głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [34] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [34]

 Taką mam naturę że od iskry płonę…

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"Taką mam naturę, że od iskry płonę… "

 Bóg milczy. Słychać tylko szept diabła…

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"Bóg milczy. Słychać tylko szept diabła… "

 Są sny po których śpimy jeszcze dłużej i sny po których natychmiast się budzimy.

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"Są sny, po których śpimy jeszcze dłużej i sny, po których natychmiast się budzimy."

 Praktycznie każdy kto miał kiedyś za dobre serce uważa się teraz za złego człowieka.

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"Praktycznie każdy kto miał kiedyś za dobre serce uważa się teraz za złego człowieka."

 Nie chcę kogoś przy kim trzeba chodzić na palcach. Chcę czasem śmiać się za głośno gryźć za mocno i nie bać się tego że podepczę Ci stopy kiedy zmusisz mnie do tańca. A kiedy wpadnę na jakiś głupi pomysł wtóruj mi zróbmy coś głupiego twórzmy prawdziwe żywe wspomnienia a nie niedokończone zdania z niesmakiem na ustach.

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"Nie chcę kogoś, przy kim trzeba chodzić na palcach. Chcę czasem śmiać się za głośno, gryźć za mocno i nie bać się tego, że podepczę Ci stopy, kiedy zmusisz mnie do tańca. A kiedy wpadnę na jakiś głupi pomysł, wtóruj mi, zróbmy coś głupiego, twórzmy prawdziwe, żywe wspomnienia, a nie niedokończone zdania z niesmakiem na ustach."

“Prawdziwa miłość pokaże Ci że nie zasłużyłaś na krzywdę jaką wyrządziły Ci poprzednie.”

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

“Prawdziwa miłość pokaże Ci, że nie zasłużyłaś na krzywdę, jaką wyrządziły Ci poprzednie.”

“Podziwiała go i była strasznie o niego zazdrosna. Chciała go mieć tylko dla siebie. Chciała żeby żadna kobieta nie poznała go bliżej i nie dowiedziała się jaki jest. Czuła że każda która go pozna także zechce mieć go tylko dla siebie.”

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

“Podziwiała go i była strasznie o niego zazdrosna. Chciała go mieć tylko dla siebie. Chciała, żeby żadna kobieta nie poznała go bliżej i nie dowiedziała się, jaki jest. Czuła, że każda, która go pozna, także zechce mieć go tylko dla siebie.”

 Lubię być pijany. Każdy lubi być pijany ale ja lubię to podwójnie. Gdy jestem pijany przestaję się przejmować. Mam gdzieś czy wszystko będzie dobrze czy źle. Zupełnie przestaję się starać bać się myśleć o konsekwencjach . Obłożony kompresem mózg uwalnia ciało znikają powbijane w nie druty zamieniają się z powrotem w kości i mięśnie.

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"Lubię być pijany. Każdy lubi być pijany, ale ja lubię to podwójnie. Gdy jestem pijany, przestaję się przejmować. Mam gdzieś, czy wszystko będzie dobrze, czy źle. Zupełnie przestaję się starać, bać się, myśleć o konsekwencjach . Obłożony kompresem mózg uwalnia ciało, znikają powbijane w nie druty, zamieniają się z powrotem w kości i mięśnie."

“Nie jestem zaskoczona. Nie jestem nawet zawiedziona. Oddając Ci kawałek swojego serca myślałam o tym jak bardzo będzie mi go brakowało gdy odejdziesz. Bo wiedziałam że odejdziesz. Ludzie tacy jak ja po prostu wiedzą a przynajmniej starają się przygotować na wszelkie okoliczności. A więc nie jestem zaskoczona po prostu tęsknię za kawałkiem swojego serca które wciąż trzymasz w dłoni.”

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

“Nie jestem zaskoczona. Nie jestem nawet zawiedziona. Oddając Ci kawałek swojego serca myślałam o tym, jak bardzo będzie mi go brakowało, gdy odejdziesz. Bo wiedziałam, że odejdziesz. Ludzie tacy jak ja po prostu wiedzą, a przynajmniej starają się przygotować na wszelkie okoliczności. A więc nie jestem zaskoczona, po prostu tęsknię za kawałkiem swojego serca, które wciąż trzymasz w dłoni.”

 just take me back to the night we met

faustodajny dodano: 2 listopada 2022

"just take me back to the night we met"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV