głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [98] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [98]

 Jego odpowiedź się nie zmieniła. Prawda była taka że bez względu na to jak bardzo próbował to opanować tęsknił za nią. Zawsze.

fightingdreamer dodano: 14 sierpnia 2018

"Jego odpowiedź się nie zmieniła. Prawda była taka, że bez względu na to, jak bardzo próbował to opanować, tęsknił za nią. Zawsze."

Tylko ja i cztery ściany. Całkiem sam. W mojej głowie tysiące myśli. Więc chodź przytul się do mnie ja bez Ciebie dłużej już nie mogę.

fightingdreamer dodano: 14 sierpnia 2018

Tylko ja i cztery ściany. Całkiem sam. W mojej głowie tysiące myśli. Więc chodź, przytul się do mnie ja bez Ciebie dłużej już nie mogę.

nie pozwólmy odejść temu uczuciu. nie wiem czy czujesz to samo ale nie pozwólmy. chcę wierzyć w Ciebie. że Nam się uda. że możemy być szczęśliwi. z tymi wszystkimi naszymi obawami lękami problemami ale też marzeniami pragnieniami i uśmiechami. nie zmarnujmy tego. bo możemy żałować.

smile93 dodano: 14 sierpnia 2018

nie pozwólmy odejść temu uczuciu. nie wiem, czy czujesz to samo, ale nie pozwólmy. chcę wierzyć w Ciebie. że Nam się uda. że możemy być szczęśliwi. z tymi wszystkimi naszymi obawami, lękami, problemami, ale też marzeniami, pragnieniami i uśmiechami. nie zmarnujmy tego. bo możemy żałować.

jadę na imprezę. zamierzam się najebać. niby alkohol nie jest rozwiązaniem. ale teraz tylko takie widzę. mam nadzieję że zapomnę o tym wszystkim przy nich wszystkich. że przyjaciele nie pozwolą mi na smutek. że dadzą mi radość. że na chwilę się odetnę. zresetuję. że pomyślę że będzie dobrze.

smile93 dodano: 14 sierpnia 2018

jadę na imprezę. zamierzam się najebać. niby alkohol nie jest rozwiązaniem. ale teraz tylko takie widzę. mam nadzieję, że zapomnę o tym wszystkim przy nich wszystkich. że przyjaciele nie pozwolą mi na smutek. że dadzą mi radość. że na chwilę się odetnę. zresetuję. że pomyślę, że będzie dobrze.

stara się być dobry. szczery. zabawny. pomocny. staram się codziennie. nie może ktoś tak starać się dla mnie?

smile93 dodano: 14 sierpnia 2018

stara się być dobry. szczery. zabawny. pomocny. staram się codziennie. nie może ktoś tak starać się dla mnie?

dziękuję przyjaciele że jesteście. ale gdybyście znali całą prawdę nie byłoby Was. nienawidzilibyście mnie. ale i tak jesteście cudowni. każde z Was na swój własny sposób. wszyscy jesteście dla mnie ważni. będziecie zawsze. dlatego mi kiedyś wybaczcie. proszę.

smile93 dodano: 14 sierpnia 2018

dziękuję przyjaciele, że jesteście. ale gdybyście znali całą prawdę, nie byłoby Was. nienawidzilibyście mnie. ale i tak jesteście cudowni. każde z Was na swój własny sposób. wszyscy jesteście dla mnie ważni. będziecie zawsze. dlatego mi kiedyś wybaczcie. proszę.

odkryć nowy rodzaj smutku cierpienia to jak napić się ambrozji nektaru bogów. to takie piękne. tak cierpieć. uwielbiam to uczucie. szczerze. naprawdę. z całego serca kocham. kocham. kocham. kocham. nie ma na świecie nic piękniejszego niż właśnie ten ból. niech będzie tylko większy intensywniejszy bardziej skomplikowany nie do zdarcia cholernie wieczny. przynajmniej to jakieś uczucie. najprawdopodobniej jedyne na jakie zasługuję.

smile93 dodano: 14 sierpnia 2018

odkryć nowy rodzaj smutku, cierpienia, to jak napić się ambrozji, nektaru bogów. to takie piękne. tak cierpieć. uwielbiam to uczucie. szczerze. naprawdę. z całego serca kocham. kocham. kocham. kocham. nie ma na świecie nic piękniejszego niż właśnie ten ból. niech będzie tylko większy, intensywniejszy, bardziej skomplikowany, nie do zdarcia, cholernie wieczny. przynajmniej to jakieś uczucie. najprawdopodobniej jedyne, na jakie zasługuję.

 nienawidzę Cię. za to że jesteś taki beznadziejny. za to że jesteś żałosny. za każdy smutek klejący się do serca. i za każdy wdech którym marnujesz drogocenny tlen. nienawidzę Cię słyszysz? za to że tak cierpisz ukradkiem. za to że nic nie mówisz. za to że się nie starasz. za to że stoisz ciągle w tym samym miejscu. nienawidzę Cię. tak. do Ciebie mówię. nie płacz kurwo. tym bardziej się nie uśmiechaj. jesteś słaby. nieudacznik z Ciebie. nikt Cię nie kocha i nikt tego nie zrobi. nic Cię nie uszczęśliwi. nie zasługujesz na to. nienawidzę Cię. weź idź się utop w wannie. jebnij jakiegoś zasranego dopalacza i wykituj. pierdolnij głową w ścianę. wykrwaw się. cierp tak jak nikt inny. tylko na to zasługujesz. tylko. nienawidzę Cię słyszysz?  słyszał spuszczając wzrok z pieprzonego lustra.

smile93 dodano: 14 sierpnia 2018

"nienawidzę Cię. za to, że jesteś taki beznadziejny. za to, że jesteś żałosny. za każdy smutek klejący się do serca. i za każdy wdech, którym marnujesz drogocenny tlen. nienawidzę Cię, słyszysz? za to, że tak cierpisz ukradkiem. za to, że nic nie mówisz. za to, że się nie starasz. za to, że stoisz ciągle w tym samym miejscu. nienawidzę Cię. tak. do Ciebie mówię. nie płacz, kurwo. tym bardziej się nie uśmiechaj. jesteś słaby. nieudacznik z Ciebie. nikt Cię nie kocha i nikt tego nie zrobi. nic Cię nie uszczęśliwi. nie zasługujesz na to. nienawidzę Cię. weź idź się utop w wannie. jebnij jakiegoś zasranego dopalacza i wykituj. pierdolnij głową w ścianę. wykrwaw się. cierp tak jak nikt inny. tylko na to zasługujesz. tylko. nienawidzę Cię, słyszysz?" - słyszał, spuszczając wzrok z pieprzonego lustra.

pragnę wyruszyć w końcu w tą daleką podróż. przekroczyć tą granicę. zobaczyć co jest za nią. czy jest tam tylko szczęście? a może smutek i pustka? a może jest kolejne życie szczęśliwsze? może warto pójść w końcu na dworzec i to sprawdzić nie wsiadając w ogóle do wagonu.

smile93 dodano: 14 sierpnia 2018

pragnę wyruszyć w końcu w tą daleką podróż. przekroczyć tą granicę. zobaczyć, co jest za nią. czy jest tam tylko szczęście? a może smutek i pustka? a może jest kolejne życie, szczęśliwsze? może warto pójść w końcu na dworzec i to sprawdzić, nie wsiadając w ogóle do wagonu.

może to kiedyś wszystko przeczytasz i wiesz co wtedy? będzie za późno.

smile93 dodano: 14 sierpnia 2018

może to kiedyś wszystko przeczytasz i wiesz co wtedy? będzie za późno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV