głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [100] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [100]

Najpiękniejsze uczucie na świecie to być z siebie dumnym.

eldoo dodano: 5 października 2018

Najpiękniejsze uczucie na świecie to być z siebie dumnym.

Niespodziewanie otrzymuję cios otępiały oslepiony krwią porażki padam na kolana cios za ciosem prawie tracę przytomność gdy otwieram oczy by spojrzeć na napastnika próbując zrozumieć powód kop za kopem już nie czuję bólu tylko wstrzasy siłę która powala mnie niszczy odbiera godność i siły. Chwila ciszy łapię oddech i od razu czuję jak zimne sadystyczne bezlitosne dłonie zaciskają się na szyi. Przycisniety do ziemi zawyłem. Dlaczego ledwo szepczę słyszę cichą wyliczankę czasu za którymś slowem za ktorąś sekindą kryje się ostatni cios życia. Poczekam tu uśmiechnę się do przechodnia który ominął ból ucieszę się promieniem Słonca zasypiajac w kałuży zmartwień.

zatracony dodano: 5 października 2018

Niespodziewanie otrzymuję cios, otępiały, oslepiony krwią porażki padam na kolana, cios za ciosem, prawie tracę przytomność, gdy otwieram oczy by spojrzeć na napastnika, próbując zrozumieć powód, kop za kopem, już nie czuję bólu, tylko wstrzasy, siłę która powala mnie, niszczy, odbiera godność i siły. Chwila ciszy, łapię oddech i od razu czuję jak zimne, sadystyczne, bezlitosne dłonie zaciskają się na szyi. Przycisniety do ziemi, zawyłem. "Dlaczego" ledwo szepczę, słyszę cichą wyliczankę czasu, za którymś slowem, za ktorąś sekindą kryje się ostatni cios życia. Poczekam tu, uśmiechnę się do przechodnia który ominął ból, ucieszę się promieniem Słonca zasypiajac w kałuży zmartwień.

“Z czasem się przekonasz że jak człowiek musi to poradzi sobie ze wszystkim.”   Urszula Jaksik

need_you_now dodano: 5 października 2018

“Z czasem się przekonasz, że jak człowiek musi, to poradzi sobie ze wszystkim.” ~ Urszula Jaksik

nie ma tęsknoty bardziej bolesnej niż tęsknota za tym czego nigdy nie było

spadamwgore dodano: 5 października 2018

nie ma tęsknoty bardziej bolesnej, niż tęsknota za tym czego nigdy nie było

Bez słuchawek w uszach też wszystko gra :

iza1550 dodano: 5 października 2018

Bez słuchawek w uszach też wszystko gra :)

I jakby nam było mało rzeczywistych klęsk i cierpień dobijemy się słowami.

xes dodano: 5 października 2018

I jakby nam było mało rzeczywistych klęsk i cierpień- dobijemy się słowami.

absolutnie żadna teksty canzone dodał komentarz: absolutnie żadna do wpisu 5 października 2018
Żadna ciekawość nie jest warta świętego spokoju.   Aleksandra Steć

tygryseeek dodano: 5 października 2018

Żadna ciekawość nie jest warta świętego spokoju. - Aleksandra Steć

i zadzwoniłam do niego. od tygodnia się do tego zbierałam. zadzwoniłam żeby zapytać o jedną konkretną rzecz czy jej przypadkiem nie zostawiłam w naszym wspólnym mieszkaniu. w mieszkaniu w którym teraz już tylko on mieszka. nasza rozmowa trwała jakieś 30 sekund a ja po jej zakończeniu trzęsłam się jak osika. powiedział że nie znalazł tego o co pytałam że musiałam zabrać to ze sobą. a ja tak bardzo chciałam mieć pretekst żeby go zobaczyć. tak bardzo chciałam iść do naszego mieszkania i go zobaczyć. tak dawno go nie widziałam. i tak bardzo za nim tęsknię.

saveitforthebedroom dodano: 5 października 2018

i zadzwoniłam do niego. od tygodnia się do tego zbierałam. zadzwoniłam, żeby zapytać o jedną konkretną rzecz, czy jej przypadkiem nie zostawiłam w naszym wspólnym mieszkaniu. w mieszkaniu, w którym teraz już tylko on mieszka. nasza rozmowa trwała jakieś 30 sekund, a ja po jej zakończeniu trzęsłam się jak osika. powiedział, że nie znalazł tego, o co pytałam, że musiałam zabrać to ze sobą. a ja tak bardzo chciałam mieć pretekst, żeby go zobaczyć. tak bardzo chciałam iść do naszego mieszkania i go zobaczyć. tak dawno go nie widziałam. i tak bardzo za nim tęsknię.

“Właśnie wróciłem z miejsca gdzie byłem duszą towarzystwa a z ust mych płynęły nieustannie dowcipy śmiali się wszyscy byłem podziwiany  ale myślami byłem daleko na krańcu świata.

jednorazowagra dodano: 5 października 2018

“Właśnie wróciłem z miejsca, gdzie byłem duszą towarzystwa, a z ust mych płynęły nieustannie dowcipy, śmiali się wszyscy, byłem podziwiany - ale myślami byłem daleko, na krańcu świata."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV