głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Wierzę w to że niedługo będę mogła tak po prostu do Niego zadzwonić w chwili w której o Nim pomyślę i spytać co u Niego słychać a nawet pójść do Niego z dużym j

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Wierzę w to że niedługo będę mogła tak po prostu do Niego zadzwonić w chwili w której o Nim pomyślę i spytać co u Niego słychać a nawet pójść do Niego z dużym jogurte
Wierzę w to  że niedługo będę... teksty

zimoweslonce dodano: 10 sierpnia 2011

Wierzę w to, że niedługo będę mogła tak po prostu do Niego zadzwonić w chwili, w której o Nim pomyślę i spytać co u Niego słychać, a nawet pójść do Niego z dużym jogurtem albo lodami i porozmawiać z twarzą przy twarzy. Wiara czyni cuda. 'Im dłużej trwa cisza, tym trudniej ją przerwać.' Nie dzieję się tak jednak wtedy, kiedy wiesz, że odgłos, ten tuż przed ciszą, który trwał w takim cudownym dźwięku przez tak długi czas, świadczył o wielkiej wadze obecnej chwili, która kiedyś musiała się skończyć. Skoro nie chcesz tego stracić lub stworzyć więcej cudownych wspomnień, musisz sama się zatroszczyć o to, by coś więcej się zdarzyło. /W głowie z każdą nocą przybywa więcej myśli i dzisiaj niczego się nie boję. Można powiedzieć, że jestem gotowa. Tylko to czekanie na najlepszą okazje mnie dobija. Ale niedługo się doczekam. Wierzę w to..

Chcieć. Wierzyć. Planować.... teksty

zimoweslonce dodano: 9 sierpnia 2011

Chcieć. Wierzyć. Planować. Czekać. Wierzyć. Wierzyć. Wierzyć. Wierzyć. Wierzyć. Planować. Wierzyć. Czekać. Czekać. Czekać. Wierzyć. Móc..

Intuicja  sprawna ręka  dobry dzień... teksty

zimoweslonce dodano: 9 sierpnia 2011

Intuicja, sprawna ręka, dobry dzień, szczęście? Ja nic z tych rzeczy nie posiadam, dlatego nigdy nie strzelam w dziesiątkę..

  Gdy czuję twój wzrok na sobie... teksty

zimoweslonce dodano: 9 sierpnia 2011

~ Gdy czuję twój wzrok na sobie, sama nie wiem jak oprzeć się mu..

  Ooo. To twoja wina  twoja wina.... teksty

zimoweslonce dodano: 9 sierpnia 2011

" Ooo. To twoja wina, twoja wina. Ooo. Bez happy endu smutny finał. " ..

Nie po raz pierwszy dzisiaj w taki... teksty

zimoweslonce dodano: 8 sierpnia 2011

Nie po raz pierwszy dzisiaj w taki sposób, z tęsknotą, spojrzałam na widok ze oknem i pomyślałam o tym, że jesteś gdzieś bardzo blisko, mieszkasz w domu znajdującym się przy drugiej równoległej ulicy do mojej, pod tym samym niebem, patrzysz na te same chmury, w tym samym czasie co do mojego pokoju promienie słońca wpadają do Twojego, słyszysz szczekanie tego samego psa, widzisz te same gwiazdy, ten sam gołąb siada na parapetach naszych okien, w tym samym czasie słyszymy te same grzmoty i podziwiamy te same błyskawice, tyle, że od różnych stron, robimy zakupy w jednym sklepie, jeździmy tymi samymi autobusami, tylko, że o innych godzinach, możliwe, że siadamy na tych samych siedzeniach. Dlaczego nie możemy robić tego wszystkiego będąc ramię w ramię, patrząc sobie w oczy, trzymając się za ręce? Dlaczego Ciebie już nie spotykam? Dlaczego nie pozwoliłeś inaczej skończyć się temu wszystkiemu? Czy wkrótce to zrobisz? ..

  Przysięgam  czasami Cię kocham i... teksty

zimoweslonce dodano: 8 sierpnia 2011

" Przysięgam, czasami Cię kocham i przysięgam, czasami przysięgam sobie, że ucieknę przez te drzwi od tego świata pustego bez Ciebie. A prawdą jest, że od tej chwili wiemy jak to jest. Wiem, że zawsze będę Cię kochać, nawet jeśli czasem trochę mniej. " -Ostatnia dawka -66 odc. "Internatu" ..

Nikt nie będzie znaczył dla mnie... teksty

zimoweslonce dodano: 8 sierpnia 2011

Nikt nie będzie znaczył dla mnie tyle co on. Substytut nigdy nie zastąpi pierwszej, najlepszej wersji..

Nie zaniedbując rozumu kierować... teksty

zimoweslonce dodano: 8 sierpnia 2011

Nie zaniedbując rozumu kierować się uczuciami..

Zrealizowanie tego zamiaru będzie... teksty

zimoweslonce dodano: 8 sierpnia 2011

Zrealizowanie tego zamiaru będzie bardzo niebezpieczne dla mojego serca. Ale kiedyś to zrobię. Przy najbliższej okazji, jeśli tylko się uda, a jeśli nie, to przy następnej..

Stało się to  co sobie wymarzyłam.... teksty

zimoweslonce dodano: 7 sierpnia 2011

Stało się to, co sobie wymarzyłam. Nasza rozmowa się odbyła. Była wspaniała. Szkoda tylko, że szybko się obudziłam..

Kolejne marzenie  którego nie... teksty

zimoweslonce dodano: 6 sierpnia 2011

Kolejne marzenie, którego nie spełnię? Oczywiście. Nie obejrzę z Nim jutrzejszej siatkówki. Suuuper. Niepotrzebnie w ogóle o tym pomyślałam..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV