głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [50] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [50]

ona znów udawała że ma go głęboko w nosie. jak najdalej odsuwała od siebie myśl że tak bardzo pragnęła z nim być. nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. do tego że taki drań mógł zawładnąć całym jej światem.

ansomia dodano: 24 czerwca 2020

ona znów udawała, że ma go głęboko w nosie. jak najdalej odsuwała od siebie myśl, że tak bardzo pragnęła z nim być. nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. do tego, że taki drań mógł zawładnąć całym jej światem.

być może to ludzie sprawiają że miłość robi się tak trudna.

ansomia dodano: 24 czerwca 2020

być może to ludzie sprawiają, że miłość robi się tak trudna.

chyba każda dziewczyna ma taki moment gdy chciałaby być taką zimną suką bez uczuć ale zwyczajnie nie potrafi bo ma kurwa za dobre serce.

ansomia dodano: 24 czerwca 2020

chyba każda dziewczyna ma taki moment, gdy chciałaby być taką zimną suką, bez uczuć, ale zwyczajnie nie potrafi, bo ma kurwa za dobre serce.

Miliony ludzi zatrzymują się w miejscu  jest to ich własna decyzja.  Jeżeli będziesz otaczał się ludźmi biednymi pozostaniesz biedny.  Wtedy spędzisz resztę życia na użalaniu się nad sobą.   Richard de Vos https: cytaty.ebooki24.org c richard de vos cytat o zatrzymywaniu sie w miejscu

niktorek dodano: 24 czerwca 2020

Miliony ludzi zatrzymują się w miejscu - jest to ich własna decyzja. Jeżeli będziesz otaczał się ludźmi biednymi, pozostaniesz biedny. Wtedy spędzisz resztę życia na użalaniu się nad sobą. - Richard de Vos https://cytaty.ebooki24.org/c/richard-de-vos-cytat-o-zatrzymywaniu-sie-w-miejscu

Książka Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo  Brian Tracy Sprawdzone sposoby dzięki którym podwoisz i potroisz swoje dochody!  „Nieważne kim się urodziłeś ważne kim chcesz zostać” Brian Tracy https: www.ebooki24.org p nawyki warte miliony jak nauczyc sie zachowan przynoszacych bogactwo brian tracy

niktorek dodano: 24 czerwca 2020

Książka "Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo" - Brian Tracy Sprawdzone sposoby, dzięki którym podwoisz i potroisz swoje dochody! „Nieważne kim się urodziłeś, ważne kim chcesz zostać” Brian Tracy https://www.ebooki24.org/p/nawyki-warte-miliony-jak-nauczyc-sie-zachowan-przynoszacych-bogactwo-brian-tracy

nie żałuję że ci to powiedziałam to ty żałuj że nie zrozumiałeś.

ansomia dodano: 23 czerwca 2020

nie żałuję, że ci to powiedziałam, to ty żałuj, że nie zrozumiałeś.

kilka kieliszków wódki i spokojnie mogę zadzwonić i powiedzieć ci że cię kocham.

ansomia dodano: 23 czerwca 2020

kilka kieliszków wódki i spokojnie mogę zadzwonić i powiedzieć ci, że cię kocham.

czasami się zastanawiam co byś zrobił gdybyś spotkał mnie poza szkołą? gdybym przygnębiona wpadła na ciebie? spojrzała ci w oczy? albo lepiej! gdybyś zobaczył mnie szczęśliwą z jakimś cudownym uśmiechem na twarzy. chciałbyś podejść a tu przybiegłby do mnie jakiś on i przytuliłby mnie. domyśliłbyś się że ten uśmiech którym ciebie n i g d y nie obdarzyłam jest dla n i e g o. co byś czuł?

ansomia dodano: 23 czerwca 2020

czasami się zastanawiam co byś zrobił, gdybyś spotkał mnie poza szkołą? gdybym przygnębiona wpadła na ciebie? spojrzała ci w oczy? albo lepiej! gdybyś zobaczył mnie szczęśliwą z jakimś cudownym uśmiechem na twarzy. chciałbyś podejść, a tu przybiegłby do mnie jakiś "on" i przytuliłby mnie. domyśliłbyś się, że ten uśmiech którym ciebie n i g d y nie obdarzyłam, jest dla n i e g o. co byś czuł?

może i nie byłam jakoś strasznie dojrzała i idealna ale kochałam. kochałam cię całą swoją niedojrzałością.

ansomia dodano: 23 czerwca 2020

może i nie byłam jakoś strasznie dojrzała i idealna, ale kochałam. kochałam cię całą swoją niedojrzałością.

nigdy nie warto tęsknić za kimś co do kogo nie mamy pewności że śpi tej nocy samotnie.

ansomia dodano: 23 czerwca 2020

nigdy nie warto tęsknić za kimś, co do kogo nie mamy pewności, że śpi tej nocy samotnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV