to już wolę rodzić przez sen.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV