głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Jeśli nie masz rodziny w domu musisz znaleźć ją gdzie indziej.. W końcu poza Tobą nie ma nikogo w domu. Nareszcie możesz wyładować swoje wszystkie emocje które

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Jeśli nie masz rodziny w domu musisz znaleźć ją gdzie indziej..
  Jeśli nie masz rodziny w domu... teksty

zimoweslonce dodano: 29 lipca 2011

~ Jeśli nie masz rodziny w domu, musisz znaleźć ją gdzie indziej..

W końcu poza Tobą nie ma nikogo w... teksty

zimoweslonce dodano: 28 lipca 2011

W końcu poza Tobą nie ma nikogo w domu. Nareszcie możesz wyładować swoje wszystkie emocje, które zatrzymywały się pod cienka warstwą skóry. Od paru miesięcy z każdą ważną chwilą tak się nagromadzały, że jeszcze kilka dni i rozerwałyby Twój narząd ochraniający wnętrzności, jednocześnie odsłaniając wszystko co masz w sobie, włącznie z sercem, które nie wygląda dobrze. Nie poznałby go nawet chirurg, tak jest zranione. Upewniasz się tylko, czy wszystkie okna są szczelnie pozamykane, włączasz e-karaoke lub coś podobnego, zwiększasz głośność, ale nie do przesady i krzyczysz, zamiast śpiewać, z całych sił. Dopiero po uspokojeniu się, po kilkunastu piosenkach, zaczynasz ze spokojem wydawać z siebie nie okrzyki, a dźwięki przypominające śpiew. Przez duży kawał czasu zapominasz o wszystkim, nie jesteś sobą, grasz. Jesteś aktorem. Dobrze Ci z tym tak, że nie chcesz wracać do swojej postaci. Ale w musisz przeżyć życie. Po to istniejesz. Jesteś silna, dasz radę..

Już go nie wezmę pod uwagę. NEVER... teksty

zimoweslonce dodano: 28 lipca 2011

Już go nie wezmę pod uwagę. NEVER EVER. [DM] ..

Dzięki temu incydentowi przekonałam... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

Dzięki temu incydentowi przekonałam się, że przeszłość naprawdę może przestać obchodzić. Na jego widok nawet powieka mi nie drgnęła, chociaż kompletnie zaskoczył mnie jego widok. 15:40. A o 15:55 to, co chciałam, choć nie do końca. Ale nad tym jeszcze muszę popracować. Trzeci kubek płatków nestle Cookie Crisp. To tyle.

Od dziś wracanie do całej... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

Od dziś wracanie do całej przeszłości będzie bezbolesne. To ona ukształtowała we mnie charakter. Jest tylko kilka małych drobnostek, które we mnie mi się nie podobają, ale ludzie żyją z gorszymi rzeczami na sumieniu. Większe skupienie na teraźniejszości, częstsze plany na najbliższą przyszłość i nowa fryzura. Tym się zajmę. A od września jeszcze więcej nauki, żebym nie myślała o głupstwach. A ulubionym kolorem od teraz jest czerwony, nie bo miłość, bo niezależność. A nie zielony -kolor nadziei. Czas na małą zmianę..

W telefonie dokładnie 207 wersji... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

W telefonie dokładnie 207 wersji roboczych. Na tę chwilę. Niektóre kasuję, zmieniam, dwie lub więcej łączę w jedną. Głównie każda z nich dotyczy jednej Osoby i kilku wydarzeń z Nią związanych. Nieliczne opisują moje przemyślenia na różne tematy lub mówią o czymkolwiek innym. Nie sposób wszystkich umieścić na moblo. Ze względu na ich zbyt osobistą treść, a niekiedy wielkość. Nadal wszystko pamiętam. Jakby nie dzielił mnie od tych wydarzeń rok do dwóch i pół. Myślę o tym raz dłużej i więcej, raz krócej i mniej. Za dużo straciłabym pięknych wspomnień, gdybym [czasem na siłę] nie przypominała sobie o Nim. Nie chcę niczego zapomnieć..

Jak spostrzec  że obserwuje oczyma... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

Jak spostrzec, że obserwuje oczyma rozświetlonymi szczerą radością skoro to ukrywa? ..

Idziesz przed siebie patrząc w... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

Idziesz przed siebie patrząc w głąb ulicy niewidzącym wzrokiem..

  Miała wrażenie  że Philippe... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

" Miała wrażenie, że Philippe znów osłania ją niczym cenny klejnot owinięty aksamitem. Tak mało o nim wiedziała, a jednak nie byli sobie obcy. " DP Władca pustyni ..

Gdybym wyczytała z jego oczu 'adieu'... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

Gdybym wyczytała z jego oczu 'adieu', a nie 'au revoir', jak zawsze, na pewno moje postąpienie nie byłoby zwyczajne. Zatrzymałabym go z całej siły. I tamta niedziela nie byłaby ostatnią TAKĄ niedzielą. Może jednak zamieszać w to trzecią osobę? Mogłaby mi pomóc..

  I dziś  kiedy już Ciebie tutaj... teksty

zimoweslonce dodano: 25 lipca 2011

" I dziś, kiedy już Ciebie tutaj nie ma /Wiem ile straciłem /Nie mam ochoty żyć /Boli mnie widzieć, że wszystko się skończyło. /Zawsze byłaś dla mnie wszystkim /I nigdy nie słyszałaś o mojej miłości " ..

  A kiedy już Cię prawie znam i... teksty

zimoweslonce dodano: 25 lipca 2011

" A kiedy już Cię prawie znam i łapię Cię za rękę, by imię Twoje zgadnąć, potykam się na sznurowadle. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV