głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [99] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [99]

 z wiatrem będzie mu posyłać pocałunki wierząc że wiatr muśnie jego twarz i szepnie mu do ucha że ona ciągle żyje i czeka p.c

lolitkka dodano: 17 września 2019

"z wiatrem będzie mu posyłać pocałunki, wierząc, że wiatr muśnie jego twarz i szepnie mu do ucha, że ona ciągle żyje i czeka" p.c

 17.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje nowości bestsellery https: polishwords.com.pl blog 2019 17 09 2019 przeglad ebookow promocje nowosci bestsellery

tomaszs dodano: 17 września 2019

#17.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery https://polishwords.com.pl/blog/2019/17-09-2019-przeglad-ebookow-promocje-nowosci-bestsellery/

Sometimes you just have to move on. You have no other choice but to fight alone.

tonatyle dodano: 17 września 2019

Sometimes you just have to move on. You have no other choice but to fight alone.

Kiedyś dorośniemy do pewnych spraw dorośniemy oboje do pewnych decyzji. Kiedy oboje to zrozumiemy  gdzie oboje błędy popełniliśmy będzie za późno. Zrozumiemy gdzie błędy zrobiliśmy może sam akurat uświadomisz może ktoś inny? Przysięgaliśmy oboje sobie coś pozostaniemy sobie na zawsze bratnimi duszami gdy nie będziemy mieli siebie. Ale to zawsze pozostanie bo część nas. Zawsze będzie.

rapwciaga dodano: 17 września 2019

Kiedyś dorośniemy do pewnych spraw, dorośniemy oboje do pewnych decyzji. Kiedy oboje to zrozumiemy gdzie oboje błędy popełniliśmy będzie za późno. Zrozumiemy gdzie błędy zrobiliśmy, może sam akurat uświadomisz, może ktoś inny? Przysięgaliśmy oboje sobie coś, pozostaniemy sobie na zawsze bratnimi duszami gdy nie będziemy mieli siebie. Ale to zawsze pozostanie, bo część nas. Zawsze będzie.

zakochani w sobie jak jedna z nielicznych par.

ansomia dodano: 16 września 2019

zakochani w sobie, jak jedna z nielicznych par.

zachowuję się jakbym uciekła z psychiatryka ale dobrze mi z tym.

ansomia dodano: 16 września 2019

zachowuję się jakbym uciekła z psychiatryka, ale dobrze mi z tym.

przytulić wypłakać i powiedzieć jaki świat jest zły.

ansomia dodano: 16 września 2019

przytulić, wypłakać i powiedzieć jaki świat jest zły.

dalej ci ufam wiedząc że to i tak nie ma żadnej przyszłości.

ansomia dodano: 16 września 2019

dalej ci ufam, wiedząc, że to i tak nie ma żadnej przyszłości.

co u mnie? nic. wiesz jak wygląda nic? to jest duże szare i bezkształtne. zabija mnie w nocy w dzień śmieje się szyderczo.

ansomia dodano: 16 września 2019

co u mnie? nic. wiesz jak wygląda nic? to jest duże, szare i bezkształtne. zabija mnie w nocy, w dzień śmieje się szyderczo.

Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię.

lolitkka dodano: 16 września 2019

Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć, że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego, który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa, że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV