głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [97] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [97]

brązowy? kojarzy mi się z czekoladą kakao opalenizną moimi włosami. przypomina mi jakiego koloru mam portfel w razie gdybym go zgubiła i ulubione spodenki również mam w tym kolorze. widzisz? już nie kojarzy mi się z twoimi oczami.

ansomia dodano: 24 września 2023

brązowy? kojarzy mi się z czekoladą, kakao, opalenizną, moimi włosami. przypomina mi jakiego koloru mam portfel, w razie gdybym go zgubiła i ulubione spodenki również mam w tym kolorze. widzisz? już nie kojarzy mi się z twoimi oczami.

a teraz wypijmy za zdrowie wszystkich szczęśliwych ludzi za facetów którzy są wspaniali. za frajerów którzy nie doceniają skarbu jakim jest kobieta. za rodziców. za braci i za siostry. i ostatni toast wypijmy za miłość może kiedyś zapuka też do naszych drzwi.

ansomia dodano: 24 września 2023

a teraz wypijmy za zdrowie wszystkich szczęśliwych ludzi, za facetów, którzy są wspaniali. za frajerów, którzy nie doceniają skarbu jakim jest kobieta. za rodziców. za braci i za siostry. i ostatni toast, wypijmy za miłość, może kiedyś zapuka też do naszych drzwi.

czy go kocham? tak kocham. ale mniej niż w momencie gdy skończyliśmy to wszystko. owszem jest jeszcze ten żar w sercu ale powoli się wypala. a razem z nim wypali się nasza miłość. pewnego dnia skończy się. raz na zawsze.

ansomia dodano: 24 września 2023

czy go kocham? tak, kocham. ale mniej niż w momencie, gdy skończyliśmy to wszystko. owszem, jest jeszcze ten żar w sercu ale powoli się wypala. a razem z nim wypali się nasza miłość. pewnego dnia skończy się. raz na zawsze.

Już nie wierzę w miłość ale chciałbym abyś była prorokiem który mnie przekona.

darko dodano: 24 września 2023

Już nie wierzę w miłość ale chciałbym abyś była prorokiem który mnie przekona.

Blog działa  jeden i drugi

szymo244 dodano: 24 września 2023

Blog działa - jeden i drugi

Dla ciebie godziny ćwiczeń setki kilometrów biegania dni bolących mięśni wieczorów pisania powieści na nowo. A dziś przyszłaś i poszłaś nawet nie wiem czy zatrzymałaś na mnie wzrok nie zabiło mi serce nie wybierałem momentów kiedy mogliśmy porozmawiać. Byłaś tylko byłaś tak samo piękna a tak odległa od moich marzeń które oszukały mnie że wszystko z Twojego powodu a to tylko moje myśli.

darko dodano: 24 września 2023

Dla ciebie godziny ćwiczeń, setki kilometrów biegania, dni bolących mięśni, wieczorów pisania powieści na nowo. A dziś przyszłaś i poszłaś, nawet nie wiem czy zatrzymałaś na mnie wzrok, nie zabiło mi serce, nie wybierałem momentów kiedy mogliśmy porozmawiać. Byłaś, tylko byłaś, tak samo piękna a tak odległa od moich marzeń, które oszukały mnie, że wszystko z Twojego powodu a to tylko moje myśli.

Ja już u siebie w domu w Chmielniku

szymo244 dodano: 24 września 2023

Ja już u siebie w domu w Chmielniku

Nowatorsko  nowe posty na moim blogu śladami włóczykija

szymo244 dodano: 24 września 2023

Nowatorsko - nowe posty na moim blogu śladami włóczykija

A boy tells You. A man shows You. Remember that.

i_needyou dodano: 24 września 2023

A boy tells You. A man shows You. Remember that.

Bejbi.com: Twoje Wsparcie w Rodzicielstwie  Bejbi.com to oaza dla rodziców której celem jest ułatwienie i wzbogacenie każdego etapu rodzicielstwa. To niezastąpiona społeczność która oferuje więcej niż tylko wiedzę. Dzięki Bejbi.com rodzice zyskują dostęp do innowacyjnych narzędzi wspierających rozwój dziecka. Rzetelne porady ekspertów w pediatrii i psychologii dziecięcej kierują rodziców na właściwą drogę. Bogata baza artykułów dostarcza inspiracji i praktycznych wskazówek. To także miejsce gdzie rodzice wspólnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wzajemnie wspierają. Inteligentne narzędzia decyzyjne pomagają w dokonywaniu świadomych wyborów od produktów po aktywności wspomagające rozwój. Bejbi.com to nie tylko strona internetowa to społeczność która razem ze sobą tworzy przyszłość zdrowego i szczęśliwego rodzicielstwa. https: www.bejbi.com

bejbicom dodano: 23 września 2023

Bejbi.com: Twoje Wsparcie w Rodzicielstwie Bejbi.com to oaza dla rodziców, której celem jest ułatwienie i wzbogacenie każdego etapu rodzicielstwa. To niezastąpiona społeczność, która oferuje więcej niż tylko wiedzę. Dzięki Bejbi.com rodzice zyskują dostęp do innowacyjnych narzędzi wspierających rozwój dziecka. Rzetelne porady ekspertów w pediatrii i psychologii dziecięcej kierują rodziców na właściwą drogę. Bogata baza artykułów dostarcza inspiracji i praktycznych wskazówek. To także miejsce, gdzie rodzice wspólnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wzajemnie wspierają. Inteligentne narzędzia decyzyjne pomagają w dokonywaniu świadomych wyborów, od produktów po aktywności wspomagające rozwój. Bejbi.com to nie tylko strona internetowa, to społeczność, która razem ze sobą tworzy przyszłość zdrowego i szczęśliwego rodzicielstwa. https://www.bejbi.com/

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV