głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Nie poleci wysoko ten kto smutek w duszy ma. Ludzie uważają że pierwsza miłość jest piękna i nigdy nie piękniejsza niż w momencie kiedy ta pierwsza więź się zry

memoirs

memoirs.moblo.pl
Nie poleci wysoko ten kto smutek w duszy ma.
Nie poleci wysoko  ten kto smutek w... teksty

memoirs dodano: 22 luty 2015

Nie poleci wysoko, ten kto smutek w duszy ma.

Ludzie uważają  że pierwsza... teksty

memoirs dodano: 11 luty 2015

Ludzie uważają, że pierwsza miłość jest piękna i nigdy nie piękniejsza niż w momencie, kiedy ta pierwsza więź się zrywa. Słyszeliście pewnie z tysiąc piosenek country i popowych, które tego dowodzą; jakiemuś głupcowi złamano serce. A jednak to pierwsze złamane serce boli najbardziej, goi się najwolniej i pozostawia najbardziej widoczną bliznę. Co w tym pięknego?

Lubimy ludzi  którzy bez wahania... teksty

memoirs dodano: 11 luty 2015

Lubimy ludzi, którzy bez wahania, mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo co my.

Jest znacznie łatwiej burzyć niż... teksty

memoirs dodano: 11 luty 2015

Jest znacznie łatwiej burzyć niż budować, szkodzić niż pomagać, nienawidzić niż kochać.

Kiedy byłem dzieckiem  bardzo się... teksty

memoirs dodano: 11 luty 2015

Kiedy byłem dzieckiem, bardzo się tym przejmowałem. Jako nastolatek zrobiłem się zgorzkniały i bardzo zdystansowałem do świata. Jednak z wiekiem zrozumiałem, że wystarczy odrobina poczucia humoru. Jeśli komuś się nie podobasz to nie jest Twój problem. To problem tego kogoś.

Przeszłość ma to do siebie  że... teksty

memoirs dodano: 11 luty 2015

Przeszłość ma to do siebie, że nas prześladuje.

 Spośród wszystkiego  co sprawia... teksty

memoirs dodano: 11 luty 2015

"Spośród wszystkiego, co sprawia, że cierpimy, nic nie daje nam tak wyraźnego poczucia, że wreszcie dotykamy Prawdy, jak rozczarowanie."

 Trochę się zdenerwowałam  a... teksty

memoirs dodano: 9 luty 2015

"Trochę się zdenerwowałam, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze mi jest smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam kogoś za wysoko."

2. Gdy się przy czymś upiera  to... teksty

memoirs dodano: 30 stycznia 2015

2. Gdy się przy czymś upiera, to przesadza, a gdy się nie upiera, to nie wie czego chce. Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna. Gdy ma ochotę na seks, to jest suką, a gdy nie ma ochoty na seks, to też jest suką. Jeśli chce być kimś – to znaczy, że przewróciło się jej w głowie, a jak nie chce być kimś, to jest głupią kurą. Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał, a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana. Wtedy też będzie wiedzieć, że gdy dostaje furii – to jej się tylko tak zdaje. W każdym razie, może być pewna, że nie ma żadnych prawdziwych powodów do gniewu i powinna udać się po poradę do psychoterapeuty.

1. Dziewczynka  gdy stanie się... teksty

memoirs dodano: 30 stycznia 2015

1. Dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie. A w szczególności zrozumie, że gdy ją boli, to tak naprawdę nie boli. Gdy jej się chce, to tak naprawdę jej się nie chce, a gdy nie chce, to właśnie chce. Gdy płacze, to histeryzuje i jest niewdzięczna. Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna. Gdy się cieszy, to się wygłupia, albo jest pijana. Gdy chce ładnie wyglądać, to się mizdrzy, a gdy się kimś zainteresuje, to się puszcza. Gdy się wstydzi, to jest głupia, a gdy się nie wstydzi to jest bezwstydna.

Uważaj na ludzi  których miejsce... teksty

memoirs dodano: 27 stycznia 2015

Uważaj na ludzi, których miejsce jest w przeszłości. Nie wpuszczaj ich z powrotem do swojego życia. Racja, dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. 5, 6 ani 10 razy też nie.

W życiu chodzi o to aby zakochiwać... teksty

memoirs dodano: 26 stycznia 2015

W życiu chodzi o to aby zakochiwać się i szaleć na fali emocji, cierpieć i znów walić głowa w mur, mieć motyle w brzuchu i pić wódkę o 4 rano bo znów nie wyszło. I to jest nasz sens człowieczeństwa. Odczuwać. Nie zamknięcie się w sobie, nie kupowanie kolejnych butów i pralki, ale emocje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV