głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [50] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [50]

To że ktoś się poddaje nie oznacza że ktoś jest słaby tylko to że ktoś jest na tyle silny żeby odpuścić i pozwolić odejść.

smile93 dodano: 2 tygodnie temu

To, że ktoś się poddaje, nie oznacza, że ktoś jest słaby, tylko to, że ktoś jest na tyle silny, żeby odpuścić i pozwolić odejść.

no matter what I do I’m no good without you.

saveitforthebedroom dodano: 2 tygodnie temu

no matter what I do I’m no good without you.

Boli mnie to że moje serce chce bić dla kogoś innego. Czuję że to wiele komplikuje. Dlaczego nie jestem już godna Twojej uwagi? Dlaczego swoją obojętnością popychasz mnie w ramiona innego mężczyzny?

indecision dodano: 2 tygodnie temu

Boli mnie to, że moje serce chce bić dla kogoś innego. Czuję, że to wiele komplikuje. Dlaczego nie jestem już godna Twojej uwagi? Dlaczego swoją obojętnością popychasz mnie w ramiona innego mężczyzny?

To co dziś wydaje się stratą jutro może okazać się zyskiem.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

To, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem.

nigdy o Tobie nie zapomnę. choćbym miał do końca życia za Tobą tęsknić. choćbym miał do końca życia być sam. rozumiesz? nie ma dla mnie nikogo ważniejszego. tylko Ciebie chcę. tylko Ciebie będę chciał. i prawdopodobnie gdy jeszcze się nie znaliśmy też chciałem wyłącznie Ciebie. być może jestem psycholem. bardzo możliwe. dostałem fioła na Twoim punkcie.

smile93 dodano: 2 tygodnie temu

nigdy o Tobie nie zapomnę. choćbym miał do końca życia za Tobą tęsknić. choćbym miał do końca życia być sam. rozumiesz? nie ma dla mnie nikogo ważniejszego. tylko Ciebie chcę. tylko Ciebie będę chciał. i prawdopodobnie, gdy jeszcze się nie znaliśmy, też chciałem wyłącznie Ciebie. być może jestem psycholem. bardzo możliwe. dostałem fioła na Twoim punkcie.

31.08.2018r dobry czas ma podsumowanie wyrzucenie wszystkiego z głowy zakończenie pewnych spraw usunięcie pewnych wiadomości. Jutro zaczynam nowy miesiąc pełen wyzwań i szaleństwa. Nic nie dzieje się bez powodu wyciągnijmy wnioski i twórzmy nowe piękne wspomnienia. Jestem zmotywowana i świadoma że nie zawsze jest kolorowo mimo to wiem że będzie dobrze ! Uśmiechnij się !

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

31.08.2018r dobry czas ma podsumowanie, wyrzucenie wszystkiego z głowy, zakończenie pewnych spraw, usunięcie pewnych wiadomości. Jutro zaczynam nowy miesiąc pełen wyzwań i szaleństwa. Nic nie dzieje się bez powodu, wyciągnijmy wnioski i twórzmy nowe piękne wspomnienia. Jestem zmotywowana i świadoma, że nie zawsze jest kolorowo, mimo to wiem, że będzie dobrze ! Uśmiechnij się !

zakochałem się w Tobie. kocham Cię. czuję coś wyjątkowego w sercu. myślę o Tobie bez przerwy. pragnę Cię. tęsknię za Tobą.  to wszystko chciałbym Ci powiedzieć ale nie mogę. pozostaje mi tylko powtarzanie tych słów w mojej głowie albo też napisanie ich w miejscu gdzie Ty nigdy tego nie przeczytasz a jeśli nawet nie będziesz wiedzieć że są to słowa skierowane do Ciebie.

smile93 dodano: 2 tygodnie temu

zakochałem się w Tobie. kocham Cię. czuję coś wyjątkowego w sercu. myślę o Tobie bez przerwy. pragnę Cię. tęsknię za Tobą. - to wszystko chciałbym Ci powiedzieć, ale nie mogę. pozostaje mi tylko powtarzanie tych słów w mojej głowie, albo też napisanie ich w miejscu, gdzie Ty nigdy tego nie przeczytasz, a jeśli nawet, nie będziesz wiedzieć, że są to słowa skierowane do Ciebie.

Ile mnie jeszcze bólu czeka w tym zasranym życiu. Ile jeszcze będę w stanie znieść. Bo już ledwo stoję na nogach. Zastanawiam się gdzie popełniłem błąd co zrobiłem źle. Próbuję się ukarać nie jem nie ćwiczę lecz i to nie pozwala mi oderwać myśli. To co najmocniej mnie rani jest jednocześnie moim lekarstwem.

dotek dodano: 2 tygodnie temu

Ile mnie jeszcze bólu czeka w tym zasranym życiu. Ile jeszcze będę w stanie znieść. Bo już ledwo stoję na nogach. Zastanawiam się gdzie popełniłem błąd, co zrobiłem źle. Próbuję się ukarać, nie jem nie ćwiczę, lecz i to nie pozwala mi oderwać myśli. To co najmocniej mnie rani jest jednocześnie moim lekarstwem.

  Chciała zmiany. Zmiany siebie z zewnątrz i wewnątrz. Zmiany otoczenia. Zmiany gustu. Zmiany stylu bycia. Zmiany wszystkiego.

allfalldown dodano: 2 tygodnie temu

 "Chciała zmiany. Zmiany siebie z zewnątrz i wewnątrz. Zmiany otoczenia. Zmiany gustu. Zmiany stylu bycia. Zmiany wszystkiego."

 Chciała zmiany. Zmiany siebie z zewnątrz i wewnątrz. Zmiany otoczenia. Zmiany gustu. Zmiany stylu bycia. Zmiany wszystkiego.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

"Chciała zmiany. Zmiany siebie z zewnątrz i wewnątrz. Zmiany otoczenia. Zmiany gustu. Zmiany stylu bycia. Zmiany wszystkiego."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV