głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [100] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [100]

Chyba nie potrafię panować nad samą sobą...

wyjebane_maaam dodano: 31 marca 2018

Chyba nie potrafię panować nad samą sobą...

To jest dziewczyna nie byle jaka. Po prostu marznie każdego chłopaka. Puszcze jej oko pośle buziaka. Prawda jest tak  ze mam na nią smaka. Szybko się w takiej zakochać można.

dotek dodano: 31 marca 2018

To jest dziewczyna nie byle jaka. Po prostu marznie każdego chłopaka. Puszcze jej oko, pośle buziaka. Prawda jest tak , ze mam na nią smaka. Szybko się w takiej zakochać można.

Masło maślane nawet słowa już mi sie nie układają w logiczną całość. Potrzebuje sie zaszyc z daleka pd ludzi z ulubionymi piosenkami słuchawkami i fajkami. Zeszyt i dlugopis w zupełności by wystarczył żeby przeanalizować swoje życie żeby jakoś sie w tym wszystkim odnaleźć. Nienawidzę tego co sie właśnie dzieje. Chyba mam za dużo wolnego chyba za dużo myślę analizuje. Ps. Kocham Cie misiu  ASs

as123456789 dodano: 30 marca 2018

Masło maślane, nawet słowa już mi sie nie układają w logiczną całość. Potrzebuje sie zaszyc z daleka pd ludzi, z ulubionymi piosenkami, słuchawkami i fajkami. Zeszyt i dlugopis w zupełności by wystarczył, żeby przeanalizować swoje życie, żeby jakoś sie w tym wszystkim odnaleźć. Nienawidzę tego, co sie właśnie dzieje. Chyba mam za dużo wolnego, chyba za dużo myślę, analizuje. Ps. Kocham Cie misiu / ASs

Jak byłam gowniarą to chciałam podejmować wszystkie decyzje sama chciałam być dorosła i mieć wszystko w dupie. Teraz bym jedynie chciała by ktos pomógł mi podjąć decyzje kurwa nienawidzę dylematów. Chciałabym cofnąć czas i podjąć inna decyzję zmienić bieg wydarzeń. Zycie to skomplikowana układanka. ASs

as123456789 dodano: 30 marca 2018

Jak byłam gowniarą, to chciałam podejmować wszystkie decyzje sama, chciałam być dorosła i mieć wszystko w dupie. Teraz bym jedynie chciała, by ktos pomógł mi podjąć decyzje, kurwa nienawidzę dylematów. Chciałabym cofnąć czas i podjąć inna decyzję, zmienić bieg wydarzeń. Zycie to skomplikowana układanka. /ASs

 Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból zrywa kontakt zaczyna zapomina zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać że te drzwi tak na prawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz.

faust dodano: 30 marca 2018

,,Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina, zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo, by się przekonać, że te drzwi tak na prawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz."

 Wiesz co jest do kitu? Że nie ma nikogo bliskiego. Chciałabym... o rany mówię jak dziecko... żeby komuś zależało. Chciałabym żeby ktoś był załamany kiedy odejdę. Żeby ktoś trzymał mnie za rękę gdy będę umierała.

faust dodano: 30 marca 2018

,,Wiesz, co jest do kitu? Że nie ma nikogo bliskiego. Chciałabym... o rany, mówię jak dziecko... żeby komuś zależało. Chciałabym, żeby ktoś był załamany, kiedy odejdę. Żeby ktoś trzymał mnie za rękę, gdy będę umierała."

 To były moje marzenia. Pragnęłam aby mnie ktoś dostrzegł ale nie podchodził za blisko zawsze mnie przerażała zbytnia bliskość drugiego człowieka. To był nieokreślony lęk nagły skurcz serca. I potrzeba wycofania się ucieczki.

faust dodano: 30 marca 2018

,,To były moje marzenia. Pragnęłam, aby mnie ktoś dostrzegł, ale nie podchodził za blisko, zawsze mnie przerażała zbytnia bliskość drugiego człowieka. To był nieokreślony lęk, nagły skurcz serca. I potrzeba wycofania się, ucieczki."

 Zawsze mamy osiemnaście lat i czekamy aż zacznie się życie.

faust dodano: 30 marca 2018

,,Zawsze mamy osiemnaście lat i czekamy, aż zacznie się życie."

  Jesteś pewien że do końca życia chcesz być myszą skarbeńku?  spytała wreszcie babcia.  Najzupełniej. Dopóki ktoś nas kocha nieważne kim jesteśmy i jak wyglądamy.

faust dodano: 30 marca 2018

,,- Jesteś pewien, że do końca życia chcesz być myszą, skarbeńku? - spytała wreszcie babcia. - Najzupełniej. Dopóki ktoś nas kocha, nieważne, kim jesteśmy i jak wyglądamy."

Wiem że łatwiej poudawać chować siebie za kreacją.

black-inside dodano: 30 marca 2018

Wiem, że łatwiej poudawać, chować siebie za kreacją.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV