głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Trzeba mocno wierzyć że miłość najważniejsza jest.. Będąc dzieckiem pragnień nadzieją zabarwiasz złe sny. .. W walce o serce kobiety nie wolno się spóźnić. .. B

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Trzeba mocno wierzyć że miłość najważniejsza jest..
Trzeba mocno wierzyć  że miłość... teksty

zimoweslonce dodano: 19 października 2012

Trzeba mocno wierzyć, że miłość najważniejsza jest..

  Będąc dzieckiem pragnień... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

" Będąc dzieckiem pragnień nadzieją zabarwiasz złe sny. " ..

  W walce o serce kobiety nie wolno... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

" W walce o serce kobiety nie wolno się spóźnić. " ..

Być właściwą osobą dla... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Być właściwą osobą dla właściwej osoby..

Nieskończoność potrzebuje... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Nieskończoność potrzebuje bezkresów..

Chętnie opowiedziałabym komuś przy... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Chętnie opowiedziałabym komuś przy filiżance aromatycznej kawy o tym, że się zakochałam, ale nikt nie wydaje mi się odpowiedni do zrozumienia tego, bo nawet ja nie jestem w stanie tego pojąć... "Najdziwniejsze w miłości od pierwszego wejrzenia jest to, że zdarza się ludziom, którzy widywali się codziennie od lat." ...Wystarczy JEDNA rozmowa. Jedna! ..

Nie ma co się oszukiwać... Mam... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Nie ma co się oszukiwać... Mam czarny charakter, nigdy pierwsza do obcych się nie odzywam i tego nie zmienię, a moją uwagę zwracają szczególnie te osoby, które się ode mnie różnią - są wiecznie uśmiechnięte, miłe, z pogodnym nastawieniem do świata, ubierające się na kolorowo. I takich od groma mnie otacza. Obserwujac ich zachowania zastanawiam się, jak można być kimś takim... To dla mnie niezrozumiałe. Najczęściej jednak myślę o takich osobach, które są podobne do mnie. Podziwiam ich. Zachwycam się widokiem tych ludzi, którzy, podobnie jak ja, najczęściej są same wśród grupy kolorowych osób, zachowujących się tak samo. Kameleonów. Kameleony sa obrzydliwe. Tak, to dlatego pięknem dla mnie jest ciemność. Darkness.

Teraz jestem gotowa na wszystko. W... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Teraz jestem gotowa na wszystko. W jednej najważniejszej sprawie pomoże mi... coś do jedzenia. Reszta ma niższą wagę. Z jednej strony boję się do kogokolwiek zbliżyć, bo będę musiała stać się zależna od tej osoby. A tacy ludzie mnie rozśmieszają. Nie rozbawiają, a rozśmieszają. Nie chcę być podobna. i mimo wszystko postaram się nie być, choć wiem, że będzie to trudne. I jeśli kogoś pokocham to na całe życie. A nie na "wieczne" parę miesięcy... akurat do studniówki..

Umówiliśmy się że po7lekcji się... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Umówiliśmy się,że po7lekcji się spotkamy i spędzimy ze sobą trochę czsu.Przytuliłam go w podziękowaniu,ale nic nie mówiłam.Ściskaliśmy się tak mocno,że aż nie mogliśmy oddychaći tak długo,że jego koleżanki były zazdrosne.Szepnęłam mu,że ładnie pachnie.Miałam cały czas zamknięte oczy.Czułam od niego przenikające do moich wnętrzności ciepło.Takie,którego jeszcze nikt nigdy mi nie dał.Nawet kot.Spowodowało ono przyspieszenie rytmu mojego serca.A w głowie niczego nie byłam w stanie sobie ułożyć.Tak się odłączyłam przez tych parę minut od świata,że nie byłam w szkole,nie denerwowałam się klasówką i poprawą sprawdzianu.Byłam w raju.Szczęśliwa,jak nigdy dotąd.W końcu zadzwonił dzwonek.Musiałam iść na dół.Ale nasze ciała były jakby przyciągnięte przez magnesy.Przylegały do siebie z niesamowitym dopasowaniem.Nie mogłam tej chwili zatrzymać, choć bardzo chciałam.I się obudziłam...Po tym śnie nie będę potrafiła nie patrzeć na niego i obojętnie przechodzić,jakby nic nas nie łączyło.Już nie. MW ..

 Nigdy nie wiesz w co sie wjebiesz  .. teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

"Nigdy nie wiesz w co sie wjebiesz" ..

Mam się upijać  żeby się... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Mam się upijać, żeby się znieczulić, tak jak wszyscy? Ja tego nie potrzebuję. Nie wybieram najprostszych rozwiązań. Przeczekuję to wszystko. Zawsze znajduję coś, co działa na mój ból jak morfina. Ale nie jest to żaden antybiotyk. Bo nie jest to ból fizyczny. Nie jestem "wszyscy" i nie mam na imię "każdy"..

Gdyby mnie teraz ktoś zamordował... teksty

zimoweslonce dodano: 17 października 2012

Gdyby mnie teraz ktoś zamordował, to będąc Aniołem nie dałabym spokoju tej osobie. Nie wiem co i komu bym zrobiła, ale musiałabym się zemścić za niedopuszczenie do spełnienia mojego największego marzenia za życia. Nie mogłabym tego podarować, nie odpuściałbym nigdy. Za dużo znaczy dla mnie teraźniejszość. Za dużo znaczy dla mnie pewna osoba, której jeszcze dobrze nie znam. Ale wszystko wskazuje na to, że jestem na dobrej drodze..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV