głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pieeerdolsie Nigdy nie zmuszaj nikogo do zrobienia dla Ciebie miejsca w życiu. Bo jeśli naprawdę ceni Twoją wartość to sam tworzy dla Ciebie miejsce. Depresja to nie jest c

pieeerdolsie

pieeerdolsie.moblo.pl
Nigdy nie zmuszaj nikogo do zrobienia dla Ciebie miejsca w życiu. Bo jeśli naprawdę ceni Twoją wartość to sam tworzy dla Ciebie miejsce.
 Nigdy nie zmuszaj nikogo  do... teksty

pieeerdolsie dodano: 31 lipca 2023

"Nigdy nie zmuszaj nikogo, do zrobienia dla Ciebie miejsca w życiu. Bo jeśli naprawdę ceni Twoją wartość, to sam tworzy dla Ciebie miejsce."

 Depresja to nie jest ciągły płacz... teksty

pieeerdolsie dodano: 30 lipca 2023

"Depresja to nie jest ciągły płacz i użalanie się nad sobą. Nie jest to też chodzenie ze zwieszoną głową i nosem na kwintę. Ona ma postać spokoju. Straszliwego spokoju, kiedy człowiek dotknięty nią na nic już nie liczy. Nosi uśmiech i rozmowność. Lubi rozweselać innych oraz widzieć ich radość. W trakcie snucia planów mówi "zobaczymy" Mówi, że wszystko jest ok i nic nie dolega, a wewnątrz siebie odlicza dni do końca. Nie ma w głębi siebie żadnych planów na przyszłość. Na głos mówi żyje, w myślach prosi o śmierć. Nie widzi sensu w niczym, a istnieje, bo musi. Czasami życie jest dla niej tak już nieznośne, że sama podnosi rękę na siebie, aby je zakończyć. Ale nigdy nie zobaczysz jej wprost. Bo to ona właśnie jest mistrzynią w zakładaniu masek... czasami nawet na siłę."

 Później!  Porozmawiam z Tobą... teksty

pieeerdolsie dodano: 18 lipca 2023

"Później! Porozmawiam z Tobą później. Zadzwonię do Ciebie później. Do zobaczenia później. Później pójdziemy na spacer. Później powiem Ci, jak się czuję. Później dowiesz się, ile dla mnie znaczysz. Później może Cię pokocham, a może zapomnę. Zostawiamy wszystko na później i zapominamy, że „później” nie jest nasze! Że „później” ludzi może już nie być z nami. Że „później” możemy już ich nie usłyszeć, nie zobaczyć. Że „później” dzieci nie są już dziećmi, a rodzice są tylko wspomnieniem. Że „później” dzień zamienia się w noc, noc w bezradność, uśmiech w grymas bólu, a życie we wspomnienie. „Później” będzie za późno! Bądź teraz! ~ Sześćdziesiąt Sekund"

'Przychodzi czas w życiu człowieka... teksty

pieeerdolsie dodano: 13 lipca 2023

'Przychodzi czas w życiu człowieka, kiedy musi zmierzyć się z czymś tak strasznym, po czym czuje, że nigdy nie będzie taki sam. Tak jakby coś mrocznego opadło, kradnąc każdą drobinę szczęścia, którą kiedykolwiek czułeś, i jedyne, do czego jesteś zdolny, to patrzeć i czuć, wiedząc, że bez względu na to, co w życiu zrobiłeś, nigdy nie będziesz w stanie tego odzyskać.'

'Czuję się jak więzień. I co z... teksty

pieeerdolsie dodano: 13 lipca 2023

'Czuję się jak więzień. I co z tego, że nie ma krat? Kraty są we mnie, w mojej głowie.'

'Im bardziej znam świat  tym... teksty

pieeerdolsie dodano: 4 maja 2023

'Im bardziej znam świat, tym bardziej jestem rozczarowany i każdego dnia coraz bardziej potwierdzam moją opinię na temat niekonsekwencji charakteru ludzkiego'

'Przyszłość dręczy nas... teksty

pieeerdolsie dodano: 4 maja 2023

'Przyszłość dręczy nas, przeszłość nas powstrzymuje, teraźniejszość ucieka.'

'Trzeba sie nauczyć obdarzać... teksty

pieeerdolsie dodano: 11 luty 2023

'Trzeba sie nauczyć obdarzać nieobecnością tych, którzy nie zrozumieli znaczenia naszej obecności.'

 Czasami  kiedy ktoś już skończył... teksty

pieeerdolsie dodano: 16 stycznia 2023

"Czasami, kiedy ktoś już skończył rozbierać czyjś dom, zostawia jakieś dwa lub trzy patyczki, których nie warto zabierać i jest raczej zadowolony, że ktoś je sobie weźmie, jeśli wiesz, o co mi chodzi..."

  A ty jak się masz? – spytał... teksty

pieeerdolsie dodano: 16 stycznia 2023

" A ty jak się masz? – spytał Puchatek. / Nie bardzo się mam – odpowiedział Kłapouchy. – Już nie pamiętam czasów, żebym jakoś się miał"

 Ludzie przychodzą  odchodzą. Wiemy... teksty

pieeerdolsie dodano: 16 stycznia 2023

"Ludzie przychodzą, odchodzą. Wiemy o tym, ale za każdym razem, gdy się to zdarza jesteśmy zaskoczeni. To jedyna rzecz w naszej egzystencji, której możemy być pewni, ale często łamie nam serce"

'Nie zawsze trzeba czuć. Czasami nie... teksty

pieeerdolsie dodano: 12 stycznia 2023

'Nie zawsze trzeba czuć. Czasami nie czuje się nic. Szczególnie wtedy, gdy przez długi czas czuło się za dużo. Wtedy człowiek mimowolnie pozwala sobie na pewien komfort nic-nieczucia. Jakoś dziwnie spokojnie patrzy, jak przepływa jego życie. Zupełnie tak, jakby patrzył przez okno na sąsiada, który podlewa kwiaty. '

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 26 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV