głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [99] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [99]

To bardzo niedobrze jeżeli kobieta przeżyje najgorsze co może się jej zdarzyć bo potem nie boi się już niczego. A to bardzo źle gdy kobieta niczego się nie boi. ... Bóg stworzył kobietę istotą lękliwą i pokorną jest więc coś nienaturalnego w kobiecie która niczego się nie boi.

blackvirino dodano: 14 maja 2018

To bardzo niedobrze, jeżeli kobieta przeżyje najgorsze, co może się jej zdarzyć, bo potem nie boi się już niczego. A to bardzo źle, gdy kobieta niczego się nie boi. (...) Bóg stworzył kobietę istotą lękliwą i pokorną, jest więc coś nienaturalnego w kobiecie, która niczego się nie boi.

Baba jak ten kot. Kto pogłaszcze ten panem.

blackvirino dodano: 14 maja 2018

Baba jak ten kot. Kto pogłaszcze, ten panem.

Lubię mądre piosenki dobre książki i zieloną herbatę. Lubię też myśleć że nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Lubię okłamywać samą siebie.

allfalldown dodano: 14 maja 2018

Lubię mądre piosenki, dobre książki i zieloną herbatę. Lubię też myśleć, że nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Lubię okłamywać samą siebie.

Nie wolno Ci rozmyślać za dużo. Wstań pobiegaj posprzątaj dom upiecz ciasto a potem je zjedz wsiądź na rower zadzwoń do przyjaciółki poczytaj idź na spacer. Rób wszystko na co masz ochotę tylko nie rozmyślaj. To Cię niszczy.

allfalldown dodano: 14 maja 2018

Nie wolno Ci rozmyślać za dużo. Wstań, pobiegaj, posprzątaj dom, upiecz ciasto, a potem je zjedz, wsiądź na rower, zadzwoń do przyjaciółki, poczytaj, idź na spacer. Rób wszystko na co masz ochotę, tylko nie rozmyślaj. To Cię niszczy.

Nie znam drugiej tak niepewnej niezdecydowanej naiwnej wyolbrzymiającej każdy najmniejszy szczegół wszystko analizującej płaczliwej i przewrażliwionej na swoim punkcie osoby jak ja.

allfalldown dodano: 14 maja 2018

Nie znam drugiej tak niepewnej, niezdecydowanej, naiwnej, wyolbrzymiającej każdy najmniejszy szczegół, wszystko analizującej, płaczliwej i przewrażliwionej na swoim punkcie osoby jak ja.

 Mam tak wiele a uczucie do niej pochłania wszystko Mam tak wiele a bez niej wszystko staje się niczym

forgetthememories dodano: 14 maja 2018

"Mam tak wiele, a uczucie do niej pochłania wszystko Mam tak wiele, a bez niej wszystko staje się niczym"

Sam w sobie wszystkim i końcem wszystkiego.

forgetthememories dodano: 14 maja 2018

Sam w sobie wszystkim i końcem wszystkiego.

Zbyt wiele rzeczy mam na głowie tracę siły

pocketful_of_sunshine dodano: 14 maja 2018

Zbyt wiele rzeczy mam na głowie, tracę siły

Do pudełka po czekoladkach chowam kolejne wspomnienie.

bae dodano: 14 maja 2018

Do pudełka po czekoladkach chowam kolejne wspomnienie.

Są ludzie którym pozwolimy wracać zawsze. Choćby nie wiadomo jak Nas zawiedli i jak bardzo pozwolili Nam cierpieć. Mimo że wywoływali najokropniejszy ból gdy odchodzili  to wywołują nacudowniejszy uśmiech gdy wracają.

aniteensan dodano: 14 maja 2018

Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. Choćby nie wiadomo jak Nas zawiedli, i jak bardzo pozwolili Nam cierpieć. Mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili - to wywołują nacudowniejszy uśmiech, gdy wracają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV