głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [50] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [50]

nie ma związków idealnych. zawsze są kłótnie. pozostaje kwestia z kim się kłócisz.

saveitforthebedroom dodano: 26 października 2018

nie ma związków idealnych. zawsze są kłótnie. pozostaje kwestia z kim się kłócisz.

Nagle wróciło uczucie jak po pierwszych randkach gdy wracałam do domu. Z tą różnicą że teraz wracam do domu gdzie czeka na mnie chłopak a w głowie mam innego..  l m

lost-myself dodano: 25 października 2018

Nagle wróciło uczucie jak po pierwszych randkach, gdy wracałam do domu. Z tą różnicą, że teraz wracam do domu, gdzie czeka na mnie chłopak, a w głowie mam innego.. | l-m

Daj z siebie wszystko nie dlatego że boisz się przegrać a dlatego że lubisz zwyciężać.

damulki.pl dodano: 25 października 2018

Daj z siebie wszystko nie dlatego, że boisz się przegrać, a dlatego, że lubisz zwyciężać.

: Nie trać czasu na głupoty idź przed siebie uśmiechnij się i bądź dumna z tego kim jesteś.

damulki.pl dodano: 25 października 2018

: Nie trać czasu na głupoty, idź przed siebie, uśmiechnij się i bądź dumna z tego kim jesteś.

: Jednym z wyznaczników zdrowia psychicznego jest umiejętność godzenia się z tym czego nie możemy zmienić. Trzeba umieć opłakać stratę i iść dalej.

damulki.pl dodano: 25 października 2018

: "Jednym z wyznaczników zdrowia psychicznego jest umiejętność godzenia się z tym, czego nie możemy zmienić. Trzeba umieć opłakać stratę i iść dalej."

“Żyj pełnią życia gdy jesteś tutaj. Doświadczaj wszystkiego. Dbaj o siebie i swoich przyjaciół. Baw się bądź szalony bądź dziwny. Idź działaj i popełniaj błędy. I tak je popełnisz więc przynajmniej baw się przy tym dobrze.”   A.J.Mahavorick

pocketful_of_sunshine dodano: 25 października 2018

“Żyj pełnią życia, gdy jesteś tutaj. Doświadczaj wszystkiego. Dbaj o siebie i swoich przyjaciół. Baw się, bądź szalony, bądź dziwny. Idź, działaj i popełniaj błędy. I tak je popełnisz, więc przynajmniej baw się przy tym dobrze.” ~ A.J.Mahavorick

Minęło pół roku od momentu kiedy pierwszy raz chwyciłeś mą dłoń i spojrzałeś w oczy. Pół roku pełne burz zrozumienia. Najpiękniejsze pół roku mojego życia. Mimo tego że nie mam Cię codziennie dalej wierzę w to że to się kiedyś zmieni. Kocham Cię każdą swoją cząstka. Kocham i wiem że to Ty jesteś tym jedynym mimo że nic nie jest tak jak być powinno. Mimo tego że jesteśmy tak blisko jednocześnie jesteśmy tak daleko od siebie. Kocham Cię i zawsze już będę kochała. Zawsze już będziesz moją prawdziwą  wielką utraconą miłością.

as123456789 dodano: 25 października 2018

Minęło pół roku od momentu kiedy pierwszy raz chwyciłeś mą dłoń i spojrzałeś w oczy. Pół roku pełne burz, zrozumienia. Najpiękniejsze pół roku mojego życia. Mimo tego, że nie mam Cię codziennie, dalej wierzę w to, że to się kiedyś zmieni. Kocham Cię każdą swoją cząstka. Kocham i wiem, że to Ty jesteś tym jedynym, mimo, że nic nie jest tak jak być powinno. Mimo, tego że jesteśmy tak blisko, jednocześnie jesteśmy tak daleko od siebie. Kocham Cię i zawsze już będę kochała. Zawsze już będziesz moją prawdziwą, wielką, utraconą miłością.

Słowo „idiota” jest piękne. Idiota to ktoś kto żyje w niezależny sposób robi swoje i nie obchodzi go to co powie o nim świat. Idiotą jest ten kto nie naśladuje. I nie ma to nic wspólnego z głupotą. Jeśli spróbujesz iść przez życie własną niezależną drogą wtedy będziesz nazywany idiotą. Tłum nie będzie cię szanował gdyż tłum nie szanuje autentycznych ludzi. Tłum szanuje maski i fałszywe osobowości. Jeśli naprawdę chcesz być mądry bądź idiotą.”

bae dodano: 25 października 2018

Słowo „idiota” jest piękne. Idiota to ktoś, kto żyje w niezależny sposób, robi swoje i nie obchodzi go to, co powie o nim świat. Idiotą jest ten, kto nie naśladuje. I nie ma to nic wspólnego z głupotą. Jeśli spróbujesz iść przez życie własną, niezależną drogą, wtedy będziesz nazywany idiotą. Tłum nie będzie cię szanował, gdyż tłum nie szanuje autentycznych ludzi. Tłum szanuje maski i fałszywe osobowości. Jeśli naprawdę chcesz być mądry, bądź idiotą.”

Nie uspokajam sumienia które nie ma nic za skórą .

bae dodano: 25 października 2018

Nie uspokajam sumienia, które nie ma nic "za skórą" .

Kleptoman procentów musze zajebać to wuup Lekarstwo na całe zło

czillalt_love dodano: 25 października 2018

Kleptoman procentów, musze zajebać to (wuup) Lekarstwo na całe zło

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV