głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [34] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [34]

Zawsze jedno w związku bardziej płonie z miłości a drugie bardziej pozwala by go kochano.

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

Zawsze jedno w związku bardziej płonie z miłości, a drugie bardziej pozwala, by go kochano.

ostatni wniosek który wynika z mojego doświadczenia: za miłość zawsze płacimy częścią naszej wolności.

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

ostatni wniosek, który wynika z mojego doświadczenia: za miłość zawsze płacimy częścią naszej wolności.

 Nie mów że to koniec bo to najgorsze co mogę usłyszeć. Przysięgam że zrobię co w mojej mocy żeby być tu właśnie tak jak lubisz. Chociaż trudno jest się chować. Z własnych uczuć zrezygnować. Poprzestawiam plany i zmienię się dla ciebie.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Nie mów, że to koniec, bo to najgorsze, co mogę usłyszeć. Przysięgam, że zrobię co w mojej mocy, żeby być tu właśnie tak, jak lubisz. Chociaż trudno jest się chować. Z własnych uczuć zrezygnować. Poprzestawiam plany i zmienię się dla ciebie."

 I wiem że potrzebujesz mnie w pokoju obok. Ale tkwię tutaj zupełnie sparaliżowany.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,I wiem, że potrzebujesz mnie w pokoju obok. Ale tkwię tutaj zupełnie sparaliżowany."

 Z paranoją depczącą mi po piętach czy będziesz wciąż mnie kochać kiedy się obudzimy i zobaczysz że zdrowie zmysłów uszło z moich oczu?

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Z paranoją depczącą mi po piętach, czy będziesz wciąż mnie kochać, kiedy się obudzimy i zobaczysz, że zdrowie zmysłów uszło z moich oczu?"

 Chcę mieć przyjaciół którzy pozwolą żebym był całkiem sam gdy bycie samym jest wszystkim czego potrzebuję.

faust dodano: 2 tygodnie temu

,,Chcę mieć przyjaciół, którzy pozwolą, żebym był całkiem sam, gdy bycie samym jest wszystkim, czego potrzebuję."

Chyba miałam w życiu więcej szczęścia niż rozumu. Widzę to dopiero gdy obserwuję sytuację które kiedyś dotyczyły mnie z innej perspektywy. Czuję smutek ale bardziej czuję ulgę że nie będzie dane mi przeżywać tego znowu i znowu. Nie poczuję pogardy zniewagi. Nie będę musiała płonąć gniewem. Uczucia są skomplikowane myślisz że nad nimi panujesz że decydujesz o swoim życiu. Budzisz się pewnego ranka i wiesz że jeszcze chwila i nie zostanie z Ciebie nic. Nie będzie już czego ratować. Wiesz że gubisz się w tym wszystkim ale nie potrafisz podejmować racjonalnych decyzji. Jesteś tylko pacynką i nawet nie wiesz kto pociąga za sznurki.

collateralbeauty dodano: 2 tygodnie temu

Chyba miałam w życiu więcej szczęścia niż rozumu. Widzę to dopiero, gdy obserwuję sytuację, które kiedyś dotyczyły mnie, z innej perspektywy. Czuję smutek, ale bardziej czuję ulgę, że nie będzie dane mi przeżywać tego znowu i znowu. Nie poczuję pogardy, zniewagi. Nie będę musiała płonąć gniewem. Uczucia są skomplikowane, myślisz, że nad nimi panujesz, że decydujesz o swoim życiu. Budzisz się pewnego ranka i wiesz, że jeszcze chwila i nie zostanie z Ciebie nic. Nie będzie już czego ratować. Wiesz, że gubisz się w tym wszystkim, ale nie potrafisz podejmować racjonalnych decyzji. Jesteś tylko pacynką i nawet nie wiesz, kto pociąga za sznurki.

Tęsknie...  Tęsknie za tym życiem pełnym usmiechów rozmów do białego rana... Tęsknie za przypadkowymi imprezami ludzmi z którymi nie ważna była godzina... Tesknie za wolnym światem brakiem ograniczeń obowiązków oddechem pełną piersią...  Tęsknie za tamtym życiem...

nigdywiecej dodano: 2 tygodnie temu

Tęsknie... Tęsknie za tym życiem pełnym usmiechów,rozmów do białego rana... Tęsknie za przypadkowymi imprezami,ludzmi z którymi nie ważna była godzina... Tesknie za wolnym światem,brakiem ograniczeń,obowiązków,oddechem pełną piersią... Tęsknie za tamtym życiem...

Szukamy czegoś zawsze nie tam gdzie trzeba. Przeszłość przyszłość. A ucieka nam piękno... czego? Skoro mamy siebie..

nigdywiecej dodano: 2 tygodnie temu

Szukamy czegoś, zawsze, nie tam gdzie trzeba. Przeszłość, przyszłość. A ucieka nam piękno... czego? Skoro mamy siebie..

Bo czasem wszystko jest takie skomplikowane ... robie wszystko robię wszystko aby było cudownie a jednak łapie się na tym że chyba tylko ja ...tylko ja się staram.Ale przecież oni sa tak skonstruowani...wszystko trzeba powiedziec zaplanować bo my jestesmy te sprytniejsze romantyczne biedne zagubione i czasem Kurwa potrzebujemy męskiej ręki!!!

nigdywiecej dodano: 2 tygodnie temu

Bo czasem wszystko jest takie skomplikowane ... robie wszystko-robię wszystko aby było cudownie a jednak łapie się na tym że chyba tylko ja ...tylko ja się staram.Ale przecież oni sa tak skonstruowani...wszystko trzeba powiedziec,zaplanować,bo my jestesmy te sprytniejsze,romantyczne,biedne ,zagubione i czasem Kurwa potrzebujemy męskiej ręki!!!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV