głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [100] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [100]

zmyj łzy mała.

ansomia dodano: 24 stycznia 2019

zmyj łzy, mała.

Niekiedy chce mi się po prostu płakać za chwilę chcę rzucać wszystkim co mam pod ręką i przeklinać tak głośno aby wyrzucić wszystko złe co we mnie siedzi. Po chwili się uspokajam i stwierdzam że sama dam sobie ze wszystkim radę że nie pierwszy raz jest pod górkę i zapewne nie ostatni ale w głowie mam tylko to aby ktoś mnie mocno przytulił. Każdego dnia zdaje sobie sprawę że za bardzo się przejmuje że za dużo myślę niekiedy zawale coś przez własne lenistwo następnie żałuję i tak życie kołem się toczy. Zadaj sobie pytanie czy aby na pewno warto ? Wiadomo ktoś będzie się przejmował złamanym paznokciem a ktoś amputacją ręki. Ktoś będzie przeżywał niezdany egzamin bo aktualnie to jest jego problem lecz ktoś inny będzie się przejmował utratą pracy chorym dzieckiem i dwoma kredytami do spłacenia. Walczmy z przeciwnościami losu i z własnymi negatywnymi myślami.

pocketful_of_sunshine dodano: 23 stycznia 2019

Niekiedy chce mi się po prostu płakać, za chwilę chcę rzucać wszystkim co mam pod ręką i przeklinać tak głośno, aby wyrzucić wszystko złe co we mnie siedzi. Po chwili się uspokajam i stwierdzam, że sama dam sobie ze wszystkim radę, że nie pierwszy raz jest pod górkę i zapewne nie ostatni, ale w głowie mam tylko to, aby ktoś mnie mocno przytulił. Każdego dnia zdaje sobie sprawę, że za bardzo się przejmuje, że za dużo myślę, niekiedy zawale coś przez własne lenistwo, następnie żałuję i tak życie kołem się toczy. Zadaj sobie pytanie czy aby na pewno warto ? Wiadomo ktoś będzie się przejmował złamanym paznokciem, a ktoś amputacją ręki. Ktoś będzie przeżywał niezdany egzamin, bo aktualnie to jest jego problem, lecz ktoś inny będzie się przejmował utratą pracy, chorym dzieckiem i dwoma kredytami do spłacenia. Walczmy z przeciwnościami losu i z własnymi negatywnymi myślami.

Nigdy nie będziesz moim błędem nie powiem Ci że nie byłeś tego wart. Każda chwila z Tobą czegoś mnie Nauczyła uszczesliwiła lub zmusiła do refleksji. Nawet jeśli były to ogromne błędy których skutki odczuwać będę do końca życia a blizna z mojej dłoni nigdy nie zniknie. HB

hibitch dodano: 23 stycznia 2019

Nigdy nie będziesz moim błędem, nie powiem Ci, że nie byłeś tego wart. Każda chwila z Tobą czegoś mnie Nauczyła, uszczesliwiła lub zmusiła do refleksji. Nawet jeśli były to ogromne błędy których skutki odczuwać będę do końca życia a blizna z mojej dłoni nigdy nie zniknie. |HB

Pozwoliłam mu na więcej niż komukolwiek pozwoliłam mu się odkryć pozwoliłam sobie otworzyć się dla Ciebie i na Ciebie. Pozwoliłam sobie posypać pierwszą kreskę pozwoliłam zabrać moje serce badać je. Poznawać najskrytsze zakamarki. Rozkochać się w Twoich uśmiechach spojrzeniach dotyku. Nieprawdopodobne ile może się zdarzyć i zrodzic z nienawiści.  HB.

hibitch dodano: 23 stycznia 2019

Pozwoliłam mu na więcej niż komukolwiek, pozwoliłam mu się odkryć, pozwoliłam sobie otworzyć się dla Ciebie i na Ciebie. Pozwoliłam sobie posypać pierwszą kreskę, pozwoliłam zabrać moje serce, badać je. Poznawać najskrytsze zakamarki. Rozkochać się w Twoich uśmiechach, spojrzeniach, dotyku. Nieprawdopodobne ile może się zdarzyć i zrodzic z nienawiści. | HB.

Nigdy nie widziałam nic gorszego niż smutek w jego oczach. I choć widzę go wesołego widzę w jego oczach jakieś zmartwienie brak tego blasku. I choć zranił mnie głęboko jak nikt w życiu żałuję że nie mogę go wysłuchać przytulić. Być chociaż. I zastanawiam się czy narkotyki doszczętnie zjadły mi mózg czy to po prostu znów ta głupia miłość. HB.

hibitch dodano: 23 stycznia 2019

Nigdy nie widziałam nic gorszego niż smutek w jego oczach. I choć widzę go wesołego, widzę w jego oczach jakieś zmartwienie, brak tego blasku. I choć zranił mnie głęboko jak nikt w życiu, żałuję, że nie mogę go wysłuchać, przytulić. Być chociaż. I zastanawiam się czy narkotyki doszczętnie zjadły mi mózg czy to po prostu znów ta głupia miłość. |HB.

a to co dzisiaj nas przerasta już jutro będzie niczym.

ansomia dodano: 22 stycznia 2019

a to co dzisiaj nas przerasta, już jutro będzie niczym.

jesteś mi powietrzem tlenem. duszę się.

ansomia dodano: 22 stycznia 2019

jesteś mi powietrzem, tlenem. duszę się.

każdy dzień mówi mi żebym tu został przeciwności losu pokonał a problemom sprostał.

ansomia dodano: 22 stycznia 2019

każdy dzień mówi mi, żebym tu został, przeciwności losu pokonał, a problemom sprostał.

kiedyś wszystkie czarne dni zamienimy w dobry żart .

ansomia dodano: 22 stycznia 2019

kiedyś wszystkie czarne dni zamienimy w dobry żart .

ja naprawdę muszę być dziwna przecież normalny człowiek nie pokochałby takiego idioty jak Ty.

ansomia dodano: 22 stycznia 2019

ja naprawdę muszę być dziwna, przecież normalny człowiek nie pokochałby takiego idioty jak Ty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV