głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Tłum myśli kłębi się w tym tłumie tonę ja .. Marzenia się nie spełniają. A ja nie umiem zapomnieć. A nawet gdyby mi się udało to co z tego skoro od września ka

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Tłum myśli kłębi się w tym tłumie tonę ja ..
  Tłum myśli kłębi się  w tym... teksty

zimoweslonce dodano: 15 lipca 2011

" Tłum myśli kłębi się, w tym tłumie tonę ja " ..

Marzenia się nie spełniają. A ja... teksty

zimoweslonce dodano: 15 lipca 2011

Marzenia się nie spełniają. A ja nie umiem zapomnieć. A nawet gdyby mi się udało, to co z tego, skoro od września każda myśl powróciłaby ze zdwojona siłą? ..

   Nigdy nie myślałam  że moje... teksty

zimoweslonce dodano: 14 lipca 2011

~ -Nigdy nie myślałam, że moje życie będzie takie. Zawsze próbowałam robić to, co właściwe. --To wszystko co możesz zrobić. Po prostu... uśmiechnij się i udawaj..

Nikomu nie życzę zatrucia... teksty

zimoweslonce dodano: 13 lipca 2011

Nikomu nie życzę zatrucia pokarmowego, za czym stoi nieprzespana noc z nudnościami, osłabienie organizmu przez wysoką gorączkę, brak chęci do czegokolwiek oraz nieruszenie się z pokoju chociażby do kuchni bez miski, która staje się twoją wierną kompanką. Do tego jeszcze zwracanie nawet po łyku wody, co może doprowadzić do odwodnienia. A ulga, kiedy jest już po wszystkim, jest nie do opisania..

  Czasami najważniejszą rzeczą... teksty

zimoweslonce dodano: 12 lipca 2011

~ Czasami najważniejszą rzeczą jest wiedzieć, kiedy wyjść..

  Kiedy człowiek ma dosyć życia... teksty

zimoweslonce dodano: 12 lipca 2011

" Kiedy człowiek ma dosyć życia, paradoksalnie jakaś tajemnicza siła chroni go od zguby. " pś, dp ..

  Mało istotny detal okazuje się... teksty

zimoweslonce dodano: 12 lipca 2011

" Mało istotny detal okazuje się czasem kluczowy. " Przed świtem, Diana Palmer..

  Jest jak diament w oceanie węgla.. teksty

zimoweslonce dodano: 12 lipca 2011

~ Jest jak diament w oceanie węgla..

Coraz mniej zaczyna mnie obchodzić.... teksty

zimoweslonce dodano: 11 lipca 2011

Coraz mniej zaczyna mnie obchodzić. Ale to minie. Prędzej czy później. Kiedyś na pewno..

 Pragnienia się spełniają!   chwyt... teksty

zimoweslonce dodano: 11 lipca 2011

"Pragnienia się spełniają!" -chwyt reklamowy firmy Zbyszko, ale i nie tylko. Stoi za tym nikłe prawdopodobieństwo, że spełnią się akurat mnie. Pragnienia można porównać z marzeniami, zachciankami, a nawet życzeniami, co sprowadzając do punktu wyjścia spowoduje, że nie będę miała nic..

Gdy przez przypadek rozwaliłam... teksty

zimoweslonce dodano: 10 lipca 2011

Gdy przez przypadek rozwaliłam budzik zwalając go na podłogę,pomyślałam,że chociaż tak mogę się zemścić na czasie,który bezlitośnie upływa.Mam dość czekania od 30czerwca na chociaż jedną odpowiedź.Miał z tego wyjść cudowny dialog,a wyszedł[w większej części]bezsensowny monolog.(Choć, czy aby na pewno bezsensowny?O nie!)I od roku czekam na ponowne spotkanie obcej osoby,która wniosła do mojego życia tyle niezapomnianych"szczegółów".Jeden dzień zamienia się w tydzień,tygodnie zaś w miesiąc,a miesiące w rok.Z kolei z lat tworzy się wieczność.A tyle czasu nie mam.Zapomnieć?Nie chcę,chociaż to byłoby najwłaściwsze postąpienie i wiem,że dałabym radę,mimo tego,że kosztowałoby mnie to dużo wysiłku.[czas]Nie poddał się nawet po tym wypadku.Zniszczyłam jego"pancerz",który jest jego marną ochroną,choć wydawać by się mogło,że bardzo dobrą.On nigdy nie ustanie.Nawet jeśli jego materialna powierzchnia ulegnie całkowitemu rozpadowi.Nigdy się nie podda.A ja nigdy nie zapomnę tego,o czym myślę dziś..

Wiem  że to jego patrzenie nic nie... teksty

zimoweslonce dodano: 10 lipca 2011

Wiem, że to jego patrzenie nic nie znaczy, ale lubię się z tego cieszyć. Tylko to mi pozostało. Po części uczestniczył w tym miłym incydencie sprzed roku i jeszcze trochę wstecz, o którym będę długo pamiętać, i który sprawił mi taką radość. Ten sam dzień, jeden z siedmiu. Ta sama pora dnia... Doszło do tego, że nazywam Jego incydentem. Super. Obcego człowieka, który przez swoją obecność wnosił do mojego życia tyle radości, który nie był nieistotny. I czasem jest nadal. Wtedy, kiedy przez przypadek zobaczę go na zdjęciu zrobionym 8 lat temu, kiedy zobaczę kogoś o podobnej do jego sylwetce, kiedy mi się przyśni lub kiedy, ot tak, sobie wszystko przypomnę. Nomen nescio..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV