głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [98] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [98]

4 giga rapu na telefonie słuchawki na uszy guma winterfresh moja czapka skateluz buty nike uśmiech na ryju i w drogę.

ansomia dodano: 23 grudnia 2019

4 giga rapu na telefonie, słuchawki na uszy, guma winterfresh, moja czapka skateluz, buty nike, uśmiech na ryju i w drogę.

pst! chodź tu do mnie na chwilę. mam dla ciebie propozycję. wejdźmy na te najwyższe drzewo spędźmy tam cały dzień zakochajmy się w sobie i bądźmy do końca świata szczęśliwi. co ty na to?

ansomia dodano: 23 grudnia 2019

pst! chodź tu do mnie na chwilę. mam dla ciebie propozycję. wejdźmy na te najwyższe drzewo, spędźmy tam cały dzień, zakochajmy się w sobie i bądźmy do końca świata szczęśliwi. co ty na to?

wszyscy myśleli że była twarda no cóż na taką wyglądała. ale w środku nadal była małą dziewczynką która opanowała do perfekcji pieprzenie sobie życia.

ansomia dodano: 23 grudnia 2019

wszyscy myśleli że była twarda, no cóż, na taką wyglądała. ale w środku nadal była małą dziewczynką, która opanowała do perfekcji pieprzenie sobie życia.

najciemniej jest tuż przed wschodem słońca.

ansomia dodano: 23 grudnia 2019

najciemniej jest tuż przed wschodem słońca.

Nie mogę się doczekać kiedy to wszystko minie kiedy będę mogła o tym tylko wspomnieć a nie myslec wciąż.. Nie sądziłam że spotka mnie coś takiego....

lolitkka dodano: 23 grudnia 2019

Nie mogę się doczekać kiedy to wszystko minie, kiedy będę mogła o tym tylko wspomnieć, a nie myslec wciąż.. Nie sądziłam, że spotka mnie coś takiego....

10.10 Pytanie: czy robimy to z głupoty czy z miłości? A ostatniego nie można lekceważyć

lolitkka dodano: 23 grudnia 2019

10.10 Pytanie: czy robimy to z głupoty,czy z miłości? A ostatniego nie można lekceważyć

Nikt nie jest idealny dopóki się w nim nie zakochasz

lolitkka dodano: 23 grudnia 2019

Nikt nie jest idealny, dopóki się w nim nie zakochasz

 23.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje nowości bestsellery https: polishwords.com.pl blog 2019 23 12 2019 przeglad ebookow promocje nowosci bestsellery

tomaszs dodano: 23 grudnia 2019

#23.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery https://polishwords.com.pl/blog/2019/23-12-2019-przeglad-ebookow-promocje-nowosci-bestsellery/

”Czasami na twojej drodze pojawia się taki człowiek który wziął się niemal znikąd i tak przez nic bez powodu i bez celu staje się jednym z najważniejszych w twoim życiu. Jego uśmiech jest inny jego słowa są inne. Głos tego człowieka kojarzy Ci się z dobrem a dotyk ze szczęściem i bezpieczeństwem. Mieć takiego człowieka to w życiu najważniejsze.”

jednorazowagra dodano: 23 grudnia 2019

”Czasami na twojej drodze pojawia się taki człowiek, który wziął się niemal znikąd, i tak przez nic, bez powodu i bez celu, staje się jednym z najważniejszych w twoim życiu. Jego uśmiech jest inny, jego słowa są inne. Głos tego człowieka kojarzy Ci się z dobrem, a dotyk ze szczęściem i bezpieczeństwem. Mieć takiego człowieka, to w życiu najważniejsze.”

“Do miłości było jeszcze daleko ale kiedy na niego patrzyłam byłam pełna piersi nóg ramion. Ja cała szłam do niego. To nie mogło się nie stać... ”

jednorazowagra dodano: 23 grudnia 2019

“Do miłości było jeszcze daleko, ale kiedy na niego patrzyłam, byłam pełna piersi, nóg, ramion. Ja cała szłam do niego. To nie mogło się nie stać... ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV