głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Mam się upijać żeby się znieczulić tak jak wszyscy? Ja tego nie potrzebuję. Nie wybieram najprostszych rozwiązań. Przeczekuję to wszystko. Zawsze znajduję coś c

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Mam się upijać żeby się znieczulić tak jak wszyscy? Ja tego nie potrzebuję. Nie wybieram najprostszych rozwiązań. Przeczekuję to wszystko. Zawsze znajduję coś co dział
Mam się upijać  żeby się... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Mam się upijać, żeby się znieczulić, tak jak wszyscy? Ja tego nie potrzebuję. Nie wybieram najprostszych rozwiązań. Przeczekuję to wszystko. Zawsze znajduję coś, co działa na mój ból jak morfina. Ale nie jest to żaden antybiotyk. Bo nie jest to ból fizyczny. Nie jestem "wszyscy" i nie mam na imię "każdy"..

Gdyby mnie teraz ktoś zamordował... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Gdyby mnie teraz ktoś zamordował, to będąc Aniołem nie dałabym spokoju tej osobie. Nie wiem co i komu bym zrobiła, ale musiałabym się zemścić za niedopuszczenie do spełnienia mojego największego marzenia za życia. Nie mogłabym tego podarować, nie odpuściałbym nigdy. Za dużo znaczy dla mnie teraźniejszość. Za dużo znaczy dla mnie pewna osoba, której jeszcze dobrze nie znam. Ale wszystko wskazuje na to, że jestem na dobrej drodze..

Run till the running's done.. teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Run till the running's done..

... every thing is gone   ...... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

... every thing is gone / ... everyone was dumb ! ..

Jeszcze nigdy tak w nic się nie... teksty

zimoweslonce dodano: 16 października 2012

Jeszcze nigdy tak w nic się nie wkręciłam, cholera! Nie mogłam go spotkać, a patrzyłam na niego niemalże bez przerwy. Przez cały dzień. W autokarze, w kinie, w mieście. Cały czas mi towarzyszył. On, nie przyjaciółka. To nie jest fajne..

 To ja  ten sam   Od tylu lat  sam... teksty

zimoweslonce dodano: 16 października 2012

"To ja, ten sam /Od tylu lat, sam /Bo Ciebie mi brak /Ciebie mi brak /Bo Ciebie mi brak /Ciebie mi brak /To ja, ten sam /Od tylu lat, sam /Czekam... " ..

To smutne  kiedy jesteś bezsilny.. teksty

zimoweslonce dodano: 16 października 2012

To smutne, kiedy jesteś bezsilny..

Stolica jest piękna  ale zbyt duża.... teksty

zimoweslonce dodano: 16 października 2012

Stolica jest piękna, ale zbyt duża. Nie mogłabym tam mieszkać ! ..

Umieram  gdy widzę jak Ty.. teksty

zimoweslonce dodano: 14 października 2012

Umieram, gdy widzę jak Ty..

Niecodziennie budzę się z takim... teksty

zimoweslonce dodano: 14 października 2012

Niecodziennie budzę się z takim uśmiechem... MW... Już wiem z kim pójdę uczcić moje urodziny! ..

Gdy siedzę w domu  nie muszę... teksty

zimoweslonce dodano: 14 października 2012

Gdy siedzę w domu, nie muszę znosić tego cierpienia, jakie czuję zawsze wtedy, kiedy On przechodząc korytarzem obok mnie nawet na mnie nie patrzy, natomiast innym razem mówi cześć, a kiedy stoi parę metrów za koleżanką, z którą rozmawiam wpatruje się tak głęboko w moje oczy, że gdy to dostrzegam zacinam się w połowie wyrazu i nie mogę sobie przypomnieć tego, co chciałam powiedzieć. Nie jest dla mnie zwykłym kolegą. Nie umiem go tak traktować. Za dobrze mi się z nim rozmawiało. I nie jest z tych, którzy zaczepiają na fejsie, i tych, których tam zaczepić można. Ale ja też z tych nie jestem. Jeśli nie zadziałam w realu, będę tego żałować do końca życia. Nie codziennie poznaje się tak wyjątkowych ludzi, którzy słuchają tak pozytywnie innej muzyki. Przeszkodą jest jego indywidualizm, ale nie ma rzeczy, z którymi bałabym się zmierzyć. Dla takich oczu warto poświęcić dużo... Ja jestem w stanie poświęcić nawet wszystko..

Jeśli ktoś  kto nigdy z komś nie... teksty

zimoweslonce dodano: 12 października 2012

Jeśli ktoś, kto nigdy z komś nie rozmawia, nagle, niewiadomo z jakiego powodu sobie przypomina, że trzeba być dla tego kogoś miłym, to jest miły tylko dlatego, iż zdał sobie sprawę z tego, że właśnie ta osoba może do czegoś kiedyś mu się przydać. Ale to tylko chwilowy zamiar. Po sprawie będzie tak, jak dawniej..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV