głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Run till the running's done.. teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Run till the running's done..

... every thing is gone   ...... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

... every thing is gone / ... everyone was dumb ! ..

Jeszcze nigdy tak w nic się nie... teksty

zimoweslonce dodano: 16 października 2012

Jeszcze nigdy tak w nic się nie wkręciłam, cholera! Nie mogłam go spotkać, a patrzyłam na niego niemalże bez przerwy. Przez cały dzień. W autokarze, w kinie, w mieście. Cały czas mi towarzyszył. On, nie przyjaciółka. To nie jest fajne..

 To ja  ten sam   Od tylu lat  sam... teksty

zimoweslonce dodano: 16 października 2012

"To ja, ten sam /Od tylu lat, sam /Bo Ciebie mi brak /Ciebie mi brak /Bo Ciebie mi brak /Ciebie mi brak /To ja, ten sam /Od tylu lat, sam /Czekam... " ..

To smutne  kiedy jesteś bezsilny.. teksty

zimoweslonce dodano: 16 października 2012

To smutne, kiedy jesteś bezsilny..

Stolica jest piękna  ale zbyt duża.... teksty

zimoweslonce dodano: 16 października 2012

Stolica jest piękna, ale zbyt duża. Nie mogłabym tam mieszkać ! ..

Umieram  gdy widzę jak Ty.. teksty

zimoweslonce dodano: 14 października 2012

Umieram, gdy widzę jak Ty..

Niecodziennie budzę się z takim... teksty

zimoweslonce dodano: 14 października 2012

Niecodziennie budzę się z takim uśmiechem... MW... Już wiem z kim pójdę uczcić moje urodziny! ..

Gdy siedzę w domu  nie muszę... teksty

zimoweslonce dodano: 14 października 2012

Gdy siedzę w domu, nie muszę znosić tego cierpienia, jakie czuję zawsze wtedy, kiedy On przechodząc korytarzem obok mnie nawet na mnie nie patrzy, natomiast innym razem mówi cześć, a kiedy stoi parę metrów za koleżanką, z którą rozmawiam wpatruje się tak głęboko w moje oczy, że gdy to dostrzegam zacinam się w połowie wyrazu i nie mogę sobie przypomnieć tego, co chciałam powiedzieć. Nie jest dla mnie zwykłym kolegą. Nie umiem go tak traktować. Za dobrze mi się z nim rozmawiało. I nie jest z tych, którzy zaczepiają na fejsie, i tych, których tam zaczepić można. Ale ja też z tych nie jestem. Jeśli nie zadziałam w realu, będę tego żałować do końca życia. Nie codziennie poznaje się tak wyjątkowych ludzi, którzy słuchają tak pozytywnie innej muzyki. Przeszkodą jest jego indywidualizm, ale nie ma rzeczy, z którymi bałabym się zmierzyć. Dla takich oczu warto poświęcić dużo... Ja jestem w stanie poświęcić nawet wszystko..

Jeśli ktoś  kto nigdy z komś nie... teksty

zimoweslonce dodano: 12 października 2012

Jeśli ktoś, kto nigdy z komś nie rozmawia, nagle, niewiadomo z jakiego powodu sobie przypomina, że trzeba być dla tego kogoś miłym, to jest miły tylko dlatego, iż zdał sobie sprawę z tego, że właśnie ta osoba może do czegoś kiedyś mu się przydać. Ale to tylko chwilowy zamiar. Po sprawie będzie tak, jak dawniej..

Niepotrzebnie wychodzę z tego... teksty

zimoweslonce dodano: 12 października 2012

Niepotrzebnie wychodzę z tego domu.Zakupy,owszem,fajna sprawa...ale dlaczego zawsze muszę spotkać jakieś nieodpowiednie osoby?Przykładowo:chłopak,który od czasu stypy po pogrzebie bliskiej mi osoby patrzy w moje oczy tak głęboko,przy każdym mijaniu się ze mną,że nie wiem co sobie mam myśleć na jego temat..mam się domyślać,że chodzi o litość?jak nie o litość to o co?I to jeszcze zobaczyłam go z samochodu,siedział w innym pojeździe.Albo inna osoba,której życie nie było równie kolorowe,co moje.Osoba nieznajoma,oczywiście..ale przeprowadziłam z nią tyle rozmów w mojej głowie,że teraz gdy ją mijam,czuję okropną pustkę.Jakbym straciła dawnego przyjaciela -z mojej winy. Ciężko żyć z takim czymś.Z uczuciami duszonymi w środku, zamykanymi w ciasnej klatce bez żadnego okna. Człowiek w takich warunkach długo by nie przeżył, a uczucia? Z dnia na dzień się powiekszają.Z każdym spotkaniem tej neznajomej osoby uderzają z co raz to większą siłą,trafiając w sam środek serca...krwawiącego serca..

Jak tak popatrzę sobie na śpiącego... teksty

zimoweslonce dodano: 12 października 2012

Jak tak popatrzę sobie na śpiącego przez całe dnie kota, myślac jednocześnie o tym, co w najbliższym czasie muszę wykonać, co i komu powiedzieć, co naprawić, a co kupić... to aż mu zazdroszczę..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV