głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Ale jeśli chcesz możesz odejść a ja i tak cię nie zapomnę pamiętam wszystkich którzy odeszli Możesz przeżyć całe życie nie dostrzegając że to czego szukasz jest

memoirs

memoirs.moblo.pl
Ale jeśli chcesz możesz odejść a ja i tak cię nie zapomnę pamiętam wszystkich którzy odeszli
Ale jeśli chcesz  możesz odejść... teksty

memoirs dodano: 8 sierpnia 2015

Ale jeśli chcesz, możesz odejść, a ja i tak cię nie zapomnę, pamiętam wszystkich, którzy odeszli

Możesz przeżyć całe życie  nie... teksty

memoirs dodano: 20 czerwca 2015

Możesz przeżyć całe życie, nie dostrzegając, że to, czego szukasz, jest tuż przed Tobą.

I pisz do mnie o wszystkim. Że kawa... teksty

memoirs dodano: 13 czerwca 2015

I pisz do mnie o wszystkim. Że kawa jest za gorąca i że lodówka zbyt pusta. Że gdy biegłeś na tramwaj, na Konopnickiej, ochlapał Cię czerwony samochód. Ford chyba. I że na sali ktoś śpi w trzecim rzędzie pod oknem, a wykładowca założył krawat sprzed wojny. Że przerwy zbyt krótkie, a papierosy za drogie. Że dzień zbyt szybko mija i czasu za mało by wszystko opowiedzieć.

Im więcej ktoś wie  tym bardziej... teksty

memoirs dodano: 10 czerwca 2015

Im więcej ktoś wie, tym bardziej nie powiodło mu się w życiu.

Jestem zmęczona. Naprawdę nie chcę... teksty

memoirs dodano: 10 czerwca 2015

Jestem zmęczona. Naprawdę nie chcę już tak żyć. Jestem zmęczona udawaniem, że wszystko gra, bo wcale tak nie jest. Za każdym razem, kiedy się uśmiecham, czuję się tak, jakbym cię oszukiwała, ale nie wiem, jak inaczej żyć.

Sil­niej­sza oso­bowość... teksty

memoirs dodano: 10 czerwca 2015

Sil­niej­sza oso­bowość - sil­niej­sze cier­pienie, straszniej­sze upad­ki, większa am­pli­tuda przeżyć. Być sil­nym - to boli.

Kochać to nie znaczy być... teksty

memoirs dodano: 10 czerwca 2015

Kochać to nie znaczy być szczęśli­wym 24 godzi­ny na dobę. Cza­sami znaczy to także cier­pieć, na­wet mo­men­ta­mi bar­dzo ciężko. Wszys­tko to ma jed­nak głębo­ki sens – po­dob­nie jak poród ko­biety, który jest bo­les­ny, ale który równocześnie przy­nosi życie. Trze­ba bo­wiem pa­miętać, że cier­pienie niesie ze sobą war­tość o ty­le, o ile wie­rzy­my, że idea, z po­wodu której się męczy­my, jest ważniej­sza od nasze­go ak­tual­ne­go sa­mopoczu­cia. Ludzie często kochają się, przeżywają sil­ne na­miętności – to by­wa wspa­niałe, ale praw­dzi­wym wyz­wa­niem jest trwały związek, w którym dwo­je ludzi ma szansę spraw­dzić siłę swo­jej miłości.

Kiedyś sądziłam  że siła... teksty

memoirs dodano: 10 czerwca 2015

Kiedyś sądziłam, że siła charakteru polega na tym, żeby być coraz to twardszym, wyrobić w sobie zawiły system ochrony, który pomaga nam pogodzić się z prawdami życia i uczy, jak nie dręczyć się rzeczywistością. Ale wszystkie te metody kształtowania charakteru wylatują przez okno, kiedy odkryjesz, że nie ma już żadnych prawd, a przynajmniej Ty żadnych nie dostrzegasz.

Dwoje ludzi nie powinno żyć razem... teksty

memoirs dodano: 10 czerwca 2015

Dwoje ludzi nie powinno żyć razem, nie wiedząc, czy wracają codziennie do domu, bo się kochają, czy też dlatego, że taki jest ich obowiązek.

Bo czas żadnych ran nie leczy …... teksty

memoirs dodano: 10 czerwca 2015

Bo czas żadnych ran nie leczy(…)Czas może tylko uczy nas rozsądniej obchodzić się z bólem, jakoś bandażować te rany. Żyć z nimi i tyle.

Dziwne  jak wielką lukę może... teksty

memoirs dodano: 10 czerwca 2015

Dziwne, jak wielką lukę może spowodować w czyimś życiu utrata jednej osoby. Ta luka którą po sobie zostawiają, nie ma rozmiarów innej ludzkiej istoty. Ta luka jest tak wielka, że mógłby się w niej zmieścić cały świat.

Przyznaję  że teraz  kiedy patrzę... teksty

memoirs dodano: 10 czerwca 2015

Przyznaję, że teraz, kiedy patrzę na to z perspektywy czasu, wiem, że nie mieliśmy żadnych szans, ale już kolejny rok przekonuję się, że nawet taka świadomość nie uwalnia od bólu. Cóż, chciałam właśnie Ciebie. ‘Widocznie tak miało być.’ – dlaczego nie powiesiłam sobie tego jeszcze nad łóżkiem? Nie wiem nawet, czy w to wierzę. Nie wiem, czy wierzę w cokolwiek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV