głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
customkicks Trzymam poziom i nie pierdol że to kwestia gustu. 1ooooooooooooooooooooo Przydałaby się poprawiasz mi humor lepiej niż milion kostek czekolady lody z filmem i k

customkicks

customkicks.moblo.pl
Trzymam poziom i nie pierdol że to kwestia gustu.
Trzymam poziom i nie pierdol  że to... teksty

customkicks dodano: 16 maja 2012

Trzymam poziom i nie pierdol, że to kwestia gustu.
Autor cytatu: ogarnijsiechlopiex3

1ooooooooooooooooooooo    teksty customkicks dodał komentarz: 1ooooooooooooooooooooo ;* do wpisu 16 maja 2012
Przydałaby się       teksty customkicks dodał komentarz: Przydałaby się ;| ;* do wpisu 8 maja 2012
poprawiasz mi humor lepiej niż... teksty

customkicks dodano: 19 kwietnia 2012

poprawiasz mi humor lepiej niż milion kostek czekolady, lody z filmem i koc z herbatą. lubie Cię bardziej niż dobrą książkę nocą i czekoladowy budyń! pragnę Cię bardziej niż wspiąć się na Mont Everest, przepłynąć la Manche i zobaczyć Paryż. bo każda z tych rzeczy, jeśli nie ma Cię przy mnie - nawet myślami - wydaje się bezbarwna.

Chciałabym go czytać przed snem... teksty

customkicks dodano: 19 kwietnia 2012

Chciałabym go czytać przed snem, aż mi się będzie rozmywał, aż palce mi się będą gubić w literkach i w końcu zasnę cała w tych jego słowach.

Dokoła Ty. I nie ma już innego... teksty

customkicks dodano: 19 kwietnia 2012

Dokoła Ty. I nie ma już innego powietrza. Nade mną Ty. I nie ma już wyżej innego nieba.

Pierdole zimne dłonie i coraz... teksty

customkicks dodano: 19 kwietnia 2012

Pierdole zimne dłonie i coraz krótszy oddech. Olej pozory, spójrz mi w oczy, zeskanuj dusze. Otrzyj łzy, złap za rękę, pomóż uciec.

Uśmiechałam się dzisiaj do... teksty

customkicks dodano: 19 kwietnia 2012

Uśmiechałam się dzisiaj do wszystkich spotkanych osób. U każdej z nich najpierw widziałam zdziwienie, a potem radość. Na końcu też się uśmiechnęli.

Mówią  że jestem silna. Wiesz... teksty

customkicks dodano: 17 kwietnia 2012

Mówią, że jestem silna. Wiesz dlaczego? Bo potrafię iść ulicą dużego miasta, rozpłakać się, siąść na dużym kamieniu, zebrać myśli, pokłócić się sama z sobą i iść dalej. Z podniesioną głową walczyć o każdą dobrą minutę życia. Choć z oczu dalej płyną mi łzy. One nie zawsze są objawem słabości.

Kochać to coś irracjonalnego  to... teksty

customkicks dodano: 7 kwietnia 2012

Kochać to coś irracjonalnego, to niedzisiejsza fantazja, coś, czego nie da się wytłumaczyć, coś, co nie jest praktyczne, coś, co samo w sobie jest swoim jedynym usprawiedliwieniem.

Stałam podparta o ścianę na... teksty

customkicks dodano: 7 kwietnia 2012

Stałam podparta o ścianę na imprezie, przyglądając się jak kumpel zarywa do panienek. 'każdy taki sam' - pomyślałam i odwróciłam się szybko. Wpadłam na kogoś. - Co ty tu robisz? - zapytałam wkurzona faktem, że gdziekolwiek się nie ruszę, były nagle się tam pojawia. - Pilnuję cię - zagaił, uśmiechając się cwanie. - Odczep się, nie pomagasz mi. - Nie pomagam ci w czym? - zapytał a ja zrozumiałam co przed chwilą powiedziałam. Zaczęłam przeciskać się przez tłum, niestety zdążył złapać moją rękę. - W czym? - zapytał ponownie. Wyszarpałam mu rękę i zaczęłam przekrzykiwać muzykę. - Niszczę moją miłość do Ciebie, to strata czasu! Masz mnie gdzieś, olewasz wszystko co mnie dotyczy. Spadam! Szarpnął mnie ponownie, tak mocno, że wpadłam w jego umięśnione ramiona. - Nie niszcz tego co piękne, zwłaszcza, że ja nie mam cię gdzieś. myślisz, że po co za Tobą chodzę? Spojrzałam mu w oczy. Błyszczały tak cudnie, że nie mogłam przestać ich podziwiać.

Chciałabym robić Ci poranną kawę... teksty

customkicks dodano: 7 kwietnia 2012

Chciałabym robić Ci poranną kawę, czuć Twój zapach wciąż na swojej skórze, obserwować Twoje rzęsy, gdy śpisz i mieć pewność, że zawsze, kiedy będę chciała się cofnąć, trafię w Twoje silne, bezpieczne ramiona.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 73 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV