głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Przed nieszczęśliwym wszystko ucieka jak przed straszydłem z piekła.. Tylko ja potrafię myśleć o kimś bez przerwy a mijając tę osobę nawet na nią nie spojrzeć.

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Przed nieszczęśliwym wszystko ucieka jak przed straszydłem z piekła..
 Przed nieszczęśliwym wszystko... teksty

zimoweslonce dodano: 26 sierpnia 2012

~ Przed nieszczęśliwym wszystko ucieka, jak przed straszydłem z piekła..

Tylko ja potrafię myśleć o kimś... teksty

zimoweslonce dodano: 26 sierpnia 2012

Tylko ja potrafię myśleć o kimś bez przerwy, a mijając tę osobę nawet na nią nie spojrzeć. Tylko mnie los traktuje jak gówno, robiąc mi nadzieje, że coś może być z "niczego", a następnie zabierając to sprzed oczu gwałtownie i nieodwracalnie..

Nie obchodzi mnie czy ktoś jutro... teksty

zimoweslonce dodano: 25 sierpnia 2012

Nie obchodzi mnie, czy ktoś jutro będzie, czy będzie tam pusto. Wstanę, ogarnę się i pójdę przetrwać. "Idę samotną drogą, /Jedyną, którą znam /Nie wiem dokąd prowadzi, Ale jest dla mnie domem, i idę sam. (...) Mój cień jest jedyną rzeczą, która mi towarzyszy, /Moje płytkie serce jest jedyną rzeczą, która bije, /Czasami marzę by ktoś mnie odnalazł /Żebym nie musiał już iść sam. " ..

 Like the sun we will live to rise... teksty

zimoweslonce dodano: 25 sierpnia 2012

"Like the sun we will live to rise" ... http://www.tekstowo.pl/piosenka,soundgarden,live_to_rise.html ..

Nigdy do nikogo pierwsza nie... teksty

zimoweslonce dodano: 24 sierpnia 2012

Nigdy do nikogo pierwsza nie pisałam. Ale wiedząc, że to jest jedynym sposobem na przedłużenie mojego optymistycznego nastawienia do świata, to będę to robić. On jest tego wart... Widząc powiadomienie o nowej wiadomości już kąciki moich ust unoszą się ku górze. A to, co czytam powoduje przyciąganie niczym magnes, tych kącików do uszu. Nigdy mnie nie zawodzi. On nie..

Od maja jak głupia kiedy tylko... teksty

zimoweslonce dodano: 24 sierpnia 2012

Od maja, jak głupia, kiedy tylko wyszło słońce brałam jakąś książkę, czy gazetę, cokolwiek, słuchawki z mp3, poduszkę, koc i wychodziłam na balkon smażyć się na słońcu. Chciałam się ładnie opalić, dla niego. Chciałam go poznać na początku wakacji. Był to najlepszy moment. Codziennie przechodziłam obok jego domu dwa lub więcej razy. Ale nigdy go nie spotykałam. Jego brata, rodziców, psa - owszem, ale nie jego. Rejestracje samochodów parkujących na chodniku przed jego domem znam na pamięć. Trzy. Z balkonu, klatki schodowej i salonu widzę jego poddasze. Ale co z tego? Jest koniec wakacji. Został "aż" tydzień. Mieszka tam, gdzie studiuje, na pewno... Cholera! Nie tak miały one wyglądać..

 Nic nie jest warte by przejmować... teksty

zimoweslonce dodano: 24 sierpnia 2012

" Nic nie jest warte, by przejmować się niczym. " ..

Uwielbiam żyć w przekonaniu że... teksty

zimoweslonce dodano: 24 sierpnia 2012

Uwielbiam żyć w przekonaniu, że istnieje na świecie jeszcze ktoś, dla kogo powinnam się starać. Od września będę solidnie pracować na zasłużoną średnią z paskiem, której nie miałam już od dwóch lat. Nawet trzy klasówki w tygodniu nie będą dla mnie ciężarem. Stać mnie na wiele. Czas wziąć się w garść, życie biegnie dalej. Nie ma przy moim boku taty, ale są inni ludzie, którzy będą gotowi skopać tyłek wszystkiemu, co mi będzie uprzykrzało życie. Dam radę. W końcu to ja. Ta, która zawsze odbijała się od dna..

 Tyl­ko małomówny przys­tojny... teksty

zimoweslonce dodano: 24 sierpnia 2012

" Tyl­ko małomówny, przys­tojny mężczyz­na po­siada dla ko­biety czar za­gad­ko­wości. Tyl­ko małomówna, piękna ko­bieta za­cieka­wia mężczyznę aż do szału. " ..

Koncert przedłużony o 50  czasu... teksty

zimoweslonce dodano: 24 sierpnia 2012

Koncert przedłużony o 50 % czasu ustalonego. Przebycie drogi 3 km w niecałe 20 min. "Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same." ..

 Czasami marzę by ktoś mnie... teksty

zimoweslonce dodano: 22 sierpnia 2012

" Czasami marzę by ktoś mnie odnalazł /Żebym nie musiał już iść sam. " ..

 Każdy z nas jest bankiem który... teksty

zimoweslonce dodano: 22 sierpnia 2012

" Każdy z nas jest bankiem, który puszcza w obieg wyrozumiałość, zaufanie, uprzejmość i miłość. Waluta ta krąży pod warunkiem, że nie jest fałszywa. " Gilbert Cesbron ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV