głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Kuźwa. Za bardzo przypominam jego siostrę. Oby on tak samo nie myślał.. Jeśli koniec przyjdzie tu zadrży ziemia i ruszy lód z wszystkich rzeczy w okół nas schow

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Kuźwa. Za bardzo przypominam jego siostrę. Oby on tak samo nie myślał..
Kuźwa. Za bardzo przypominam jego... teksty

zimoweslonce dodano: 12 października 2012

Kuźwa. Za bardzo przypominam jego siostrę. Oby on tak samo nie myślał..

  Jeśli koniec przyjdzie tu... teksty

zimoweslonce dodano: 6 października 2012

" Jeśli koniec przyjdzie tu /zadrży ziemia i ruszy lód /z wszystkich rzeczy w okół nas /schowam w myślach Twoją twarz... " ..

Czy nie byłoby cudownie móc po tym... teksty

zimoweslonce dodano: 6 października 2012

Czy nie byłoby cudownie móc po tym, jak będzie się miało dosyć patrzenia na kogoś, kogokolwiek, kogo widzi się codziennie, zniknąć na miesiąc albo dwa, żeby od tej osoby odpocząć, tak się odciąć, zatrzymać w czasie? Żeby po powrocie nie było żadnych zaległości, niczego do nadrabiania i bez żadnego wysiłku i zmartwień można było stanąć twarzą w twarz z tą osobą? Miesiąc to minimum... A co, jeśli tym kimś jest się samym? Jak można się odciąć od siebie na miesiąć? Kiedy lustra odwrócone do ścian nie wystarczają? ..

MW. Dobrze  że nasza znajmość... teksty

zimoweslonce dodano: 6 października 2012

MW. Dobrze, że nasza znajmość ogranicza się jedynie do witania. Gdyby wyszło z tego coś więcej, ograniczałabym go. Nie byłby wolny, jak teraz. A to jego natura..

Może mówiąc żartem  że ja to... teksty

zimoweslonce dodano: 6 października 2012

Może mówiąc żartem, że ja to chyba mam pecha, zdjął ze mnie klątwę i w końcu będzie lepiej? ..

Why not? .. teksty

zimoweslonce dodano: 5 października 2012

Why not? ..

Gdy już kupię sobie ołówek 4B... teksty

zimoweslonce dodano: 2 października 2012

Gdy już kupię sobie ołówek 4B, nikt mi marzeń nie odbierze! ..

Uwielbiam ten ogól  kiedy każdy za... teksty

zimoweslonce dodano: 2 października 2012

Uwielbiam ten ogól, kiedy każdy za każdym powtarza, że ta piosenka, której dźwięk wydobywa się właśnie z radiowęzłu jest do doopy. Mówią tak, bo ktoś na kim się wzorują właśnie w ten sposób to skomentował, nie zdając sobie sprawy, że roobią z siebie kameleonów. Bo tam w środku wcale tak nie uważają. A skad wiem? Gdyby tak nie było, nie nuciliby jej później na lekcjach/przerwach pod nosem... Cholerne kameleony. A później pytają, czemu mam taki zły humor, do diazka! ..

Nie wiem. Po prostu chyba mam... teksty

zimoweslonce dodano: 2 października 2012

Nie wiem. Po prostu chyba mam słabość do szarych bluz. Ale nie wtedy, kiedy każdy z grupy ludzi ma ją założoną. Wtedy, kiedy w pobliżu wszyscy sa ubrani elegancko. Tak, jestem pewna, że wtedy. Ale to może świadczyć o tym, że lubię indywidualistów.Inny by takich nie tolerował, wyśmiawał albo z nich szydził. Mi zaś tacy imponują. I to nie dotyczy tylko szarych bluz. Tylko wszystkiego..

 Bliżej słońca bliżej... teksty

zimoweslonce dodano: 2 października 2012

"Bliżej słońca,bliżej gwiazd.Tutaj wszystko może się stać."//Dziecko machające pistoletem.Gest przyjazny-machanie,czy złowrogie-zaraz Cię zastrzelę!?mało rzeczy tak mnie rozbawia;P//I kto teraz odwraca wzrok jak się mijamy?Kto?//"Czy można przestać kochać niebo,tylko dlatego,że czasem jest burza?"//Żeby nam się.//Niespodzianki takie jak zwrot przetrzymanego o 1dzień zeszytu z gratisową czekoladą z orzechami naprawdę mogą być miłe.I poprawiają humor jak nic innego.Nawet przed kartkówką z chemii.Mili też są młodsi koledzy ze szkoły chętnie schodzący na bok,gdy o to poprosisz.I wtedy nawet 3z matmy nie smuci.;)

Kiedyś już nie będę miała po co... teksty

zimoweslonce dodano: 24 września 2012

Kiedyś już nie będę miała po co czekać na taki telefon. Nie będę mogła cieszyć się z widoku tych pięknych, niebieskich, obserwujących mnie oczu. Nie będę rozśmieszać tych ust, ani się z nich śmiać. Nie będę mogła już wyciągać cennych informacji od tej głowy. Nic nie będę mogła. Dlatego chcę, aby tak jak teraz, było już zawsze..

Bułki z czekoladą mogę chłonąć... teksty

zimoweslonce dodano: 24 września 2012

Bułki z czekoladą mogę chłonąć kilogramami..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV