głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Będziesz drogą zawsze choćby nie wiem co się stało. .. W dzisiejszym dniu najbardziej ucieszyło mnie szybkie wędrowanie do domu na kolację odosobnioną drogą wz

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Będziesz drogą zawsze choćby nie wiem co się stało. ..
  Będziesz drogą zawsze  choćby... teksty

zimoweslonce dodano: 7 września 2012

" Będziesz drogą zawsze, choćby nie wiem co się stało. " ..

W dzisiejszym dniu najbardziej... teksty

zimoweslonce dodano: 5 września 2012

W dzisiejszym dniu najbardziej ucieszyło mnie szybkie wędrowanie do domu na kolację, odosobnioną drogą wzdłuż jeziora w pochmurne lecz dość ciepłe popołudnie, kiedy jedynym dźwiękiem docierającym do mnie było jednostajne uderzanie torby o moje ciało. O niczym wtedy nie myślałam. Tylko się odprężyłam..

świetne ! teksty zimoweslonce dodał komentarz: świetne ! do wpisu 4 września 2012
Skończył szkołę  a jeszcze ją... teksty

zimoweslonce dodano: 4 września 2012

Skończył szkołę, a jeszcze ją odwiedza. Jakby wiedział, że jeszcze jest w niej ktoś, kto cieszy się na sam jego widok... A planowałam nie pójść na rozpoczęcie..

Ile razy w życiu przytrafia ci się... teksty

zimoweslonce dodano: 4 września 2012

Ile razy w życiu przytrafia ci się taki moment,w którym zawodzą bliskie osoby,wszystko staje ci się obojętne i jedyne,czego pragniesz to przenieść się w czasie właśnie teraz do miejsca,w którym mógłbyś wszystko?Wciągasz buty,z wieszaka ściągasz kurtkę,którą zakładasz zbiegając po schodach,łapiesz za kask i wskakujesz na motor.Jedziesz.Osiągasz tak wielką prędkość,że nie jesteś w stanie myśleć o tych,którzy na ciebie czekają.Nie możesz skupić się także na niczym innym.Jedyne co widzisz,i jednocześnie co musisz obserwować,to drzewa,białe,podwójne ciągłe linie i czerwone odblaski wzdłuż drogi,a czasem twarze niektórych osób,bez wyrazu zrozumienia,mające ciągłe pretensje o wszystko,jakby to,że żyjesz,że istniejesz było dla nich samych ogromnym problemem.W końcu zwalniasz,zatrzymujesz się i siadasz pod swoim ulubionym drzewem.Jedynym na niemałej łące,jakby osamotnionym,jak ty.I po prostu siedzisz.Ja mam tak niemal codziennie..

Przez nikogo już nigdy nie będę... teksty

zimoweslonce dodano: 4 września 2012

Przez nikogo już nigdy nie będę się zamartwiać po nocach, jak kogoś zdobyć. Nikt, kto nie odważy się wykonać pierwszego kroku w stosunku do mnie, nie zasłuży na to, abym wykonała go ja..

  To było coś w rodzaju:  Ja wiem... teksty

zimoweslonce dodano: 3 września 2012

~ To było coś w rodzaju: "Ja wiem, że ty wiesz. I ty wiesz, że ja wiem, ale żadne z nas nic nie powie"..

10:23... Czas  w którym zaczęłam... teksty

zimoweslonce dodano: 2 września 2012

10:23... Czas, w którym zaczęłam żałować, że nie zostałam w domu. Na szczęście, w pewnym stopniu zostało mi to wynagrodzone. Jednak nic nie zastąpi siatkówki plażowej w dobrym towarzystwie..

Było  nie minęło.. teksty

zimoweslonce dodano: 1 września 2012

Było, nie minęło..

Czas zastanowić się nad tym  co... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

Czas zastanowić się nad tym, co skrywały w sobie te oczy, które spotkały się z moimi. Moimi! ..

Może niepotrzebnie tak nazbyt się... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

Może niepotrzebnie tak nazbyt się staram? Może powinnam odpuścić i dostrzec coś, co jest o wiele bliżej, prawie na wyciągnięcie ręki? Może powinnam cieszyć się z tego, że wraz ze zmniejszoną liczbą kursów autobusowych wzrosło prawdopodobieństwo spotkania go w jakże wspaniałym środku komunikacji miejskiej? ..

Kiedy jesteś w mieście  które... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

Kiedy jesteś w mieście, które odwiedzasz raz na 3 miesiące, a czasem nawet i na pół roku, albo rzadziej, JEGO mieście, idąc chodnikiem i obserwując otaczające Cię wokół budynki, przystanki, rzeki, drzewa... wszystko, jesteś przekonana, że on zna to na pamięć, że codziennie widzi to samo, to wszystko, co dla Ciebie jest niezwykłe, inne, magiczne, dla niego jest zwyczajne. Myślisz, że chciałabyś mu pokazać to wszystko, co dla ciebie jest zwyczajne, ale tak się nie stanie i to cię uwiera, boli. Musisz się z tym pogodzić, jak z wieloma innymi rzeczami..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV