głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs To że straciłeś mnie jako przyjaciela nie oznacza że zyskałeś jako wroga. Jestem ponad to wciąż chce widzieć jak jesz tylko nie przy moim stole. Śmierć nie jest

memoirs

memoirs.moblo.pl
To że straciłeś mnie jako przyjaciela nie oznacza że zyskałeś jako wroga. Jestem ponad to wciąż chce widzieć jak jesz tylko nie przy moim stole.
To  że straciłeś mnie jako... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

To, że straciłeś mnie jako przyjaciela nie oznacza, że zyskałeś jako wroga. Jestem ponad to, wciąż chce widzieć jak jesz, tylko nie przy moim stole.

Śmierć nie jest końcem... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

Śmierć nie jest końcem wszystkiego. Przeszedłem tylko do sąsiedniego pokoju. Nadal jestem sobą. I dla siebie jesteśmy tym samym, czym byliśmy przedtem. Zatem nazywaj mnie jak zawsze. Nie zmieniaj tonu głosu, nie rób poważnej i smutnej miny. Śmiej się tak, jak dawniej robiliśmy to razem. Uśmiechaj się, myśl o mnie, módl się za mnie. Niech moje imię będzie wciąż wymawiane. Ale tak, jak było zawsze, zwyczajnie i bez oznak zmieszania. Życie przecież oznacza to samo, co przedtem. Jest tym samym, czym zawsze było. Żadna nić nie została przerwana. Dlaczego więc miałbym być nieobecny w Twoich myślach. Tylko dlatego, że nie możesz mnie zobaczyć? Czekam na Ciebie bardzo blisko. Tuż, tuż. Po drugiej stronie progu. Dzieli nas tylko czas, bo ja doszedłem, Ty wciąż jesteś w drodze.

Będziemy się mijać bez gestu i bez... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

Będziemy się mijać bez gestu i bez słowa, nie pamiętając, że przez krótki czas kochaliśmy się na zawsze.

Najpiękniejsza znajomość to ta... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

Najpiękniejsza znajomość to ta, której nikt się nie spodziewał, która pojawiła się nagle, jakby znikąd - była pełna cudownych emocji i mnóstwa uśmiechu. Najpiękniejsza znajomość to ta, która sprawiła, że zaczęłaś rozumieć, co znaczy kochać.

Ktokolwiek przychodzi  niech... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

Ktokolwiek przychodzi, niech przyjdzie. Kto chce zostać, niech zostanie. Kto chce odejść, niech odejdzie. Życie nie zdarza się Tobie, a dla Ciebie. Życie zabiera z Twojego życia pewne osoby, żeby na ich miejsce postawić nowych. Nie bez powodu.

Nie jestem już w Tobie zakochany... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

Nie jestem już w Tobie zakochany, ale zawsze będę Cię kochać. I zawsze będziesz w moim sercu, ale nigdy więcej nie pozwolę Ci się zbliżyć do mojego serca.

Pamiętaj jak bałaś się pokazać... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

Pamiętaj jak bałaś się pokazać swoje ręce z myślą, że Cię zostawię i przestanę Cię kochać. Pocałowałeś je i pokochałem Cię jeszcze bardziej.

Mam nadzieję  że nie będziesz... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

Mam nadzieję, że nie będziesz płakać, tak jak dziś myśląc o wielu rzeczach, których nie mieliśmy szansy powiedzieć. Wiem jak bardzo mnie kochasz, tak jak ja kocham Ciebie. I za każdym razem kiedy o mnie pomyślisz wiem, że będziesz tęsknić tak samo jak ja.

Nie zapominaj o tym  że między... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

Nie zapominaj o tym, że między przywitaniem, a pożegnaniem była miłość. Wielka miłość.

Zakochanie się w Tobie było jak... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

Zakochanie się w Tobie było jak przeczytanie ulubionej książki po raz pierwszy. Nie chciałam jej odłożyć. Sen dawał o sobie znać kiedy czytałam ponownie rozdziały z poprzedniej nocy, w ciemności wpatrując się w sufit. Moje myśli gotowały się na myśl w jaki sposób Twoja skóra przylegała do mojej.

Niezbyt przyjemnie jest przejrzeć na... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

Niezbyt przyjemnie jest przejrzeć na oczy i zrozumieć, że ktoś kogo kochałaś, zupełnie na to nie zasługuje, a świat w który zostałaś rzucona nie spełnia Twoich oczekiwań.

Jak ją rozpoznam? Po tym  że gdy... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2021

Jak ją rozpoznam? Po tym, że gdy stanie przed Tobą, będziesz wiedział. Po prostu będziesz wiedział, że to ona. Każda Twoja część ciała będzie do niej rwać, stracisz kontrolę nad emocjami. Dokonasz rzeczy do jakich nigdy dla nikogo byś się nie posunął. Zapragniesz ją kochać w każdym miejscu o każdym czasie. Będziesz chciał by byłą tylko Twoja. Bo wszystko od niej się zaczyna i na niej się kończy. Brzmi strasznie. Powiem coś więcej. Nie daj jej odejść. Poczujesz to tylko raz i tylko do jednej kobiety.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV