głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [36] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [36]

nawet nie wiesz jakie to trudne. patrzeć na ciebie każdego dnia być miłą i zachowywać się jakby nigdy nic się nie stało. a stało się. cholernie dużo się stało. nawet jeśli ty nie zdajesz sobie z tego sprawy.

ansomia dodano: 2 marca 2023

nawet nie wiesz jakie to trudne. patrzeć na ciebie każdego dnia, być miłą i zachowywać się jakby nigdy nic się nie stało. a stało się. cholernie dużo się stało. nawet jeśli ty nie zdajesz sobie z tego sprawy.

i uwierz że ja już niczego od ciebie nie oczekuję. żadnych skrajnych uczuć gorących spojrzeń ani obietnic które łamiesz zanim zdążysz złożyć. ja proszę cię tylko o to abyś zniknął z mojego życia przyznając że żałujesz każdego z kłamstw.

ansomia dodano: 2 marca 2023

i uwierz, że ja już niczego od ciebie nie oczekuję. żadnych skrajnych uczuć, gorących spojrzeń, ani obietnic, które łamiesz, zanim zdążysz złożyć. ja proszę cię tylko o to, abyś zniknął z mojego życia, przyznając, że żałujesz każdego z kłamstw.

kiedyś słowo szczęście kojarzyło mi się z tobą  dzisiaj wprost przeciwnie.

ansomia dodano: 2 marca 2023

kiedyś słowo "szczęście" kojarzyło mi się z tobą - dzisiaj wprost przeciwnie.

czy zbyt agresywnie i kompromitująco byłoby podejść i zwyczajnie wyjebać ci w twarz?

ansomia dodano: 2 marca 2023

czy zbyt agresywnie i kompromitująco byłoby podejść i zwyczajnie wyjebać ci w twarz?

Aktualizacja strony Została przeprowadzona nowa aktualizacja po której dodano nową kategorie o nazwie Porównywarki Cen oraz możliwość dodawania komentarzy. Na stronie dodano nowe ciekawe wiadomości.  Adres strony: https: startowa.prv.pl

damiann1980 dodano: 2 marca 2023

Aktualizacja strony Została przeprowadzona nowa aktualizacja po której dodano nową kategorie o nazwie Porównywarki Cen oraz możliwość dodawania komentarzy. Na stronie dodano nowe ciekawe wiadomości. Adres strony: https://startowa.prv.pl/

 Gdybym musiał iść do piekła żeby cię pocałować zrobiłbym to. Wtedy będę mógł pochwalić się przed demonami że widziałem niebo nie wchodząc do niego .   William Shakespeare

malenka94 dodano: 2 marca 2023

"Gdybym musiał iść do piekła, żeby cię pocałować, zrobiłbym to. Wtedy będę mógł pochwalić się przed demonami, że widziałem niebo, nie wchodząc do niego". William Shakespeare

Na szczęście istnieje granica cierpienia za którą człowiek obojętnieje .

xnaughtyxdiamondx dodano: 2 marca 2023

Na szczęście istnieje granica cierpienia, za którą człowiek obojętnieje .

Przejechałaś przez moje życie z rykiem silnika już liście opadają już kończą się słowa wyrzuciłem wszystkie aż została znana pustka.

darko dodano: 2 marca 2023

Przejechałaś przez moje życie z rykiem silnika, już liście opadają, już kończą się słowa, wyrzuciłem wszystkie aż została znana pustka.

Nie powrócimy do tego co było zepsułaś zabawę kiedy się wycofałaś i już wiem że nie uciekniemy światu w swoich ramionach że nie uciekniemy swoim światom.

darko dodano: 2 marca 2023

Nie powrócimy do tego co było, zepsułaś zabawę kiedy się wycofałaś i już wiem, że nie uciekniemy światu w swoich ramionach, że nie uciekniemy swoim światom.

Może te oczy tak kuszą bo widzisz w nich że mógłbym wszystko ale ja mogę wszystko tylko dla kogoś kto potrafi ze mną latać. Jeśli wolisz zostać na ziemi jeśli oglądasz się na czarne chmury jeśli boisz się nieznanego zostaw mnie będę leciał sam tak daleko aż przestanę czuć rozczarowanie.

darko dodano: 2 marca 2023

Może te oczy tak kuszą bo widzisz w nich, że mógłbym wszystko, ale ja mogę wszystko tylko dla kogoś kto potrafi ze mną latać. Jeśli wolisz zostać na ziemi, jeśli oglądasz się na czarne chmury, jeśli boisz się nieznanego zostaw mnie, będę leciał sam, tak daleko aż przestanę czuć rozczarowanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV