głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Teraz jestem gotowa na wszystko. W jednej najważniejszej sprawie pomoże mi... coś do jedzenia. Reszta ma niższą wagę. Z jednej strony boję się do kogokolwiek zb

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Teraz jestem gotowa na wszystko. W jednej najważniejszej sprawie pomoże mi... coś do jedzenia. Reszta ma niższą wagę. Z jednej strony boję się do kogokolwiek zbliżyć bo
Teraz jestem gotowa na wszystko. W... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Teraz jestem gotowa na wszystko. W jednej najważniejszej sprawie pomoże mi... coś do jedzenia. Reszta ma niższą wagę. Z jednej strony boję się do kogokolwiek zbliżyć, bo będę musiała stać się zależna od tej osoby. A tacy ludzie mnie rozśmieszają. Nie rozbawiają, a rozśmieszają. Nie chcę być podobna. i mimo wszystko postaram się nie być, choć wiem, że będzie to trudne. I jeśli kogoś pokocham to na całe życie. A nie na "wieczne" parę miesięcy... akurat do studniówki..

Umówiliśmy się że po7lekcji się... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Umówiliśmy się,że po7lekcji się spotkamy i spędzimy ze sobą trochę czsu.Przytuliłam go w podziękowaniu,ale nic nie mówiłam.Ściskaliśmy się tak mocno,że aż nie mogliśmy oddychaći tak długo,że jego koleżanki były zazdrosne.Szepnęłam mu,że ładnie pachnie.Miałam cały czas zamknięte oczy.Czułam od niego przenikające do moich wnętrzności ciepło.Takie,którego jeszcze nikt nigdy mi nie dał.Nawet kot.Spowodowało ono przyspieszenie rytmu mojego serca.A w głowie niczego nie byłam w stanie sobie ułożyć.Tak się odłączyłam przez tych parę minut od świata,że nie byłam w szkole,nie denerwowałam się klasówką i poprawą sprawdzianu.Byłam w raju.Szczęśliwa,jak nigdy dotąd.W końcu zadzwonił dzwonek.Musiałam iść na dół.Ale nasze ciała były jakby przyciągnięte przez magnesy.Przylegały do siebie z niesamowitym dopasowaniem.Nie mogłam tej chwili zatrzymać, choć bardzo chciałam.I się obudziłam...Po tym śnie nie będę potrafiła nie patrzeć na niego i obojętnie przechodzić,jakby nic nas nie łączyło.Już nie. MW ..

 Nigdy nie wiesz w co sie wjebiesz  .. teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

"Nigdy nie wiesz w co sie wjebiesz" ..

Mam się upijać  żeby się... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Mam się upijać, żeby się znieczulić, tak jak wszyscy? Ja tego nie potrzebuję. Nie wybieram najprostszych rozwiązań. Przeczekuję to wszystko. Zawsze znajduję coś, co działa na mój ból jak morfina. Ale nie jest to żaden antybiotyk. Bo nie jest to ból fizyczny. Nie jestem "wszyscy" i nie mam na imię "każdy"..

Gdyby mnie teraz ktoś zamordował... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Gdyby mnie teraz ktoś zamordował, to będąc Aniołem nie dałabym spokoju tej osobie. Nie wiem co i komu bym zrobiła, ale musiałabym się zemścić za niedopuszczenie do spełnienia mojego największego marzenia za życia. Nie mogłabym tego podarować, nie odpuściałbym nigdy. Za dużo znaczy dla mnie teraźniejszość. Za dużo znaczy dla mnie pewna osoba, której jeszcze dobrze nie znam. Ale wszystko wskazuje na to, że jestem na dobrej drodze..

Run till the running's done.. teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Run till the running's done..

... every thing is gone   ...... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

... every thing is gone / ... everyone was dumb ! ..

Jeszcze nigdy tak w nic się nie... teksty

zimoweslonce dodano: 16 października 2012

Jeszcze nigdy tak w nic się nie wkręciłam, cholera! Nie mogłam go spotkać, a patrzyłam na niego niemalże bez przerwy. Przez cały dzień. W autokarze, w kinie, w mieście. Cały czas mi towarzyszył. On, nie przyjaciółka. To nie jest fajne..

 To ja  ten sam   Od tylu lat  sam... teksty

zimoweslonce dodano: 16 października 2012

"To ja, ten sam /Od tylu lat, sam /Bo Ciebie mi brak /Ciebie mi brak /Bo Ciebie mi brak /Ciebie mi brak /To ja, ten sam /Od tylu lat, sam /Czekam... " ..

To smutne  kiedy jesteś bezsilny.. teksty

zimoweslonce dodano: 16 października 2012

To smutne, kiedy jesteś bezsilny..

Stolica jest piękna  ale zbyt duża.... teksty

zimoweslonce dodano: 16 października 2012

Stolica jest piękna, ale zbyt duża. Nie mogłabym tam mieszkać ! ..

Umieram  gdy widzę jak Ty.. teksty

zimoweslonce dodano: 14 października 2012

Umieram, gdy widzę jak Ty..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV