głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Człowiek. Mężczyzna kobieta. Dziecko niemowlę. Mama tata siostra brat kuzyn wujek babcia dziadek. Sąsiad ekspedientka w sklepie i inni. Nawet ja. Wszyscy tylko

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Człowiek. Mężczyzna kobieta. Dziecko niemowlę. Mama tata siostra brat kuzyn wujek babcia dziadek. Sąsiad ekspedientka w sklepie i inni. Nawet ja. Wszyscy tylk
Człowiek. Mężczyzna  kobieta.... teksty

zimoweslonce dodano: 23 lipca 2011

Człowiek. Mężczyzna, kobieta. Dziecko, niemowlę. Mama, tata, siostra, brat, kuzyn, wujek, babcia, dziadek. Sąsiad, ekspedientka w sklepie i inni. Nawet ja. Wszyscy, tylko nie On [NN]. On nie jest człowiekiem. Ludzie tak nie znikają. Jeśli się mylę, spraw Panie Jezu, ale tylko wtedy, gdy On naprawdę jest człowiekiem, żeby znowu się pojawił, żeby tak jak wcześniej odwiedzał Twój Dom o tej samej godzinie co ja, albo żebyśmy znów przez przypadek znaleźli się w jednym autobusie, błagam. /Nieludzkie jest tak znikać. To nie człowiek, to moje marzenie. Niespełnione... Ale przecież wiara czyni cuda. Trzeba wierzyć że się uda..

Czasem jedynym wyjściem jest... teksty

zimoweslonce dodano: 23 lipca 2011

Czasem jedynym wyjściem jest czekać. Poddając się losowi możemy uniknąć wielu rozczarowań, zdarzeń z niechcianymi efektami, których szkody są spowodowane przez własne wybryki oraz doznać mnóstwo niespodziewanych przyjemności. Przeczekanie pewnych kwestii, przemilczenie ich, spowoduje poczucie bezpieczeństwa i spokoju, ale ulgi nie przyniesie efekt końcowy po naprawieniu wyrządzonego zła. Trzeba umieć wybierać z rozumem. Sercu najlepiej zostawić pompowanie krwi, żeby mieć siłę na to, aby zmierzyć się z przeszkodami nie odnosząc większych porażek, lub by po prostu móc swobodnie stać, kręcić głową, poruszać kończynami, ale również po to, by czuć, że się żyje, że krąży w nas jakaś nierzadka ciecz, że się oddycha... Czekanie jest dobre, byle nie za długie..

Widok czarnego kształtu wieży... teksty

zimoweslonce dodano: 23 lipca 2011

Widok czarnego kształtu wieży kościelnej na tle pomarańczowego księżyca schowanego za cienką warstwą chmur. Wspaniała okazja do wspominania wydarzeń z przeszłości… Wraz z natłokiem myśli ten przepiękny obraz zanika. Księżyc przesuwa się coraz wyżej, wyżej. I jeszcze wyżej. Aż w pewnej chwili niczym nie przypomina najstraszniejszego obrazu z bajek - zamku na tle księżyca. Choć i tak brakowało kształtów ptaków. Znika cała magia. Wszystko wydaje się jeszcze bardziej śmieszne. Boki zrywać..

Kiedy wiesz dokąd iść  przychodzi... teksty

zimoweslonce dodano: 23 lipca 2011

Kiedy wiesz dokąd iść, przychodzi Ci to z łatwością. Jak czytanie interesującej książki. Krok po kroku. Wers po wersie, zdanie po zdaniu, akapit po akapicie, rozdział po rozdziale. Ale kiedy nie masz co ze sobą zrobić, albo boli Cię noga, spacer nie jest już tak przyjemny. Wyrazy wtedy nie łączą się w zdania, ze zdań nie powstają akapity, nie ma też rozdziałów. Taką książkę bardzo trudno przeczytać... /Cholera! Kocham ZŁUDZENIE, "ja na krwi mojej Ciebie nosić będę." /Mijają się bez słowa i bywa, że nie widzą siebie nawet przez trzy tygodnie, choć dzieli ich od siebie parę domów. Wtedy tęsknią. Śnią o sobie nocami. A kiedy już on zobaczy chociaż jej włosy, a ona jego koszulkę, od razu robi się im weselej na duszy. Mają potrzebę widzieć siebie nawzajem, inaczej nie potrafią funkcjonować. Najlepsze we wszystkim jest to, że się nie znają. Czy to się zmieni? Czy kiedykolwiek zamienią ze sobą chociaż dwa słowa? ..

Raz można sobie pozwolić. Okay. Ale... teksty

zimoweslonce dodano: 23 lipca 2011

Raz można sobie pozwolić. Okay. Ale żeby dwa? Trzecie jest niedopuszczalne. Trzeci raz coś podobnego stać się nie może..

  Z takimi przyjaciółmi kto... teksty

zimoweslonce dodano: 22 lipca 2011

~ Z takimi przyjaciółmi kto potrzebuje przyjaciół? ..

  Choćby historia była... teksty

zimoweslonce dodano: 21 lipca 2011

~ Choćby historia była najpiękniejsza, trzeba spojrzeć na rezultaty..

Świetnie. Tego mi było trzeba. Aż... teksty

zimoweslonce dodano: 21 lipca 2011

Świetnie. Tego mi było trzeba. Aż się uśmiałam. Drugi taki nie przypadkowy przypadek. Chyba dzisiejszy dzień był zbyt udany, skoro taka rzecz ośmieliła mi popsuć humor. I jak to naprawić? Za bardzo się pogubiłam... Nie dam rady nic wymyślić, choć zostało tyle czasu. A ponad tym: podwójnie niespodziewane eM. oraz czarno-czerwona, nowa oprawka. No i sen z `ej bi`. / "Life is brutal." ..

Zaakceptuję rzeczywistość  gdy ta... teksty

zimoweslonce dodano: 19 lipca 2011

Zaakceptuję rzeczywistość, gdy ta się zmieni..

  Pod niebem wiatr pogania los... teksty

zimoweslonce dodano: 19 lipca 2011

~ Pod niebem wiatr pogania los, zatacza łuk..

Wiosennej kurtki z minionych czasów... teksty

zimoweslonce dodano: 17 lipca 2011

Wiosennej kurtki z minionych czasów X musiałam się pozbyć, chociaż gdybym wcześniej pomyślała na pewno bym tego nie zrobiła. Dlatego zimowa, zajmująca mega dużo miejsca w porównaniu z innymi, wyblakła, przykrótka, nienadająca się do noszenia zostanie w mojej szafie na bardzo długo -dopóki w krew mi wejdzie wyraz jego twarzy i te najlepsze ze wszystkich zdarzeń związanych z jego postacią. Chcę, żeby wszystko możliwe mi Go przypominało. Co dzień kilkakrotnie słucham piosenki, której refren brzmi: "ja na krwi mojej Ciebie nosić będę". Nie chcę zapomnieć. Może kiedyś to wszystko mi się odwidzi, ale na razie tylko tymi pięknymi chwilami potrafię podnieść moje samopoczucie. niczym innym. Przeszłością..

Historię blizny na mojej prawej... teksty

zimoweslonce dodano: 16 lipca 2011

Historię blizny na mojej prawej dłoni do tej pory zna tylko kilka osób. I to będą wszyscy. Więcej z moich ust nikt o niej nie usłyszy. Wtedy, kiedy mnie się to przydarzyło, pamiętam, Ty istniałeś na jawie. Teraz spotykam Cię tylko w snach. [NN] / "Mniej wy***ane, a będzie ci dane" ... Chciałabym, żeby to było proste, chociażby jak czytanie na głos długich zdań z serii łamańców językowych po niemiecku, polsku i angielsku razem wziętych..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV