głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce MW. Dobrze że nasza znajmość ogranicza się jedynie do witania. Gdyby wyszło z tego coś więcej ograniczałabym go. Nie byłby wolny jak teraz. A to jego natura.. M

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
MW. Dobrze że nasza znajmość ogranicza się jedynie do witania. Gdyby wyszło z tego coś więcej ograniczałabym go. Nie byłby wolny jak teraz. A to jego natura..
MW. Dobrze  że nasza znajmość... teksty

zimoweslonce dodano: 6 października 2012

MW. Dobrze, że nasza znajmość ogranicza się jedynie do witania. Gdyby wyszło z tego coś więcej, ograniczałabym go. Nie byłby wolny, jak teraz. A to jego natura..

Może mówiąc żartem  że ja to... teksty

zimoweslonce dodano: 6 października 2012

Może mówiąc żartem, że ja to chyba mam pecha, zdjął ze mnie klątwę i w końcu będzie lepiej? ..

Why not? .. teksty

zimoweslonce dodano: 5 października 2012

Why not? ..

Gdy już kupię sobie ołówek 4B... teksty

zimoweslonce dodano: 2 października 2012

Gdy już kupię sobie ołówek 4B, nikt mi marzeń nie odbierze! ..

Uwielbiam ten ogól  kiedy każdy za... teksty

zimoweslonce dodano: 2 października 2012

Uwielbiam ten ogól, kiedy każdy za każdym powtarza, że ta piosenka, której dźwięk wydobywa się właśnie z radiowęzłu jest do doopy. Mówią tak, bo ktoś na kim się wzorują właśnie w ten sposób to skomentował, nie zdając sobie sprawy, że roobią z siebie kameleonów. Bo tam w środku wcale tak nie uważają. A skad wiem? Gdyby tak nie było, nie nuciliby jej później na lekcjach/przerwach pod nosem... Cholerne kameleony. A później pytają, czemu mam taki zły humor, do diazka! ..

Nie wiem. Po prostu chyba mam... teksty

zimoweslonce dodano: 2 października 2012

Nie wiem. Po prostu chyba mam słabość do szarych bluz. Ale nie wtedy, kiedy każdy z grupy ludzi ma ją założoną. Wtedy, kiedy w pobliżu wszyscy sa ubrani elegancko. Tak, jestem pewna, że wtedy. Ale to może świadczyć o tym, że lubię indywidualistów.Inny by takich nie tolerował, wyśmiawał albo z nich szydził. Mi zaś tacy imponują. I to nie dotyczy tylko szarych bluz. Tylko wszystkiego..

 Bliżej słońca bliżej... teksty

zimoweslonce dodano: 2 października 2012

"Bliżej słońca,bliżej gwiazd.Tutaj wszystko może się stać."//Dziecko machające pistoletem.Gest przyjazny-machanie,czy złowrogie-zaraz Cię zastrzelę!?mało rzeczy tak mnie rozbawia;P//I kto teraz odwraca wzrok jak się mijamy?Kto?//"Czy można przestać kochać niebo,tylko dlatego,że czasem jest burza?"//Żeby nam się.//Niespodzianki takie jak zwrot przetrzymanego o 1dzień zeszytu z gratisową czekoladą z orzechami naprawdę mogą być miłe.I poprawiają humor jak nic innego.Nawet przed kartkówką z chemii.Mili też są młodsi koledzy ze szkoły chętnie schodzący na bok,gdy o to poprosisz.I wtedy nawet 3z matmy nie smuci.;)

Kiedyś już nie będę miała po co... teksty

zimoweslonce dodano: 24 września 2012

Kiedyś już nie będę miała po co czekać na taki telefon. Nie będę mogła cieszyć się z widoku tych pięknych, niebieskich, obserwujących mnie oczu. Nie będę rozśmieszać tych ust, ani się z nich śmiać. Nie będę mogła już wyciągać cennych informacji od tej głowy. Nic nie będę mogła. Dlatego chcę, aby tak jak teraz, było już zawsze..

Bułki z czekoladą mogę chłonąć... teksty

zimoweslonce dodano: 24 września 2012

Bułki z czekoladą mogę chłonąć kilogramami..

Gdy zdam prawko  będę musiała się... teksty

zimoweslonce dodano: 24 września 2012

Gdy zdam prawko, będę musiała się bardziej pilnować, żeby "przez przypadek" nie rozjechać kogoś "przypadkowego"..

 oziębłością można dopiec.. teksty

zimoweslonce dodano: 23 września 2012

~oziębłością można dopiec..

Na szczęście znajduję jeszcze... teksty

zimoweslonce dodano: 23 września 2012

Na szczęście znajduję jeszcze motywację w jakichkolwiek rzeczach do czegoś, co muszę zrobić dobrze. Oczywiście są one błahe, inni nawet nie zwracają na nie uwagi, ale ja przecież wszystko robię na odwrót..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV