głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Może niepotrzebnie tak nazbyt się staram? Może powinnam odpuścić i dostrzec coś co jest o wiele bliżej prawie na wyciągnięcie ręki? Może powinnam cieszyć się z

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Może niepotrzebnie tak nazbyt się staram? Może powinnam odpuścić i dostrzec coś co jest o wiele bliżej prawie na wyciągnięcie ręki? Może powinnam cieszyć się z tego że
Może niepotrzebnie tak nazbyt się... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

Może niepotrzebnie tak nazbyt się staram? Może powinnam odpuścić i dostrzec coś, co jest o wiele bliżej, prawie na wyciągnięcie ręki? Może powinnam cieszyć się z tego, że wraz ze zmniejszoną liczbą kursów autobusowych wzrosło prawdopodobieństwo spotkania go w jakże wspaniałym środku komunikacji miejskiej? ..

Kiedy jesteś w mieście które... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

Kiedy jesteś w mieście, które odwiedzasz raz na 3 miesiące, a czasem nawet i na pół roku, albo rzadziej, JEGO mieście, idąc chodnikiem i obserwując otaczające Cię wokół budynki, przystanki, rzeki, drzewa... wszystko, jesteś przekonana, że on zna to na pamięć, że codziennie widzi to samo, to wszystko, co dla Ciebie jest niezwykłe, inne, magiczne, dla niego jest zwyczajne. Myślisz, że chciałabyś mu pokazać to wszystko, co dla ciebie jest zwyczajne, ale tak się nie stanie i to cię uwiera, boli. Musisz się z tym pogodzić, jak z wieloma innymi rzeczami..

Nie potrafię cały czas wymyślać... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

Nie potrafię cały czas wymyślać czegoś innego. Tak, brakuje mi tematów do pisania z nim. Czuję, że nie zdołam podtrzymać tej znajomości, na której, zdaje się, że zależy tylko mnie. No chyba, że się mylę... ju ..

 Pomyśl o rzeczach przy których... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

" Pomyśl o rzeczach, przy których inne bledną (...) Poproś o to, aby radość to była rzecz zwykła... " ..

 Miłości trze­ba szu­kać... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

" Miłości trze­ba szu­kać wszędzie, na­wet za cenę długich godzin, dni i ty­god­ni smut­ku i rozczarowań. " No właśnie! A on coo? ..

Chcesz tyle powiedzieć przekazać... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

Chcesz tyle powiedzieć, przekazać, pokazać, narysować, zaśpiewać, poskładać, ale najzwyczajniej nie wiesz jak. Nie potrafisz. Czujesz się beznadziejnie. I to od dłuższego czasu..

 Z całowaniem jest jak z jazdą na... teksty

zimoweslonce dodano: 29 sierpnia 2012

" Z całowaniem jest jak z jazdą na rowerze albo na wrotkach, nabyta umiejętność zostaje nam już do końca życia. Pocałunki idealnie określają nas, szczerze pokazują nam i innym jak bardzo namiętni, czuli i uczuciowi jesteśmy naprawdę. Podczas rozmowy możemy zawsze udawać i grać kogoś, kim nie jesteśmy, podczas pocałunków dowiadujemy się o drugiej osobie wiele, bo pocałunki mówią więcej niż słowa. " ..

 Niech ktoś zatrzyma wreszcie... teksty

zimoweslonce dodano: 29 sierpnia 2012

" Niech ktoś zatrzyma wreszcie świat bo wysiadam /Przez życie nie chce gnać bez tchu. " ..

Dlaczego tak jest że jeśli kogoś... teksty

zimoweslonce dodano: 29 sierpnia 2012

Dlaczego tak jest, że jeśli kogoś chce się unikać, to widzi się tę osobę prawie codziennie, mija się ją nawet wtedy, kiedy zdąży się pomyśleć, że jeśli spokojnie wyszło się z domu, nie zauważając jej, to pewnie już dzisiaj się jej nie zobaczy. A ona pojawia się znikąd. Jakbyście chodzili zawsze tymi samymi drogami, jakbyście podobnie myśleli, jakbyście szukali się wzajemnie. Jednak ty, jak na złość, nie chcesz mieć akurat z nią nic wspólnego. A przypadkiem spotykać kogoś zupełnie innego..

 Wychodzi na to że jak coś... teksty

zimoweslonce dodano: 29 sierpnia 2012

" Wychodzi na to, że jak coś powiesz jest źle, a jak nie powiesz jeszcze gorzej. " ..

Są czasami takie dni kiedy coś co... teksty

zimoweslonce dodano: 28 sierpnia 2012

Są czasami takie dni, kiedy coś, co sprawiało Ci największą przyjemność staje się dla Ciebie obojętne. I nie znasz tego powodu..

 Shame shame go away  Come again... teksty

zimoweslonce dodano: 27 sierpnia 2012

" Shame, shame, go away /Come again some other day. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV