głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Jest sobotni wieczór a ja nie tańczę. Nie maluję się. Nie szukam rajstop w pośpiechu. Nie zdzwaniam się ze znajomymi. Ja oglądam Monikę Richardson i piję herbat

memoirs

memoirs.moblo.pl
Jest sobotni wieczór a ja nie tańczę. Nie maluję się. Nie szukam rajstop w pośpiechu. Nie zdzwaniam się ze znajomymi. Ja oglądam Monikę Richardson i piję herbatę. I c
Jest sobotni wieczór  a ja nie... teksty

memoirs dodano: 20 listopada 2018

Jest sobotni wieczór, a ja nie tańczę. Nie maluję się. Nie szukam rajstop w pośpiechu. Nie zdzwaniam się ze znajomymi. Ja oglądam Monikę Richardson i piję herbatę. I czasem mi szkoda, że jednak nie zakładam rajstop i mam wrażenie, że mieszkam w piżamie.

Umówmy się   samotność jest... teksty

memoirs dodano: 20 listopada 2018

Umówmy się - samotność jest faktem i nawet jeśli próbowaliśmy ubrać się w drugą osobę, wcisnąć ją na siebie albo w nią wejść, to i tak nie przekroczymy tej bariery w głowie czy sercu, gdzie tylko sami sobie jesteśmy bliscy. Tam nie ma dostępu żaden człowiek więc próby zaprzeczenia, że samotność jest stanem błogosławionym, nie mają żadnego sensu, drogie dzieci.

Kiedy się spieszysz  nic nie widzisz... teksty

memoirs dodano: 20 listopada 2018

Kiedy się spieszysz, nic nie widzisz, nic nie przeżywasz, niczego się doświadczasz, nie myślisz! Szybkie tempo wysusza najgłębsze warstwy Twojej duszy, stępia Twoją wrażliwość, wyjaławia Cię i odczłowiecza.

Jeśli coś było dla Ciebie na tyle... teksty

memoirs dodano: 20 listopada 2018

Jeśli coś było dla Ciebie na tyle ważne, że nie możesz o tym zapomnieć - wiedz, że to do Ciebie wróci, może w innej osobie, w innym miejscu i za kilka lat, ale wróci.

Nie wracaj do tego kto powoduje Twoje... teksty

memoirs dodano: 20 listopada 2018

Nie wracaj do tego kto powoduje Twoje łzy, bo wraz z nim powrócą i one. Trzymaj się ludzi, którym zależy na Twoim szczęściu i uśmiechu. Wracaj tam, gdzie jesteś naprawdę ważny, a kiedy znaczysz dla kogoś wszystko, będziesz wiedzieć to bez słów.

 Są związki  w których nie ma... teksty

memoirs dodano: 24 października 2018

"Są związki, w których nie ma czułości. Nie ma szacunku. Nie ma oddania. Nie ma seksu. Są tylko wzajemne pretensje o wasze słabości i kłamstwa a później jak dobrze pójdzie przychodzi i kwiczy obojętność. Kiedyś powiedziałbym, że trzeba się starać. Należy ratować. Należy pracować. Teraz, ze swoją typową miną ponurego, cynicznego buca odpowiem: nie ma co łapać spadającego noża."

Jedyna wolność to zwyciężyć siebie. teksty

memoirs dodano: 21 października 2018

Jedyna wolność to zwyciężyć siebie.

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy... teksty

memoirs dodano: 16 września 2018

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by człowiek nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens.

Mówiłem nieomal milcząc. A w tym... teksty

memoirs dodano: 16 września 2018

Mówiłem nieomal milcząc. A w tym to ja jestem mistrzem, całe życie przegadałem w milczeniu i milcząc sam z sobą przeżyłem całą tragedię.

Bo też nie ma większej nienawiści... teksty

memoirs dodano: 16 września 2018

Bo też nie ma większej nienawiści niż zrodzona z bliskości.

Spojrzała na swoje kolana  na... teksty

memoirs dodano: 30 sierpnia 2018

Spojrzała na swoje kolana, na dłonie zaplątane w płótno białej nocnej koszuli i szepnęła: - Powiedziałeś mi kiedyś, że jeśli Castleton sprawi mi ból, to znaczy, że nie robi tego dobrze. - Tak. Popatrzyła mu w oczy. - Nie robisz tego dobrze.

Może po prostu chodzi o to  wiesz... teksty

memoirs dodano: 30 sierpnia 2018

Może po prostu chodzi o to, wiesz, żebyś wybrała siebie. Żebyś stawiała siebie troszkę wyżej, niż potrzeby wszystkich ludzi wokół, szczególnie, jeśli te osoby nigdy, ponad nic, nie wybrały Ciebie. Wyluzuj. Nie musisz ratować wszystkich ludzi, których napotkasz na swojej drodze. Nie jesteś Matką Teresą. Nie możesz poświęcać swojego serca i siebie, dla ludzi, którzy to serce Twoje podepczą, pewność siebie poszarpią, by sobie poprawić humor. I mimo, że jesteś silną dziewczyną i chcesz ból innych nosić na swoich barkach, mówię Ci, tak się nie da. Musisz odpuścić. Uratować siebie. Po prostu nałóż maseczkę na twarz, włącz Netflix'a i nalej sobie lampkę wina. Najlepszego, jakie masz w domu. A potem pij za to, że wybrałaś siebie. Swoje dobre samopoczucie, swoje szczęście.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV