głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [35] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [35]

łatwiej zakochać się nie kochając niż odkochać kiedy się kocha

naayaan dodano: 5 marca 2021

łatwiej zakochać się, nie kochając, niż odkochać, kiedy się kocha

nie wiem kiedy się zobaczymy może nieprędko ale ja ciebie nigdy nie zapomnę i może kiedyś tak się stanie że przyjadę i zapytam czy mnie pamiętasz

naayaan dodano: 5 marca 2021

nie wiem, kiedy się zobaczymy, może nieprędko, ale ja ciebie nigdy nie zapomnę i może kiedyś tak się stanie, że przyjadę i zapytam, czy mnie pamiętasz

chce tylko żebyś wiedział że jesteś wyjątkowy. a mówię to wyłącznie dlatego że nie wiem czy usłyszałeś to kiedykolwiek od kogokolwiek

naayaan dodano: 5 marca 2021

chce tylko, żebyś wiedział, że jesteś wyjątkowy. a mówię to wyłącznie dlatego, że nie wiem, czy usłyszałeś to kiedykolwiek od kogokolwiek

Mój najpiękniejszy bólu  wejdź rozgościć się możesz. I tak nigdy nie odszedłeś tylko znikasz czasem. Wejdź! Spal mnie całuj mnie rań. Tylko rozgość się zostań. Bez Ciebie przeraża mnie spokój. Nie przyzwyczaiłeś mnie do zmian. just love.

just_love dodano: 4 marca 2021

Mój najpiękniejszy bólu - wejdź, rozgościć się możesz. I tak nigdy nie odszedłeś, tylko znikasz czasem. Wejdź! Spal mnie, całuj mnie, rań. Tylko rozgość się, zostań. Bez Ciebie przeraża mnie spokój. Nie przyzwyczaiłeś mnie do zmian. /just_love.

 ale wiesz.. moje życie do jeden wielki problem więc kolejny problem do mojej kolekcji to nie problem.  zbierasz problemy?  zbieram mam już sporo. a ty jesteś na samym początku mojej TOP listy.

ansomia dodano: 4 marca 2021

- ale wiesz.. moje życie do jeden wielki problem, więc kolejny problem do mojej kolekcji to nie problem. - zbierasz problemy? - zbieram, mam już sporo. a ty jesteś na samym początku mojej TOP listy.

 on cię kocha.  no i co z tego?  i ty go pokochaj.  nie. ja już kiedyś kochałam. drugi raz nie popełnię tego błędu.

ansomia dodano: 4 marca 2021

- on cię kocha. - no i co z tego? - i ty go pokochaj. - nie. ja już kiedyś kochałam. drugi raz nie popełnię tego błędu.

 wiesz nie wiem jak to powiedzieć my chyba.. no wiesz.  nie musisz być taki delikatny. powiedz wypierdalaj  bo rozumiem że to właśnie usiłujesz mi powiedzieć?

ansomia dodano: 4 marca 2021

- wiesz, nie wiem jak to powiedzieć, my chyba.. no wiesz. - nie musisz być taki delikatny. powiedz "wypierdalaj", bo rozumiem, że to właśnie usiłujesz mi powiedzieć?

 nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.  ale ja z niej nigdy nie wyszłam. zawsze gdy byłam już przy brzegu to on chwytał mnie za rękę i wciągał do niej ponownie.

ansomia dodano: 4 marca 2021

- nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. - ale ja z niej nigdy nie wyszłam. zawsze, gdy byłam już przy brzegu to on chwytał mnie za rękę i wciągał do niej ponownie.

 kochanie..  tak?  zatrzymała się i odwróciła.  nic takiego  odpowiedział  chciałem tylko jeszcze raz na ciebie spojrzeć.

ansomia dodano: 4 marca 2021

- kochanie.. - tak? - zatrzymała się i odwróciła. - nic takiego - odpowiedział - chciałem tylko jeszcze raz na ciebie spojrzeć.

“ Dlaczego wam nie wyszło?  Niezgodność narządów  Narządów?  Tak ja miałam serce na dłoni a on miał je w dupie.”   Aleksandra Steć

emoevelyn dodano: 4 marca 2021

“- Dlaczego wam nie wyszło? - Niezgodność narządów - Narządów? - Tak, ja miałam serce na dłoni a on miał je w dupie.” ~ Aleksandra Steć

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV