głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Wolałabym żebyś odszedł. Nigdy... teksty

xxaanaaxx dodano: przedwczoraj o 13:28

Wolałabym żebyś odszedł. Nigdy nie pojawił się w moim życiu. Byłabym zwykłą dziewczyną, ze zwykłymi problemami. Ty nie jesteś zwykły... każdą moją nadzieję, wiarę i resztkę ciepła zabijasz jedynym słowem i jednym gestem. Czemu chcesz mnie zabić?

Brzydzę się tobą.    Twoimi... teksty

xxaanaaxx dodano: 3 dni temu

Brzydzę się tobą. Twoimi kłamstwami, groźbami i brakiem honoru. Twoim fałszywym spojrzeniem, fałszywymi słowami i fałszywymi gestami. Jesteś chodzącym fałszem.

Straciłam w ciebie resztki wiary... teksty

xxaanaaxx dodano: 1 tydzień temu

Straciłam w ciebie resztki wiary, straciłam resztki szacunku. Przez całą otoczkę bańki mydlanej przebiło się to jak fałszywym człowiekiem jesteś. W co mam teraz wierzyć, skoro jedyne w co wierzyłam umarło? Czuję obrzydzenie, nienawiść. Nie wrócę już.

Marzy mi się cofnąć czas do samego... teksty

xxaanaaxx dodano: 1 tydzień temu

Marzy mi się cofnąć czas do samego początku. Poszłabym gdzie indziej, obeszło by się bez żalu i nienawiści. Byliście błędem. Największym błędem a jednocześnie żartem. Ktoś bardzo okrutnie sobie ze mnie zadrwił.

To dziś.   21.09     Dlaczego nic... teksty

xxaanaaxx dodano: 1 tydzień temu

To dziś. 21.09 Dlaczego nic się nie dzieje? Dlaczego leżę w łóżku jakbym była sparaliżowana? Mam wrażenie, że wtedy było łatwiej. Wtedy bliżej byłeś Ty i przetrwać było lżej, choć na tamten moment wydawało się to bitwą stulecia. Teraz nie ma Ciebie, nie ma ich, a wszystko znowu się powtarza. Nie chcę wstać. Chcę otworzyć oczy i żeby wszystko okazało się koszmarem. Jego też już nie będzie.

Oddychałam głęboko próbując... teksty

xxaanaaxx dodano: 1 tydzień temu

Oddychałam głęboko próbując uspokoić oddech przed zbliżającym się atakiem paniki. Nagle do głowy wpadła myśl. 0 stopni, moja dłoń w Twojej dłoni. Przepadłam.

Chciała z nim porozmawiać.... teksty

xxaanaaxx dodano: 1 tydzień temu

Chciała z nim porozmawiać. Chciała powiedzieć mu co się z nią dzieje. Chciała powiedzieć mu, że to ich ostatnie spotkanie, że nie może dłużej na niego patrzeć. Chciała powiedzieć mu, że nie pozwoli nigdy mu siebie dotknąć po tym jak sekundę temu ją odepchnął jakby była czymś obrzydliwym. Otworzyła usta zaczynając zdanie i usłyszała „nie dzisiaj, nie chcę mieć złego humoru”. Żal i nienawiść ścisnęły jej krtań. Poczuła jak oczy wypełniają się łzami i czym prędzej zaciągnęła się dymem z papierosa, żeby skupić swoje emocje na czymś innym. Wysiadła z auta zamykając za sobą drzwi. Na zawsze.

4 teksty

xxaanaaxx dodano: 1 tydzień temu

4

Problemem ich wszystkich jest to  że... teksty

xxaanaaxx dodano: 2 tygodnie temu

Problemem ich wszystkich jest to, że nie jesteś zauważalna. Nie pytają jaki jest twój ból w skali 1-10. Nie pytają ile jeszcze jesteś w stanie znieść. Z ich skamieniałych ust wyrywa się tylko „ciągle źle się czujesz”, „mi też jest ciężko”. Możesz siedzieć na podłodze w łazience dociskając dłonie do oczu tak mocno, jakbyś chciała wcisnąć je w tył głowy. Możesz nie spać tydzień... nic nie zauważą, o nic nie zapytają. Nie będą przecież mieli czasu na twoje fanaberie. Wystarczy, że przywdziejesz uśmiech, najbardziej udawany jaki możesz. Im to wystarczy - przestają wtedy obwiniać cię i nie niszczysz im już więcej ich perfekcyjnego humoru. W środku umieraj. Wisi im to.

5 teksty

xxaanaaxx dodano: 2 tygodnie temu

5

22:43   wiem  że znowu będę bała... teksty

xxaanaaxx dodano: 2 tygodnie temu

22:43 - wiem, że znowu będę bała się zasnąć. Jeśli w końcu zamknę na chwilę oczy, znów ze snu wyrwiesz mnie Ty. Kolejny raz po domu potoczy się ton Twojego głosu, który mogłabym bezbłędnie naśladować. Ostatnio znów kłujesz mocniej, intensywniej i jakby bezbłędnie. Mocniej cię nienawidzę, nie piszę już nawet „Cię”. Mocniejszą mam niechęć, większy żal. Tylko sny wciąż mi przypominają...i te puste sekundy spędzone na wpatrywaniu się w okno martwym wzorkiem. Przecież byłeś kolejnym powodem dlaczego nie żyję.

Była tylko zabawką w jego rękach... teksty

xxaanaaxx dodano: 2 tygodnie temu

Była tylko zabawką w jego rękach - chwilą rozrywką dla podniesienia swojego ego, które po latach związku być może zmalało. Czemu nie dał jej spokoju? Po co była mu potrzebna? Bawił się nią jak szmacianą lalką, odrzucając w kąt jeśli mu się znudziła. Nie znaczyła dla niego nic. Istniała w jego życiu tylko po to, żeby zadawać mu przyjemność i być służącą jego paskudnego, lodowatego serca.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 6 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV