głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [50] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [50]

mimo iż zdałam sobie sprawę z tego jakim jesteś debilem  kocham cię.

ansomia dodano: 14 kwietnia 2022

mimo iż zdałam sobie sprawę z tego jakim jesteś debilem - kocham cię.

dzięki tobie i temu co mi zrobiłeś lepiej poznałam samą siebie.

ansomia dodano: 14 kwietnia 2022

dzięki tobie i temu co mi zrobiłeś, lepiej poznałam samą siebie.

 zapamiętam cię taką jaką cię poznałem.  a jaką mnie poznałeś?  wyjątkowy przypadek.. prawie zawsze uśmiechnięta znająca się na żartach potrafiąca mnie rozbawić. potrafiąca rozmawiać.

ansomia dodano: 14 kwietnia 2022

- zapamiętam cię taką, jaką cię poznałem. - a jaką mnie poznałeś? - wyjątkowy przypadek.. prawie zawsze uśmiechnięta, znająca się na żartach, potrafiąca mnie rozbawić. potrafiąca rozmawiać.

siedziałam w nocy lekko po północy czytając nasze stare wiadomości śledząc każdy wers słowo po słowie. czułam jak to jest znowu czuć się kochanym przez kogoś kim jestem cholernym oczkiem w głowie. czytając znowu to wszystko od nowa wracały wspomnienia  wróciło uczucie znowu te bycia kochanym ale chwilowo. słyszałam plotki od znajomych którzy mieli kontakt z tym uczuciem że znowu gdzieś wylądował na kolejnej imprezie że kumpel gdzieś widział w kącie znowu ćpającego i szepczącego że mu tego kurewsko mocno brakowało. może w końcu będzie szczęśliwy.

rapwciaga dodano: 14 kwietnia 2022

siedziałam w nocy lekko po północy czytając nasze stare wiadomości śledząc każdy wers, słowo po słowie. czułam jak to jest znowu czuć się kochanym przez kogoś kim jestem cholernym oczkiem w głowie. czytając znowu to wszystko od nowa wracały wspomnienia - wróciło uczucie znowu te bycia kochanym ale chwilowo. słyszałam plotki od znajomych którzy mieli kontakt z tym uczuciem, że znowu gdzieś wylądował na kolejnej imprezie, że kumpel gdzieś widział w kącie znowu ćpającego i szepczącego, że mu tego kurewsko mocno brakowało. może w końcu będzie szczęśliwy.

A gdybym był w Twoim mieście zapomniałabyś o wszystkim dla chwil dla mnie? Gdybym był na chwile dałabyś wszystko aby były niezapomniane?

zatracony dodano: 14 kwietnia 2022

A gdybym był w Twoim mieście, zapomniałabyś o wszystkim dla chwil dla mnie? Gdybym był na chwile, dałabyś wszystko aby były niezapomniane?

Słońce z wiatrem przyniosło ciepłe wspomnienia dawnych krain przodków ukryte między genami. Znów połączyłem się z korzeniami sięgającymi wspanialszych żyć. Nie wiem dlaczego w powiewach rozgrzanego zapachu pierwszych kwiatów gdzieś między skrzyżowaniami falującego miasta całowałem Cię znowu w kinie. Uśmiechałem się jakby to było prawdziwe ekscytowałem jakby to było możliwe zacisnąłem pieści na kierownicy jakbym miał poczuć Twoje usta już za chwilę. Stoję chwilę przy lesie wdycham wiosnę razem z pragnieniami cieszę się na nasze spotkanie. Szkoda że zaraz będę musiał udawać że tego nie chcę. Zbyt daleko na romans zbyt blisko aby zapomnieć.

zatracony dodano: 14 kwietnia 2022

Słońce z wiatrem przyniosło ciepłe wspomnienia dawnych krain przodków ukryte między genami. Znów połączyłem się z korzeniami sięgającymi wspanialszych żyć. Nie wiem dlaczego w powiewach rozgrzanego zapachu pierwszych kwiatów, gdzieś między skrzyżowaniami falującego miasta, całowałem Cię znowu w kinie. Uśmiechałem się jakby to było prawdziwe, ekscytowałem jakby to było możliwe, zacisnąłem pieści na kierownicy jakbym miał poczuć Twoje usta już za chwilę. Stoję chwilę przy lesie, wdycham wiosnę razem z pragnieniami, cieszę się na nasze spotkanie. Szkoda, że zaraz będę musiał udawać, że tego nie chcę. Zbyt daleko na romans, zbyt blisko aby zapomnieć.

wstając rano mamy dwa proste wybory. wrócić do snu oraz śnić o marzeniach lub natychmiast wstać i starać się je spełnić.

ansomia dodano: 13 kwietnia 2022

wstając rano, mamy dwa proste wybory. wrócić do snu oraz śnić o marzeniach lub natychmiast wstać i starać się je spełnić.

każdego dnia upajała się nadzieją że gdzieś go zobaczy. ubierała jego ulubione bluzki i buty tylko po to bo może akurat go spotka a on pokocha ją na nowo.

ansomia dodano: 13 kwietnia 2022

każdego dnia upajała się nadzieją, że gdzieś go zobaczy. ubierała jego ulubione bluzki i buty, tylko po to, bo może akurat go spotka a on pokocha ją na nowo.

on tylko czeka aż w końcu krzykniesz kocham i prześlesz ten czarujący i najpiękniejszy dla niego widok  swój uśmiech.

ansomia dodano: 13 kwietnia 2022

on tylko czeka, aż w końcu krzykniesz "kocham" i prześlesz ten czarujący i najpiękniejszy dla niego widok - swój uśmiech.

kiedyś będę miała dom z dużymi oknami psa i ciebie. nie obchodzi mnie że się nie zgadzasz.

ansomia dodano: 13 kwietnia 2022

kiedyś będę miała dom z dużymi oknami, psa i ciebie. nie obchodzi mnie, że się nie zgadzasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV