głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Kommmarrrrry.. teksty

zimoweslonce dodano: 30 lipca 2011

Kommmarrrrry..

Dzisiaj? Pełne nerwów  mrzonek i... teksty

zimoweslonce dodano: 30 lipca 2011

Dzisiaj? Pełne nerwów, mrzonek i wściekłości na nieukładające się włosy. Ok, niepotrzebnie jak się okazało, no ale cóż. A najmilszy element? Chłopak pytający się o drogę do maka strasznie przypominający de ema. I wiem, że to ja jestem najżyczliwsza (spośród owej czwórki). I jedyne co mnie zastanawia, to sposób, w jaki mówił. Czy ze zmęczenia? Cze przez te `więcej niż pół godziny`... No to mam zajęcie na noc. Chyba późno zasnę..

  Czas nie leczy ran. Przyzwyczaja... teksty

zimoweslonce dodano: 29 lipca 2011

" Czas nie leczy ran. Przyzwyczaja tylko do bólu. " ..

Po co wspominać okrutne zakończenia... teksty

zimoweslonce dodano: 29 lipca 2011

Po co wspominać okrutne zakończenia, skoro można wracać tylko do tych najprzyjemniejszych części jakiejś historii? ..

Dzisiaj było świetne. Początek... teksty

zimoweslonce dodano: 29 lipca 2011

Dzisiaj było świetne. Początek dnia z MB, reszta i koniec z MH. Nektarynka, pies, tamci. Plac zabaw. Pękający lakier. Łaaaaa. A jutro będzie trzeba po prostu przeżyć. Może pozytywna energia wpłynie, a może nie. Zobaczymy. Nic nowego, poza wieloma twarzami i miejscem. Nic nie jest niemożliwe..

  Nie żałuj nigdy tego  co kiedyś... teksty

zimoweslonce dodano: 29 lipca 2011

" Nie żałuj nigdy tego, co kiedyś dawało Ci szczęście. " ..

  Jeśli nie masz rodziny w domu... teksty

zimoweslonce dodano: 29 lipca 2011

~ Jeśli nie masz rodziny w domu, musisz znaleźć ją gdzie indziej..

W końcu poza Tobą nie ma nikogo w... teksty

zimoweslonce dodano: 28 lipca 2011

W końcu poza Tobą nie ma nikogo w domu. Nareszcie możesz wyładować swoje wszystkie emocje, które zatrzymywały się pod cienka warstwą skóry. Od paru miesięcy z każdą ważną chwilą tak się nagromadzały, że jeszcze kilka dni i rozerwałyby Twój narząd ochraniający wnętrzności, jednocześnie odsłaniając wszystko co masz w sobie, włącznie z sercem, które nie wygląda dobrze. Nie poznałby go nawet chirurg, tak jest zranione. Upewniasz się tylko, czy wszystkie okna są szczelnie pozamykane, włączasz e-karaoke lub coś podobnego, zwiększasz głośność, ale nie do przesady i krzyczysz, zamiast śpiewać, z całych sił. Dopiero po uspokojeniu się, po kilkunastu piosenkach, zaczynasz ze spokojem wydawać z siebie nie okrzyki, a dźwięki przypominające śpiew. Przez duży kawał czasu zapominasz o wszystkim, nie jesteś sobą, grasz. Jesteś aktorem. Dobrze Ci z tym tak, że nie chcesz wracać do swojej postaci. Ale w musisz przeżyć życie. Po to istniejesz. Jesteś silna, dasz radę..

Już go nie wezmę pod uwagę. NEVER... teksty

zimoweslonce dodano: 28 lipca 2011

Już go nie wezmę pod uwagę. NEVER EVER. [DM] ..

Dzięki temu incydentowi przekonałam... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

Dzięki temu incydentowi przekonałam się, że przeszłość naprawdę może przestać obchodzić. Na jego widok nawet powieka mi nie drgnęła, chociaż kompletnie zaskoczył mnie jego widok. 15:40. A o 15:55 to, co chciałam, choć nie do końca. Ale nad tym jeszcze muszę popracować. Trzeci kubek płatków nestle Cookie Crisp. To tyle.

Od dziś wracanie do całej... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

Od dziś wracanie do całej przeszłości będzie bezbolesne. To ona ukształtowała we mnie charakter. Jest tylko kilka małych drobnostek, które we mnie mi się nie podobają, ale ludzie żyją z gorszymi rzeczami na sumieniu. Większe skupienie na teraźniejszości, częstsze plany na najbliższą przyszłość i nowa fryzura. Tym się zajmę. A od września jeszcze więcej nauki, żebym nie myślała o głupstwach. A ulubionym kolorem od teraz jest czerwony, nie bo miłość, bo niezależność. A nie zielony -kolor nadziei. Czas na małą zmianę..

W telefonie dokładnie 207 wersji... teksty

zimoweslonce dodano: 26 lipca 2011

W telefonie dokładnie 207 wersji roboczych. Na tę chwilę. Niektóre kasuję, zmieniam, dwie lub więcej łączę w jedną. Głównie każda z nich dotyczy jednej Osoby i kilku wydarzeń z Nią związanych. Nieliczne opisują moje przemyślenia na różne tematy lub mówią o czymkolwiek innym. Nie sposób wszystkich umieścić na moblo. Ze względu na ich zbyt osobistą treść, a niekiedy wielkość. Nadal wszystko pamiętam. Jakby nie dzielił mnie od tych wydarzeń rok do dwóch i pół. Myślę o tym raz dłużej i więcej, raz krócej i mniej. Za dużo straciłabym pięknych wspomnień, gdybym [czasem na siłę] nie przypominała sobie o Nim. Nie chcę niczego zapomnieć..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV