głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Byłem jedynie tonącym okrętem z którego tylko jedno z nas mogło się uratować. I uwierz że gdziekolwiek skończę będziesz najszczerszym ze wspomnień i uczuciem kt

memoirs

memoirs.moblo.pl
Byłem jedynie tonącym okrętem z którego tylko jedno z nas mogło się uratować. I uwierz że gdziekolwiek skończę będziesz najszczerszym ze wspomnień i uczuciem które
Byłem jedynie tonącym okrętem  z... teksty

memoirs dodano: 2 dni temu

Byłem jedynie tonącym okrętem, z którego tylko jedno z nas mogło się uratować. I uwierz, że gdziekolwiek skończę, będziesz najszczerszym ze wspomnień i uczuciem, którego dotknąłam jako człowiek.

Doszłam w życiu do chwili  kiedy... teksty

memoirs dodano: 1 tydzień temu

Doszłam w życiu do chwili, kiedy już za wiele nie tłumaczę. Jeśli ktoś mnie źle traktuje, to po prostu odpuszczam. Ochładzam relacje. Rozluźniam stosunki. Czasami odchodzę całkiem od znajomości z taką osobą. Kiedy już sobie uświadomię, że ktoś nie jest wart mojego czasu, to zwyczajnie przestaje mu go poświęcać. Życie jest za krótkie na emocjonalne konfrontacje z ludźmi, którzy nie wzbudzają już u nas pozytywnych uczuć.

Nie pamiętam tego  co chce... teksty

memoirs dodano: 1 tydzień temu

Nie pamiętam tego, co chce pamiętać, a to, o czym chcę zapomnieć, wciąż do mnie wraca.

Kiedy targa Tobą niepewność... teksty

memoirs dodano: 5 listopada 2020

Kiedy targa Tobą niepewność, wróć do tego, co masz. Kiedy targa Tobą niepokój, wróć do tego, co kochasz. Kiedy targa Tobą zwątpienie, wróć do tego, co wiesz na pewno. Za każdym razem, kiedy ogarnie Cię lęk, dezorientacja, wrogość, przerażenie...przytul się do tych, których kochasz. Zatrać się w tym ulotnym momencie tak długo, aż przypominisz sobie, że to, co najcenniejsze masz w zasięgu swoich dłoni. A temu, co przyniesie przyszłość - zaufaj. Oddychaj.

Kochamy potępiać  bo wtedy na... teksty

memoirs dodano: 5 listopada 2020

Kochamy potępiać, bo wtedy na chwilę sami stajemy się niewinni i szlachetni. Przewracamy oczami w świętym oburzeniu i napawamy się własną niewinnością. My byśmy nigdy tak nie postąpili. Sprawdzilibyśmy hamulce. Nie wpadlibyśmy w gniew.

Gdybyś wymazała wszystkie pomyłki... teksty

memoirs dodano: 9 września 2020

Gdybyś wymazała wszystkie pomyłki, które popełniłaś w życiu, to wymazałabyś też wiedzę, doświadczenie i mądrość życiową, która zdobyłaś. Zawrzyj pokój ze swoją przeszłością - dzięki niej stałaś się kobietą, którą teraz jesteś.

Spokój to kłamstwo. Jest tylko... teksty

memoirs dodano: 4 września 2020

Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja. Dzięki pasji osiągam siłę. Dzięki sile osiągam potęgę. Dzięki potędze osiągam zwycięstwo. Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy.

Nie posiąde Twojej duszy nie tracąc... teksty

memoirs dodano: 22 sierpnia 2020

Nie posiąde Twojej duszy nie tracąc przy tym własnej.

Pozwól im Cię nienawidzić. Upewnij... teksty

memoirs dodano: 13 sierpnia 2020

Pozwól im Cię nienawidzić. Upewnij się tylko, że Twoje nazwisko wymawiają prawidłowo.

Zawsze jest coś więcej. Pomiędzy... teksty

memoirs dodano: 19 lipca 2020

Zawsze jest coś więcej. Pomiędzy białym, a czarnym, jest masa odcieni szarości. Między smutkiem, a radością, nienawiścią i miłością. Jest, to czego nie dostrzegamy, nad czym się nie skupiamy, czego nie doceniamy. Cisza emocjonalna, często mylnie odbierana jako brak 'tego czegoś'

Nigdy nie jest za późno lub tak jak... teksty

memoirs dodano: 9 lipca 2020

Nigdy nie jest za późno lub tak jak w moim przypadku za wcześnie by być kim się zapragnie. Nie ma ograniczeń wiekowych. Możesz się zmienić lub nie. Wykorzystać swoją szansę lub ją zmarnować. Mam nadzieję, że Ci się uda, że zobaczysz zachwycające rzeczy, że poczujesz niezwykłe emocje, poznasz najróżniejszych ludzi, że będziesz dumna ze swojego życia. A jeśli nie, że znajdziesz w sobie siłę by zacząć od nowa.

Mówią Ci   akceptuję siebie  taką... teksty

memoirs dodano: 21 maja 2020

Mówią Ci - akceptuję siebie, taką jaką jesteś. Ja mówię - doprowadź się do stanu, który możesz zaakceptować.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 178 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV