głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Gdy się zakochujesz wpadasz w szaleństwo. To wybucha jak wulkan a potem się uspokaja. Wtedy trzeba podjąć decyzję czy wasze korzenie tak się już splatały że nie

memoirs

memoirs.moblo.pl
Gdy się zakochujesz wpadasz w szaleństwo. To wybucha jak wulkan a potem się uspokaja. Wtedy trzeba podjąć decyzję czy wasze korzenie tak się już splatały że nie da si
Gdy się zakochujesz  wpadasz w... teksty

memoirs dodano: 2 dni temu

Gdy się zakochujesz, wpadasz w szaleństwo. To wybucha jak wulkan, a potem się uspokaja. Wtedy trzeba podjąć decyzję, czy wasze korzenie tak się już splatały, że nie da się was rozdzielić. Bo na tym polega miłość. Miłość to nie jest brak tchu ani ciągłe podniecenie, to nie pragnienie kochania się w każdej sekundzie, nie bezsenna noc pełna marzeń, że on całuje całe Twoje ciało. Miłość to jest to, co zostaje po zakochaniu się.

Nigdy nie byliśmy razem. Nigdy nie... teksty

memoirs dodano: 2 dni temu

Nigdy nie byliśmy razem. Nigdy nie nazwałam Cię moim, a Ty nigdy nie przedstawiłeś mnie swojej mamie. Jednak jeśli tylko by się dało zatrzymałabym dla Ciebie cały świat. Kazałabym każdemu podmuchowi wiatru i każdemu promieniowi słońca przypominać Ci jak wiele dla mnie znaczysz, ale nigdy nie byliśmy razem. Jednak jeśli tylko by się dało chciałabym znać każdy powód Twojego uśmiechu i każdą przyczynę Twoich łez. Móc rozmawiać z Tobą całą noc, a rano narzekać, że świat budzi się tak szybko, ale nigdy nie byliśmy razem i nigdy nie będziemy. Jednak jeśli tylko by się dało nadal zrobiłabym każdą z tych rzeczy.

Będę żyła tak długo  jak... teksty

memoirs dodano: 2 dni temu

Będę żyła tak długo, jak będziesz o mnie pamiętał.

Na pewno też pamiętasz jak reszta... teksty

memoirs dodano: 2 dni temu

Na pewno też pamiętasz jak reszta miasta spała, a my po raz pierwszy siedzieliśmy rozbudzeni. Jeszcze się nie dotknęliśmy lecz już podróżowaliśmy po sobie słowami. Nasze kończyny przenikał prąd tak silny, że mógłby stworzyć pół słońca. Tamtej nocy niczego nie piliśmy, ale byłam odurzona. Wróciłam do domu i pomyślałam: jesteśmy bratnimi duszami.

Zasypiałam otulona fałszywym... teksty

memoirs dodano: 2 dni temu

Zasypiałam otulona fałszywym poczuciem bezpieczeństwa. Znikałam w cieniu szarości każdego dnia. Bez Ciebie. Byłeś o krok ode mnie. Lecz czułam jak gdyby dzielił nas ocean, niepowodzeń. Mijałeś mnie każdego dnia, niczym samotną wyspę, pośrodku niczego. Na krańcu świata. Tylko fale smutku rozbijające się o moje brzegi świadczyły o tym, że kiedyś tu byłeś.

Życie było takie proste. Jeśli... teksty

memoirs dodano: 2 dni temu

Życie było takie proste. Jeśli człowiek trzymał się swoich wypracownych przez lata zasad, wszystko się układało. Może bywało nudno, może szaro i buro, ale bezpiecznie. Łamanie zasad skutkowało tym, że wprawdzie było barwnie i atrakcyjnie, ale bolało. Jak cholera.

Nie chce by ktokolwiek inny zdobył... teksty

memoirs dodano: 1 tydzień temu

Nie chce by ktokolwiek inny zdobył Twoje serce, całował Twoje usta, kochał się z Tobą lub był powodem dla którego się uśmiechasz. Ponieważ to moje miejsce.

Zakochałam się w Tobie  bo byłeś... teksty

memoirs dodano: 1 tydzień temu

Zakochałam się w Tobie, bo byłeś inny od wszystkich i się tego nie wstydziłeś. Nie myśl, że czymkolwiek mnie rozczarujesz. Będę Cię kochać bez względu na wszystko.

Obyś nigdy nie kradł  nie kłamał... teksty

memoirs dodano: 1 tydzień temu

Obyś nigdy nie kradł, nie kłamał i nie oszukiwał. Ale jeśli już musisz kraść, to okradnij mnie ze zmartwień. A jesli musisz kłamać, to tylko po to, by schlebiać mojej urodzie. Jeśli musisz oszukiwać, to proszę być oszukał śmierć, bo nie będę umiała przeżyć bez Ciebie nawet dnia.

Nigdy nie pozwól aby tykanie zegara... teksty

memoirs dodano: 1 tydzień temu

Nigdy nie pozwól aby tykanie zegara zmusiło Cię do bycia z kimś kto jest dla Ciebie niewłaściwy, tylko dlatego, że nie chcesz być samotny.

Nie pożegnałam się. Nie było nam... teksty

memoirs dodano: 1 tydzień temu

Nie pożegnałam się. Nie było nam dane. Chce żebyś to przeczytał i zatrzymał w głowie jak ładny obrazek. Tak jak ja będę trzymać jedna z moich życiowych widokówek. Wiedziałam, że odejdziesz. Wszyscy odchodzą. To najważniejsza lekcja życia, zawsze to powtarzam. Wszak na tej dziwnej drodze jesteśmy sami, a im bardziej sami być umiemy, tym ban lepiej być powinno. Nie zapomnę Cię nigdy. Nie dla seksu. Nie dlatego, że byłeś tak totalnie inny od tego, co do tej pory znałam. Byłeś moim najlepszym przyjacielem. Gdy odchodzi facet, życie musi toczyć się dalej. Gdy odchodzi przyjaciel, serce pęka na pół.

Kiedy się do mnie przytula... teksty

memoirs dodano: 1 tydzień temu

Kiedy się do mnie przytula, uświadamiam sobie, że może mieć rację. Znaleźliśmy się po raz pierwszy, gdy ją poznałem. Znaleźliśmy się po raz drugi po jej śmierci. To sprawia, że wierzę w nas na tyle mocno by mieć nadzieję, że uda nam się po raz trzeci.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 186 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV