głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce 26 listopada na blogu pisałam o śnie z pewnymi osobami.Była nimi pewna para a konkretniej sztuczna dziewczyna błagająca o to bym nie zbliżała się do jej chłopak

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
26 listopada na blogu pisałam o śnie z pewnymi osobami.Była nimi pewna para a konkretniej sztuczna dziewczyna błagająca o to bym nie zbliżała się do jej chłopaka.Usia
26 listopada na blogu pisałam o... teksty

zimoweslonce dodano: 9 września 2012

26 listopada na blogu pisałam o śnie z pewnymi osobami.Była nimi pewna para,a konkretniej"sztuczna dziewczyna" błagająca o to,bym nie zbliżała się do jej chłopaka.Usiadła obok mnie w szkole i powiedziała prawie płacząc,że bardzo się namęczyła,żeby go zdobyć.Odpowiedziałam,że nie zamierzam wkraczać między nich,że może być spokojna,lecz w głębi duszy nie mogłam patrzeć na nich,bo ona do niego nie pasowała jak ja.Takie wrażenie miałam i w tamtym śnie i w rzeczywistości.A teraz,kiedy nie są już razem od paru miesięcy jestem przeszczęśliwa,że On skończył już szkołę,że nie będę musiała go oglądać na przerwach bo nie mogłabym tego znieść.Widoku fantastycznego,mega wysokiego,z poczuciem humoru,wspaniałego bruneta,z którym rozmawiałam raz w życiu,na kiermaszu.I kolejny,na którym będzie właśnie się zbliża.Ale nie kupię od niego już książki,nawet jeśli nikt poza nim nie miałby takiej,jakiej będę potrzebować,bo teraz dzieliłoby nas 215 km.Tak.Zaczyna studia w stolicy :| ..

Za normalne  przynajmniej ja  uważam... teksty

zimoweslonce dodano: 9 września 2012

Za normalne, przynajmniej ja, uważam to, że bardziej lubię słuchać męskich głosów, niż kobiecych - wyjących. Gdybym nie miała wyboru pewnie dostosowałabym się, ale przecież nie muszę. Nie muszę słuchać Juli, kiedy mogę słuchać Maćka Tachera, zamiast piosenek Sylwii Grzeszczak odtwarzam te, które wykonuje Rafał Brzozowski. A od Markowskiej zdecydowanie wolę Roguckiego..

  Będziesz drogą zawsze  choćby... teksty

zimoweslonce dodano: 7 września 2012

" Będziesz drogą zawsze, choćby nie wiem co się stało. " ..

W dzisiejszym dniu najbardziej... teksty

zimoweslonce dodano: 5 września 2012

W dzisiejszym dniu najbardziej ucieszyło mnie szybkie wędrowanie do domu na kolację, odosobnioną drogą wzdłuż jeziora w pochmurne lecz dość ciepłe popołudnie, kiedy jedynym dźwiękiem docierającym do mnie było jednostajne uderzanie torby o moje ciało. O niczym wtedy nie myślałam. Tylko się odprężyłam..

świetne ! teksty zimoweslonce dodał komentarz: świetne ! do wpisu 4 września 2012
Skończył szkołę  a jeszcze ją... teksty

zimoweslonce dodano: 4 września 2012

Skończył szkołę, a jeszcze ją odwiedza. Jakby wiedział, że jeszcze jest w niej ktoś, kto cieszy się na sam jego widok... A planowałam nie pójść na rozpoczęcie..

Ile razy w życiu przytrafia ci się... teksty

zimoweslonce dodano: 4 września 2012

Ile razy w życiu przytrafia ci się taki moment,w którym zawodzą bliskie osoby,wszystko staje ci się obojętne i jedyne,czego pragniesz to przenieść się w czasie właśnie teraz do miejsca,w którym mógłbyś wszystko?Wciągasz buty,z wieszaka ściągasz kurtkę,którą zakładasz zbiegając po schodach,łapiesz za kask i wskakujesz na motor.Jedziesz.Osiągasz tak wielką prędkość,że nie jesteś w stanie myśleć o tych,którzy na ciebie czekają.Nie możesz skupić się także na niczym innym.Jedyne co widzisz,i jednocześnie co musisz obserwować,to drzewa,białe,podwójne ciągłe linie i czerwone odblaski wzdłuż drogi,a czasem twarze niektórych osób,bez wyrazu zrozumienia,mające ciągłe pretensje o wszystko,jakby to,że żyjesz,że istniejesz było dla nich samych ogromnym problemem.W końcu zwalniasz,zatrzymujesz się i siadasz pod swoim ulubionym drzewem.Jedynym na niemałej łące,jakby osamotnionym,jak ty.I po prostu siedzisz.Ja mam tak niemal codziennie..

Przez nikogo już nigdy nie będę... teksty

zimoweslonce dodano: 4 września 2012

Przez nikogo już nigdy nie będę się zamartwiać po nocach, jak kogoś zdobyć. Nikt, kto nie odważy się wykonać pierwszego kroku w stosunku do mnie, nie zasłuży na to, abym wykonała go ja..

  To było coś w rodzaju:  Ja wiem... teksty

zimoweslonce dodano: 3 września 2012

~ To było coś w rodzaju: "Ja wiem, że ty wiesz. I ty wiesz, że ja wiem, ale żadne z nas nic nie powie"..

10:23... Czas  w którym zaczęłam... teksty

zimoweslonce dodano: 2 września 2012

10:23... Czas, w którym zaczęłam żałować, że nie zostałam w domu. Na szczęście, w pewnym stopniu zostało mi to wynagrodzone. Jednak nic nie zastąpi siatkówki plażowej w dobrym towarzystwie..

Było  nie minęło.. teksty

zimoweslonce dodano: 1 września 2012

Było, nie minęło..

Czas zastanowić się nad tym  co... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

Czas zastanowić się nad tym, co skrywały w sobie te oczy, które spotkały się z moimi. Moimi! ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV