głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Chcieć. Wierzyć. Planować. Czekać. Wierzyć. Wierzyć. Wierzyć. Wierzyć. Wierzyć. Planować. Wierzyć. Czekać. Czekać. Czekać. Wierzyć. Móc.. Intuicja sprawna ręka

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Chcieć. Wierzyć. Planować. Czekać. Wierzyć. Wierzyć. Wierzyć. Wierzyć. Wierzyć. Planować. Wierzyć. Czekać. Czekać. Czekać. Wierzyć. Móc..
Chcieć. Wierzyć. Planować.... teksty

zimoweslonce dodano: 9 sierpnia 2011

Chcieć. Wierzyć. Planować. Czekać. Wierzyć. Wierzyć. Wierzyć. Wierzyć. Wierzyć. Planować. Wierzyć. Czekać. Czekać. Czekać. Wierzyć. Móc..

Intuicja  sprawna ręka  dobry dzień... teksty

zimoweslonce dodano: 9 sierpnia 2011

Intuicja, sprawna ręka, dobry dzień, szczęście? Ja nic z tych rzeczy nie posiadam, dlatego nigdy nie strzelam w dziesiątkę..

  Gdy czuję twój wzrok na sobie... teksty

zimoweslonce dodano: 9 sierpnia 2011

~ Gdy czuję twój wzrok na sobie, sama nie wiem jak oprzeć się mu..

  Ooo. To twoja wina  twoja wina.... teksty

zimoweslonce dodano: 9 sierpnia 2011

" Ooo. To twoja wina, twoja wina. Ooo. Bez happy endu smutny finał. " ..

Nie po raz pierwszy dzisiaj w taki... teksty

zimoweslonce dodano: 8 sierpnia 2011

Nie po raz pierwszy dzisiaj w taki sposób, z tęsknotą, spojrzałam na widok ze oknem i pomyślałam o tym, że jesteś gdzieś bardzo blisko, mieszkasz w domu znajdującym się przy drugiej równoległej ulicy do mojej, pod tym samym niebem, patrzysz na te same chmury, w tym samym czasie co do mojego pokoju promienie słońca wpadają do Twojego, słyszysz szczekanie tego samego psa, widzisz te same gwiazdy, ten sam gołąb siada na parapetach naszych okien, w tym samym czasie słyszymy te same grzmoty i podziwiamy te same błyskawice, tyle, że od różnych stron, robimy zakupy w jednym sklepie, jeździmy tymi samymi autobusami, tylko, że o innych godzinach, możliwe, że siadamy na tych samych siedzeniach. Dlaczego nie możemy robić tego wszystkiego będąc ramię w ramię, patrząc sobie w oczy, trzymając się za ręce? Dlaczego Ciebie już nie spotykam? Dlaczego nie pozwoliłeś inaczej skończyć się temu wszystkiemu? Czy wkrótce to zrobisz? ..

  Przysięgam  czasami Cię kocham i... teksty

zimoweslonce dodano: 8 sierpnia 2011

" Przysięgam, czasami Cię kocham i przysięgam, czasami przysięgam sobie, że ucieknę przez te drzwi od tego świata pustego bez Ciebie. A prawdą jest, że od tej chwili wiemy jak to jest. Wiem, że zawsze będę Cię kochać, nawet jeśli czasem trochę mniej. " -Ostatnia dawka -66 odc. "Internatu" ..

Nikt nie będzie znaczył dla mnie... teksty

zimoweslonce dodano: 8 sierpnia 2011

Nikt nie będzie znaczył dla mnie tyle co on. Substytut nigdy nie zastąpi pierwszej, najlepszej wersji..

Nie zaniedbując rozumu kierować... teksty

zimoweslonce dodano: 8 sierpnia 2011

Nie zaniedbując rozumu kierować się uczuciami..

Zrealizowanie tego zamiaru będzie... teksty

zimoweslonce dodano: 8 sierpnia 2011

Zrealizowanie tego zamiaru będzie bardzo niebezpieczne dla mojego serca. Ale kiedyś to zrobię. Przy najbliższej okazji, jeśli tylko się uda, a jeśli nie, to przy następnej..

Stało się to  co sobie wymarzyłam.... teksty

zimoweslonce dodano: 7 sierpnia 2011

Stało się to, co sobie wymarzyłam. Nasza rozmowa się odbyła. Była wspaniała. Szkoda tylko, że szybko się obudziłam..

Kolejne marzenie  którego nie... teksty

zimoweslonce dodano: 6 sierpnia 2011

Kolejne marzenie, którego nie spełnię? Oczywiście. Nie obejrzę z Nim jutrzejszej siatkówki. Suuuper. Niepotrzebnie w ogóle o tym pomyślałam..

Chłopcy na motorach nie robią na... teksty

zimoweslonce dodano: 6 sierpnia 2011

Chłopcy na motorach nie robią na mnie wrażenia. Owszem, poczułam dreszczyk emocji kiedy weszłam na ulicę zaraz po przejechaniu motoru, aby przejść na drugą stronę ulicy, a na jej środku, kilka metrów w bok ode mnie, owy chłopak zawrócił i przejechał za mną tak blisko, że poczułam falowanie koszulki na plecach. A hamowanie na rowerze tuż przy moich stopach tak, że piach wsypuje się do moich sandał również nie jest dobrym sposobem na zwrócenie mojej uwagi. Co innego, gdyby robił to mój NN. Ale jego nie ma. Nie zobaczę już tak uroczego zawiązywania przede mną butów, ani niczego innego, co mogłoby mnie ucieszyć. Nie po tym wspaniałym okresie mojego życia... A może wszystko, co najlepsze jest przede mną? Może nawet tuż-tuż? ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV