głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [36] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [36]

Mialam wtedy 27 lat  Wracałam właśnie z Łodzi  Naiwnością pchnięta na przypadkowe spotkanie  Dziękuję za listy  Czasem tulą mnie do snu  Miałam 27 lat jak z tej Łodzi wracałam  Tak cholernie chciałam wtedy ciebie przytulić  Pocałować  I przytulić.

skeee dodano: 1 stycznia 2024

Mialam wtedy 27 lat/ Wracałam właśnie z Łodzi/ Naiwnością pchnięta na przypadkowe spotkanie/ Dziękuję za listy/ Czasem tulą mnie do snu/ Miałam 27 lat jak z tej Łodzi wracałam/ Tak cholernie chciałam wtedy ciebie przytulić/ Pocałować/ I przytulić.

Czemu ty  Dlaczego to musisz być ty  Czy to z braku laku  Czy to dlatego te lata piętnowania  Samobiczowania  I teraz jestem  Taka ja  Ja teraz  Ciebie nie ma  Jesteś dla kogoś innego  Ja głupia  Dziękuję za to że pisałeś do mnie listy  Czemu ty.

skeee dodano: 1 stycznia 2024

Czemu ty/ Dlaczego to musisz być ty/ Czy to z braku laku/ Czy to dlatego te lata piętnowania/ Samobiczowania/ I teraz jestem/ Taka ja / Ja teraz/ Ciebie nie ma/ Jesteś dla kogoś innego/ Ja głupia/ Dziękuję za to że pisałeś do mnie listy/ Czemu ty.

Dziś nawet psychopata pije gdy data przypomina o przemijaniu.

darko dodano: 1 stycznia 2024

Dziś nawet psychopata pije, gdy data przypomina o przemijaniu.

Nie zostańmy tam gdzie jesteśmy to lepsze niż utrata samego siebie tylko po to aby znaleźć cie w moich ramionach.

darko dodano: 1 stycznia 2024

Nie, zostańmy tam gdzie jesteśmy, to lepsze niż utrata samego siebie tylko po to aby znaleźć cie w moich ramionach.

Na cóż mi postanowienia gdy idę właściwą ścieżką?

darko dodano: 1 stycznia 2024

Na cóż mi postanowienia gdy idę właściwą ścieżką?

Coś mnie gryzie myślałem że sumienie a to tylko wspomnienia twoich zębów na mojej szyi. Powiem tylko tyle że sumienie nie wysysa tak życia jak wampiry przeszłości.

darko dodano: 1 stycznia 2024

Coś mnie gryzie, myślałem, że sumienie a to tylko wspomnienia twoich zębów na mojej szyi. Powiem tylko tyle, że sumienie nie wysysa tak życia jak wampiry przeszłości.

Kolejny raz rozrywasz mi serce pisząc Szczęśliwego Nowego Roku  gdy Cię nie ma obok.

kozaaak dodano: 1 stycznia 2024

Kolejny raz rozrywasz mi serce pisząc "Szczęśliwego Nowego Roku", gdy Cię nie ma obok.

A kiedy zapomnisz już o mnie na zawsze i nagle ot wszystko tak stanie się łatwe. Przypomnij sobie jak było kurwa jak było naprawdę... Gdy wszystko jest pewne i ładne i łatwe i piękne i proste i złudne i tanie pamiętaj o prawdzie co leży samotnie gdzieś za parawanem...

melancolie dodano: 31 grudnia 2023

A kiedy zapomnisz już o mnie na zawsze i nagle ot wszystko tak stanie się łatwe. Przypomnij sobie, jak było, kurwa, jak było naprawdę... Gdy wszystko jest pewne i ładne, i łatwe, i piękne, i proste, i złudne, i tanie pamiętaj o prawdzie, co leży samotnie gdzieś za parawanem...

Jestem tak inny że dostrzegasz mnie w tłumie tak inny że boisz się podejść. Chciałabyś mnie spróbować ale nie przyzwyczaiłaś się do tyłu przypraw. Chciałabyś znać moje zdania ale nawet tu kiedy stukam w ekran to jedynie iskry ścierających się myśli.

darko dodano: 30 grudnia 2023

Jestem tak inny, że dostrzegasz mnie w tłumie, tak inny,że boisz się podejść. Chciałabyś mnie spróbować ale nie przyzwyczaiłaś się do tyłu przypraw. Chciałabyś znać moje zdania ale nawet tu, kiedy stukam w ekran to jedynie iskry ścierających się myśli.

Nie żałuję niczego po prostu chciałbym aby rzeczywistość czasem sprostała moim wyobrażeniom.

darko dodano: 30 grudnia 2023

Nie żałuję niczego, po prostu chciałbym aby rzeczywistość czasem sprostała moim wyobrażeniom.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć