głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
0o0o0dusia0o0o0 zadzwoniłeś dziś z pytaniem co robimy w weekend. najzwyczajniej w świecie oznajmiłam Ci że spędzam Go z przyjaciółmi koncert picie i temu podobne rzeczy. w zami

0o0o0dusia0o0o0

0o0o0dusia0o0o0.moblo.pl
zadzwoniłeś dziś z pytaniem co robimy w weekend. najzwyczajniej w świecie oznajmiłam Ci że spędzam Go z przyjaciółmi koncert picie i temu podobne rzeczy. w zamian
zadzwoniłeś dziś z pytaniem co... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 12 grudnia 2010

zadzwoniłeś dziś z pytaniem co robimy w weekend. najzwyczajniej w świecie oznajmiłam Ci , że spędzam Go z przyjaciółmi - koncert, picie i temu podobne rzeczy. w zamian za to usłyszałam ' jak kurwa z przyjaciółmi ? a ja to co?!'. zatkało mnie, nie potrafiłam wydobyć z siebie słowa - przecież to było tak zwyczajne, to tylko zwykły weekend z przyjaciółmi. ' nie zgadzam się' - dodałeś w międzyczasie, gdy ja zbierałam myśli. ' wiesz gdzie to mam ? w dupie , tak nie przesłyszałeś się , w dupie. ostrzegałam Cię byś nigdy nie kazał mi wybierać pomiędzy przyjaciółmi a miłością. żegnam, najprawdopoboniej na zawsze' - wydusiłam z siebie. ' bardzo na poziomie, zerwanie przez telefon ' - odburknąłeś chamsko. ' bardzo na poziomie, kazać wybierać pomiędzy ludźmi których kocham tak samo mocno ' - odparowałam, po czy odłożyłam słuchawkę. ' Ty zawsze potrafiłeś zrozumieć to, że przyjeciele liczą się tak bardzo ' -wyszeptałam sama do siebie, w myślach przypominajac sobie Nasz związek.

po 48h nieobecności i żadnego... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 12 grudnia 2010

po 48h nieobecności i żadnego kontaktu wrócił do domu. na wstępie przywitałam Go cudownym: ' pojebało Cię człowieku?!'. stanął jak wryty , po czym spytał: ' mnie ? o co Ci chodzi?'. nie wytrzymałam, podeszłam do Niego i łapiąc za ramiona potrząsnęłam Nim , mówiąc: ' jesteś nienormalny, frajerze! jak można się tyle czasu nie odzywać! '. patrzył na mnie z wybauszonymi oczami, ja zaś zaczęłam okładać Go pięściami po klatce piersiowej i zalałam się łzami. złapał moje ręce, dodając:' oszalałas, uspokój się! ' - po czym przytulił mnie mocno, przy tym uniemożliwiając mi dalsze ciosy. ' kocham Cię, rozumiesz. i traktuję jak brata. a drugiego już stracić nie chcę' - wyszeptałam. 'przepraszam Maluchu, nigdy już tak nie zrobię' - obiecał, całując mnie w czoło. nawet nie wie jak wiele dla mnie znaczy.

paląc papierosy mam przed oczami... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 12 grudnia 2010

paląc papierosy mam przed oczami Ciebie jak zaciągałeś się i z lekkim uśmiechem, patrzyłeś mi prosto w oczy.

nie odpowiada mi ułożony  dobrze... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 12 grudnia 2010

nie odpowiada mi ułożony, dobrze uczący się chłopczyk. nie kręcą mnie umięśnieni kozacy. nawet nie zerkam na metala w glanach i długich włosach. oko zawieszę na skejcie, w mega luźnych ciuchach. spojrze też na opalonego bruneta. a najbardziej kręcą mnie skurwiele z aroganckim głosem i wredną miną - nic nie poradzę, taka jestem.

Luźna dziewczyna. Dres  bluza z... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 12 grudnia 2010

Luźna dziewczyna. Dres, bluza z kapturem dobry rap na głośnikach – to był jej żywioł.

wpadliście z chłopakami na pomysł... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 12 grudnia 2010

wpadliście z chłopakami na pomysł , by jechać ekipą na stok. 'pewnie,jedziemy!' - wyrwałam się, choć jako jedyna nadal nie ogarniałam snowboardu. będąc na stoku zająłes się sobą, więc Twój kumpel postanowił nauczyć mnie jeździć na desce. zmęczony usiadłeś na stoku, pijąc piwo i przyglądając się Nam. wkońcu oburzony wstałeś, podszedłeś do Nas mówiąc: ' dobra stary, ja ją nauczę jeździć '. uśmiechnęłam się , całując w czoło i szczypiąc w policzek dodałam: 'Ty zazdrośniku'. ' mądra jesteś, to boli' - dodałeś, wkurzony reszte dnia spędzając z miną gbura - ale co jak co, jeździć mnie nauczyłeś świetnie. lubię czasem te Twoje scenki zazdrości - są jeszcze słodsze niż Twoja minka , gdy czegoś chcesz.

to dozwolone tak znikać bez słowa... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 12 grudnia 2010

to dozwolone tak znikać bez słowa wyjaśnienia ? chyba naprawdę pójdę na tą psychologię, może wtedy zrozumiem ludzość.

jak codzień budzi mnie sms typu : '... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 12 grudnia 2010

jak codzień budzi mnie sms typu : ' wstawaj Młoda, już prawie południe '. czytam go jeszcze na śpiąco, przy czym przecieram zaspane oczy. odwracam się na drugi bok, i zanim zdążę to zrobić przychodzi kolejny sms: ' nie na drugi bok, tylko na nogi - już ! ogarniaj się'. kładę na głowę poduszkę, by nie słyszeć wibracji telefonu - w tym samym momencie słychać głos z dołu: ' mówięęę wstawaj! ' - znowu On. usiłuję wymacać ręką butelkę z wodą, nadal patrząc się w jeden punkt na suficie. 'jest!'- piję ile wlezie. kac znowu daje o sobie znać. teraz leżę z uśmiechem na twarzy - niczego więcej mi nie trzeba. pragnienie ugaszone, cisza i spokój. w tym samym momencie wpada On - ściąga ze mnie kołdrę, przy czym wrzeszcząc: ' rusz tyłek! czekam już dwie godziny! ' - i ściąga mnie za ręce z łóżka. humor diametralnie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni - witamy kolejny sobotni poranek.

Bronić się przed namiętnością... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 12 grudnia 2010

Bronić się przed namiętnością, czy ślepo jej ulec ? Co jest bardziej niszczycielskie ? ;>

Czasem trzeba niektóre sprawy... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 12 grudnia 2010

Czasem trzeba niektóre sprawy przemilczeć, na przykład to że Cie kocham... :(

  Pomyśl sobie  że to wszystko... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 12 grudnia 2010

- Pomyśl sobie, że to wszystko miałoby dziś zniknąć. - Ty... Ty też.? - Nie. Wszystko oprócz mnie. - A to niech znika w cholerę. '

I co mam Ci powiedzieć ? Że mi... teksty

0o0o0dusia0o0o0 dodano: 12 grudnia 2010

I co mam Ci powiedzieć ? Że mi kolory wyblakły ? ;x

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV