głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Przez nikogo już nigdy nie będę się zamartwiać po nocach jak kogoś zdobyć. Nikt kto nie odważy się wykonać pierwszego kroku w stosunku do mnie nie zasłuży na to

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Przez nikogo już nigdy nie będę się zamartwiać po nocach jak kogoś zdobyć. Nikt kto nie odważy się wykonać pierwszego kroku w stosunku do mnie nie zasłuży na to abym
Przez nikogo już nigdy nie będę... teksty

zimoweslonce dodano: 4 września 2012

Przez nikogo już nigdy nie będę się zamartwiać po nocach, jak kogoś zdobyć. Nikt, kto nie odważy się wykonać pierwszego kroku w stosunku do mnie, nie zasłuży na to, abym wykonała go ja..

 To było coś w rodzaju: Ja wiem... teksty

zimoweslonce dodano: 3 września 2012

~ To było coś w rodzaju: "Ja wiem, że ty wiesz. I ty wiesz, że ja wiem, ale żadne z nas nic nie powie"..

10:23... Czas w którym zaczęłam... teksty

zimoweslonce dodano: 2 września 2012

10:23... Czas, w którym zaczęłam żałować, że nie zostałam w domu. Na szczęście, w pewnym stopniu zostało mi to wynagrodzone. Jednak nic nie zastąpi siatkówki plażowej w dobrym towarzystwie..

Było nie minęło.. teksty

zimoweslonce dodano: 1 września 2012

Było, nie minęło..

Czas zastanowić się nad tym co... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

Czas zastanowić się nad tym, co skrywały w sobie te oczy, które spotkały się z moimi. Moimi! ..

Może niepotrzebnie tak nazbyt się... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

Może niepotrzebnie tak nazbyt się staram? Może powinnam odpuścić i dostrzec coś, co jest o wiele bliżej, prawie na wyciągnięcie ręki? Może powinnam cieszyć się z tego, że wraz ze zmniejszoną liczbą kursów autobusowych wzrosło prawdopodobieństwo spotkania go w jakże wspaniałym środku komunikacji miejskiej? ..

Kiedy jesteś w mieście które... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

Kiedy jesteś w mieście, które odwiedzasz raz na 3 miesiące, a czasem nawet i na pół roku, albo rzadziej, JEGO mieście, idąc chodnikiem i obserwując otaczające Cię wokół budynki, przystanki, rzeki, drzewa... wszystko, jesteś przekonana, że on zna to na pamięć, że codziennie widzi to samo, to wszystko, co dla Ciebie jest niezwykłe, inne, magiczne, dla niego jest zwyczajne. Myślisz, że chciałabyś mu pokazać to wszystko, co dla ciebie jest zwyczajne, ale tak się nie stanie i to cię uwiera, boli. Musisz się z tym pogodzić, jak z wieloma innymi rzeczami..

Nie potrafię cały czas wymyślać... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

Nie potrafię cały czas wymyślać czegoś innego. Tak, brakuje mi tematów do pisania z nim. Czuję, że nie zdołam podtrzymać tej znajomości, na której, zdaje się, że zależy tylko mnie. No chyba, że się mylę... ju ..

 Pomyśl o rzeczach przy których... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

" Pomyśl o rzeczach, przy których inne bledną (...) Poproś o to, aby radość to była rzecz zwykła... " ..

 Miłości trze­ba szu­kać... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

" Miłości trze­ba szu­kać wszędzie, na­wet za cenę długich godzin, dni i ty­god­ni smut­ku i rozczarowań. " No właśnie! A on coo? ..

Chcesz tyle powiedzieć przekazać... teksty

zimoweslonce dodano: 31 sierpnia 2012

Chcesz tyle powiedzieć, przekazać, pokazać, narysować, zaśpiewać, poskładać, ale najzwyczajniej nie wiesz jak. Nie potrafisz. Czujesz się beznadziejnie. I to od dłuższego czasu..

 Z całowaniem jest jak z jazdą na... teksty

zimoweslonce dodano: 29 sierpnia 2012

" Z całowaniem jest jak z jazdą na rowerze albo na wrotkach, nabyta umiejętność zostaje nam już do końca życia. Pocałunki idealnie określają nas, szczerze pokazują nam i innym jak bardzo namiętni, czuli i uczuciowi jesteśmy naprawdę. Podczas rozmowy możemy zawsze udawać i grać kogoś, kim nie jesteśmy, podczas pocałunków dowiadujemy się o drugiej osobie wiele, bo pocałunki mówią więcej niż słowa. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV