głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [100] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [100]

Sa takie sytuacje gesty słowa które choćby nie wiadomo ile razy powtórzone zawsze będą kojarzyć się tylko z jedną osobą.  Zadna ze mnie ksiezniczka

zadna_ze_mnie_ksiezniczka dodano: 23 stycznia 2018

Sa takie sytuacje, gesty, słowa ,które choćby nie wiadomo ile razy powtórzone, zawsze będą kojarzyć się tylko z jedną osobą.  /Zadna_ze_mnie_ksiezniczka

jest tu ktoś

dla.niej dodano: 23 stycznia 2018

jest tu ktoś

Lubiłam to uzależnienie od jego oczu.  napisana.

xes dodano: 22 stycznia 2018

Lubiłam to uzależnienie od jego oczu. / napisana.

Problemy można porównać do śniegu pojawiają się niespodziewanie lecą na nas z góry dotykając nas swoim zimnem ale gdy sięga ziemi znika topiac się. Problem zniknie jeśli pomyślisz racjonalnie myślami siegniesz gruntu jak ten śnieg lecz wszystko zależy od temperatury pozwolisz by była ona na minusie pozostawiając go czy sprawisz by on się stopił ?

anonimowapani dodano: 22 stycznia 2018

Problemy można porównać do śniegu, pojawiają się niespodziewanie, lecą na nas z góry, dotykając nas swoim zimnem, ale gdy sięga ziemi znika topiac się. Problem zniknie, jeśli pomyślisz racjonalnie, myślami siegniesz gruntu jak ten śnieg ,lecz wszystko zależy od temperatury, pozwolisz by była ona na minusie pozostawiając go, czy sprawisz by on się stopił ?

To piękne gdy poznajesz obcą dla siebie osobę zaczynacie rozmawiać poznajcie swoje historię zaprzyjaźniacie się i tworzycie nową ale razem

anonimowapani dodano: 22 stycznia 2018

To piękne gdy poznajesz obcą dla siebie osobę, zaczynacie rozmawiać, poznajcie swoje historię, zaprzyjaźniacie się i tworzycie nową, ale razem

 Nie wiem jak Ty mało ludziom wierzę. Mam wrażenie że się gubią kiedy mówią szczerze. Czuję czuję że pulsują moje bzduromierze. Pierzesz cudze brudy kiedy mandżur swój upierzesz?  Taco Hemingway.

xes dodano: 22 stycznia 2018

"Nie wiem jak Ty, mało ludziom wierzę. Mam wrażenie, że się gubią kiedy mówią szczerze. Czuję, czuję, że pulsują moje bzduromierze. Pierzesz cudze brudy, kiedy mandżur swój upierzesz?" / Taco Hemingway.

Płyta winylowa się kręci. Ja kręcę się po pokoju. W tle Bisz poeta. Geniusz manipulator bodźcami. Zgaszone światła a ja patrzę w sufit. Siadam przy tym dębowym biurku kładę na nim nogi. Ustawiam fotel w pozycji półleżącej myśląc o swojej pozycji w środowisku. Elitarności popularności pogubionej w labiryncie słów. Brzmi mniej więcej tak jak zdarcie z niej szmaty odarta z uczuć. Kochaliśmy się nie kochając się. Męczy mnie przeżywanie życia. Zrób pauzę zapomniałam że jestem tu sama znowu SAMA. Muzyka jest za cicho myśli za głośno. Dałam głośniej. Nie da się głośniej jak zapomnieć? Próbuję zagłuszyć swoje myśli. Myślę o nim tęsknię. Do innego niż Ty myślisz. Myśli  zagłada XXI wieku.  Część I.

xes dodano: 22 stycznia 2018

Płyta winylowa się kręci. Ja kręcę się po pokoju. W tle Bisz, poeta. Geniusz, manipulator bodźcami. Zgaszone światła, a ja patrzę w sufit. Siadam przy tym dębowym biurku, kładę na nim nogi. Ustawiam fotel w pozycji półleżącej, myśląc o swojej pozycji w środowisku. Elitarności, popularności pogubionej w labiryncie słów. Brzmi mniej więcej tak, jak zdarcie z niej szmaty; odarta z uczuć. Kochaliśmy się, nie kochając się. Męczy mnie przeżywanie życia. Zrób pauzę; zapomniałam, że jestem tu sama, znowu SAMA. Muzyka jest za cicho, myśli za głośno. Dałam głośniej. Nie da się głośniej- jak zapomnieć? Próbuję zagłuszyć swoje myśli. Myślę o nim, tęsknię. Do innego, niż Ty myślisz. Myśli- zagłada XXI wieku. / Część I.

Kto wie o nas więcej niż one? Niż my sami o sobie? Od urodzenia jesteśmy pierdolonymi samobójcami dążącymi do autodestrukcji. Kiedy w głowie przeklinamy w rzeczywistości serdecznie ściskamy rękę. Ja nigdy a Ty? Strzelam palcami chociaż wolałabym z rewolweru celując w głowę. nie napiszę czyją podobnie jak nie napiszę co myślę. Uważam że dla miłości można zabić. Jedynego czego nie można zrobić to wybaczyć zdrady bo jeżeli ktoś zdradził nas my też wybaczając mu. Zdradzamy się sami. Pif paf.  Część II.

xes dodano: 22 stycznia 2018

Kto wie o nas więcej, niż one? Niż my sami o sobie? Od urodzenia jesteśmy pierdolonymi samobójcami, dążącymi do autodestrukcji. Kiedy w głowie przeklinamy, w rzeczywistości serdecznie ściskamy rękę. Ja nigdy, a Ty? Strzelam palcami, chociaż wolałabym z rewolweru, celując w głowę. nie napiszę czyją, podobnie jak nie napiszę, co myślę. Uważam, że dla miłości można zabić. Jedynego, czego nie można zrobić, to wybaczyć zdrady- bo jeżeli ktoś zdradził nas, my też, wybaczając mu. Zdradzamy się sami. Pif-paf. / Część II.

Znam gości którzy prężąc muskuły przekrzykują się informując świat że są jak lwy... Ich problem polega tylko na tym że ciągle jak szczeniaki uganiają się po imprezach za zwykłymi sukami.  Nawrocki.

xes dodano: 22 stycznia 2018

Znam gości, którzy prężąc muskuły przekrzykują się informując świat, że są jak lwy... Ich problem polega tylko na tym, że ciągle jak szczeniaki uganiają się po imprezach za zwykłymi sukami. / Nawrocki.

obiecuję ci że będziesz mnie szukał w każdej kobiecie którą poznasz i nigdy mnie tam nie znajdziesz

xyzc dodano: 22 stycznia 2018

obiecuję ci, że będziesz mnie szukał w każdej kobiecie, którą poznasz i nigdy mnie tam nie znajdziesz ;-)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV