głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [51] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [51]

„Mała przestań czekać na jutro na ładniejszy wschód słońca na lepszą pogodę prawdziwych przyjaciół i większe zarobki. Żadna z tych minut które marnujesz na czekanie już nie wróci. Zacznij więc doceniać każdą jedną chwile smakować najprostsze rzeczy i bez okazji zakładać najlepsze ubrania. To nie rzeczywistość musi się zmienić żebyś była szczęśliwa tylko Twoja perspektywa.”

allfalldown dodano: 1 tydzień temu

„Mała przestań czekać na jutro, na ładniejszy wschód słońca, na lepszą pogodę, prawdziwych przyjaciół i większe zarobki. Żadna z tych minut, które marnujesz na czekanie, już nie wróci. Zacznij więc doceniać każdą jedną chwile, smakować najprostsze rzeczy i bez okazji zakładać najlepsze ubrania. To nie rzeczywistość musi się zmienić, żebyś była szczęśliwa, tylko Twoja perspektywa.”

 A jakie to ma znaczenie że był w moim świecie kilka dni? Przecież te kilka dni były ważniejsze niż całe lata mojego życia.

allfalldown dodano: 1 tydzień temu

"A jakie to ma znaczenie, że był w moim świecie kilka dni? Przecież te kilka dni były ważniejsze niż całe lata mojego życia."

 Mam już odpuścić czy dobrać w Black Jack'u Podjąć ryzyko zapomnieć o pechu Pierdolnąć drzwiami stamtąd się wynieść ?

fightingdreamer dodano: 1 tydzień temu

"Mam już odpuścić czy dobrać w Black Jack'u Podjąć ryzyko, zapomnieć o pechu Pierdolnąć drzwiami, stamtąd się wynieść"?

Nie chcę by następny weekend był naszym ostatnim...

fightingdreamer dodano: 1 tydzień temu

Nie chcę by następny weekend był naszym ostatnim...

Pewnego dnia nasze drogi jeszcze na chwilę się złącza. Może będzie to ułamek sekundy a może starczy nam czasu nas krótka rozmowę. Chciałabym w przyszłości móc stanąć na przeciwko Ciebie i beznamietnym wzrokiem bez obaw spojrzeć Ci w oczy które kiedyś tak bardzo mnie pociagaly. Po dziś dzień nie umiem opisać uczucia które nas łączyło. Nie wiem czy to była miłość czy może jeszcze coś więcej. Jedno jest pewne. Muszę zadać Ci ostanie pytanie. Prawdopodobnie będą to ostanie słowa wypowiedziane do Ciebie ponieważ żadna z odpowiedzi która padnie z Twoich ust nie będzie już wymagać z mojej strony najmniejszej reakcji. Mam nadzieję że gdy nadejdzie ta chwila będziesz gotowy zmierzyć się z przeszłością którą Cię obdaruje na tę krótką i bezpowrotna chwilę budząc po raz ostatni wszystkie nasze wspomnienia.'' malinkowaaaa

dla_nas_obojga dodano: 1 tydzień temu

Pewnego dnia nasze drogi jeszcze na chwilę się złącza. Może będzie to ułamek sekundy ,a może starczy nam czasu nas krótka rozmowę. Chciałabym w przyszłości móc stanąć na przeciwko Ciebie i beznamietnym wzrokiem ,bez obaw spojrzeć Ci w oczy,które kiedyś tak bardzo mnie pociagaly. Po dziś dzień nie umiem opisać uczucia które nas łączyło. Nie wiem czy to była miłość,czy może jeszcze coś więcej. Jedno jest pewne. Muszę zadać Ci ostanie pytanie. Prawdopodobnie będą to ostanie słowa wypowiedziane do Ciebie ponieważ żadna z odpowiedzi która padnie z Twoich ust nie będzie już wymagać z mojej strony najmniejszej reakcji. Mam nadzieję że gdy nadejdzie ta chwila ,będziesz gotowy zmierzyć się z przeszłością,którą Cię obdaruje na tę krótką i bezpowrotna chwilę ,budząc po raz ostatni wszystkie nasze wspomnienia.''/malinkowaaaa

To niespotykane każdy chciałby mnie dla siebie a ja wolę poligamię.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

To niespotykane, każdy chciałby mnie dla siebie,a ja wolę poligamię.

Nigdy nie będzie odpowiedni moment na szaleństwo. Jeśli masz ochotę jechać najebana rowerem w środku nocy to wsiadaj i jedź. Pij do wschodu słońca drogi alkohol prosto z butelki i napawaj się zapachem zioła. Śmiej się z własnej głupoty wśród osób które są równie popieprzone jak Ty. Idz brzegiem morza nawet wtedy gdy pizga złem. Wejdź do wody w której widać blask księżyca: przy Tobie to i tak chuj. Nie przejmuj się tym co mówią inni najważniejszy jest uśmiech na Twojej twarzy a jeśli Twoje pomysly go wywołują to rób to.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Nigdy nie będzie odpowiedni moment na szaleństwo. Jeśli masz ochotę jechać najebana rowerem w środku nocy to wsiadaj i jedź. Pij do wschodu słońca drogi alkohol prosto z butelki i napawaj się zapachem zioła. Śmiej się z własnej głupoty wśród osób, które są równie popieprzone jak Ty. Idz brzegiem morza nawet wtedy, gdy pizga złem. Wejdź do wody, w której widać blask księżyca: przy Tobie to i tak chuj. Nie przejmuj się tym co mówią inni, najważniejszy jest uśmiech na Twojej twarzy, a jeśli Twoje pomysly go wywołują to rób to.

 Największym możliwym wstydem dla mężczyzny powinny być łzy jego kobiety.

malinkowaaaa dodano: 2 tygodnie temu

"Największym możliwym wstydem dla mężczyzny powinny być łzy jego kobiety.

„Dobrze jest mieć choć jeden adres pod który zawsze można pójść i mieć pewność że zostanie się przyjętym. Dobrze jest mieć choć jeden numer telefonu pod którym zawsze ktoś się odezwie bez względu na porę bez względu na wszystko.”

malinkowaaaa dodano: 2 tygodnie temu

„Dobrze jest mieć choć jeden adres, pod który zawsze można pójść i mieć pewność, że zostanie się przyjętym. Dobrze jest mieć choć jeden numer telefonu, pod którym zawsze ktoś się odezwie, bez względu na porę, bez względu na wszystko.”

Nigdy nie potrafiłem zrozumieć ludzi którzy odchodzą bez słowa wyjaśnienia. Znikają jak tchórze nie mając za grosz odwagi by powiedzieć choćby kilka słów. Trzeba nie mieć za grosz rozumu w głowie i krzty moralności żeby zrobić coś tak podłego.

malinkowaaaa dodano: 2 tygodnie temu

Nigdy nie potrafiłem zrozumieć ludzi, którzy odchodzą bez słowa wyjaśnienia. Znikają jak tchórze, nie mając za grosz odwagi by powiedzieć choćby kilka słów. Trzeba nie mieć za grosz rozumu w głowie i krzty moralności, żeby zrobić coś tak podłego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV