głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [99] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [99]

jeszcze nie raz w życiu coś Cię złamie. nie jedna osoba zrani. przeżyjesz nie jedną stratę. czekają Cię setki kłótni i wykrzyczanych w złości słów. każdego dnia zatęsknisz. w dowolnej chwili niespodziewanie coś zakuje Cię w serce. przez całe Twoje życie czeka Cię jeszcze wiele bólu. ale wiesz co? złamana kość zawsze się zrośnie. nikt i nic nigdy Cię nie zniszczy. nie jedna osoba wywoła uśmiech na Twojej twarzy. poznasz wielu nowych ludzi. doświadczysz milion nowych rzeczy w życiu. nie zliczysz ilości dobrych słów jakie wypowiesz i jakie usłyszysz. nie raz się jeszcze pogodzisz. nie raz wybaczysz. nie raz poczujesz ulgę. bo będzie warto wiesz? zwyczajnie warto żyć. dla tych wszystkich może krótkich i ulotnych ale jednak szczęśliwych momentów. warto.

smile93 dodano: 28 sierpnia 2018

jeszcze nie raz w życiu coś Cię złamie. nie jedna osoba zrani. przeżyjesz nie jedną stratę. czekają Cię setki kłótni i wykrzyczanych w złości słów. każdego dnia zatęsknisz. w dowolnej chwili, niespodziewanie, coś zakuje Cię w serce. przez całe Twoje życie czeka Cię jeszcze wiele bólu. ale wiesz co? złamana kość zawsze się zrośnie. nikt i nic nigdy Cię nie zniszczy. nie jedna osoba wywoła uśmiech na Twojej twarzy. poznasz wielu nowych ludzi. doświadczysz milion nowych rzeczy w życiu. nie zliczysz ilości dobrych słów, jakie wypowiesz i jakie usłyszysz. nie raz się jeszcze pogodzisz. nie raz wybaczysz. nie raz poczujesz ulgę. bo będzie warto, wiesz? zwyczajnie warto żyć. dla tych wszystkich, może krótkich i ulotnych, ale jednak szczęśliwych momentów. warto.

 Przeznaczenie rzeczywiście jest ważne ale ludzie mylą się sądząc że nimi kieruje. Jest odwrotnie. Terry Pratchett

legalove dodano: 28 sierpnia 2018

"Przeznaczenie rzeczywiście jest ważne, ale ludzie mylą się sądząc, że nimi kieruje. Jest odwrotnie." Terry Pratchett

Przepraszam. Czasem wolałabym gdyby to słowo nie istniało. Dlaczego? Bo i tak nic nie zmienia. Jest bezużyteczne.

legalove dodano: 28 sierpnia 2018

Przepraszam. Czasem wolałabym, gdyby to słowo nie istniało. Dlaczego? Bo i tak nic nie zmienia. Jest bezużyteczne.

dzikie nieokiełznane serce. drżące dłonie wbijające paznokcie w Twoją skórę. usta pochłaniające każdy centymetr Twoich ust. otępiały rozum który przestał myśleć o konsekwencjach. pożądanie. pragnienia. czułość. delikatność. żądza. wariactwo. głupota. szaleństwo. uśmiech. szczęście. miłość.

smile93 dodano: 28 sierpnia 2018

dzikie, nieokiełznane serce. drżące dłonie wbijające paznokcie w Twoją skórę. usta pochłaniające każdy centymetr Twoich ust. otępiały rozum, który przestał myśleć o konsekwencjach. pożądanie. pragnienia. czułość. delikatność. żądza. wariactwo. głupota. szaleństwo. uśmiech. szczęście. miłość.

widzę Twoje szczęście. i normalnie bym się cieszył gdybyśmy tylko mogli wspólnie je dzielić. jednak tak się nie stało. w przyszłości też raczej do tego nie dojdzie. w związku z tym nie będę udawał. nienawidzę twojego szczęścia z całego serca.

smile93 dodano: 28 sierpnia 2018

widzę Twoje szczęście. i normalnie bym się cieszył, gdybyśmy tylko mogli wspólnie je dzielić. jednak tak się nie stało. w przyszłości też raczej do tego nie dojdzie. w związku z tym nie będę udawał. nienawidzę twojego szczęścia z całego serca.

limit smutnych filmów o nieszczęśliwej miłości oraz rzewnych utworów został wyczerpany. ile można jeździć rowerem słuchając non stop 'naszych' piosenek? ile razy można przeczytać na nowo wszystkie wspólne wiadomości? jak długo można nie zasnąć przez myśli o Tobie? jak wcześnie można się budzić i zaczynać dzień od Ciebie w swojej głowie? ile jeszcze godzin ten ból będzie ściskał mi serce? ile razy jeszcze spojrzę na Twoje zdjęcia? jak długo będę żył złudzeniami? tęsknotą? nadzieją? jak długo jeszcze wytrzymam póki nie popełnię jakiegoś cholernego głupstwa?

smile93 dodano: 28 sierpnia 2018

limit smutnych filmów o nieszczęśliwej miłości oraz rzewnych utworów został wyczerpany. ile można jeździć rowerem słuchając non stop 'naszych' piosenek? ile razy można przeczytać na nowo wszystkie wspólne wiadomości? jak długo można nie zasnąć przez myśli o Tobie? jak wcześnie można się budzić i zaczynać dzień od Ciebie w swojej głowie? ile jeszcze godzin ten ból będzie ściskał mi serce? ile razy jeszcze spojrzę na Twoje zdjęcia? jak długo będę żył złudzeniami? tęsknotą? nadzieją? jak długo jeszcze wytrzymam, póki nie popełnię jakiegoś cholernego głupstwa?

ironią jest z Tobą rozmawiać. wierzyć w Twoje słowa. próbować wybaczyć. próbować się odkochać. to nie takie łatwe jakby się mogło wydawać. chciałbym wiedzieć dlaczego nie potrafię Cię po tym wszystkim znienawidzić? za te wszystkie kłamstwa niedomówienia obietnice może Twój strach? chciałbym zrozumieć siebie swoje uczucia swoje myśli. chciałbym wiedzieć dlaczego wciąż za Tobą tęsknię. dlaczego wciąż o Tobie myślę. pomimo tego wszystkiego co się wydarzyło czego się dowiedziałem i z czym przyszło mi walczyć. tak bardzo potrzebuję jakiejś zmiany. tak bardzo potrzebuję Ciebie w swoim życiu.

smile93 dodano: 28 sierpnia 2018

ironią jest z Tobą rozmawiać. wierzyć w Twoje słowa. próbować wybaczyć. próbować się odkochać. to nie takie łatwe, jakby się mogło wydawać. chciałbym wiedzieć, dlaczego nie potrafię Cię po tym wszystkim znienawidzić? za te wszystkie kłamstwa, niedomówienia, obietnice, może Twój strach? chciałbym zrozumieć siebie, swoje uczucia, swoje myśli. chciałbym wiedzieć, dlaczego wciąż za Tobą tęsknię. dlaczego wciąż o Tobie myślę. pomimo tego wszystkiego, co się wydarzyło, czego się dowiedziałem i z czym przyszło mi walczyć. tak bardzo potrzebuję jakiejś zmiany. tak bardzo potrzebuję Ciebie w swoim życiu.

 Popołudnia w sierpniu pachną już jesienią.   Małgorzata Musierowicz

our_new_life dodano: 28 sierpnia 2018

"Popołudnia w sierpniu pachną już jesienią." Małgorzata Musierowicz

Z żalu samotności smutku rozpaczy i wielu niechcianych uczuć zastanawiam się co jest ze mną nie tak. Gdzie i kiedy włożyłem komuś kij pomiędzy szprychy by teraz karma do mnie wracała.

dotek dodano: 28 sierpnia 2018

Z żalu samotności, smutku, rozpaczy, i wielu niechcianych uczuć zastanawiam się co jest ze mną nie tak. Gdzie i kiedy włożyłem komuś kij pomiędzy szprychy by teraz "karma" do mnie wracała.

dlaczego tak ciężko jest mi zrozumieć że jestem człowiekiem któremu należy się szacunek i elementarne zaspokojenie potrzeb?

spadamwgore dodano: 27 sierpnia 2018

dlaczego tak ciężko jest mi zrozumieć, że jestem człowiekiem, któremu należy się szacunek i elementarne zaspokojenie potrzeb?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV