głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Z całowaniem jest jak z jazdą na rowerze albo na wrotkach nabyta umiejętność zostaje nam już do końca życia. Pocałunki idealnie określają nas szczerze pokazują

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Z całowaniem jest jak z jazdą na rowerze albo na wrotkach nabyta umiejętność zostaje nam już do końca życia. Pocałunki idealnie określają nas szczerze pokazują nam
 Z całowaniem jest jak z jazdą na... teksty

zimoweslonce dodano: 29 sierpnia 2012

" Z całowaniem jest jak z jazdą na rowerze albo na wrotkach, nabyta umiejętność zostaje nam już do końca życia. Pocałunki idealnie określają nas, szczerze pokazują nam i innym jak bardzo namiętni, czuli i uczuciowi jesteśmy naprawdę. Podczas rozmowy możemy zawsze udawać i grać kogoś, kim nie jesteśmy, podczas pocałunków dowiadujemy się o drugiej osobie wiele, bo pocałunki mówią więcej niż słowa. " ..

 Niech ktoś zatrzyma wreszcie... teksty

zimoweslonce dodano: 29 sierpnia 2012

" Niech ktoś zatrzyma wreszcie świat bo wysiadam /Przez życie nie chce gnać bez tchu. " ..

Dlaczego tak jest że jeśli kogoś... teksty

zimoweslonce dodano: 29 sierpnia 2012

Dlaczego tak jest, że jeśli kogoś chce się unikać, to widzi się tę osobę prawie codziennie, mija się ją nawet wtedy, kiedy zdąży się pomyśleć, że jeśli spokojnie wyszło się z domu, nie zauważając jej, to pewnie już dzisiaj się jej nie zobaczy. A ona pojawia się znikąd. Jakbyście chodzili zawsze tymi samymi drogami, jakbyście podobnie myśleli, jakbyście szukali się wzajemnie. Jednak ty, jak na złość, nie chcesz mieć akurat z nią nic wspólnego. A przypadkiem spotykać kogoś zupełnie innego..

 Wychodzi na to że jak coś... teksty

zimoweslonce dodano: 29 sierpnia 2012

" Wychodzi na to, że jak coś powiesz jest źle, a jak nie powiesz jeszcze gorzej. " ..

Są czasami takie dni kiedy coś co... teksty

zimoweslonce dodano: 28 sierpnia 2012

Są czasami takie dni, kiedy coś, co sprawiało Ci największą przyjemność staje się dla Ciebie obojętne. I nie znasz tego powodu..

 Shame shame go away  Come again... teksty

zimoweslonce dodano: 27 sierpnia 2012

" Shame, shame, go away /Come again some other day. " ..

 Przed nieszczęśliwym wszystko... teksty

zimoweslonce dodano: 26 sierpnia 2012

~ Przed nieszczęśliwym wszystko ucieka, jak przed straszydłem z piekła..

Tylko ja potrafię myśleć o kimś... teksty

zimoweslonce dodano: 26 sierpnia 2012

Tylko ja potrafię myśleć o kimś bez przerwy, a mijając tę osobę nawet na nią nie spojrzeć. Tylko mnie los traktuje jak gówno, robiąc mi nadzieje, że coś może być z "niczego", a następnie zabierając to sprzed oczu gwałtownie i nieodwracalnie..

Nie obchodzi mnie czy ktoś jutro... teksty

zimoweslonce dodano: 25 sierpnia 2012

Nie obchodzi mnie, czy ktoś jutro będzie, czy będzie tam pusto. Wstanę, ogarnę się i pójdę przetrwać. "Idę samotną drogą, /Jedyną, którą znam /Nie wiem dokąd prowadzi, Ale jest dla mnie domem, i idę sam. (...) Mój cień jest jedyną rzeczą, która mi towarzyszy, /Moje płytkie serce jest jedyną rzeczą, która bije, /Czasami marzę by ktoś mnie odnalazł /Żebym nie musiał już iść sam. " ..

 Like the sun we will live to rise... teksty

zimoweslonce dodano: 25 sierpnia 2012

"Like the sun we will live to rise" ... http://www.tekstowo.pl/piosenka,soundgarden,live_to_rise.html ..

Nigdy do nikogo pierwsza nie... teksty

zimoweslonce dodano: 24 sierpnia 2012

Nigdy do nikogo pierwsza nie pisałam. Ale wiedząc, że to jest jedynym sposobem na przedłużenie mojego optymistycznego nastawienia do świata, to będę to robić. On jest tego wart... Widząc powiadomienie o nowej wiadomości już kąciki moich ust unoszą się ku górze. A to, co czytam powoduje przyciąganie niczym magnes, tych kącików do uszu. Nigdy mnie nie zawodzi. On nie..

Od maja jak głupia kiedy tylko... teksty

zimoweslonce dodano: 24 sierpnia 2012

Od maja, jak głupia, kiedy tylko wyszło słońce brałam jakąś książkę, czy gazetę, cokolwiek, słuchawki z mp3, poduszkę, koc i wychodziłam na balkon smażyć się na słońcu. Chciałam się ładnie opalić, dla niego. Chciałam go poznać na początku wakacji. Był to najlepszy moment. Codziennie przechodziłam obok jego domu dwa lub więcej razy. Ale nigdy go nie spotykałam. Jego brata, rodziców, psa - owszem, ale nie jego. Rejestracje samochodów parkujących na chodniku przed jego domem znam na pamięć. Trzy. Z balkonu, klatki schodowej i salonu widzę jego poddasze. Ale co z tego? Jest koniec wakacji. Został "aż" tydzień. Mieszka tam, gdzie studiuje, na pewno... Cholera! Nie tak miały one wyglądać..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV