głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [35] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [35]

W pewnym momencie przestałam czekać...wierzyć...cierpieć...rozumieć...mieć nadzieję... i po prostu odeszłam... nieważne gdzie..nieważne do kogo.. Po prostu odeszłam w ciszy na zawsze.

lolitkka dodano: 15 grudnia 2021

W pewnym momencie przestałam czekać...wierzyć...cierpieć...rozumieć...mieć nadzieję... i po prostu odeszłam... nieważne gdzie..nieważne do kogo.. Po prostu odeszłam w ciszy na zawsze.

https: coinpot.in ?r=106487

gorian20 dodano: 15 grudnia 2021

https://coinpot.in/?r=106487

Zrobiłam wszystko tak jak było trzeba otworzyłam drzwi zrobiłam miejsce w szafie ale to Ty mnie wystawiłeś wiec przestań o mnie myśleć i mi się śnić i w snach tłumaczyć....

lolitkka dodano: 15 grudnia 2021

Zrobiłam wszystko tak jak było trzeba, otworzyłam drzwi, zrobiłam miejsce w szafie, ale to Ty mnie wystawiłeś, wiec przestań o mnie myśleć i mi się śnić i w snach tłumaczyć....

Napijesz się ze mną?

beautifulsmile dodano: 15 grudnia 2021

Napijesz się ze mną?

chciałem tylko powiedzieć że jesteś bardzo piękna. a piękne osoby nie wyglądają dobrze same. ty też potrzebujesz pary. Bóg stworzył wszystko w parach. na drzewach kiełkują na raz po dwa liście. rzeka ma dwa brzegi. mamy dwoje oczu dwoje uszu dwie ręce. wszystko ma parę. dlaczego ty miałabyś być sama?

ansomia dodano: 14 grudnia 2021

chciałem tylko powiedzieć, że jesteś bardzo piękna. a piękne osoby nie wyglądają dobrze same. ty też potrzebujesz pary. Bóg stworzył wszystko w parach. na drzewach kiełkują na raz po dwa liście. rzeka ma dwa brzegi. mamy dwoje oczu, dwoje uszu, dwie ręce. wszystko ma parę. dlaczego ty miałabyś być sama?

wyszła na balkon stanęła na poręczy i zobaczyła tylko jak siedział przy kompie. pomyślała że życie jest do dupy i skoczyła. zostawiła tylko karteczkę z napisem: powiedzcie mu że go kochałam .

ansomia dodano: 14 grudnia 2021

wyszła na balkon, stanęła na poręczy i zobaczyła tylko jak siedział przy kompie. pomyślała, że życie jest do dupy i skoczyła. zostawiła tylko karteczkę z napisem: "powiedzcie mu, że go kochałam".

pada deszcz. moknę. nie wzięłam ze sobą nawet bluzy. w oddali widzę jakąś postać. zawsze poznam ten zarys sylwetki. to ty. idziesz trzymając w jednej ręce parasolkę w drugiej swoją bluzę tą która mi się najbardziej podoba. uśmiechasz się łobuzersko zakładając mi bluzę. całujesz w czoło i chwytasz mocno za rękę. i powiedz jak można cię nie kochać?

ansomia dodano: 14 grudnia 2021

pada deszcz. moknę. nie wzięłam ze sobą nawet bluzy. w oddali widzę jakąś postać. zawsze poznam ten zarys sylwetki. to ty. idziesz trzymając w jednej ręce parasolkę, w drugiej swoją bluzę, tą która mi się najbardziej podoba. uśmiechasz się łobuzersko zakładając mi bluzę. całujesz w czoło i chwytasz mocno za rękę. i powiedz jak można cię nie kochać?

 nie byłem aż tak pijany..  stary pytałeś moją babcię czy Czerwony Kapturek dotarł szczęśliwie.

ansomia dodano: 14 grudnia 2021

- nie byłem aż tak pijany.. - stary, pytałeś moją babcię, czy Czerwony Kapturek dotarł szczęśliwie.

proszę mi powiedzieć jak bardzo zwariowałam bo już nie wiem.

ansomia dodano: 14 grudnia 2021

proszę mi powiedzieć, jak bardzo zwariowałam, bo już nie wiem.

 dama  która pali trawkę  pisze piosenki i opowiadania  jest dużo milsza od poprzedniej dużo milsza  równie dobra w łóżku a może nawet lepsza. Nie jest przyjemnie być rozciągniętym na krzyżu i pozostawionym samemu sobie  dużo przyjemniej jest zapominać miłość  która nie wypaliła jak nie wypalają w końcu wszystkie miłości... Dużo przyjemniej jest kochać się na wybrzeżu w Del Mar w pokoju numer 42 a potem siedzieć w łóżku  pić dobre wino  rozmawiać. dotykać się i palić.

nigdy_sie_nie_poddam dodano: 14 grudnia 2021

"dama, która pali trawkę, pisze piosenki i opowiadania, jest dużo milsza od poprzedniej dużo milsza, równie dobra w łóżku a może nawet lepsza. Nie jest przyjemnie być rozciągniętym na krzyżu i pozostawionym samemu sobie, dużo przyjemniej jest zapominać miłość, która nie wypaliła jak nie wypalają w końcu wszystkie miłości... Dużo przyjemniej jest kochać się na wybrzeżu w Del Mar w pokoju numer 42 a potem siedzieć w łóżku, pić dobre wino, rozmawiać. dotykać się i palić."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV