głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxaanaaxx Właśnie przecięłam Twoje zdjęcie na pół. Dlaczego ludzie tak robią? Chyba dla symbolicznego odcięcia resztki uczuć i resztki jakiejś więzi? Czy czuję się lepiej

xxaanaaxx

xxaanaaxx.moblo.pl
Właśnie przecięłam Twoje zdjęcie na pół. Dlaczego ludzie tak robią? Chyba dla symbolicznego odcięcia resztki uczuć i resztki jakiejś więzi? Czy czuję się lepiej? W pe
Właśnie przecięłam Twoje zdjęcie... teksty

xxaanaaxx dodano: 6 czerwca 2020

Właśnie przecięłam Twoje zdjęcie na pół. Dlaczego ludzie tak robią? Chyba dla symbolicznego odcięcia resztki uczuć i resztki jakiejś więzi? Czy czuję się lepiej? W pewnym sensie tak... pozbyłam się ostatniego dowodu.

Chyba choruję na Ciebie.   Każda... teksty

xxaanaaxx dodano: 3 czerwca 2020

Chyba choruję na Ciebie. Każda moja tkanka po prostu umiera. Ta choroba ma Twoje imie.

23:14   boję się zasnąć. Wiem... teksty

xxaanaaxx dodano: 2 czerwca 2020

23:14 - boję się zasnąć. Wiem, że gdy tylko zamknę oczy, Ty nagle pojawisz się i będziesz dręczył moją duszę cała noc. Wiem, że obudzę się rano z mokrą ja plecach koszulką i ze łzami pod powiekami. Nie wiem co jest gorsze... złe sny o Tobie, które wbijają mi szpilę w dziurę po sercu, czy te dobre sny, które ranią jeszcze bardziej. Czuję, że zapominam jak się oddycha... tak jakbym zapadała się sama sobie po straceniu całej nadziei i wiary w ten świat. Gdzie jesteś?

Nie radzę sobie bez Ciebie.... teksty

xxaanaaxx dodano: 2 czerwca 2020

Nie radzę sobie bez Ciebie. Jesteś pierwszą osobą, o której myślę gdy jestem zła, gdy jestem smutna lub gdy wydarzy się coś ważnego. Dlaczego nie możesz stać się obojętny? Jednego dnia Cię nienawidzę, drugiego dnia za Tobą tęsknie. Jednego dnia nie wybaczyłabym Ci tego co zrobiłeś, drugiego dnia oddałabym wszystko żeby to wróciło. Obiecałeś mi coś i nigdy nie dotrzymałeś danego słowa, a ta obietnica tłucze mi się po głowie i duszy całymi dniami. Ta obietnica dała mi nadzieję i wiarę w Ciebie. I chociaż wiem, że te słowa nic nie znaczyły dla Ciebie, to budząc się każdego dnia liczę na to, że byłam w ogromnym błędzie a Ty magicznie powrócisz.

Co mam odpowiadać tym  którzy... teksty

xxaanaaxx dodano: 1 czerwca 2020

Co mam odpowiadać tym, którzy ciągle mnie o Ciebie pytają? Jak mam udawać, że nie istniejesz? Dziś jest dzień na wspomnienia. Na wygrzebywanie głęboko pochowanych myśli, których obraz się zatarł, a teraz są tak wyraziste. 365.

Straciłam rachubę  która to noc z... teksty

xxaanaaxx dodano: 30 maja 2020

Straciłam rachubę, która to noc z rzędu. Sny o Tobie przewijają się jeden za drugim. Wolałabym żebyś wyszedł z mojej głowy, tak jakbym wymazała wspomnienia o Tobie.

Czasami są dni kiedy liczę na jego... teksty

xxaanaaxx dodano: 17 maja 2020

Czasami są dni kiedy liczę na jego odwagę, na męską decyzję, na danie mi szansy. Ciężko jest nosić spodnie tak młodej kobiecie. Nigdy nie myślałam, że jestem odważna ale w tym przypadku, to nie ja się boję, to nie ja tchórzę.

Jakbym go miała opisać w kilku... teksty

xxaanaaxx dodano: 17 maja 2020

Jakbym go miała opisać w kilku słowach? (nie) spontaniczny, (nie) romantyczny, (nie) zdecydowany. 3 słowa które opisują go wyczerpująco. Jest stonowany, poważny, zamknięty. Nie pozwala sobie na żadne uczucia, aby jakikolwiek romantyzm wkradł się w jego życie - jest przeciwnością romantycznej duszy. Spontaniczność również się go nie trzyma, nie uznaje nagłych wypadów nad jezioro, do lasu czy na spacer. Wszystko musi mieć zaplanowane od A do Z. Nie uznaje niespodzianek, zaskoczenia mnie piknikiem, czymś co nie trzyma się jego planu dnia. Nie jest zdecydowany... przynajmniej nie w stosunku do mnie, bo o swoim związku decyduje łatwo. Boi się. Myślałam, ze jest najodważniejsza osoba jaka znam ale to chyba ja nią jestem. On się boi. Boi się ryzyka, boi się zmian, boi się decyzji. To jest po prostu On. (Nie) normalny do bólu.

Obudziłam się zrezygnowana. Może... teksty

xxaanaaxx dodano: 15 maja 2020

Obudziłam się zrezygnowana. Może dobrym stwierdzeniem by było „ręce mi opadły”. Opadły mi już tak definitywnie. Coś mnie odrzuca, coś mnie zniechęca i gnębi.

 nie wiem co mi się spodobało w... teksty

xxaanaaxx dodano: 14 maja 2020

"nie wiem co mi się spodobało w tobie. może to, że kradniesz. słowa chowasz pod stół aby zamarzły na sto lat. i jeszcze to, że nie lubię ignorantów. wolę ptaki - one rozumieją. więcej niż ty. twoje wiedza opiera się o kartkę, na której ktoś. ty wierzysz w prawdę chociaż sam prawdy nie ma. nie wszystko staje się czarne jak #gniew czerwone jak miłość." ~ Kaja Kowalewska / chłód

Patrzę na Ciebie i nie widzę... teksty

xxaanaaxx dodano: 13 maja 2020

Patrzę na Ciebie i nie widzę człowieka, który dawał mi ciepło, nadzieję oraz namiastkę uczuć. I ja przestaję już czuć cokolwiek. Obumarłam w środku. Została tylko skorupa z pustym wnętrzem. Nigdy nie myślałam, że dobrniemy do tego momentu, gdzie zanim nasza relacja przerodziła się w związek już zdążyła umrzeć. Nie nacieszyłam się jeszcze Tobą, nie rozkochałam Cię w sobie. A teraz to przepadło.

Jestem zniszczona. teksty

xxaanaaxx dodano: 8 maja 2020

Jestem zniszczona.

Poprzednia
1
2 3 4 5 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV