głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Myślę że raz w życiu zdarza się taka Miłość. Taka Miłość po której każda następna musi okazać się mniejsza taka do której porównuje się wszystkie inne przez co

memoirs

memoirs.moblo.pl
Myślę że raz w życiu zdarza się taka Miłość. Taka Miłość po której każda następna musi okazać się mniejsza taka do której porównuje się wszystkie inne przez co te
Myślę  że raz w życiu zdarza się... teksty

memoirs dodano: 10 czerwca 2015

Myślę, że raz w życiu zdarza się taka Miłość. Taka Miłość, po której każda następna musi okazać się mniejsza, taka, do której porównuje się wszystkie inne, przez co te wszystkie inne skazane są na porażkę.

Pośród wielu jej wad jedna okazała... teksty

memoirs dodano: 10 czerwca 2015

Pośród wielu jej wad jedna okazała się nie do przeskoczenia: ona ciągle coś czuła, analizowała, co czuje, dlaczego tak czuje, co oznaczają jej uczucia, dlaczego analizuje, co zanalizowała, że czuje, i czy na pewno to czuła, co zanalizowała?

Tylko ktoś  kto dużo płakał... teksty

memoirs dodano: 10 czerwca 2015

Tylko ktoś, kto dużo płakał, może docenić życie w całym jego pięknie i głośno się śmiać.

Byłam już kiedyś w tym miejscu... teksty

memoirs dodano: 10 czerwca 2015

Byłam już kiedyś w tym miejscu, mówię sobie. Byłam juz bardziej samotna, bardziej niepocieszona, bardziej zrozpaczona niż teraz. Już tutaj byłam i przetrwałam. Tym razem też jakoś przez to przejdę.

Są krzywdy i poniżenia  których... teksty

memoirs dodano: 10 czerwca 2015

Są krzywdy i poniżenia, których nie wolno darować.

Nic mnie tak nie denerwuje  jak tuman... teksty

memoirs dodano: 10 czerwca 2015

Nic mnie tak nie denerwuje, jak tuman marudzący na swój los, który przez całe życie nie zrobił nic oprócz powtarzania w kółko: jakoś to będzie. Nie będzie.

Jedną z rzeczy  których się... teksty

memoirs dodano: 10 czerwca 2015

Jedną z rzeczy, których się nauczyłem, jedną z zasad, które musiałem sobie wpoić, jest to, żeby nie żałować. Nigdy i pod żadnym pozorem nie wolno narzekać na coś czego nie ma, co nie istnieje rozumiesz? Nie ma żadnego “gdyby”, nie ma “mogłem”, i nie ma “jakbym”. Nie ma przeszłości ani przyszłości. A wiesz dlaczego? Bo to, mój przyjacielu, po prostu nie istnieje.

Prze­baczyć   to nie znaczy... teksty

memoirs dodano: 7 czerwca 2015

Prze­baczyć - to nie znaczy za­pom­nieć - bo za­pom­nieć się nie da. To znaczy żyć da­lej ra­zem: podjąć wspólną drogę, choć już nie na tej sa­mej zasadzie.

Sądzę  że powinnaś dalej żyć... teksty

memoirs dodano: 5 czerwca 2015

Sądzę, że powinnaś dalej żyć tak, jak żyłaś, zanim się poznaliśmy. Czerpać radość ze swoich zajęć. Nie można uwiesić się na szyi drugiego człowieka i podporządkować całego swojego jestestwa jemu. Każdy jest odrębną jednostką, ma swoje nadzieje, plany, marzenia. Możemy kochać, ale nie powinniśmy zapominać, że każdy jest w stanie żyć bez drugiego. Co zrobisz, kiedy odejdę? Albo Ty zdecydujesz się mnie opuścić? Gorzko zapłaczesz i powiesz: 'Nie mam nic, bo miałam tylko jego?'

Stoi przy mnie tyle osób  a nie zna... teksty

memoirs dodano: 29 maja 2015

Stoi przy mnie tyle osób, a nie zna mnie prawie nikt.

Wasz czas jest ograniczony  więc nie... teksty

memoirs dodano: 29 maja 2015

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją.

Między mną a Tobą. Między mną a... teksty

memoirs dodano: 21 maja 2015

Między mną a Tobą. Między mną a sobą... Szukam więzi. Wciąż, nieustannie i bez przerwy. Lecz nerwy, przez nie czuje się jak pies na uwięzi. I zamiast być w czymś, jestem tylko pomiędzy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV