głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [51] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [51]

 Dałem ten list żeby pokazać że można inaczej. Że skupiamy się często na pierdołach i rzeczach nieistotnych kim będę za 10 lat i jakie stanowisko będę zajmował gdzie będę mieszkać ale okna od podłogi do sufitu i fura w garażu spa fitness oraz podróże a to co najważniejsze czyli relacje nam umyka. Że książę z bajki wcale nie musi jeździć BMW i wyglądać jak gwiazda rocka a księżniczka nie musi mieć kształtów lalki Barbie. Że za pieniądze płaci się swoim czasem. A za duże pieniądze brakiem czasu. Że szczęście to nie banknoty na koncie ale ludzie przy boku .

black-inside dodano: 20 stycznia 2019

"Dałem ten list, żeby pokazać, że można inaczej. Że skupiamy się często na pierdołach i rzeczach nieistotnych (kim będę za 10 lat i jakie stanowisko będę zajmował, gdzie będę mieszkać, ale okna od podłogi do sufitu i fura w garażu, spa, fitness oraz podróże) a to co najważniejsze, czyli relacje nam umyka. Że książę z bajki wcale nie musi jeździć BMW i wyglądać jak gwiazda rocka, a księżniczka nie musi mieć kształtów lalki Barbie. Że za pieniądze płaci się swoim czasem. A za duże pieniądze brakiem czasu. Że szczęście to nie banknoty na koncie, ale ludzie przy boku".

Bo to takie cudowne dla kobiety kiedy wie że ktoś żył jakimś filmem który kręcił z nią sobie w głowie.  Jakub Żulczyk

affection dodano: 20 stycznia 2019

Bo to takie cudowne dla kobiety, kiedy wie, że ktoś żył jakimś filmem, który kręcił z nią sobie w głowie. // Jakub Żulczyk

 20.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje nowości bestsellery https: polishwords.com.pl blog 2019 20 01 2019 przeglad ebookow promocje nowosci bestsellery

tomaszs dodano: 20 stycznia 2019

#20.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery https://polishwords.com.pl/blog/2019/20-01-2019-przeglad-ebookow-promocje-nowosci-bestsellery/

Uważam że nawet gdy rany się goją  przestajesz być tą samą osobą.

our_new_life dodano: 19 stycznia 2019

Uważam, że nawet gdy rany się goją - przestajesz być tą samą osobą.

byłeś serca biciem

hibitch dodano: 19 stycznia 2019

byłeś serca biciem,

wiele było naszych końców i początków. zawsze kończyłeś to ty  mając mnie za niezdolną do takiego czynu. nie brałeś na poważnie kiedy mówiłam że odchodząc ... odejdę na zawsze. odeszłam. wyparłam cię slysząc jedynie że nie byłam tego warta. HB.

hibitch dodano: 19 stycznia 2019

wiele było naszych końców i początków. zawsze kończyłeś to ty , mając mnie za niezdolną do takiego czynu. nie brałeś na poważnie kiedy mówiłam, że odchodząc ... odejdę na zawsze. odeszłam. wyparłam cię slysząc jedynie, że nie byłam tego warta.|HB.

ten koniec nie miał prawa się stać. był dla nas czymś nierealnym. ale pewnego wieczoru usłyszałam zbyt wiele prawd i zbyt mało twoich słów. HB.

hibitch dodano: 19 stycznia 2019

ten koniec nie miał prawa się stać. był dla nas czymś nierealnym. ale pewnego wieczoru usłyszałam zbyt wiele prawd i zbyt mało twoich słów. |HB.

zanim powiem ci siemia ty na do widzenia mi pokażesz kilka swoich kłamstw nie musisz mnie doceniać bo niewiele to zmienia zawsze mówili przecież że nie mamy szans i choć mnie boli serce to zanim cię odkręcę minie jakiś pojebany czas chodź się napijemy wymażemy sceny  w których żadne z nas nie chciało grać.

hibitch dodano: 19 stycznia 2019

zanim powiem ci siemia ty na do widzenia mi pokażesz kilka swoich kłamstw nie musisz mnie doceniać bo niewiele to zmienia zawsze mówili przecież że nie mamy szans i choć mnie boli serce to zanim cię odkręcę minie jakiś pojebany czas chodź się napijemy wymażemy sceny , w których żadne z nas nie chciało grać.

Żalowanie do niczego nie prowadzi. To patrzenie w przeszłość której nie można zmienić

faycee dodano: 19 stycznia 2019

Żalowanie do niczego nie prowadzi. To patrzenie w przeszłość, której nie można zmienić

bardzo bardzo mocno Cię potrzebuję. pragnę ugasić mój ból w twoich ramionach i wyrazić cierpienie w miłosnym pocałunku. pragnę znów słuchać bicia twojego serca i cichego mruczenia kiedy drapię cię po plecach. zrobić ci herbatę wieczorem tosta rano być twoim kotkiem. choć ostatni jeden raz. HB.

hibitch dodano: 19 stycznia 2019

bardzo bardzo mocno Cię potrzebuję. pragnę ugasić mój ból w twoich ramionach i wyrazić cierpienie w miłosnym pocałunku. pragnę znów słuchać bicia twojego serca i cichego mruczenia kiedy drapię cię po plecach. zrobić ci herbatę wieczorem, tosta rano, być twoim kotkiem. choć ostatni jeden raz. |HB.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV