głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xforever.youngx pierdolić głupoty za plecami każdy umie ale żeby mijając się na ulicy spojrzeć w oczy to już w chuj ciężko. Siedzę przy oknie i patrzę jak wiatr ugina wielkie d

xforever.youngx

xforever.youngx.moblo.pl
pierdolić głupoty za plecami każdy umie ale żeby mijając się na ulicy spojrzeć w oczy to już w chuj ciężko.
pierdolić głupoty za plecami każdy... teksty

xforever.youngx dodano: 11 grudnia 2013

pierdolić głupoty za plecami każdy umie, ale żeby mijając się na ulicy, spojrzeć w oczy to już w chuj ciężko.

Siedzę przy oknie i patrzę jak... teksty

xforever.youngx dodano: 11 grudnia 2013

Siedzę przy oknie i patrzę jak wiatr ugina wielkie drzewa. Zamykam oczy i widzę Nas razem, siedzących przy Tym samym oknie. Pamiętasz jak jeszcze miesiąc temu przyrzekałaś, że zawsze będziemy razem? Wierzyłem Ci, a teraz nie jestem w stanie wypowiedzieć Twojego imienia bez uczucia paraliżującego bólu. Chciałbym Ci na nowo zaufać. Chciałbym, żeby było tak jak dawniej, lecz wiem, że już tak nie będzie. Nadal Cię kocham, wiesz o tym doskonale, ale moja duma nie pozwala mi Tobie wybaczyć

i wiesz  co jest najgorsze? nie to... teksty

xforever.youngx dodano: 11 grudnia 2013

i wiesz, co jest najgorsze? nie to, że mnie zawiodłeś, że okazałeś się kompletnym dupkiem, tylko to, że nawet nie umiałeś powiedzieć sorry, nie marząc już o przepraszam.

I najgorszy jest ten moment  gdy... teksty

xforever.youngx dodano: 27 listopada 2013

I najgorszy jest ten moment, gdy zaczynasz odczuwać samotnośc. Siadasz wieczorem w ciemnym pokoju, słuchawki w uszach, z których słychać ukochany rap. Siedzisz, milczysz, rozmyślasz, szukasz sensu w życiu. Nie ma tych co kiedyś byli, nie masz z kim porozmawiać albo nawet z kim pomilczeć. Pogrążasz sie. Odczuwasz co raz większy smutek. Analizujesz błędy z przeszłości. Obiecujesz sobie, że weźmiesz się w garść, że jutro będzie lepiej, ale sama w to nie wierzysz. Dochodzisz do wniosku, że jedynym wyjsciem jest skończenie z tym wszystkim, ale mimo wszystko jest ta iskierka nadziei, która nie wygasła. Starasz się zmotywować do zmian w swoim życiu, które kiedyś musisz wprowadzić. By było lepiej.

Czego się boję? Boję się stracić... teksty

xforever.youngx dodano: 27 listopada 2013

Czego się boję? Boję się stracić ludzi, których kocham. Boję się, że kolejny raz mi się to przydarzy. Boję się samotności. Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że nikogo już przy mnie nie ma.

Najważniejsze to znaleźć kogoś... teksty

xforever.youngx dodano: 25 listopada 2013

Najważniejsze to znaleźć kogoś, kto Cię pokocha taką jaką naprawdę jesteś. Na wozie i pod wozem. Cudną i szpetną. Zadbaną i w łachmanach. Osobę , która mimo wszystko będzie cię uważała za ósmy cud świata. Z kimś takim warto zostać na całe życie.

Powinieneś kurwa klęczeć przed... teksty

xforever.youngx dodano: 25 listopada 2013

Powinieneś kurwa klęczeć przed nią jak ostatni żebrak. Obsypać ją wszystkim co najlepsze i gdyby chciała to zapierdalać po tą gwiazdkę z nieba, zabrać ją na wycieczkę do Eldorado i zrobić wszystko żeby czuła się jak księżniczka. Powinieneś płakać za każdym razem kiedy ona jest nieszczęśliwa, wyć powinieneś. Masz być dla niej ideałem, rozumiesz? Masz być tym jebanym księciem na białym koniu, bo choć byłeś skurwysynem to ona nadal patrzy na Ciebie z tą miłością w oczach i nadal w Ciebie wierzy, nawet jeśli wszyscy zwątpili. Nosi tyle ran przez Twoją osobę, a nadal ma wyciągnięte ręce, gdybyś potrzebował pomocy, zawsze jest dla Ciebie i nigdy się nie odwróciła, nawet kiedy policzkami płynęły potoki łez, bo znowu odpierdalałeś. Ta dziewczyna jest Twoim cudem i choć tak kurewsko ją zniszczyłeś, to nikt nie kocha Cię tak perfekcyjnie jak ona. Doceń to. To jest Twoja szansa żeby wszystko naprawić.

Czasem nie mówię nikomu jak... teksty

xforever.youngx dodano: 25 listopada 2013

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie dlatego, że nie wiem. Nie dlatego, że boję się ich reakcji. Nie dlatego, że im nie ufam, ale dlatego, że nie znajdę odpowiednich słów, żeby mogli chodź w małym stopniu mnie zrozumieć...

Ludzie zazwyczaj nie mają pojęcia... teksty

xforever.youngx dodano: 25 listopada 2013

Ludzie zazwyczaj nie mają pojęcia, jak bardzo się starasz i jak bardzo Ci zależy, dopóki nie przestaniesz

Ludzie wprost uwielbiają nas... teksty

xforever.youngx dodano: 25 listopada 2013

Ludzie wprost uwielbiają nas niszczyć. Zrobią wszystko, abyśmy poczuli się źle, bezwartościowi, samotni. Wystarczy chwila słabości, a oni to wykorzystają. Zupełnie jakby ich całe życie polegało na czyhaniu na nasze upadki.

I tak nagle wszystko zaczyna się... teksty

xforever.youngx dodano: 25 listopada 2013

I tak nagle wszystko zaczyna się pierdolić..

Nie  nie żartuję   bardzo tęsknię... teksty

xforever.youngx dodano: 25 listopada 2013

Nie, nie żartuję - bardzo tęsknię i czuję, że bez Ciebie umieram, powietrza mi brak.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 62 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV