głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [99] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [99]

 Wstań zabierz torebkę zapal ostatniego papierosa. Przed wyjściem pocałuj Go tak aby zapamiętał ten moment na zawsze.  A później wyjdź i nigdy więcej nie oglądaj się na przeszłość. Ta przeszłość nie była dla Ciebie..

ten32 dodano: 22 luty 2019

"Wstań, zabierz torebkę, zapal ostatniego papierosa. Przed wyjściem pocałuj Go tak, aby zapamiętał ten moment na zawsze. A później wyjdź i nigdy więcej nie oglądaj się na przeszłość. Ta przeszłość nie była dla Ciebie.."

Nie dobijaj się tym co mogłaś albo powinnaś była zrobić. Przeszłość jest już za nami. Ruszaj ku przyszłości.

ten32 dodano: 22 luty 2019

Nie dobijaj się tym, co mogłaś, albo powinnaś była zrobić. Przeszłość jest już za nami. Ruszaj ku przyszłości."

 Nie wszystkie kobiety szukają księcia z bajki. Większości wystarczyłby facet z jajami. 👌

ten32 dodano: 22 luty 2019

"Nie wszystkie kobiety szukają księcia z bajki. Większości wystarczyłby facet z jajami." 👌

 Facet ma stymulować. Sprawiać że się czerwienisz. Zapewniać rozrywkę intelektualną. Podkręcać atmosferę nie zgadzać się z Tobą rzucać Ci wyzwania. Ma słuchać uważnie i dać Ci się wypowiedzieć. Ma Cię rozśmieszać i sprawiać żebyś czuła się ważna.

ten32 dodano: 22 luty 2019

" Facet ma stymulować. Sprawiać, że się czerwienisz. Zapewniać rozrywkę intelektualną. Podkręcać atmosferę, nie zgadzać się z Tobą, rzucać Ci wyzwania. Ma słuchać uważnie i dać Ci się wypowiedzieć. Ma Cię rozśmieszać i sprawiać, żebyś czuła się ważna. "

Osiągnięcie dojrzałego wieku ma swoje wady i zalety. Nie możesz przeczytać drobnego druku z bliska ale idiotów widzisz z daleka.

ten32 dodano: 22 luty 2019

Osiągnięcie dojrzałego wieku ma swoje wady i zalety. Nie możesz przeczytać drobnego druku z bliska, ale idiotów widzisz z daleka.

 Kiedyś za bardzo zależało mi na ludziach. Za bardzo się do nich przywiązywałam i za szybko ufałam. Dzisiaj to ja się od nich oddalam i czekam na ich krok. Dzisiaj to ja jestem tą o którą trzeba walczyć. Zmieniłam się. Zrozumiałam że nie warto starać się dla kogoś kto nie stara się dla Ciebie.

ten32 dodano: 22 luty 2019

"Kiedyś za bardzo zależało mi na ludziach. Za bardzo się do nich przywiązywałam i za szybko ufałam. Dzisiaj to ja się od nich oddalam i czekam na ich krok. Dzisiaj to ja jestem tą, o którą trzeba walczyć. Zmieniłam się. Zrozumiałam, że nie warto starać się dla kogoś, kto nie stara się dla Ciebie."

Z czasem w życiu nie wygrasz. Z czasem możesz jedynie zrozumieć że szkoda życia żeby go odmierzać.

ten32 dodano: 22 luty 2019

Z czasem w życiu nie wygrasz. Z czasem możesz jedynie zrozumieć, że szkoda życia, żeby go odmierzać.

Uwielbiam kiedy ludzie usprawiedliwiają swoje gówniane zachowanie znakiem zodiaku :  nic na to nie poradzę jestem skorpionem ... Nie kurwa nie jesteś skorpionem jesteś debilem.

ten32 dodano: 22 luty 2019

Uwielbiam kiedy ludzie usprawiedliwiają swoje gówniane zachowanie znakiem zodiaku : " nic na to nie poradzę, jestem skorpionem"... Nie kurwa, nie jesteś skorpionem, jesteś debilem.

 Tak wiem że nie powinnam ładować wszystkich złych mężczyzn do jednego worka bo odpady się segreguje ale przecież śmieć jest śmieciem więc kategorie są zbędne i nie zamierzam być na siłę eko.

ten32 dodano: 22 luty 2019

"Tak wiem, że nie powinnam ładować wszystkich złych mężczyzn do jednego worka, bo odpady się segreguje, ale przecież śmieć jest śmieciem więc kategorie są zbędne i nie zamierzam być na siłę eko."

Doceniaj życie każdego dnia bo nawet nie wiesz ile takich dni Ci jeszcze zostało. Ciesz się z drobiazgów i nie martw się rzeczami na które nie masz wpływu. Pozytywnym myśleniem sam je zlikwidujesz to tylko kwestia czasu. Realizuj swoje marzenia póki jest czas na to. I już nic nie odkładaj na później ! 😉

ten32 dodano: 22 luty 2019

Doceniaj życie każdego dnia, bo nawet nie wiesz ile takich dni Ci jeszcze zostało. Ciesz się z drobiazgów i nie martw się rzeczami na które nie masz wpływu. Pozytywnym myśleniem sam je zlikwidujesz, to tylko kwestia czasu. Realizuj swoje marzenia póki jest czas na to. I już nic nie odkładaj na później ! 😉

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV