głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika teentyp

wyszedł i zamknął drzwi. tak łatwo było nazwać tę noc jednorazową. popatrzył na zegarek. dochodziła 5 rano. zatrzymał się. przez jego ciało przeszedł dreszcz. gdzieś w głębi poczuł dziwne uczucie pustki. żal? jakaś cicha pretensja? wyjął z kieszeni papierosy. zapalił jednego. wraz z dymem uciekł niepokój jaki w nim zagościł. nie obejrzał się za siebie. jednorazowe kocham straciło teraz swe znaczenie.

ansomia dodano: 2 dni temu

wyszedł i zamknął drzwi. tak łatwo było nazwać tę noc jednorazową. popatrzył na zegarek. dochodziła 5 rano. zatrzymał się. przez jego ciało przeszedł dreszcz. gdzieś w głębi, poczuł dziwne uczucie pustki. żal? jakaś cicha pretensja? wyjął z kieszeni papierosy. zapalił jednego. wraz z dymem, uciekł niepokój jaki w nim zagościł. nie obejrzał się za siebie. jednorazowe "kocham" straciło teraz swe znaczenie.

nic nie ma. dostałam wiadomość nie zdobył się nawet na to by powiedzieć odejdź w cztery oczy. wstrzymało mi oddech coś w środku pękło czuję jak krew wylewa mi się z żył jak wypływa oczami razem ze łzami. wchodzę pod kołdrę gaszę światło wyłączam telefon po prostu znikam. chcę krzyczeć ale nie mogę wypowiedzieć słowa chcę płakać ale nie mogę złapać tchu. nie chcę wiedzieć co będzie dalej nie chcę zapomnieć nie chcę iść do przodu nie zapomnę o przeszłości. nie chcę już nic czuć.

ansomia dodano: 2 dni temu

nic nie ma. dostałam wiadomość, nie zdobył się nawet na to, by powiedzieć "odejdź" w cztery oczy. wstrzymało mi oddech, coś w środku pękło, czuję, jak krew wylewa mi się z żył, jak wypływa oczami razem ze łzami. wchodzę pod kołdrę, gaszę światło, wyłączam telefon, po prostu znikam. chcę krzyczeć, ale nie mogę wypowiedzieć słowa, chcę płakać, ale nie mogę złapać tchu. nie chcę wiedzieć, co będzie dalej, nie chcę zapomnieć, nie chcę iść do przodu, nie zapomnę o przeszłości. nie chcę już nic czuć.

wszyscy widzą że jesteś żałosny  nie musisz z tym paradować.

ansomia dodano: 2 dni temu

wszyscy widzą, że jesteś żałosny - nie musisz z tym paradować.

leżał w ciemności przysłuchując się jej oddechowi. znał rozmaite powody dla których mężczyzna potrafi zabić a najsilniejszy z nich to pragnienie utrzymania tego co kocha.

ansomia dodano: 2 dni temu

leżał w ciemności, przysłuchując się jej oddechowi. znał rozmaite powody, dla których mężczyzna potrafi zabić, a najsilniejszy z nich to pragnienie utrzymania tego, co kocha.

 idź do diabła.  on mnie nie chce.

ansomia dodano: 2 dni temu

- idź do diabła. - on mnie nie chce.

 byli kochankami on robił skoki w bok więc ona przewierciła jego zdradliwe serce długim na sześćdziesiąt centymetrów stalowym wiertłem.  dobrze to go czegoś nauczy. zaatakowała serce.  ja bym mu przewierciła jaja. samo sedno nie sądzisz?

ansomia dodano: 5 dni temu

- byli kochankami, on robił skoki w bok, więc ona przewierciła jego zdradliwe serce długim na sześćdziesiąt centymetrów stalowym wiertłem. - dobrze, to go czegoś nauczy. zaatakowała serce. - ja bym mu przewierciła jaja. samo sedno, nie sądzisz?

zostaw mnie samą przy kimś innym moje miejsce.

ansomia dodano: 5 dni temu

zostaw mnie samą, przy kimś innym moje miejsce.

każdego dnia zastanawiam się dlaczego on zauważył mnie skoro tysiąc innych dziewczyn zauważyło jego.

ansomia dodano: 5 dni temu

każdego dnia zastanawiam się, dlaczego on zauważył mnie, skoro tysiąc innych dziewczyn zauważyło jego.

ona nie wie kim on właściwie jest. pali. robi wszystko na przekór jej. a ona i tak go kocha. gdzie w tym logika do cholery?

ansomia dodano: 5 dni temu

ona nie wie kim on właściwie jest. pali. robi wszystko na przekór jej. a ona i tak go kocha. gdzie w tym logika do cholery?

przykro mi. ja nie jestem nią i nigdy nie będę nawet jeśli nie wiadomo jak bardzo byś tego pragnął rozumiesz?

ansomia dodano: 5 dni temu

przykro mi. ja nie jestem nią i nigdy nie będę, nawet jeśli nie wiadomo jak bardzo byś tego pragnął, rozumiesz?

dzisiaj we śnie minęłam twój grób. ogniu krocz za mną.

ansomia dodano: 6 dni temu

dzisiaj we śnie minęłam twój grób. ogniu, krocz za mną.

poczęstuj się mną tylko nie nakrusz.

ansomia dodano: 6 dni temu

poczęstuj się mną, tylko nie nakrusz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV