głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Z bólu zostało miarowe pulsowanie mogłabym do niego pisać piosenki. Zawsze mi towarzyszył poważny i stały rzadko odpuszczał. Nauczyłam się go zagłuszać w ciągu

memoirs

memoirs.moblo.pl
Z bólu zostało miarowe pulsowanie mogłabym do niego pisać piosenki. Zawsze mi towarzyszył poważny i stały rzadko odpuszczał. Nauczyłam się go zagłuszać w ciągu dnia al
Z bólu zostało miarowe pulsowanie... teksty

memoirs dodano: 3 dni temu

Z bólu zostało miarowe pulsowanie; mogłabym do niego pisać piosenki. Zawsze mi towarzyszył poważny i stały, rzadko odpuszczał. Nauczyłam się go zagłuszać w ciągu dnia, ale nocą wrzeszczał przez dziurę po moim sercu.

Sprawdzasz czy jestem szczęśliwa... teksty

memoirs dodano: 1 tydzień temu

Sprawdzasz czy jestem szczęśliwa bez Ciebie. Zawsze mówiłeś, że będę. Mówiłeś dużo rzeczy żebym Cię pokochała, żebym Cię znienawidziła. Straciłam siebie próbując zatrzymać Ciebie. Pójście naprzód nie znaczy, że zapomniałam. Nie zatrzymuje tego co mieliśmy. Po prostu boli mniej niż pamiętam. Ale tak, jestem szczęśliwsza. I ironicznie to mnie smuci.

Pewnego dnia zatęsknisz za moimi... teksty

memoirs dodano: 2 tygodnie temu

Pewnego dnia zatęsknisz za moimi nudnymi wiadomościami, za moimi przypadkowymi telefonami i dziecinnymi pytaniami. Będziesz tęsknił za moją wolą walki, wahaniami nastrojów i sprzeczkami, moją zaborczością i brakiem pewności. Jednak przede wszystkim zatęsknisz za sposobem w jakim mi na Tobie zależało.

Jeśli ktoś uwierzył w kłamstwa na... teksty

memoirs dodano: 16 lipca 2022

Jeśli ktoś uwierzył w kłamstwa na Twój temat zanim usłyszał Twoją wersję zdarzeń to świadczy tylko o jednym, że dana osoba szukała powodu żeby być przeciwko Tobie.

Nigdy nie poczuje tego co dajesz mi... teksty

memoirs dodano: 4 lipca 2022

Nigdy nie poczuje tego co dajesz mi samym spojrzeniem. Nigdy żaden dotyk nie podziała na mnie jak Twój. Żaden zapach nie sprawi, że nagle zabraknie mi tchu. Niczyja obecność nie da mi takiego szczęścia. Nikt nigdy nie będzie imponował mi hartem ducha tak jak Ty. Nigdy nie zobaczę w nikim takiego piękna jak w Tobie. Nigdy niczyje słowa nie będą znaczyły dla mnie tyle co Twoje.

Najlepsza miłość to ta  która... teksty

memoirs dodano: 3 lipca 2022

Najlepsza miłość to ta, która budzi duszę, pcha nas ku lepszemu, rozpala w sercach ogień, a w duszy sieje spokój. To właśnie mi podarowałeś. To miałam nadzieję podarować Tobie.

Same uczucia niczego nie naprawią.... teksty

memoirs dodano: 2 lipca 2022

Same uczucia niczego nie naprawią. Mówi się, że miłość wszystko wybaczy. Ale to nie prawda. Nie, kiedy dusza jest tak zraniona.

Twoje życie to Twoja sprawa. Ale... teksty

memoirs dodano: 30 czerwca 2022

Twoje życie to Twoja sprawa. Ale pamiętaj, serce i ciało dostajemy tylko raz. A serce bardzo szybko się zużywa, a na ciało wkrótce nikt nie chce patrzeć, a co dopiero się do niego zbliżyć. Teraz czujesz smutek, ból. Nie niszczenie tego wraz z radością, którą czułeś.

Opiekuj się moim sercem. Zawsze... teksty

memoirs dodano: 29 czerwca 2022

Opiekuj się moim sercem. Zawsze będzie Twoje, w taki czy inny sposób.

Tak jak on mógł odejść z Twojego... teksty

memoirs dodano: 29 czerwca 2022

Tak jak on mógł odejść z Twojego życia nie przejmując się niczym. Tak ktoś zakocha się w Twoich nieszczęściach. I zamiast uciekać będzie walczył o to, by zostać w Twoim życiu. Bo będziesz dla niego warta wszystkiego.

Zrozumiałam  że bez względu gdzie... teksty

memoirs dodano: 29 czerwca 2022

Zrozumiałam, że bez względu gdzie jesteś. Z kim jesteś i co robisz, zawsze będę Cię autentycznie i całym sercem kochać.

Długo wierzyłam  że wszystko się... teksty

memoirs dodano: 29 czerwca 2022

Długo wierzyłam, że wszystko się ułoży. Chyba pierwszy raz w życiu, tak bardzo mi na czymś zależało. I nie chodziło już o to, że życie bez Ciebie nie miałoby żadnego sensu. Po prostu nie chciałam dłużej być egoistką. Myślałam, że po wielu ciężkich i burzliwych chwilach wszystko znów wróci na swoje miejsce. Niestety tak się nie stało. Nie wiem dlaczego akurat nam się to przydarzyło. Przecież zasługiwaliśmy na szczęście. Każdy na nie zasługuje. Więc dlaczego nie my? Wznieciliśmy zbyt duży ogień, którym igraliśmy. Teraz musimy płacić za nasze grzechy.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 183 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV