głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [35] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [35]

papierosowy dym otacza cię jak kochanka.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

papierosowy dym otacza cię jak kochanka.

ciągle go widzę ale już nie mojego.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

ciągle go widzę, ale już nie mojego.

gdybym mogła mu powiedzieć jak bardzo się cieszę że jest.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

gdybym mogła mu powiedzieć, jak bardzo się cieszę, że jest.

jak myślisz przez kogo wzięłam pierwszego bucha?

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

jak myślisz przez kogo wzięłam pierwszego bucha?

miała wspaniałych przyjaciół. jedyne czego jej brakowało to cudownego faceta. ale pod słowem cudowny nie kryło się wiele. wystarczyłoby żeby ją kochał szanował. żeby przytulił ją w tej chwili kiedy rozpada się na tysiąc kawałków. kiedy nie ma sił na nic. wystarczyłoby jej żeby po prostu był. ale chyba wymaga za dużo.

ansomia dodano: 2 tygodnie temu

miała wspaniałych przyjaciół. jedyne czego jej brakowało to cudownego faceta. ale pod słowem "cudowny" nie kryło się wiele. wystarczyłoby, żeby ją kochał, szanował. żeby przytulił ją w tej chwili, kiedy rozpada się na tysiąc kawałków. kiedy nie ma sił na nic. wystarczyłoby jej, żeby po prostu był. ale chyba wymaga za dużo.

Zanim Cię skrzywdzę choć kocham zanim znikniesz choć będziesz przestanę okłamywać samego siebie że potrafię być Tym kogo potrzebujesz. Pragniesz tylko kogoś kogo nie znasz bo czaruję kłamstwem tańczę zaklinam omamiam sztuczkami gdy pod płaszczem iluzjii siedzi smutny pusty człowiek.

darko dodano: 2 tygodnie temu

Zanim Cię skrzywdzę choć kocham, zanim znikniesz choć będziesz, przestanę okłamywać samego siebie, że potrafię być Tym kogo potrzebujesz. Pragniesz tylko kogoś kogo nie znasz bo czaruję kłamstwem, tańczę, zaklinam, omamiam sztuczkami gdy pod płaszczem iluzjii siedzi smutny, pusty człowiek.

Lubię patrzyć na Twoje zdjęcia. W końcu coś czuję chociaż to ból. Smutek roztapia wnętrzności napina mięśnie twarzy a ja gdzieś na koniec dźgniecia czuję radość z Twojego szczęścia. Nie straciłem żadnej szansy od początku wiedziałem że tylko udaję że potrafię dotrzymać Ci kroku. Patrzyłaś z takim smutkiem jak odchodzę. Cieszę się że to ostatni raz kiedy nie widziałem twojego uśmiechu.

darko dodano: 2 tygodnie temu

Lubię patrzyć na Twoje zdjęcia. W końcu coś czuję, chociaż to ból. Smutek roztapia wnętrzności, napina mięśnie twarzy a ja gdzieś na koniec dźgniecia czuję radość z Twojego szczęścia. Nie straciłem żadnej szansy, od początku wiedziałem, że tylko udaję że potrafię dotrzymać Ci kroku. Patrzyłaś z takim smutkiem jak odchodzę. Cieszę się, że to ostatni raz kiedy nie widziałem twojego uśmiechu.

Czy mgła nie wydląda dziś pięknie czy to nie cudownie że wiosna niedługo ulistowi te badyle drzew och jakich miłych ludzi dziś spotykam tyle uśmiechu. Dzisiejsze ćwiczenia jakoś mało zmęczyły a ten sok jaki smaczny cud stworzenia. Wskazówki zegara są dziś po mojej myśli biegną w dobrą stronę. Czy jestem przejęty? Nie jestem zbyt zajęty radosnym oczekiwaniem.

gamman dodano: 2 tygodnie temu

Czy mgła nie wydląda dziś pięknie, czy to nie cudownie, że wiosna niedługo ulistowi te badyle drzew, och jakich miłych ludzi dziś spotykam, tyle uśmiechu. Dzisiejsze ćwiczenia jakoś mało zmęczyły, a ten sok, jaki smaczny, cud stworzenia. Wskazówki zegara są dziś po mojej myśli biegną w dobrą stronę. Czy jestem przejęty? Nie, jestem zbyt zajęty radosnym oczekiwaniem.

nawet jak ktoś coś sobie wzioł to i tak pare ominoł ze 3 i opakowanie po pasztecie z kurczaka albo indyka takie małe a nie takie duże bo sa też takie przynajmiej widziałem

gorian20 dodano: 2 tygodnie temu

nawet jak ktoś coś sobie wzioł to i tak pare ominoł ze 3 i opakowanie po pasztecie z kurczaka albo indyka, takie małe a nie takie duże bo sa też takie przynajmiej widziałem

chociaż koło tego warsztatu mechanicznego carmaks na 11 listopada 10  to nie jestem pewny do końca czy ktoś coś zabierał bo tylko tak rozgrzebane i porozrzucane ale to może znaczyć że ktoś tam próbował coś grzebać bo niepamiętam ile tam puszek alu było  schowanych

gorian20 dodano: 2 tygodnie temu

chociaż koło tego warsztatu mechanicznego carmaks na 11 listopada 10 , to nie jestem pewny do końca czy ktoś coś zabierał bo tylko tak rozgrzebane i porozrzucane ale to może znaczyć że ktoś tam próbował coś grzebać bo niepamiętam ile tam puszek alu było " schowanych"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV