głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Dzięki temu incydentowi przekonałam się że przeszłość naprawdę może przestać obchodzić. Na jego widok nawet powieka mi nie drgnęła chociaż kompletnie zaskoczył

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Dzięki temu incydentowi przekonałam się że przeszłość naprawdę może przestać obchodzić. Na jego widok nawet powieka mi nie drgnęła chociaż kompletnie zaskoczył mnie
Dzięki temu incydentowi przekonałam... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

Dzięki temu incydentowi przekonałam się, że przeszłość naprawdę może przestać obchodzić. Na jego widok nawet powieka mi nie drgnęła, chociaż kompletnie zaskoczył mnie jego widok. 15:40. A o 15:55 to, co chciałam, choć nie do końca. Ale nad tym jeszcze muszę popracować. Trzeci kubek płatków nestle Cookie Crisp. To tyle.

Od dziś wracanie do całej... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

Od dziś wracanie do całej przeszłości będzie bezbolesne. To ona ukształtowała we mnie charakter. Jest tylko kilka małych drobnostek, które we mnie mi się nie podobają, ale ludzie żyją z gorszymi rzeczami na sumieniu. Większe skupienie na teraźniejszości, częstsze plany na najbliższą przyszłość i nowa fryzura. Tym się zajmę. A od września jeszcze więcej nauki, żebym nie myślała o głupstwach. A ulubionym kolorem od teraz jest czerwony, nie bo miłość, bo niezależność. A nie zielony -kolor nadziei. Czas na małą zmianę..

W telefonie dokładnie 207 wersji... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

W telefonie dokładnie 207 wersji roboczych. Na tę chwilę. Niektóre kasuję, zmieniam, dwie lub więcej łączę w jedną. Głównie każda z nich dotyczy jednej Osoby i kilku wydarzeń z Nią związanych. Nieliczne opisują moje przemyślenia na różne tematy lub mówią o czymkolwiek innym. Nie sposób wszystkich umieścić na moblo. Ze względu na ich zbyt osobistą treść, a niekiedy wielkość. Nadal wszystko pamiętam. Jakby nie dzielił mnie od tych wydarzeń rok do dwóch i pół. Myślę o tym raz dłużej i więcej, raz krócej i mniej. Za dużo straciłabym pięknych wspomnień, gdybym [czasem na siłę] nie przypominała sobie o Nim. Nie chcę niczego zapomnieć..

Jak spostrzec  że obserwuje oczyma... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

Jak spostrzec, że obserwuje oczyma rozświetlonymi szczerą radością skoro to ukrywa? ..

Idziesz przed siebie patrząc w... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

Idziesz przed siebie patrząc w głąb ulicy niewidzącym wzrokiem..

  Miała wrażenie  że Philippe... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

" Miała wrażenie, że Philippe znów osłania ją niczym cenny klejnot owinięty aksamitem. Tak mało o nim wiedziała, a jednak nie byli sobie obcy. " DP Władca pustyni ..

Gdybym wyczytała z jego oczu 'adieu'... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

Gdybym wyczytała z jego oczu 'adieu', a nie 'au revoir', jak zawsze, na pewno moje postąpienie nie byłoby zwyczajne. Zatrzymałabym go z całej siły. I tamta niedziela nie byłaby ostatnią TAKĄ niedzielą. Może jednak zamieszać w to trzecią osobę? Mogłaby mi pomóc..

  I dziś  kiedy już Ciebie tutaj... teksty

zimoweslonce dodano: 25 lipca 2011

" I dziś, kiedy już Ciebie tutaj nie ma /Wiem ile straciłem /Nie mam ochoty żyć /Boli mnie widzieć, że wszystko się skończyło. /Zawsze byłaś dla mnie wszystkim /I nigdy nie słyszałaś o mojej miłości " ..

  A kiedy już Cię prawie znam i... teksty

zimoweslonce dodano: 25 lipca 2011

" A kiedy już Cię prawie znam i łapię Cię za rękę, by imię Twoje zgadnąć, potykam się na sznurowadle. " ..

  Nie jestem sobą  to straszne.... teksty

zimoweslonce dodano: 25 lipca 2011

" Nie jestem sobą, to straszne. Jestem nie sobą, no właśnie. " ..

Teraz wiem  że na tych kilku... teksty

zimoweslonce dodano: 24 lipca 2011

Teraz wiem, że na tych kilku słowach się skończyło na dobre. Nadal mijając się będziemy się witać i muszę się z tym pogodzić, żeby nie popsuć chociaż tego. Musi mi to wystarczyć i powoli się z tym pogodzę, zaczynając od teraz. No chyba, że wezmę się w garść, byle nie za lekko. Żeby sobie i przy okazji innym nie zaszkodzić. A teraz czas na książkę. Jak ja uwielbiam taki stan. Nic nie idzie po myśli. Wszystko dzieje się na opak..

Zatrzymaj się i pomyśl nad tym... teksty

zimoweslonce dodano: 24 lipca 2011

Zatrzymaj się i pomyśl nad tym, dlaczego Cię tutaj nie ma. Nie patrzysz na to, na co ja patrzę, mnie nie widzisz, a ja Ciebie, nie rozmawiamy ze sobą, ani o sobie, nic razem nie robimy. Tak jakbyśmy nie mieli ze sobą nic wspólnego, nie biorąc pod uwagę kolorów włosów, miar wzrostów, kolorów karnacji. W tym wszystkim chodzi o coś innego..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV