głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [96] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [96]

I thought that when he would hug me I would feel the relieve and peace and safety but it actually made me even more anxious and uncomfortable. What am I keep thinking about if I cannot even relax for a hug? Pack it in woman!!!

sweetdefeat dodano: 12 stycznia 2022

I thought that when he would hug me I would feel the relieve and peace and safety, but it actually made me even more anxious and uncomfortable. What am I keep thinking about if I cannot even relax for a hug? Pack it in woman!!!

Nigdy nie napisałam takiego listu do nikogo. i już nigdy tego nie zrobię. Bo nigdy nie spotkam kogoś takiego jak Ty. Nigdy nie poczuję tego co dajesz mi samym spojrzeniem. Nigdy żaden dotyk nie podziała na mnie jak Twój. Żaden zapach nie sprawi że nagle zabraknie mi tchu. Niczyja obecność nie da mi takiego szczęścia. Nikt nigdy nie będzie imponował im hartem ducha tak jak Ty. Nigdy nie zobaczę w nikim takiego piękna jak w Tobie. Nigdy niczyje słowa nie będą znaczyły dla mnie tyle co Twoje. Nigdy nie będę chciał z nikim dzielić życia. Ani go dla kogoś oddawać. Bo nigdy nikogo tak nie pokocham. I nigdy nie przestanę kochać Ciebie.

beautifulsmile dodano: 12 stycznia 2022

Nigdy nie napisałam takiego listu do nikogo. i już nigdy tego nie zrobię. Bo nigdy nie spotkam kogoś takiego jak Ty. Nigdy nie poczuję tego, co dajesz mi samym spojrzeniem. Nigdy żaden dotyk nie podziała na mnie jak Twój. Żaden zapach nie sprawi, że nagle zabraknie mi tchu. Niczyja obecność nie da mi takiego szczęścia. Nikt nigdy nie będzie imponował im hartem ducha tak jak Ty. Nigdy nie zobaczę w nikim takiego piękna jak w Tobie. Nigdy niczyje słowa nie będą znaczyły dla mnie tyle co Twoje. Nigdy nie będę chciał z nikim dzielić życia. Ani go dla kogoś oddawać. Bo nigdy nikogo tak nie pokocham. I nigdy nie przestanę kochać Ciebie.

palenie zabija. ty też.

ansomia dodano: 11 stycznia 2022

palenie zabija. ty też.

a co jeśli pewnego dnia będę musiała ci zajebać?

ansomia dodano: 11 stycznia 2022

a co, jeśli pewnego dnia będę musiała ci zajebać?

lubię moje koleżanki. głownie dlatego że nie są facetami.

ansomia dodano: 11 stycznia 2022

lubię moje koleżanki. głownie dlatego, że nie są facetami.

i szczerze mogę powiedzieć że go nie kocham. nie kocham go. czasem tylko brakuje mi kogoś bliskiego kto by mnie przytulił kto czuwałby przy mnie. ale nie jego.

ansomia dodano: 11 stycznia 2022

i szczerze mogę powiedzieć, że go nie kocham. nie kocham go. czasem tylko brakuje mi kogoś bliskiego, kto by mnie przytulił, kto czuwałby przy mnie. ale nie jego.

szacunek jest wtedy gdy zamiast ''sorry'' mówisz ''przepraszam'' a zamiast ''dzięki''  dziękuję .

ansomia dodano: 11 stycznia 2022

szacunek jest wtedy, gdy zamiast ''sorry'' mówisz ''przepraszam'' a zamiast ''dzięki'', "dziękuję".

Lubię te wszystkie debiuty z Tobą

jottt dodano: 11 stycznia 2022

Lubię te wszystkie debiuty z Tobą

Miałam ledwo dziewiętnaście lat. Zakochałam się. Zostawiłam dla niego cały mój dotychczasowy świat i wyprowadziłam się do innego kraju. Co dostałam w zamian? Uczucie równe zeru brak wsparcia wieczne kłótnie zaniżoną samoocenę tęsknotę za rodziną  która okazała się niepotrzebna..  mabelle

mabelle dodano: 11 stycznia 2022

Miałam ledwo dziewiętnaście lat. Zakochałam się. Zostawiłam dla niego cały mój dotychczasowy świat i wyprowadziłam się do innego kraju. Co dostałam w zamian? Uczucie równe zeru, brak wsparcia, wieczne kłótnie, zaniżoną samoocenę, tęsknotę za rodziną - która okazała się niepotrzebna.. / mabelle

Nigdy nie przyszło mi do głowy że nieobecność może zajmować tyle miejsca. Znacznie więcej niż obecność.

i_needyou dodano: 11 stycznia 2022

Nigdy nie przyszło mi do głowy, że nieobecność może zajmować tyle miejsca. Znacznie więcej niż obecność.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV