głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [94] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [94]

Nie potrafię myśleć wspominać bez łez.

x_alesana dodano: 5 maja 2020

Nie potrafię myśleć, wspominać bez łez.

Przez ostatnie noce gdy zamykam oczy widzę nasze ostatnie święta. Ostatnie pożegnanie bracie...

x_alesana dodano: 5 maja 2020

Przez ostatnie noce, gdy zamykam oczy, widzę nasze ostatnie święta. Ostatnie pożegnanie, bracie...

W tym najgorszym najtrudniejszym dla Ciebie czasie chciałam być twoim wsparciem. Twoją podpora. Chciałam pomoc Ci się podnieść. Wtedy wydawało mi się ze robię ile mogę.. lecz teraz widzę ze wcale tak nie było. Piękne są rodzinne więzi. Czułam to wszystko.

x_alesana dodano: 5 maja 2020

W tym najgorszym, najtrudniejszym dla Ciebie czasie, chciałam być twoim wsparciem. Twoją podpora. Chciałam pomoc Ci się podnieść. Wtedy wydawało mi się, ze robię ile mogę.. lecz teraz widzę ze wcale tak nie było. Piękne są rodzinne więzi. Czułam to wszystko.

Ile człowiek ma w sobie siły żeby znosić to wszystko co dzieje się dookoła. Na dodatek tak świetnie udawac ze wszystko ma się pod kontrola...

x_alesana dodano: 5 maja 2020

Ile człowiek ma w sobie siły, żeby znosić to wszystko co dzieje się dookoła. Na dodatek tak świetnie udawac, ze wszystko ma się pod kontrola...

3swiatyija z promykiem serca utopionego w skrajnisciach nadzieji walczących o usmiechu drobinke w budzie tego życia.

buuumtylkoty dodano: 5 maja 2020

3swiatyija z promykiem serca utopionego w skrajnisciach nadzieji walczących o usmiechu drobinke w budzie tego życia.

 Nie ma takiej chwili aby wszystko było dobrze spokojnie aby o niczym nie trzeba było myśleć. Aby można było odetchnąć tym powietrzem co pachnie jak miód – i być szczęśliwym. Idę na daleki spacer .

pepsimaad dodano: 5 maja 2020

"Nie ma takiej chwili, aby wszystko było dobrze, spokojnie, aby o niczym nie trzeba było myśleć. Aby można było odetchnąć tym powietrzem, co pachnie jak miód – i być szczęśliwym. Idę na daleki spacer".

co rano trzeba wstać a co wieczór zapomnieć.

ansomia dodano: 5 maja 2020

co rano trzeba wstać a co wieczór zapomnieć.

wytrzymam. choćbym miała patrzeć na niego przegryzając wargi dławiąc się łzami wytrzymam.

ansomia dodano: 5 maja 2020

wytrzymam. choćbym miała patrzeć na niego przegryzając wargi, dławiąc się łzami, wytrzymam.

lubię patrzeć na niego ukradkiem. kątem oka zerkać na jego postawną budowę ciała. na ten szczery i wyjątkowy uśmiech. zniewalające tęczówki. każdą przerwę spędzam na bezinteresownym zatapianiu wzroku w jego osobie. jest mi z tym dobrze. stoję i podziwiam wiedząc że nigdy mnie nie zrani. nigdy nie dowie się o moim istnieniu.

ansomia dodano: 5 maja 2020

lubię patrzeć na niego ukradkiem. kątem oka zerkać na jego postawną budowę ciała. na ten szczery i wyjątkowy uśmiech. zniewalające tęczówki. każdą przerwę spędzam na bezinteresownym zatapianiu wzroku w jego osobie. jest mi z tym dobrze. stoję i podziwiam wiedząc, że nigdy mnie nie zrani. nigdy nie dowie się o moim istnieniu.

chodź pójdziemy w środku nocy gdzieś. gdziekolwiek. chodź będziemy patrzeć na siebie we mgle. chodź nie będziemy myśleć o upływającym czasie. chodź będziemy rozmawiać o życiu wycierając sobie nawzajem łzy. chodź poniszczymy się razem.

ansomia dodano: 5 maja 2020

chodź, pójdziemy w środku nocy gdzieś. gdziekolwiek. chodź, będziemy patrzeć na siebie we mgle. chodź, nie będziemy myśleć o upływającym czasie. chodź, będziemy rozmawiać o życiu, wycierając sobie nawzajem łzy. chodź, poniszczymy się razem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV